Superpuchar Włoch: JUVENTUS 4-0 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 15:46

Robaku pisze:Pumi weź no zrób szybciej temat o Sampie, bo myślę, że po wczorajszym meczu już jest wielu chętnych, którzy pogadaliby o początku rozgrywek.
Będzie dziś wieczorem :wink:


Obrazek
psychol_sympatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 87
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 16:39

Elo Vidal:) pisze:Typowy Polak, który szuka dziury w całym.
Rozumiem, że ty nie jesteś typowym Polakiem?


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 16:45

Thangorodrim pisze:
alina pisze:Zauważyliście, że Laziale gwizdali na naszych Murzynów?
Sila Spokoju pisze:
FASZYZM NIE PRZEJDZIE :prochno:
Jakby nie było, ukochany klub Mussoliniego :prochno:
No tak, przecież Forrest jest czarnoskóry.
Ciężko pojąć, że gwizdali na czarnoskórych i swojego byłego zawodnika?
Thangorodrim pisze:Nie wiem natomiast, czy tekst o ,,ukochanym klubie Mussoliniego'' to żenujący żart, czy nie, ale sam pomysł na taka sentencję jest mocno poniżej poziomu.
Jeżeli już szukamy powiązań faszyzmu z futbolem, to raczej w drugiej części Rzymu, tj. buraczanej :) , a rzekomą ulubioną drużyną Duce podobno była Bologna.

Polecam nie szerzyć oszczerstw na przyszłość.
Lazio has always had unsavory connections and a spot on the brownshirts' end of the political spectrum. Mussolini adored the team, frequently appearing in the stands. Il Duce even built Lazio's current stadium, replacing the old Stadio del Partito Nazionale Fascista. (...) At another match against Roma, the opponents were greeted with a sign that told them, "Auschwitz is your town, the ovens your houses."

http://www.slate.com/articles/sports/sp ... _team.html


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 17:52

Ok, medyczny news o Markizie - rezonas wykazal naderwanie więzadła 1 lub 2 stopnia, (przyśrodkowe poboczne więzadło -tak mówi lekarz), czas przerwy 30 - 35 dni, wiec wrzesien Markiz ma z głowy. I mecz w CL gra Pogba, ok, ok. Żeby zachowywał trzeźwośc umysłu i nie pluł na nikogo.

http://www.juventus.com/juve/en/news/ma ... cal_update


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 17:56

O kurka aż tak? :doh:

No nic to, niech Claudio zdrowieje a Pogba szaleje jak wczoraj ;)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 17:57

Robaku pisze:Ok, medyczny news o Markizie - rezonas wykazal naderwanie więzadła 1 lub 2 stopnia, (przyśrodkowe poboczne więzadło -tak mówi lekarz), czas przerwy 30 - 35 dni, wiec wrzesien Markiz ma z głowy. I mecz w CL gra Pogba, ok, ok. Żeby zachowywał trzeźwośc umysłu i nie pluł na nikogo.

http://www.juventus.com/juve/en/news/ma ... cal_update
Niedobrze. Teraz trzeba siedzieć jak na szpilkach by nikt z podstawy nie doznał żadnego urazu. Lipa dla jednego, szczęście dla drugiego. Pogba wchodzi do pierwszego składu.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 18:12

Trza się cieszyć, że tylko półtora miesiąca i Markiz będzie sprawny w 100%. Z kolanem równie dobrze mogłoby się skończyć na powrocie w grudniu czy styczniu. Wtedy byłoby na pewno nie wesoło, a tak może objawi się nam w końcu talent Marrone (ofkoz jeśli będzie się pojawiał). Padoinowi też coś skapnie.


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 18:17

szkoda Marchisio, mam nadzieje, ze po powrocie do gry nie zaczna pojawiac sie kolejne problemy z tym kolanem i ze szybko wroci do optymalnej formy. wbrew opinii niektorych z forum, Claudio jest nam niesamowicie potrzebny.


Thangorodrim

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lutego 2012
Posty: 6
Rejestracja: 09 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 19:21

alina pisze:
Thangorodrim pisze:
alina pisze:Zauważyliście, że Laziale gwizdali na naszych Murzynów?


Jakby nie było, ukochany klub Mussoliniego :prochno:
No tak, przecież Forrest jest czarnoskóry.
Ciężko pojąć, że gwizdali na czarnoskórych i swojego byłego zawodnika?
Thangorodrim pisze:Nie wiem natomiast, czy tekst o ,,ukochanym klubie Mussoliniego'' to żenujący żart, czy nie, ale sam pomysł na taka sentencję jest mocno poniżej poziomu.
Jeżeli już szukamy powiązań faszyzmu z futbolem, to raczej w drugiej części Rzymu, tj. buraczanej :) , a rzekomą ulubioną drużyną Duce podobno była Bologna.

Polecam nie szerzyć oszczerstw na przyszłość.
Lazio has always had unsavory connections and a spot on the brownshirts' end of the political spectrum. Mussolini adored the team, frequently appearing in the stands. Il Duce even built Lazio's current stadium, replacing the old Stadio del Partito Nazionale Fascista. (...) At another match against Roma, the opponents were greeted with a sign that told them, "Auschwitz is your town, the ovens your houses."

http://www.slate.com/articles/sports/sp ... _team.html

Bardzo wiarygodne żródło. Nie piszą tam gdzieś obok o tym jak Juve kupowało mecze ?
Internet nie zawsze bywa odpowiednią skarbnicą wiedzy :wink:


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 20:04

psychol_sympatyk pisze:
Elo Vidal:) pisze:Typowy Polak, który szuka dziury w całym.
Rozumiem, że ty nie jesteś typowym Polakiem?
Bardzo dobrze rozumiesz :) . Wygrywamy mecz pewnie i w dobrym stylu na dodatek to po co na siłę szukać błędów. Barzagli kilka razy też podał do rywala i co też jest amatorem? :roll:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 20:45

squinter pisze:szkoda Marchisio, mam nadzieje, ze po powrocie do gry nie zaczna pojawiac sie kolejne problemy z tym kolanem i ze szybko wroci do optymalnej formy. wbrew opinii niektorych z forum, Claudio jest nam niesamowicie potrzebny.
Podzielam Twoje zdanie, jednak sama nieobecność Claudio nie powinna dużo kosztować Juventus, a to ze względu, że w większości przypadać będzie ona na przerwę związaną z meczami el. MŚ. Mam rację?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
psychol_sympatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 87
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 20:46

Elo Vidal:) pisze: Bardzo dobrze rozumiesz :) . Wygrywamy mecz pewnie i w dobrym stylu na dodatek to po co na siłę szukać błędów. Barzagli kilka razy też podał do rywala i co też jest amatorem? :roll:
Kim zatem jesteś?


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 21:28

pumex pisze:Lichtsteiner to jest jednak gość :ok: Naprawdę uwielbiam typa i jego charakter wręcz idealnie pasujący do drużyny Conte. Rysiu już dawno wpisał się na moją listę ulubieńców, teraz tylko przeskakuje w niej coraz wyżej.
:ok:

Szkoda Marchisio. Niektórym się wydaje, że jak jest Pogba to wszystko jest w najlepszym porządku, ale Francuz ma jeszcze ciągle wiele pracy przed sobą. Ciekawi mnie czy Conte będzie teraz grał cały czas tym samym zestawieniem czy zdecyduje się na jakieś roszady w środku pomocy. Marchisio wracaj do zdrowia.

Meczu nie oglądałem, wynik sprawdzałem co 2-3 minuty i ten czas od 2:0 do 4-0 był kapitalny. Brawa dla wszystkich naszych za wczoraj.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2013, 10:05

Ouh_yeah pisze:
Lichtsteiner ukłonił się gwiżdżącym na niego, czy mi się wydawało?
Nie, ukłon wykonał w stronę naszego sektora.

Mecz bajeczny. Te 3 gole w 6 min. przypomniały mi mecz z romą z 2006r. kiedy to rozbilismy ich 4-1 strzelając na tą samą bramkę też 3 gole w 6 minut 8)
Przed spotkaniem nie uwierzyłbym w taki wynik. 1 połowa jeszcze wyrównana zaś 2 to już nasza dominacja. Gdyby nam się chciało to skończyłoby się jeszcze wyżej.
Gratulacje dla chłopaków. Jestem z nich dumny. Conte odwala niesamowitą robotę. 4 puchary w 2 lata :ok:
Szkoda Marchisio bo sezon długi, a miesiąc przerwy grając co 3 dni to bardzo dużo.

Cieszy gol Teveza i mecz życia Lichego. Gigi też parę świetnych interwencji. Obrona podręcznikowo!

Czekamy na ligę.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2013, 10:34

Dragon pisze:
Ouh_yeah pisze:
Lichtsteiner ukłonił się gwiżdżącym na niego, czy mi się wydawało?
Nie, ukłon wykonał w stronę naszego sektora.

Mecz bajeczny. Te 3 gole w 6 min. przypomniały mi mecz z romą z 2006r. kiedy to rozbilismy ich 4-1 strzelając na tą samą bramkę też 3 gole w 6 minut 8)
Przed spotkaniem nie uwierzyłbym w taki wynik. 1 połowa jeszcze wyrównana zaś 2 to już nasza dominacja. Gdyby nam się chciało to skończyłoby się jeszcze wyżej.
Gratulacje dla chłopaków. Jestem z nich dumny. Conte odwala niesamowitą robotę. 4 puchary w 2 lata :ok:
Szkoda Marchisio bo sezon długi, a miesiąc przerwy grając co 3 dni to bardzo dużo.

Cieszy gol Teveza i mecz życia Lichego. Gigi też parę świetnych interwencji. Obrona podręcznikowo!

Czekamy na ligę.
Aktualizuj sygnaturę ;)

***

Ja się najbardziej obawiałem dyspozycji naszej defensywy. Trio z kadry na Pucharze Konfederacji prezentowało się słabo (jak na nich), w Pre Seasonie Bonucciego objeżdżał chłopaczek z Primavery i można było mieć pewne obawy, bo silna obrona była do tej porze jednym z naszych asów w rękawie. Chłopaki mnie lekko naprostowali tym co zobaczyłem, świetna, wręcz popisowa gra, najbardziej imponował spokój w jakim kasowaliśmy akcje Lazio i w zasadzie oprócz tej sytuacji Klose, która miała miejsce już przy bezpiecznym wyniku, to Laziale nam nie zagrozili.

Lichtsteiner to osobny temat. Ten kontrakt trzeba mu przedłużyć, nie darowałbym gdyby faktycznie miał odejść do tego Arsenalu, nie znajdziemy lepszego gościa stricte na wahadło. Mecz życia Szwajcara, przebijający pasmo jego znakomitych występów na początku sezonu 11/12.


Zablokowany