Superpuchar Włoch: JUVENTUS 4-0 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:32

albertcamus pisze:
bendzamin pisze:
"Statystyki są jak krótka spódniczka - niby pokazują bardzo dużo, ale ukrywają to, co największe... przepraszam, najważniejsze"
"Zagrał piłkę ręcami"
"Paulo Pogba i Leandro Bonucci"
z PRAKTYCZNYMI pozdrowieniami dla zespołu komentatorów ;
spróbuj komentować mecz na żywo, nie popełniając żadnych błędów. Moim zdaniem chłopak dobrze sobie radził. Mówić ciągle przez 45 minut i się nie przejęzyczyć? Gratuluję panie perfekcyjny.
Mylić się może każdy. Ale żeby nie wiedzieć jak nazywają się piłkarze, których mecz się komentuje to już porażka.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:32

Bazyliszek pisze: Grzegorz
Jorugś. Zdementujmy mit Grzegorza Chielliniego, bo to Jerzy jest.

Niespodziewałem się takiego Juventusu. Świetne kontry. Perfekcyjna gra na jeden kontakt pod bramką rywala, to jest coś czego ostatnimi czasy w Juventusie nie było. Naprawdę wystarczyło kilka dni i gracze Juventusu nieźle naładowani. Mam nadzieję, że te spotkanie przyniosło kilka odpowiedzi na tę końcówkę mercato dla Marotty. Niespodziewałem się, aż takiej dominacji. Przelecieliśmy Lazio.
zahor pisze: W wielu akcjach brakowało jeszcze zgrania i automatyzmu, Tevezowi jakby trochę brakowało pewności siebie żeby spróbować zagrać indywidualnie,
To raz, a dwa - Teve grał dzisiaj bardzo głęboko. Wyciągał obrońców, robiąc miejsce innym.

BTW. Puścili Orła?
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2013, 23:35 przez zoff, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:32

Ziomki, będzie ktoś miał do wrzucenia ceremonię wręczenia pucharu całą jutro? Nie wiem co te Orange Sport zrobiło, a nie mogłem w necie nic znaleźć, żeby obejrzeć. :/

Wynik przedni, nie spodziewałem się w ogóle... Chooociaż (wiem, że nie powinno się narzekać po wygranej) liczę, że nasi piłkarze będą lepiej kopać za tydzień, bo pierwsza połowa nie wyglądała najlepiej. Naszemu Profesorowi (Barzagliemu, nie Giorgio) chyba się coś przytyło ostatnio i coś na prędkości traci. Oby po tej krótkiej kontuzji nadrobił, bo Angelo musi być wprowadzany do Juve powoli do pierwszego składu, a nie tak od razu wrzucany na głęboką. Na razie nie jest źle, kurde.
Chciałem w towarzyskim turnieju w Stanach zobaczyć Juve z Realem, ale jeżeli mam w zamian oglądać kolejne sukcesy w meczach o "stawkę", to jestem w stanie poczekać do finału LM. :twisted:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:33

Super meczyk, chociaż chciałoby się takie 5-0, na dobicie SSów. :lol:

Bardzo dobry wynik, chociaż pierwsza połowa jakoś mnie nie przekonała. Tevez i Vucinic, to może być niezły duet, jak tak dalej będą się zgrywać.
Asamoah... miałem na gościa nie raz nerwy w poprzednim sezonie, ale dzisiaj naprawdę ekstra zawody.
Nie ma do kogo się za bardzo przyczepić!

SUPERPUCHAR NASZ!!!

AAAAAA W KOŃCU SEZON!
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2013, 23:34 przez mateelv, łącznie zmieniany 1 raz.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:33

albertcamus pisze:
bendzamin pisze:
"Statystyki są jak krótka spódniczka - niby pokazują bardzo dużo, ale ukrywają to, co największe... przepraszam, najważniejsze"
"Zagrał piłkę ręcami"
"Paulo Pogba i Leandro Bonucci"
z PRAKTYCZNYMI pozdrowieniami dla zespołu komentatorów ;
spróbuj komentować mecz na żywo, nie popełniając żadnych błędów. Moim zdaniem chłopak dobrze sobie radził. Mówić ciągle przez 45 minut i się nie przejęzyczyć? Gratuluję panie perfekcyjny.
Sam kiedyś próbowałem publicznego komentowania, a potem tego słuchałem i to niewyobrażalnie dużo trudniejsze niż każdy jest sobie w stanie wyobrazić ;) Wpadki zabawne, ale w stresującej chwili zmęczony człowiek jest w stanie palnąć nawet takie głupstwo jak to "zagrał piłkę ręcami". Można się z tego pośmiać, ale nie ma co mieszać ludzi z błotem, czego też nikt tu chyba nie robi.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:34

deszczowy pisze:
albertcamus pisze:
bendzamin pisze:
"Statystyki są jak krótka spódniczka - niby pokazują bardzo dużo, ale ukrywają to, co największe... przepraszam, najważniejsze"
"Zagrał piłkę ręcami"
"Paulo Pogba i Leandro Bonucci"
z PRAKTYCZNYMI pozdrowieniami dla zespołu komentatorów ;
spróbuj komentować mecz na żywo, nie popełniając żadnych błędów. Moim zdaniem chłopak dobrze sobie radził. Mówić ciągle przez 45 minut i się nie przejęzyczyć? Gratuluję panie perfekcyjny.
Mylić się może każdy. Ale żeby nie wiedzieć jak nazywają się piłkarze, których mecz się komentuje to już porażka.
Z tym Paulo to może zwyczajnie po włosku mówił? :P Natomiast Leandro raz mu się zdarzyło z tego co pamiętam.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:35

Kto by się spodziewał takiego wyniku. Początek 2. połowy to nokaut. Co robił Lichtsteiner :shock: Jeden z jego najlepszych meczów w Juve o ile nie najlepszy. Tevez trochę poobijany, ale przyzwyczai się. Dzisiaj zagrał w miarę dobrze. Szwagier wreszcie wziął się do roboty. Te jego piętki przynosiły dzisiaj efekty. Chiellini jak rasowy snajper :D Przebiegł całe boisko i ładnie wykończył. Pogba wejście smoka. Oby grał jak najwięcej. Znowu potwierdziła się teza, że w 2. połowie Juve gra znacznie lepiej. Ciekawe co z Markizem i dlaczego Ll nie dostaje szans. Asa dzisiaj też fajnie, wszyscy zasługują na brawa i pochwały.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:36

Crunny pisze:Wpadki zabawne, ale w stresującej chwili zmęczony człowiek jest w stanie palnąć nawet takie głupstwo jak to "zagrał piłkę ręcami".
Warto zaznaczyć, że komentator od razu się poprawił i przeprosił za pomyłkę. :)


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:37

Z tym Paulo to może zwyczajnie po włosku mówił?
To by powiedzial bodajze "Paolo".


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:39

Świetny prognostyk przed sezonem. Oby to był początek czegoś na prawdę wielkiego w tym roku. FORZA JUVE ! :dance: :dance: :dance:


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:41

albertcamus pisze: spróbuj komentować mecz na żywo, nie popełniając żadnych błędów. Moim zdaniem chłopak dobrze sobie radził. Mówić ciągle przez 45 minut i się nie przejęzyczyć? Gratuluję panie perfekcyjny.
Przejęzyczyć się to jedno, powtarzać co minutę jedno słowo (które często nawet nijak nie pasowało), nie znać imion zawodników czy silić się na jakieś pseudopoetyckie porównania to drugie. Żeby nie było, komentarz nie był moim zdaniem tragiczny, od strony merytorycznej było momentami bardzo dobrze.
LordJuve pisze:Natomiast Leandro raz mu się zdarzyło z tego co pamiętam.
Oj, ja kojarzę, że było to powtarzane przynajmniej kilka razy.

Taki fajny kontrast, nasi zawodnicy przez cały pre-season nie rozegrali chyba tylu idealnie składnych i szybkich akcji, co dzisiaj przez 5 minut ;) Momentami pięknie piłka chodziła, jak po sznurku.

Radość Conte po bramkach super, widać że mu tego brakowało. No i fakt, że przy 4:0 dalej podchodził pod samą linię i krzyczał, ustawiał, podpowiadał... :bravo:


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:45

Pokazywali Conte jak wchodził na 2 połowe na boisko i przemywał ręce wodą i sobie wtedy pomyślałem : pewnie nieźle 'fizycznie' i doraźnie musiał umotywować zespół i potem przemywal mokre ręce z potu piłkarzy :prochno:


Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 23:53

Brawo chłopaki, trudno mi na chłodno ten mecz ocenić, jestem po prostu szczęśliwy, to taki bardzo miły początek, teraz czas na Sampdorię. Czeka nas trudny mecz ale dzisiejsze spotkanie napawa optymizmem, jeszcze raz brawo. Grazie Ragazzi!


Juventus na zawsze!
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 00:05

Typowałem wymęczone zwycięstwo, a tu pogrom! :dance: Trzy bramki w pięć minut - nie zdążyłem ochłonąć po jednej, a już szła kolejna, coś pięknego. Bohaterem meczu ten pan:

Obrazek

Wspaniały występ ukoronowany wspaniałym zejściem z boiska. ;)


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 00:07

albertcamus pisze:
bendzamin pisze:
"Statystyki są jak krótka spódniczka - niby pokazują bardzo dużo, ale ukrywają to, co największe... przepraszam, najważniejsze"
"Zagrał piłkę ręcami"
"Paulo Pogba i Leandro Bonucci"
z PRAKTYCZNYMI pozdrowieniami dla zespołu komentatorów ;
spróbuj komentować mecz na żywo, nie popełniając żadnych błędów. Moim zdaniem chłopak dobrze sobie radził. Mówić ciągle przez 45 minut i się nie przejęzyczyć? Gratuluję panie perfekcyjny.
To kometowal jakis przypadkowy czlowiek z lapanki ? Mi sie wydaje ze byl to zawodowy kometator. Wiec argument - sproboj lepiej jest absurdalny. Ja nie zostalem kometatorem bo sie do tego nie nadaje. Kometator powinien chociaz nauczyc sie poprawnie nazwisk pilkarzy ktorzy beda wystepowac w meczu. Ja jestem projektantem. Wyobrazasz sobie taka sytuacje w ktorej przychodzisz do mnie zebym zrobil jakis projekt. Ja go robie, po czym inwestycja konczy sie katastrofa budowlana i slysysz odemnie 'panie, zrob pan lepiej ! nie potrafisz pan ? to siedz cicho !'. Przeciez to totalny absurd.

Wracajac jednak do glownego watku czyli MECZU ! :D Jestem pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewalem sie, ze juz teraz nasza druzyna jest w stanie zagrac tak dobre zawody. Bardzo obawialem sie o kondycje po okresie przygotowawczym, jednak jak sie okazalo zupelnie bezpodstawnie :ok: Swietna gra w def, w drugiej polowie zalazki naprawde fajnej gry ofensywnej. Pierwsze z trofeuf jest juz nasze ! Jeszcze tylko trzy i sezon bardzo udany :D


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
Zablokowany