Serie A 12/13 (35): JUVENTUS 1-0 Palermo [DPL na meczu!] 31!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 15:55

Marian. pisze:Kibice dziś pokazali jak bardzo chcą Zlatana. To by było na tyle. Idę na drugą połowe.
Mówisz o jakiejś przyśpiewce? Sorka, ale słaby jestem z Włoskiego.
Zapomniałem. Dziś Pirlo, po raz pierwszy od baaaardzo dawna dał górnego key passa, ale Vucinić był na spalonym.


Obrazek
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 15:56

To ustawienie jak i dziwne 3-5-2 nie ma prawa działać tak jak powinno.
Zdobywamy co prawda pkt, ale po niesamowitych męczarniach.
Nasi przeciwnicy cofają się przed pole karne, my tam mamy 2 zawodników i siłą rzeczy my robimy to samo. Im też brakuje miejsca. Vucinic i Marchisio vs 4-6 przeciwników. To się nie uda. Nie może to działać przy zawodnikach jakich posiadamy. Jako tako dryblować potrafi jedynie Vucinic i tyle. Lichy w tym temacie to zero, Asa to Krasic lewej strony. To nie przejdzie. Ratuje nas jakiś masakryczny błąd obrony Palermo lub kolejny strzał z dystansu.
Palermo to spadkowicz i wynik już powinien być ustalony.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 15:56

wpuśćmy Giovinco, przecież to box-to-box :prochno:


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 15:57

No i Marrone za Bonuca i gramy 2-8-0. Przeciez mamy tak wspaniałych środkowych pomocników, że oni nie mogę siedzieć na ławce. Nie ma mowy.
Gramy znowu za wolno. 0 elementu zaskoczenia.

65min do Scudetto :whistle:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 15:59

pumex pisze:Vucinic vs setka - 0:1

Gramy dobrze, z wolą walki. Widzimy szybkie podania po ziemi, ale idą one na bardzo statycznych zawodników, przydałoby się więcej ruchliwości, wtedy może ujrzelibyśmy efekt szybkiej wymiany piłki.
:ok: Zgadzam się. Musimy przyspieszyć, zwłaszcza że Palermo koncentruje się głównie na obronie i grze pressingiem.

Ogólnie rzecz biorąc dominujemy, choć brakowało jakichś klarownych sytuacji. Może poza tą Mireczka, kiedy RAZ KOLEJNY zmarnował "setę"... Fajne zawody rozgrywa nasza defensywa - wzajemna asekuracja i spokój. Moim zdaniem zdecydowanie zbyt często gramy lewą stroną, bo choć Asamoah swoim jednym (znanym wszystkim) zwodem radził sobie z początku z Nelsonem, tak później był już dla rywala po prostu zbyt przewidywalny. Moim zdaniem powinniśmy oddawać więcej strzałów z dystansu - może wstrzeli się Pogba bądź Pirlo, choć akurat ten drugi nawet w dogodnej sytuacji woli zwyczajnie podać. Podoba mi się dzisiejsza dyspozycja Francuza - ta ruleta była cudowna.

Co to za parówa ten Garcia? Najpierw wjechał wślizgiem w Lichtsteinera, po czym swoją symulką ugrał rzut wolny dla swojej drużyny. Potem z kolei prowokował Pogbę w naszej jedenastce, uderzając go w twarz.

Nie powinno być czasem dla nas karnego? W pewnym momencie, w zupełnie niegroźnej sytuacji, Nelson po podaniu kolegi z zespołu przyjął piłkę ręką we własnej "11".

Swoją drogą co ma Nelson na głowie? Trwałą?
:smile:

Oby udało się wygrać, bo w tak ważnym spotkaniu szkoda by było stracić punkty. Jeśli się powiedzie ( :pray: ) piłkarze ok. 18.30 mają przejechać przez Turyn (póki co rzecz jasna jeszcze bez pucharu).


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 15:59

mazi12 pisze:65min do Scudetto :whistle:
Myślałem ze połowa trwa 45minut ale skoro tak :ok:

No cóż, posiadanie jest, przewaga też, ale co z tego jak narazie mieslismy tylko jedną dobrą okazje, tylko jedną...Jeśli zremisujemy to oczywiśćie mamy scudetto ale moim zdaniem będzie niedosyt ze nie wygraliśmy tego spotkania ...

FORZA JUVE!!


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 16:00

mazi12 pisze:No i Marrone za Bonuca i gramy 2-8-0. Przeciez mamy tak wspaniałych środkowych pomocników, że oni nie mogę siedzieć na ławce.
Taaa, jeszcze Padoin za Barzagliego, Conte za Kielona i mamy 0-10-0

Marchisio musi zejść. Musimy też pozyskać jakiś superszybkich dryblerów na skrzydła. Jeśli tylko Asamoah i Lichy mają ciągnąć nasze skrzydła w przyszłym sezonie to ja dziękuję. 3-5-2 to katastrofa


FORZA JUVE!!!
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 16:02

Wojtek pisze:
mazi12 pisze:65min do Scudetto :whistle:
Myślałem ze połowa trwa 45minut ale skoro tak :ok:
ehh myślałem, że ostnieje przerwa w połowie meczu :think:

Gramy bez polotu jak to ostatnio często bywa


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 16:03

Oglądam mecz na beIN Sport (anielski komentarz) i mam pytanie: wie ktoś co to za śliczna, blond włosa dziennikarka w studiu? Często tam jest? :)


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 16:03

pablo1503 pisze:
Marian. pisze:Kibice dziś pokazali jak bardzo chcą Zlatana. To by było na tyle. Idę na drugą połowe.
Mówisz o jakiejś przyśpiewce? Sorka, ale słaby jestem z Włoskiego.
Ora tutta quanta la
Curva canteraaa per te!
Zlatan sei uno zingaro!
Zlatan sei uno zingaro!\

teraz cały łuk śpiewa dla ciebie, zlatan jesteś cyganem. tak spiewali kibice.


Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 16:06

Marian. pisze:
pablo1503 pisze:
Marian. pisze:Kibice dziś pokazali jak bardzo chcą Zlatana. To by było na tyle. Idę na drugą połowe.
Mówisz o jakiejś przyśpiewce? Sorka, ale słaby jestem z Włoskiego.
Ora tutta quanta la
Curva canteraaa per te!
Zlatan sei uno zingaro!
Zlatan sei uno zingaro!\

teraz cały łuk śpiewa dla ciebie, zlatan jesteś cyganem. tak spiewali kibice.
Tak Tak. A jakby przyszedl i bramy strzelal to by krzyczeli ZLATAN IBRAHOMOVIC!!! ZLATAN IbRAHIMOVIC!!


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 16:31

Jaja jak berety, Klose 5tą bramkę strzelił :D

Przypomina sobie ktoś, kto ostatnio u nas huknął choćby hattricka ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 16:31

Quag z Pescarą w rundzie jesiennej.


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 16:36

legia warszawa bylo slychac... a o ile mi wiadomo kibice legii sa wkurzeni na juve za brak biletow na mecz z lechem w LE... ;/


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 16:38

Nie dość, ze ostatnio gramy tym samym ustawieniem , z tymi samymi zawodnikami to jeszcze mam wrażenie, ze Conte robi identyczne zmiany. Jak automat.

Plusem tego ustawienia jest to, że przy 3-5-2 traciliśmy mało bramek, przy 3-6-1 to już w ogóle nie tracimy :-D Co nie zmienia faktu, ze delikatnie mówiąc nie jest to porywający futbol, choć najważniejsze, że skuteczny.


Obrazek
Zablokowany