Serie A 12/13 (35): JUVENTUS 1-0 Palermo [DPL na meczu!] 31!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 15:51

Z tym Palermo to różnie może być. Walczą o utrzymanie i ostatnio dobrze im to wychodzi, motywacji im na pewno nie zabraknie. Ilicic w ostatnich tygodniach wymiata, ale nie tylko on. Dobrze grają również Garcia, Miccoli, sporo ekspertów chwali von Bergena. Mimo to liczę, że zgarniemy kolejne 3 punkty, lecz tym razem po dobrym występie z naszej strony, bo już 2 razy z rzędu (w spotkaniach z Milanem i Torino) nasi grali... delikatnie mówiąc ospale (choć chwała im za zwycięstwa).


Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 16:09

Podejrzewam, że gdybyśmy nawet żadnego meczu do końca sezonu nie wygrali i tak byśmy mieli mistrza, ale mam nadzieję, że nasi nie pójdą moim tokiem myślenia i będą regularnie, do ostatniego meczu punktować. Łatwo nie będzie, bo Palermo będzie się zażarcie bronić przed spadkiem, ale my też musimy to wygrać, żeby zakończyć definitywnie temat.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 17:23

oprocz wygranej i mistrzostwa warto by bylo zaklepac tez ilicica


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 17:31

PrzemasJuve pisze:oprocz wygranej i mistrzostwa warto by bylo zaklepac tez ilicica
No. :stop:
Poza kilkoma ostatnimi meczami, szalu nie robi. Stokroc bardziej wolalbym Diamantiego gdyz:

1. pasuje do projektu ital-Juve
2. Conte go chce
3. Jest bardziej wszechstronny
4. Jest rowniejszym zawodnikiem

Atak Diamanti, Giovinco, Llorente, Ibra prezentowalby sie calkiem wporzo.
A co do meczu, mysle ze pukniemy ich prosciutko. Typuje 3:0. :ok:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 17:39

Jestem ciekaw jak Palermo podchodzi do tego meczu. Opcje sa dwie: albo robią to co wszystkie inne zespoly z tej polki, czyli pokaz murarstwa, ustawienie dwiema liniami, oddzielone 5m od siebie, po 5 zawodników w kazdej + bramkarz lub, to co podane jest na papierze, czyli 3-5-2 i granie o 3pkt. Przy pierwszej opcji bedzie to co zawsze, czyli mozolne przebijanie sie przez nas w ich pole karne. Druga opcje tak naprawde bedziemy mogli zobaczyc (chyba) pierwszy raz, jak do tej pory nikt ze średniakow w otwarte karty z nami nie gral. Osobiscie stawiam na ta druga opcje, Genua gra z Pescara, wiec na ich potkniecie Rosanero raczej nie licza. Oby, grajac radosny futbol, skonczyli jak Roma, z czwórka z tyłu.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 19:20

A ja mam takie pytanko, otóż wiadomo że w tym meczu zdobędziemy scudetto o ile nie przegramy a tego nawet nie zakładajmy :) Wiec jesli wygramy scudetto to kiedy odbierzemy puchar? Po tym meczu, po ostatnim meczu domowym czyli z Cagliari w 37 kolejce czy dopiero w ostatniej kolejce? Ciekawi mnie to :think:

Świętujemy panowie! Scudetto nr. 31 :dance:


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 20:20

Wojtek pisze:A ja mam takie pytanko, otóż wiadomo że w tym meczu zdobędziemy scudetto o ile nie przegramy a tego nawet nie zakładajmy :) Wiec jesli wygramy scudetto to kiedy odbierzemy puchar? Po tym meczu, po ostatnim meczu domowym czyli z Cagliari w 37 kolejce czy dopiero w ostatniej kolejce? Ciekawi mnie to :think:

Świętujemy panowie! Scudetto nr. 31 :dance:
Wojtku Klenczarze z Jankowic. Ceremonia wręczenia pucharu i złotych medali ma zawsze miejsce po ostatnim meczu ligowym. Tak więc Scudetto i medale odbierzemy w Genui po meczu z Sampdorią. Rok temu mistrza zapewniliśmy sobie po meczu z Cagliari w Trieście, ale ceremonia odbyła się po meczu z Atalantą. :D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 20:55

Elo Vidal:) pisze:
Wojtek pisze:A ja mam takie pytanko, otóż wiadomo że w tym meczu zdobędziemy scudetto o ile nie przegramy a tego nawet nie zakładajmy :) Wiec jesli wygramy scudetto to kiedy odbierzemy puchar? Po tym meczu, po ostatnim meczu domowym czyli z Cagliari w 37 kolejce czy dopiero w ostatniej kolejce? Ciekawi mnie to :think:

Świętujemy panowie! Scudetto nr. 31 :dance:
Wojtku Klenczarze z Jankowic. Ceremonia wręczenia pucharu i złotych medali ma zawsze miejsce po ostatnim meczu ligowym. Tak więc Scudetto i medale odbierzemy w Genui po meczu z Sampdorią. Rok temu mistrza zapewniliśmy sobie po meczu z Cagliari w Trieście, ale ceremonia odbyła się po meczu z Atalantą. :D
Nieprawda. Puchar ma zostać wręczony po meczu z Cagliari. Najważniejszą kwestią jest jednak na chwilę obecną przełożenie tego meczu z godziny 20:45 na wcześniejszą, by piłkarze mogli przejechać przez Turyn. Jest możliwa jeszcze jedna opcja, wzorem Milanu z 2011 roku. Wówczas piłkarze z Mediolanu przejechali przez miasto, po czym udali się na mecz i wręczenie pucharu. Słowem organizatorzy nie chcą ryzykować, w razie przypadku (tfu tfu tfu) zwycięstwa Palermo wszystkie przygotowania wzięłyby w łeb. Majstra w zeszłym roku odebraliśmy po Atalancie, ale przypominam, że było to spotkanie domowe.

Mnie końcówka sezonu interesuje ze względu na rekordy, które w dalszym ciągu możemy pobić:
- ilość kolejnych wygranych spotkań: 10 w sezonie 1931/32 (Carlo Carcano)
- ilość wygranych spotkań: 28 w sezonie 1949/50 (Jesse Carver)
- największa przewaga nad drugim w tabeli zespołem: +10 w sezonie 1994/95 (Marcello Lippi)
- NAJWIĘCEJ PUNKTÓW: 91 w sezonie 2005/06 (Fabio Capello) <my mamy szansę na 92 punkty>


Na 4 kolejki przed końcem nasza sytuacja wygląda następująco:
punkty: 80
przewaga nad drugim zespołem w tabeli: +11
zwycięstwa: 25
ilość kolejnych wygranych spotkań (trwająca seria): 7


Dlatego właśnie nasi powinni się spiąć i dać z siebie wszystko w tych ostatnich 4 kolejkach, zwłaszcza że nie mamy jakichś klasowych przeciwników.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 21:18

Mrozzi - zapomniales jeszcze o jednym.


Jezeli wygramy z Sampdoria w ostatniej kolejce to bedziemy pierwszym zespołem w Historii Serie A który wygrał przeciwko każdej druzynie ligowej w jednym sezonie.

Do Twoich rekordów trzeba nam 4 zwycięstw. Wszystkie są powiązane ;-)
Wątpie zeby Neapolitanczycy sie potkneli.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 23:51

Liczę, że chociaż jeszcze jeden raz piłkarze Conte wysilą się jeszcze mocniej :wink: . Scudetto jest już na wyciągnięcie punktu. Jednak nie wolno zagrać na remis, bo to zawsze kończy się odwrotnie. Podejść do meczu dojrzale, będąc skoncentrowanym. Palermo też ma o co walczyć. Na pewno w Turynie nie będą cisnąć, ale będą mieć też jakąś okazję, która może im pomóc w zdobyciu chociażby 1 oczka. Dlatego liczę, że nikt nie zlekceważy rywala. Palermo i tak ma szansę się utrzymać, ma porównywalny terminarz do Genoi. Liczę po prostu na 3 oczka i 31 Scudetto FORZA JUVE!


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 23:57

Ja prezentuje bardziej pesymistyczne podejście i uważam, że żaden z tych rekordów nie padnie. Jak tylko wygrają z Palermo to Conte da grać całej reszcie. Zleje reszte meczy, ale nie totalnie.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2013, 00:10

Elo Vidal:) pisze:Jednak nie wolno zagrać na remis, bo to zawsze kończy się odwrotnie.
Czy Juve kiedykolwiek w tym sezonie w lidze grało na remis ? :wink:

Seria Palermo w końcu musi się zakończyć i to na pewno będzie w niedziele.
Mam nadzieję, że ktoś zastąpi Marchisio na pozycji "10", Pogba/Giovinco? :think:
Liczę na minimum 3-0.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2013, 00:11

Dzium pisze:
Elo Vidal:) pisze:Jednak nie wolno zagrać na remis, bo to zawsze kończy się odwrotnie.
Czy Juve kiedykolwiek w tym sezonie w lidze grało na remis ? :wink:
Napisałem to celowo, bo brakuje nam 1 oczka do majstra. Więc co by tak nie pomyśleli. Wolę dmuchać na zimne :) .


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2013, 00:12

Orkos pisze:Ja prezentuje bardziej pesymistyczne podejście i uważam, że żaden z tych rekordów nie padnie. Jak tylko wygrają z Palermo to Conte da grać całej reszcie. Zleje reszte meczy, ale nie totalnie.
Ależ to wcale nie oznacza, że nie wygramy wszystkiego do końca. Terminarz nam sprzyja, nie grami z żadnymi tuzami, a rezerwowi będą chcieli się dobrze zaprezentować, żeby Conte o nich pamiętał na przyszły sezon.


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 03 maja 2013, 00:29

Skibil pisze: Ależ to wcale nie oznacza, że nie wygramy wszystkiego do końca. Terminarz nam sprzyja, nie grami z żadnymi tuzami, a rezerwowi będą chcieli się dobrze zaprezentować, żeby Conte o nich pamiętał na przyszły sezon.
Racja. Po prostu rekordy wydają mi się jakoś poboczną sprawą. Ot ciekawostką. Grunt, że wygramy Scudetto i tyle. Co się po tym fakcie będzie działo do końca sezonu chyba już nikogo nie będzie obchodzić.
Ja tylko mam nadzieję, że Isla, Caceres, Marrone i Giaccherini sobie pograją.


Zablokowany