Serie A 12/13 (32): Lazio 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:59

Marchisio to chyba bardzo lubi Lazio skoro drugi raz w tym sezonie nie potrafi skierować piłki do pustej bramki. Tak jak piszecie, Peluso jest słaby w defensywie, daje się ogrywać i bezmyślnie fauluje, jedyny plus to to, że stara się wyprzedzać i całkiem nieźle mu to wychodzi. Nie rozumiem dlaczego Conte tak długo zwlekał ze zmianami. Cieszą 3 punkty i chyba już można to sobie powiedzieć, że mamy 31 scudetto ;)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:14

Lazio mocno nas przycisnęło na początku. Myślałem, że coś wpadnie i będą schody, ale jednak poszło gładko. Tytuł zawodnika meczu oczywiście dla Vidala, ale tuż za nim Buffon, który wyciągnął dwie naprawdę trudne piłki. Eksperymentu pod tytułem 3511 na razie nie oceniam. Chciałbym to zobaczyć jeszcze raz z Milanem. Z Pogby to będzie wielki pożytek, albo na boisku albo w klubowej kasie :wink:.


Obrazek
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:19

Martw kolejny słaby mecz Barzagliego. Wkurza mnie to upychanie w jednym składzie wszystkich dobrych w drużynie zamiast zrobić jakąś rotację. Jak w formie był Vidal to zmieniono taktykę na 3 w środku, a teraz zamiast zmienić Marchisio albo Pirlo jak już nie wytrzymują tak długiego sezonu to znów upycha tam Pogbe.
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2013, 23:23 przez bajbek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:21

Skąd ja wiedziałem że wszyscy tutaj będą jeździć po Claudio po jednym pudle, a wychwalać Pogbę po dwóch udanych kiwkach z których i tak nic nie wynikło.

Ciekawe który z naszych pomocników zagrałby lepiej na taj pozycji? Pogba już grał w tym miejscu i popisał się zerową kreatywnością. Markiz od czasu do czasu fajną klepkę grał z Mirko a i wypuszczenie Francuza było wyśmienite.

Pirlo słabo? A kto nadawł tempo akcjom w pierwszej połowie?

Fajnie Mirko zagrał, jak dla mnie zawodnik meczu.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:25

Widać, że niektórym naszym zawodnikom przydałyby się już wakacje. Szczególnie liczę, że Asamoah jeszcze pokaże się z tej lepszej strony. Nie liczę, że nagle osiągnie poziom Ribieriego, ale ten z początkowego okresu w naszej drużynie byłby zadowalający. Zadowalający na tyle, by móc spokojnie wzmacniać inne pozycje podczas mercato.

Kolejnymi, którzy powinni trochę poleżeć na słonecznej piaszczystej plaży są Marchisio i Pirlo.
Pierwszy z początku jeszcze wydawał się czuć w nowej roli jak ryba w wodzie, potem wrócił niemal do dyspozycji z meczów z Bayernem. Pirlo bez szału, choć dobrze wykonał rzut wolny, a i jedną interwencją w polu karnym się wykazał.

Mimo wszystko jestem niemal pewny, że nasza gra w drugiej połowie była spowodowana zaleceniami Conte. Oczywiśćie nie mam tu na myśli baboli obrońców z końcówki spotkania. Mówię o samym nastawieniu, które nie było już tak ofensywne.

Najważniejsze 3 punkty zdobyte jakby nie było na jednym z trudniejszych terenów w Italii.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:29

koki90 pisze:Mimo wszystko jestem niemal pewny, że nasza gra w drugiej połowie była spowodowana zaleceniami Conte.
To obejrzyj mecz jeszcze raz i zwróć uwagę jak Antonio co chwila dyryguje (wrzeszczy i macha rękami) naszymi zawodnikami (Asamoah i Padoin chyba najbardziej oberwali) byle udało im się skutecznie wyprowadzić piłkę choćby z własnej połowy. :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:30

Conte z Bayernem bezradny, a w wygranym już w pierwszej połowie meczu z Lazio wielki wódz i motywator :whistle: Jakoś dziwnie mi się to oglądało.

Mirek mistrz 8)


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:31

To co mnie wkurza po raz kolejny to to, że nasi skrzydłowi, Lichy i Asamoah, nie potrafią dokładnie podać piłkę ze skrzydła do środka. W dzisiejszym meczu były 2 takie sytuacje, gdzie wystarczyłoby dograć piłkę do wbiegających kolegów i padłyby bramki.

Mecz ogólnie na +. Pierwsza połowa b.fajna, druga już nie za bardzo.
Tak jak uwielbiam Marchisio, tak nie mogę pojąć czemu w tym sezonie marnuje tyle setek :doh:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:36

alina pisze:Conte z Bayernem bezradny, a w wygranym już w pierwszej połowie meczu z Lazio wielki wódz i motywator :whistle: Jakoś dziwnie mi się to oglądało.
Ja ciągle nie mogę się przełamać po Bayernie i do tego meczu podszedłem cokolwiek obojętnie. Ani mnie ziębił, ani grzał. Ot - klepnęliśmy jakąś kolejną włoską drużynę.

Cieszy wywalczony karny i asysta Mirko, dwa gole Vidala. Ale nie sądzę, żebym długo pamiętał to spotkanie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:42

Skibil pisze:Candreva się wyrobił. Co prawda nie grał u nas długo ani specjalnie dużo, ale polubiłem gościa i szkoda mi było jak odchodził. .
Strasznie fajny grajek z dużą wiarą we własne umiejętności, ale zauważyłem u niego syndrom Giovinco. Robi wszystko dobrze lub bardzo dobrze do momentu ostatniego kontaktu z piłką. Dzisiaj kapitalnie raz przejechał Asamoaha, gnoił Peluso, ale albo wywalił piłkę na trybuny, albo źle wrzucił.

Tak jak przewidywałem, obrona Lazio nam dzisiaj pomogła. Świetna partia Vidala, bardzo dobry Vucinic. Która to już klepka Marchisio i Vucinicia? Świetnie się na to patrzy.

3-5-1-1 ogólnie na plus i wyszedłbym tak na Milan, drażnił mnie jedynie niedokładny Pogba i chimeryczny Asamoah, reszta spoko, chociaż jak słusznie zauważyliście Peluso lekki nieogar, wolę go jednak na tej obronie, niż na wahadle.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:45

alina pisze:Conte z Bayernem bezradny, a w wygranym już w pierwszej połowie meczu z Lazio wielki wódz i motywator :whistle: Jakoś dziwnie mi się to oglądało.

Mirek mistrz 8)
Oj tam, oj tam, nie tylko zawodnicy muszą dorosnąć do Ligi Mistrzów. Musimy wierzyć, że w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów będzie jeszcze lepiej. Co do odpoczynku i wakacji naszych drogich JuveItalia chciałbym przypomnieć Puchar Konfederacji. 15-30.06.2013. Znowu różnica w przygotowaniu, ale oby Hrabia wyciągnął wnioski.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:53

Ależ mnie od dłuższego czasu Pirlo irytuje. Właściwie to od samego początku tego sezonu jest jakiś taki mniej potrzebny. Skończyły się te jego długie podania, jakieś otwierające prostopadłe. Czasem mam wrażenie, że kto by tam nie zagrał na jego pozycji to pewnie bym nie zauważył różnicy.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2013, 00:12

Orkos pisze:Ależ mnie od dłuższego czasu Pirlo irytuje. Właściwie to od samego początku tego sezonu jest jakiś taki mniej potrzebny. Skończyły się te jego długie podania, jakieś otwierające prostopadłe. Czasem mam wrażenie, że kto by tam nie zagrał na jego pozycji to pewnie bym nie zauważył różnicy.
Eeeeeeeee. 9/10 celnych długich, 2 kluczowe podania i kilka niezłych prostopadłych piłek. Do tego mistrzowskie uwalnianie się spod opieki kryjącego balansem. Bez szału, ale solidnie.

Jest dwóch graczy w Juve, których zagrania puszczam sobie kilka razy w powtórce oglądając mecz na spokojnie - Pirlo i Vucnić.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2013, 00:25

Orkos pisze:Ależ mnie od dłuższego czasu Pirlo irytuje. Właściwie to od samego początku tego sezonu jest jakiś taki mniej potrzebny. Skończyły się te jego długie podania, jakieś otwierające prostopadłe. Czasem mam wrażenie, że kto by tam nie zagrał na jego pozycji to pewnie bym nie zauważył różnicy.
Pirlo może być irytujący, sam wiele razy wyklinałem na niego pod nosem, ale akurat w dzisiejszym meczu było całkiem nieźle. Bez fajerwerków, ale na niezłym poziomie, fajnie rozciągał grę.

Na Pirlo psioczyć jednak nie zamierzam, podobnie jak pisać, że jest obecnie mniej potrzebny niż rok temu. Myślę, że szybko bym odszczekał te słowa gdyby go nagle zabrakło.

Swoją drogą - Pirlo przyklepuje właśnie drugie mistrzostwo w dwa lata grając u nas. Dokładnie tyle ile zdobył w Milanie przez dziesięć sezonów. :smile:
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2013, 00:26 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2013, 00:25

alina pisze:
Orkos pisze:Ależ mnie od dłuższego czasu Pirlo irytuje. Właściwie to od samego początku tego sezonu jest jakiś taki mniej potrzebny. Skończyły się te jego długie podania, jakieś otwierające prostopadłe. Czasem mam wrażenie, że kto by tam nie zagrał na jego pozycji to pewnie bym nie zauważył różnicy.
Eeeeeeeee. 9/10 celnych długich, 2 kluczowe podania i kilka niezłych prostopadłych piłek. Do tego mistrzowskie uwalnianie się spod opieki kryjącego balansem. Bez szału, ale solidnie.

Jest dwóch graczy w Juve, których zagrania puszczam sobie kilka razy w powtórce oglądając mecz na spokojnie - Pirlo i Vucnić.
Później czyścisz ekran, czy zostawiasz żeby wyschło ? Pirlo niestety osiadł, albo potrzebuje kopa w dupe albo odpoczynku ale gra jak ostatni paralityk, wystarczyło by, żeby bardziej powalczyć pressingiem a odbiorą mu piłkę...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Zablokowany