Serie A 12/13 (32): Lazio 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:46

Cieszą 3 pkt, ale Juventus nie wyszedł z szatni na drugą połowę.

Rzucił mi się w oczy Asamoah. Każdego podanie zagrywa za plecy. Szkoda też, że Conte tak długo czekał ze zmianami i zamiast wprowadzić trochę świeżości w drugiej odsłonie wystawia Padoina...


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:46

Nasza obrona zagrała dziś ładną kaszanę i szczerze mówiąc za bardzo nie wiem, jakim cudem Lazio nic nie ustrzeliło :think: Marchisio o roli trequartisty powinien zapomnieć, bo sobie tam zwyczajnie nie radzi. Ale... chwilowo walić to, jesteśmy coraz bliżej mistrzostwa, mamy praktycznie 12 punktów przewagi nad 2-gim w tabeli Napoli. Fajno!

PS. Niepierwszy raz podobał mi się Michael Ciani. Ciekawy jestem ewentualnej sumy, którą trzeba by na niego wydać :think:


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:46

Drugiej połowy nie dało się oglądać.

Marchisio i jego strzały na pustą bramkę :ok:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:47

Suszara od Conte to najniższy wymiar kary jaką powinni otrzymać piłkarze za drugą połowę.

Na szczęście Lazio nie potrafiło przyKozaczyć.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:47

-11. W Neapolu mroz konkretny ;-) Co prawda sporo mniej niz na Syberii w srodku zimy, ale zawsze cos.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:47

Mirko wygrał nam drugi mecz z rzędu więc zapewne Marotta już nie myśli o wzmacnianiu ataku...

Źle nie było, ale zdecydowanie zbyt dużo sytuacji Lazio miało...


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:47

Pudło Marchisio

Obrazek

Postawa w drugiej części spotkania marna...wmówię sobie, że oszczędzali się na Milan.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:47

Dziś utwierdziłem się w przekonaniu Pogba>Marchisio. Pirlo bez formy. Mecz bez historii, dobrze bo spodziewałem się że Lazio wyżej postawi poprzeczkę. 31 tytuł można uznać za zdobyty.


★ ★ ★
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:48

Mecz wygrany w pierwszej połowie, ale rozprężenie straszne zapanowało w drugiej odsłonie tego meczu, więc reakcje Antka mnie nie dziwią. Za dużo myślenia, że jakoś się samo dowiezie, na pewno Lacjuchy stworzyły więcej sytuacji od nas. Ale grunt, że znowu są 3 pkt.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:48

Odrazu spodobało mi sie to 3-5-1-1, bardzo fajna gra naszych, cały czas kontrolowaliśmy to co sie działo na boisku no i jest przedewszystkim miejsce dla Pogby! Uwielbiam patrzeć na jego gre :ok:
Pierwsza połowa i szybkie dwie bramy Vidala że aż odrazu zrobiła mi sie ochota na hat-tricka chilijczyka :D Vucinic wreszcie coś grał! Wywalczony karny i asysta no no, ale w drugiej połowie wrócił do normalnej dla siebie formy ;/

Druga połowa na stojąco. Scudetto nasze;)

Aaa wlasnie bicie graczy po zdobyciu bramki to juz jakas tradycja u nas? Jeśli tak to juz sie boje pomyśle co będzie jak wygrają scudetoo :prochno:

FORZA JUVE!!


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:48

Bardzo cenne trzy punkty. Po bardzo dobrej grze w pierwszej połowie niestety przyszłam średnia druga połowa wykonaniu naszych zawodników. Forza Juve


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:50

Jeśli chodzi o Peluso, to facet jest żałośnie słaby na pozycji Chielliniego. Jak biega po skrzydle, to nie jest jeszcze źle, ale jeśli chodzi o defensywę - tragedia. Wystarczy, że atakujący bardziej przyciśnie, a chłopak się gubi, albo bezmyślnie fauluje. Założę się, że go wykupią po sezonie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:52

ewerthon pisze:Jeśli chodzi o Peluso, to facet jest żałośnie słaby na pozycji Chielliniego. Jak biega po skrzydle, to nie jest jeszcze źle, ale jeśli chodzi o defensywę, to jest po prostu tragedia.
Zgadzam się, było to widać szczególnie w pierwzej połowie. W drugiej części spotkania poprawił się i miał kilka niezłych interwencji.
ewerthon pisze:Założę się, że go wykupią po sezonie.
Chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:53

Niestety zdążyłem tylko na drugą połowę i ta lepsza część meczu mnie ominęła :/ Za drugą część ciężko kogokolwiek pochwalić, Lazio zbyt łatwo hasało w okolicach pola karnego, zwłaszcza w końcówce.

btw, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaką taktyką graliśmy? Marchisio z Pogbą bardzo często biegali z przodu, a Vucinić często grał w środku boiska? :?:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:56

grande amore pisze:-11. W Neapolu mroz konkretny ;-) Co prawda sporo mniej niz na Syberii w srodku zimy, ale zawsze cos.
Syberia to jest w tej gorszej stronie Mediolanu :smile: .


Lubie Pogbe :prochno:


Obrazek
Zablokowany