LM 12/13 (1/4): Bayern 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 10:05

ObrazekObrazekObrazek
1/4 finału Ligi Mistrzów 12/13
Bayern - Juventus


Jaki jest sposób na pokonanie Bawarczyków? Na co zwrócić uwagę? Dołącz do dyskusji "Sposób na Bayern", która, by uniknąć częstego w zbiorczych tematach chaosu, została podzielona na dziesięć segmentów - każdemu zagadnieniu poświęcony jest odrębny temat (Atuty Bawarczyków, Słabe punkty Bayernu, Buffon vs Neuer, Defensywa, Ofensywa i druga linia, Trenerzy, Taktyka, Piłkarze Juve i Bayernu w reprezentacjach, Historia rywalizacji, Juve - Bayern w krzywym zwierciadle). Pytania pomocnicze, zawarte w każdym z nich są jedynie wskazówką dotyczącą najważniejszych dla konkretnej kwestii spraw. Szczegóły poniżej. Zapraszamy*.

Atuty Bawarczyków: Których zawodników Bayernu obawiasz się najbardziej? Któremu piłkarzowi Bayernu przyglądasz się w tym sezonie szczególnie uważnie? Czy któregoś gracza Bayernu chciałbyś oglądać w koszulce Juventusu? Z jakich powodów wynik losowania możemy uznać za niekorzystny?
Dołącz do dyskusji na forum.

Słabe punkty Bayernu: czy są jakieś powody, dla których właśnie ten rywal pasuje Starej Damie? Który zawodnik Bayernu jest w bieżącym sezonie najsłabszym ogniwem zespołu? W czym upatrujesz największej szansy na awans Juve do półfinału?
Dołącz do dyskusji na forum.

To zbiorczy temat meczowy, w którym możesz znaleźć ogólne informacje o przeciwniku i podzielić się swoimi przewidywaniami co do przebiegu spotkania. Możesz także zamieścić tutaj swoje pierwsze wrażenia, pisane "na gorąco": w przerwie i tuż po zakończeniu meczu. W tym temacie możesz w dowolny sposób poruszyć każdy problem, związany z rywalizacją Juventusu i Bayernu.

Kiedy?
2 kwietnia 2013 (wtorek), godzina 20:45

Gdzie?
Allianz Arena (Monachium, pojemność: 71137 miejsc)

Obrazek
Rok założenia: 1900
Przydomki: Der FCB, Die Bayern, FC Hollywood, Stern des Südens
Barwy: czerwono-białe
Mistrzostwo Niemiec: 22 razy (ostatni 2010)
Puchar Mistrzów: 4 razy (ostatni 2001)
Oficjalna strona

W obecnym sezonie Bayern pewnie kroczy w kierunku 23 mistrzostwa Niemiec. W 27 rozegranych spotkaniach zgromadzili 72 punkty, strzelając 78 goli, tracąc 13. Ostatnie ligowe punkty stracili remisując (1:1) z Borussia Mönchengladbach 14 grudnia 2012 roku, ostatnia ligowa porażka (1:2) miała miejsce 28 października 2012 roku, gdy podejmowali u siebie Bayer Leverkusen. W Lidze Mistrzów wygrali swoją grupę gromadząc w sumie 13 punktów (Juventus zgromadził tych punktów 12). 1/8 to pojedynek z Arsenalem, bardzo pewna wygrana 3:1 w pierwszym meczu (rozgrywanym w Londynie), i porażka w kiepskim stylu na Allianz Arena (0:2). Bramki z pierwszego i drugiego meczu.

Ostatnie spotkania Bayern:
03-03-2013 Hoffenheim 0:1 Bayern Munich (Bundesliga)
09-03-2013 Bayern Munich 3:2 Fortuna Dusseldorf (Bundesliga)

13-03-2013 Bayern Munich 0:2 Arsenal (Liga Mistrzów)
16-03-2013 Bayer Leverkusen 1:2 Bayern Munich (Bundesliga)
30-03-2013 Bayern Munich 9:2 Hamburger SV (Bundesliga)


Menedżer:
Jupp Heynckes
Obrazek
Trenerzy: Co sądzisz o trenerze Bayernu, Juppie Heynckesie? Jak wypada na jego tle Antonio Conte? Jakie dostrzegasz między nimi podobieństwa i różnice w charakterze, wypowiedziach i sposobie pracy? Od stycznia wiadomo, że trenerem Bayernu w kolejnym sezonie będzie Pep Guardiola, a Jupp Heynckes - niezależnie od wyników - pożegna się z posadą. Czy świadomość takiego stanu rzeczy może w jakiś sposób wpłynąć na postawę Bawarczyków i na samego Heynckesa?
Dołącz do dyskusji na forum.

Najlepszy strzelec:
Mario Mandzukic (16 goli: Bundesliga - 15, Liga Mistrzów - 1), Thomas Müller (16 goli: Bundesliga - 12, Liga Mistrzów - 4)
Obrazek Obrazek
Ofensywa i druga linia: który zespół dysponuje większą siłą rażenia? Ofensywni gracze której drużyny bardziej udzielają się w destrukcji? Czym różni się styl gry obu ekip? Jak Twoim zdaniem prezentuje się turyńskie trio MVP - Marchisio, Vidal, Pirlo - na tle pomocników Bayernu?
Dołącz do dyskusji na forum.

Ostatnie spotkania Juventus:
01-03-2013 Napoli 1:1 Juventus (Serie A)
06-03-2013 Juventus 2:0 Celtic (Liga Mistrzów)
10-03-2013 Juventus 1:0 Catania (Serie A)
16-03-2013 Bologna 0:2 Juventus (Serie A)
30-03-2013 Inter 1:2 Juventus (Serie A)


Historia spotkań Juventusu z Bayernem
Juve vs Heynckes, Juve vs Bayern. Jak wspominasz tę rywalizację? Czy dostrzegasz w ćwierćfinałowym dwumeczu jakieś smaczki, podteksty? Jak wyglądały ostatnie starcia - dwumecz z 2009 roku z Bayernem i porażka w finale LM 1997/98 z prowadzonym przez Juppa Heynckesa Realem?
Dołącz do dyskusji na forum.

Ciekawostki:
W przypadku otrzymania we wtorkowym meczu żółtej kartki w drugim meczu meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów nie wystąpią Claudio Marchisio (aktualnie 4 kartki na koncie), Arturo Vidal (2), Stephan Lichtsteiner (2). W Lidze Mistrzów zawieszenie takowe następuje w pierwszej kolejności po trzeciej żółtej kartce, następnie każdorazowo po otrzymaniu dwóch (5 kartek, 7, 9...).

W pierwszym meczu w ekipie z Niemiec zabraknie zawieszonego za kartki Javiego Martíneza.

Bayern w obecnym sezonie w rozgrywkach ligowych i Lidze Mistrzów stracił łącznie 23 bramki (dokładnie taki sam wynik w tym momencie notuje Stara Dama).

Obrazek
Buffon vs Neuer: dwie wielkie postaci, dwaj bramkarze światowego formatu. Który z nich jest Twoim zdaniem lepszy i dlaczego? Styl bronienia - podobny czy zupełnie inny? Który ma większy wpływ na drużynę? Jak wygląda sezon 2012/13 w wykonaniu golkiperów Juve i Bayernu? Zachowanie, wypowiedzi, postawa poza boiskiem - Buffon i Neuer to dwa różne czy podobne charaktery?
Dołącz do dyskusji na forum.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Defensywa: która formacja obronna robi na Tobie większe wrażenie i dlaczego? Czym różni się gra w destrukcji obu ekip? Jak oceniasz udział obrońców obu zespołów w konstruowaniu akcji? Boczny obrońca, wingback - który zespół dysponuje lepszymi bokami obrony / pomocy?
Dołącz do dyskusji na forum.

Obrazek
Piłkarze Juve i Bayernu w reprezentacjach: w drugiej połowie marca swoje mecze rozgrywają zarówno Squadra Azzurra, jak i reprezentacja Niemiec. Ważną częścią drużyn narodowych obu krajów są piłkarze odpowiednio Juventusu i Bayernu. Oceń postawę piłkarzy Juve w meczach włoskiej kadry narodowej z Brazylią i Maltą oraz zawodników Bayernu w dwumeczu reprezentacji Niemiec z Kazachstanem. Podczas przerwy w ligowych zmaganiach swoje mecze rozgrywają także kadry narodowe innych krajów, których reprezentantami są piłkarze obu drużyn. Jak oceniasz ich postawę?
Dołącz do dyskusji na forum.

Obrazek
Juve - Bayern w krzywym zwierciadle: Znalazłeś śmieszne zdjęcia / filmy / dowcipy związane z bawarską drużyną lub rywalizacją obu ekip? Podziel się z nami! Stworzyłeś własny tekst / kompilację wideo / inną pracę, która w luźnej formie nawiązuje do Bawarczyków i rywalizacji z nimi? Ten temat jest dla Ciebie!
Dołącz do dyskusji na forum.

Przewidywane składy:
(do uzupełnienia, gdy pojawią się pierwsze przewidywania)
Jaką taktykę byś zaproponował? Juventus powinien grać tak, żeby nie stracić bramki, czy wręcz przeciwnie – zaryzykować i spróbować zdobyć gola?
Dołącz do dyskusji na forum.

Mecze na żywo w TV:
Obrazek
Al Jazeera Sport +5
Al Jazeera Sport HD2
Arena Sport 1 HD (cro)
beIN Sport 1 / HD
BHT 1 (BiH)
C+ Liga Campeones / HD
Club RTL
Digi Sport 2 (rom)
ESPN Brazil
Federalna TV
Idman TV
Puls 4 / HD
Ring.bg / HD
RSI La 2 / HD
RTRS TV
Setanta Ireland
SF Zwei / HD
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Sport HD2 (germany)
Sky Sports 2 (uk) / 2HD
Sport 1 (hungary) / HD
Sport 1 Voetbal
Sport 5+ (israel)
Sport 5+ LIVE / HD
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 2HD (za)
SuperSport 5 (za)
TV6 Estonia
TV6 Lithuania
TVR 1 / TVR HD
Viasat 4 (nor) / HD
Viasat Sport (swe) / HD
YLE TV2 / YLE HD
~ AUS: ESPN 2 / HD
~ CAN: Sportsnet World
~ CYP: Cytavision Sports 2
~ CZE: Prima Play PPV
~ ITA: Premium Calcio
~ MDA: Canal 3
~ SWE: ViaPlay
~ USA: Fox Soccer 2GO
~ USA: Fox Soccer Plus / HD

Transmisje internetowe

* - akcję przygotowuje zespół w składzie: ewerthon, francois, JuveCracow, Negri, stahoo i szczypek.
Uwagi proszę zgłaszać na PW.
Zapowiedź będzie z czasem modyfikowana/aktualizowana.
Forza Juve!


nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 10:11

Beznadziejny i mało przejrzysty temat meczowy...

Mam nadzieję na atak Quagliarella-Giovinco.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 10:13

nynek pisze:Beznadziejny i mało przejrzysty temat meczowy...

Mam nadzieję na atak Quagliarella-Giovinco.
Coś Ci się chyba pomyliło. Właśnie dobrze to zrobił bo zebrał to wszystko do kupy i nie ma burdelu, który powstał przez robienie 3-4 tematów o tej samej drużynie.
W ataku Vucinic - Quagliarella. Na lewej Peluso.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 10:14

Ten mecz będzie mega trudny. Mam nadzieję, że nasi będą świetnie przygotowani pod względem kondycyjnym.
Liczę, że zagra w ataku Fabio.Q :)

Spoko temat, nie narzekajcie :)


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 10:32

Jak dla mnie rewelacyjnie zrobiony temat, propsy Szczypek ;) co do meczu to jest to najważniejsze spotkanie Juve od kilku lat wg mnie. Bayern jest w gazie co było widać wczoraj ale Juventus nie odstaje, jest realna szansa na wywiezienie z Monachium dobrego wyniku, jak przegrać to strzelić obowiązkowo bramkę np. 2-1. ale osobiście wierzę w remis lub naszą skromną wygraną, jesteśmy do tego zdolni ale wszystko zależy od formy w danym dniu no i czy chłopaki nie za bardzo się zmęczyli w Mediolanie. Licze na 1-1, 2-2 lub 0-1, 1-2.


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 10:54

Sądzę, że wszystko zostało już powiedziane w 10 tematach i wydawać by się mogło, że nic odkrywczego bądź błyskotliwego nie da się już napisać. Ale to błąd. Misiu czekał na moja rozkminę, mówiącą, że aby wygrać trzeba strzelić więcej goli niż Bayern. Podejdźmy do tematu z innej strony. Pokażmy włoską defensywę - straćmy mniej goli niż Niemcy!

Czekam na to spotkanie, będzie to najbardziej denerwujący mecz ostatnich kilku lat. Nie wiem jak sobie poradzę psychicznie - z Celtickiem, gdy Juve wygrywało 3-0 i jakis murzyn biegł na naszą bramkę, miałem obawy. W rewanżu gdy było jeszcze 0-0 i jakiś rudzielec strzelał na naszą bramkę, miałem obawy. We wtorek chyba zejdę na zawał.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 10:59

Może się okazać (jak kilku już wspominało) że ta wysoka wygrana Bayernu może o dziwo pomóc nam. Mieli gładką przeprawę i nie wiadomo jak sobie poradzą z takim skokiem poziomów. Nic nie można przewidzieć odnośnie tego meczu. Jak wysoko przegramy to się nie zdziwię. Jak sami wygramy to też się nie zdziwię.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 11:10

stahoo pisze:Sądzę, że wszystko zostało już powiedziane w 10 tematach i wydawać by się mogło, że nic odkrywczego bądź błyskotliwego nie da się już napisać. Ale to błąd. Misiu czekał na moja rozkminę, mówiącą, że aby wygrać trzeba strzelić więcej goli niż Bayern. Podejdźmy do tematu z innej strony. Pokażmy włoską defensywę - straćmy mniej goli niż Niemcy!
:prochno: Lubie własne i odmienne zdanie kolegi stahoo :wink:
Wczoraj Bayern upokorzył rywala w lidze pakując mu 9 bramek. To tylko potwierdza jaką siłą w ofensywie dysponują. Ciężko będzie nie stracić bramki a co gorsza jeszcze ciężej będzie ją zdobyć. Wczorajszy mecz z Interem wyglądał nie źle z przodu ale dalej wiadomo że nasi napastnicy to nie ten poziom. Jednak w takim meczu o wygranej decydować może odrobina szczęścia i mam nadzieję że będzie ono po naszej stronie.
Bramkowy remis na Allianz Arenie biorę w ciemno.


★ ★ ★
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 11:25

Będąc szczerym, według mnie zrobił się lekki burdel na forum. Temat meczowy, temat o Lidze Mistrzów i zapowiedź meczu na głównej w zupełności by wystarczyły.


Ostatni ligowy wynik Bayernu budzi respekt niezależnie od gry ich przeciwnika. Naszego Ghańczyka w sobotę w tryby wziął 39-letni Zanetti, aż strach pomyśleć, co zrobi Robben. Pewnie zamiast Asamoah wybiegnie Peluso, co z jednej strony będzie dobre, bo Kwadrat formę zostawił na półkuli południowej, jednakże Federico do zbyt szybkich i zwinnych chyba nie należy. Będzie hiper, hiper ciężko, choć nadziei dodaje fakt, że ostatnio lepiej radzimy sobie z wyprowadzaniem kontr. Mimo, iż nie lubię Giovinco, to mi go szkoda, że był obiektem na którym jaskiniowiec wyładował swoją frustrację, ale prawdą jest, że niewiele stracimy na jego nieobecności.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 12:01

Czekam na ten mecz z dużą niecierpliwością, bo pokaże on nam na jakim etapie jest nasz (nielubiane słówko) projekt. W Serie A formuła Conte na Juventus już udowodniła swoją skuteczność. Pytanie czy tak samo będzie w pucharach? Osobiście mam wrażenie, że wcześniejsi rywale nie do końca nas przetestowali. Natomiast Bayern jest uważany za jednego z faworytów do wygrania turnieju, poza tym obecnie jest w doskonałej dyspozycji, więc będzie dobrym benchmarkiem dla Juve. Zobaczymy czy bez klasowego napastnika można coś zwojować w Lidze Mistrzów. Jeżeli awansujemy to uznam Conte wręcz za cudotwórcę, który w dwa sezony z drużyny kompletnie rozbitej zrobił jak to ujęła jakaś gazeta niezatapialny okręt. Jeżeli się nie uda to tragedii nie będzie, bo Juve w tym sezonie może, ale nie musi. Przyjdzie Llorente, może ktoś jeszcze i bogatsi w doświadczenie spróbujemy za rok.


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 12:09

pumex pisze:Będąc szczerym, według mnie zrobił się lekki burdel na forum. Temat meczowy, temat o Lidze Mistrzów i zapowiedź meczu na głównej w zupełności by wystarczyły.
:ok:

A ja powiadam wam: nie lękajcie się! ;) W LM swoje już zrobiliśmy, Juventus osiągnął przyzwoity wynik - pamiętajcie, że jeszcze 2 lata temu kończyliśmy na 7 miejscu z niezłym burdelem w szatni. W lidze mamy przewagę i pewnie kroczymy po kolejne scudetto. Dla mnie kwiecień będzie miesiącem pełnym wyśmienitych spotkań i liczę przede wszystkim, że będą to piękne i godne zapamiętania mecze.

Ps. Wesołych świąt wszystkim! ;)


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 12:20

pumex pisze:Będąc szczerym, według mnie zrobił się lekki burdel na forum. Temat meczowy, temat o Lidze Mistrzów i zapowiedź meczu na głównej w zupełności by wystarczyły.
Dokładnie tak. 10000000 tematów o meczu z Bayernem jakby to jakiś mecz 1000lecia był.


Ale nawiązując już do meczu wydaje mi się, że przy odrobinie szczęścia pojedynek w Monachium możemy nawet wygrać, choć i z bramkowego remisu (najlepiej 2:2) będę bardzo szczęśliwy ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 12:25

nynek pisze:Beznadziejny i mało przejrzysty temat meczowy...
Obrazek
pumex pisze:Będąc szczerym, według mnie zrobił się lekki burdel na forum. Temat meczowy, temat o Lidze Mistrzów i zapowiedź meczu na głównej w zupełności by wystarczyły.
Gdzie ten burdel jest? Wybierasz temat, w którym chcesz zabrać głos i wiesz, że w temacie tym o tym z powodzeniem będziesz mógł podyskutować, nikt Ci nie wpieprzy się z czymś innym, bo jak o tym to nie o tamtym.


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 12:42

pumex pisze:Będąc szczerym, według mnie zrobił się lekki burdel na forum. Temat meczowy, temat o Lidze Mistrzów i zapowiedź meczu na głównej w zupełności by wystarczyły.
:ok:

Do wczoraj byłem spokojny ale Conte i Bayern wprowadzili mnie w stan niepokoju. Pierwszy zagrał prawie podstawową jedenastką nie dając odpocząć Pirlo, Marchisio po spotkaniach reprezentacji a Giorgio oraz jego kostki można było oszczędzić przed frustratami z Mediolanu. Rozumiem, Derby Włoch, chęć odgryzienia się ale ja bym nie kopał leżącego. Bayern z 9 bramkami strzelonymi też wyskoczył jak filip z konopi. Co jak co ale wynik robi wrażenie, mam nadzieje, że się wystrzelali na najbliższe 3 spotkania lub przynajmniej te w środku tygodnia. Oby też dysproporcja między atakiem Bayernu a Juve nie była aż tak widoczna a nasi bombardierzy wykorzystali to co dostaną od losu. Wszystko weźmie w łeb po pierwszym dwumeczu. Przejdziemy dalej to będzie więcej $$$ na napastnika. Odpadniemy, mówi się trudno. Wstydu nie będzie.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 12:57

szczypek pisze:
pumex pisze:Będąc szczerym, według mnie zrobił się lekki burdel na forum. Temat meczowy, temat o Lidze Mistrzów i zapowiedź meczu na głównej w zupełności by wystarczyły.
Gdzie ten burdel jest? Wybierasz temat, w którym chcesz zabrać głos i wiesz, że w temacie tym o tym z powodzeniem będziesz mógł podyskutować, nikt Ci nie wpieprzy się z czymś innym, bo jak o tym to nie o tamtym.

Zgadzam się z pumex'em. Przez ten natłok tematów odnoszę wrażenie jakbyśmy byli jakimś zespołem z ligi San Marino (pewnie nawet takowej nie ma), który podnieca się tym, że pierwszy i pewnie ostatni raz trafił do ćwierćfinału. Bez przesady, rozumiem, że tyle lat bez LM, ale miejmy godność. Aż się boję co tu się będzie działo jakbyśmy awansowali do półfinału (daj Boże).



Co do samego meczu... Miałem dziwne wrażenie, że nasze Misie nie za bardzo się przemęczały podczas meczu z Interem (nikomu nie chciało się nawet do autów wyjść). Jedyne okresy przyśpieszenia były przy remisowym stanie gry, który trwał 10 min. Poza tym wydaje się, że nasi zawodnicy mieli lżejszą przerwę reprezentacyjną niż Niemcy, także jeśli chodzi o wybieganie jestem dość spokojny.

Co do oczywistych oczywistości, to grunt to się nie przestraszyć i nie stracić szybko bramki. Jak dla mnie wszystko poza porażką i bezbramkowym remisem będzie korzystnym rezultatem.


Zablokowany