Coppa Italia 12/13 (1/2): Lazio (2-1) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:54

Znowu frajerski mecz choć ten puchar to mi zwisa. To co zrobił Marchisio w tej akcji to nie powstydziłby się żaden z naszych napastników. Marchetti dziś nie miał dnia konia ale najważniejszą piłkę wyjął. Co do poszczególnych zawodników to beznadziejnie Giaccherini który ma tylko prawą nogę i grając na lewej stronie na sam widok murzyna z Lazio robił pod siebie. Słabo Storari, Marrone, Peluso, Giovinco. Reszta nie wyróżniała się zbytnio in minus, choć kolejna bramka na konto Peluso( a może nawet 2 nie jestem pewien kto krył napastnika Lazio przy rogu). Podsumowałbym odpadnięcie z CI tak:
30% wina Conte za dobór składu
30% brak formy u praktycznie całej drużyny
20% FIGC( zamiana gospodarza, plus brak karnego dzisiaj)
10% Szczęście( np. Vidal pierwszy mecz)
P.S Jak dla mnie Seba jest do sprzedania biega, szarpie ale nic z tego nie wynika, dodatkowo nie gwiżdżą na nim fauli.
P.S 2 Ostatnio staliśmy się drużyną która w obronie popełni jeden błąd( dziś 2) i od razu pada bramka.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:54

Przestrzelona sytuacja GIOVINCO I MARCHISIO podniosła mi ciśnienie jak nigdy.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2013, 22:55 przez dp10, łącznie zmieniany 1 raz.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:54

Jeśli chodzi o Giovinco to mi już wystarczy - koleś potrafi strzelić gola przy stanie 2:0 dla nas, a w meczu o wszystko przewraca się przy każdym kontakcie z rywalem i nie wnosi kompletnie NIC do naszej gry ofensywnej. Sytuacja sam na sam z ostatniej minuty jest idealnym podsumowaniem jego gry. Jak dla mnie może wracać do Parmy, gdzie będzie brylował.

Nie wiem jak Marchisio tego nie strzelił, może jakiś dziennikarz powinien go o to zapytać? Grygera, Molinaro i ja wsadzilibyśmy to bez problemu.

Strzelić gola w 92 minucie by stracić w 93 - nikt nie zrobiłbym tego równie dobrze, co tegoroczna drużyna Conte :lol:

Jest źle i nie widać żadnych szans na poprawę - atak jest fatalny, z ubiegłorocznej gry w środku pola nic nie pozostało, a w naszej obronie bryluje koleś, który w 3 meczach zdążył zawalić 2 bramki. Dwa mecze na trybunach może dobrze zrobią naszemu trenerowi.

Ta drużyna nie zasługiwała na awans - jeśli nie gryzie się trawy i traci się bramkę minutę po tym gdy się strzeliło, trzeba wracać do domu z podkulonym ogonem.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Smolwin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 95
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:55

Hahaha nadal nie mogę uwierzyć w to co zobaczyłem w końcówce i pomyśleć, że Marchisio jest kreowany na nową gwiazdę i ikonę tego klubu... To już któryś raz z kolei kiedy Claudio w prostej sytuacji nie potrafi skierować piłki do siatki.
Giovinco to już chyba nawet przerósł Amauriego w tym beznadziejnym przewracaniu się za każdym razem gdy poczuje oddech rywala na plecach.
Dobrze, że odpadliśmy z tych rozgrywek bo w finale mogłaby być totalna kompromitacja, chociaż już pewnie całe włochy się śmieją z naszego frajerstwa.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:55

dajcie spokój Peluso, tu nie chodzi o straconą bramkę, ale o to, że nie potrafilismy w calym dwumeczu zdobyc tej 1 bramki wiecej niz Lazio.. i to przy tak ogromnej przewadze przynajmniej w sytuacjach.. plakac się chce.. ;(


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:55

Nie widziałem całego meczu, ale oni kopali się w czoło przez większość z tego co zaobserwowałem, a jak już konkretne okazje się pojawiły to jeden z drugim zyebali po całości :angry:

Jak, kurva, można tak nie trafić. Najpierw Giovinco, potem Marchisio, zwłaszcza Marchisio. Prawdziwa wisienka na torcie.. Finał w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, kupon w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.

Isla psuł wszystko czego sie dotknął. Nie on jeden z resztą, prawie w ogóle gry nie było!


Z Juve na dobre i złe!
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:55

Jak bym mogl to bym "spoliczkowal" tego knypasa ale dzieci i slabszych sie nie bije. A Juve slabych sie nie trzyma. Ma zniknac i cala ta jego wkuuurzajaca otoczka. Oczywiscie wiadomo o kim mowa. Nie bede wymienial z nazwiska bo nie zasluzyl.. Cienias.


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:55

juventini22 pisze:Moze kupn Marchetteigo, albo wykupmy mu nie wiem urlop na Dominikanie jak z nami gra. Bo 3 mecz i 3 mecz zycia w jego wykonaniu z nami.
żaden mecz życia tylko totalne frajerstwo strzelających

dalej nie ogarniam jak giovinco tego nie strzelił :shock:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:55

juvemaroko pisze:
Wojtek pisze:VIDAL!!!!!!!!!! I powinno byc 2-2 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Lazio nieziemski fart, tyle.
:angry: :angry: :angry:
To nie Vidal ale Marchisio

Niestety bez napastnikow nie mozna liczyc tylko na pomocnikow zeby zdobywac gole. Moze wrezcie ktos zrozumie ze poczebni sa dwa napastnicy kalibru Cavaniego!
Chodziło mi o tego ktory mial sam na sam, to jednak Seba a nie Arturo :angry:
Peluso? hahahah, znowu przez niego tracimy bramke, jak nie on to De Ceglie zas...masakra. Widocznie póki nie wróci nam lewa strona (czyt.Asa i Kielon) to bedziemy tracić gole przez Peluso/DC :bravo:

FINA ALLA FINE!


Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:55

Giovinco trzeba wysłać do Mordoru z pierścieniem, niech się hobbit na coś przyda. Resztę drużyny pierścienia też można spokojnie uskładać z naszego składu.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:55

pumex pisze:Nie można mieć pretensji do Marchisio, gdy próbował dobijać po failu Konusa. Piłka praktycznie odbiła się od będącego w ruchu Claudio. Oczywiście, że mógł to trafić, ale popatrzcie, co chwilę wcześniej robi nasza boska '12-tka'. Zresztą, spójrzmy szerzej na występ Giovinco. Tona niepotrzebnych i nieudanych dryblingów, kilogramy niesłusznych pretensji do sędziego i error w kluczowej sytuacji. Gio, wracaj tam, skąd przybyłeś.
Sprytnie zmieniasz temat - niemniej jednak trzeba mieć pretensję do Marchisio za tę akcję, bo moglibyśmy grać w finale.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:56

dawid91 pisze:Conte nam załatwił mecz, koleś nie ogarnia co się dzieje.
Zaraz mnie trafi mocniej niż na widok Giovinco, idź pograj w FMa i wygraj sobie ten puchar będziesz lepszy.

Graliśmy w 9 vs 13, tak się nie da wygrać.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:56

Zgadzam sie z Pumexem w sprawie tej setki z 95 minuty. Ciezko miec pretensje do Marchisio, bo pilka kozlowala, facet byl w biegu, zostal zlapany chyba na wykroku. Giovinco to powinien strzelic i tyle. Mial 7 metrow do bramki, bramkarza na linii, a on kopnal w sam srodek.

Do wejscia Pirlo i Marchisio nasza gra byla chaotyczna. Po wejsciu na boisku tego duetu od razu zaczelismy grac lepiej, szybciej, skladniej, etc.

Jestem coraz blizej dojscia do wniosku, ze niestety najlepiej to byloby sprzedac po prostu wszystkich naszych napastnikow - albo ewentualnie zostawic tylko jednego (wszystko jedno ktorego), jako rezerwowego.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:56

Druzyna gra slabo od mieszanca i niestety nie widac ze cos sie poprawi.
Moze uda sie pokonac Celtic ale dalej dostaniemy takie baty w 1/4 finale LM ze cala europa i swiat beda sie z nas smiali.
Storari dwa strzale na bramke dwa gole 100% skutecznosc LAzio!!!
Ponad to czemu nikt nie stoi przy slupkow podczas rzut rozne LAzio!!!
Mozemy i dominujemy ale z taka skutecznoscia to bedzie ciezko kogoklowiek pokonac.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:56

Dżesiu pisze:Mówcie co chcecie, Peluso pokazał się z dobrej strony (chyba jedyny)....
no tak, przeciez nie z jego strony padl gol na 1-0

ludzie ogladajcie mecze!!!

p.s. do hejterow matriego, zobaczcie jaki cudowny jest nasz atak :)


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Zablokowany