Coppa Italia 12/13 (1/2): Lazio (2-1) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:51

95` Gio :shock: Marchisio :shock: ( najpierw nie chciało się wierzyć, że doszliśmy jeszcze do takiej sytuacji... później, że można ją tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.... )
Peluso najlepszy, Giach to mongoł, Gio jest taaaak, cienki że poezja. Nasza indolencja w ofensywie poraża. Dopiero z nożem na gardle i 3 napastnikami udaje nam się stworzyć cokolwiek. Obyśmy się szybko z tego ogarnęli, bo będzie nieciekawie.

P.S. Czekamy prawie 20 lat, poczekamy jeszcze roczek :P


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:52

pumex pisze:Koleś potrzebował 3 spotkań na zawalenie 2 goli.
Trzech goli. W debiucie błysnął geniuszem po dwukroć.
filippo pisze: No chyba na odwrót! Seba miał przed sobą bramkarza, a Claudio? NIE MIAŁ K U R W A NIKOGO
Z drugiej strony, Marchisio się tej piłki pod nogami nie spodziewał, a Giovinco miał tyle czasu i miejsca, że powinien się był zapytać Marchettiego w który róg chce gola. Obaj dobrzy.

Swoją drogą czytając sobie te wszystkie niepochlebne opinie o naszym krasnalu nie mogę uwierzyć że do niedawna wszyscy mi wypominali że go hejtuję. No ale dzisiaj faktycznie wskoczył na wyższy poziom pierdołowatości.
juventini22 pisze:Bo 3 mecz i 3 mecz zycia w jego wykonaniu z nami.
Bo nie uciekł przed beznadziejnymi strzałami prosto w niego?
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2013, 22:55 przez zahor, łącznie zmieniany 2 razy.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:52

Giaccherini też jak bezmózg w każdej sytuacji pchał się w kolesi, ja nie wiem, to już nie kwestia umiejętności, ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, to są skończeni <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, kompletne <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, niewyobrażalne głupki, po prostu. Nie moge, nie ogarniam tego dna.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:52

Anelka błagam Cię odpal formę ostatni raz w życiu na te kilka ostatnich miesięcy.


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:52

normalnie brak słów. jedna wielka kompromitacja. czyżby ktoś kręcił film " jak przegrać sezon w 6 tygodni"?!
druga połowa to już żenada w naszym wykonaniu. nasza defensywa to parodia formacji jeszcze z grudnia. napad?! oni powinni ze wstydu zapaść się pod ziemię. znowu ratować nas usiłował Vidal.
do tego gramy chaotycznie, bez pomysłu, bez skrzydeł. do tego jeździec bez głowy Giac. sezon temu Conte był elastyczny, teraz nie ma żadnego pomysłu. gramy na siłę złym ustawieniem, jakoś to będzie.

bilans stycznia: 2 zwycięstwa ( w tym 1 w dogrywce), 2 remisy i 2 porażki. piękny bilans, godny Parmy czy Udinese.

a 1 mecz z Celtikiem za 2 tyg. już się nie mogę doczekać.
największe frajerstwo odkąd Conte jest trenerem, wyrównać w 92 min. by zaraz potem stracić bramkę :angry:

nic tylko otworzyć kolejną flaszkę :angry:


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:52

Szaq pisze:Nie rozumiem ogólnej rozpaczy. Conte wystawił na ten mecz Atalantę Bergamo. Jak sobie przypomniał, że z tą Atalantą to mu groził spadek, a nie walka o finał CI to ściągnął kopaczy i wpuścił piłkarzy. Za tą porażkę całą winę ponosi Antek. Nie ma sensu jeździć po Padoinie, Peluso, Giachu, czy Isli. Zagrali tyle na ile ich stać. Pytanie, skąd się wzięli w Juve.
Bardzo, ale to bardzo dobre spostrzeżenie! Zastanawia mnie, kiedy ktoś za te błędy odpowie!


juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:53

Moze kupn Marchetteigo, albo wykupmy mu nie wiem urlop na Dominikanie jak z nami gra. Bo 3 mecz i 3 mecz zycia w jego wykonaniu z nami.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:53

pumex pisze:Gio, wracaj tam, skąd przybyłeś.
A jako kompanów niech weźmie ze sobą Peluso, Padoina, Islę, i garbatego Gacka


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:53

Nawet nie wiecie jak jestem <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bardzo dawno tak się nie uniosłem, nawet nie wiem co mam napisać, do kogo mieć pretensję, to wszystko to był po prostu marny żart kogoś na górze. Teraz tak, Anelka to nasz najlepszy napastnik, Vucinic i Giovinco generalnie chyba mają drugą pensje płaconą przez naszych rywali, tyle co mają strat i jak są bezproduktywni to można obdarzyć kilka lig w jednej kolejce, generalnie wszystko w naszej grze jest ok, dopóki piłka nie trafi do napastników, z niecierpliwością czekam na Llorente i kogoś jeszcze lepszego, jestem pozytywnym człowiekiem ale dzisiaj przebrała się miarka, w następnych meczach chce widzieć rzeźników, którzy potrafią zabić za piłkę, którzy zmiażdżą przeciwnika, potrzebuję tego. Mógłbym tak pisać w nieskończoność, bo z każdym zdaniem potęguję swoje emocję, ale teraz oddam się czytaniu waszej frustracji i na pewno mi przejdzie :d


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:53

W następnym meczu chce Widzieć Beltrame i tego młodego Ceveloos :whistle:

Gorzej niż nasi napastnicy się nie da zagrać. Giovinco mnóstwo strat nie wykorzystane okazje, Vucinic, aaa idę spać nic tu po mnie.


Zima się kończy trzeba zacząć grać :smile:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:53

Większość meczu słabo,wolno,przewidywalnie i schematycznie. Trzeba było wystawić normalny skład.Dwa mecze do wygrania pucharu a on wystawia Padoina czy Peluso.

Najgorszy na boisku był ten knypel.Czemu grał cały mecz? Lepiej jakby silniejszy Matri wszedł.

Giovinco miał dwie sety i za każdym razem strzelił za słabo.W samej końcówce powinien uderzyć na pałe i Marchisio nie musiałby nic dobijać.

Najbardziej brakuje Chielliniego.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:53

Do tego, to od Giovinco odbiła się piłka przy PIERWSZYM rożnym dla lacjo i zmieniła tor lotu, dizęki czemu padłą bramka dla faszystów.

Giovinco, Marchisio, MArrone, Padoin :doh:
Peluso grał dzisiaj naprawde dobrze, tylko, że przydarzył mu się błąd, który skutkował stratą bramki...


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:53

Słaba gra naszych, a w szczególności Giovinco.


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:54

Dobra, ja nie bronie dziś Giovinco bo to szkoda słów, po takim meczu, cytując klasyka, nie zrobie ' z szamba perfumerii', ale nie odwracajmy kota ogonem przy sytuacji Marchisio bo on pokpił sprawe totalnie. Myśle, że to będzie jeden z fail roku w piłce nożnej. Gorzej się nie dało zachować.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:54

Dżesiu pisze:Że tak powiem Marrone, Gacek, Vucinic.... WYPIERALAĆ!

Mówcie co chcecie, Peluso pokazał się z dobrej strony (chyba jedyny)....
Marrone nie działa w pomocy po prostu chyba.

Gacek out,Padoin out. Co ten mały gwiazdorzyna wyczyniał dzis to po prostu żenada.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany