Coppa Italia 12/13 (1/2): Lazio (2-1) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:43

wojczech7 pisze: Mam nadzieję, że dzisiejsza postawa Isli to zapowiedź jego powrotu do formy - jest nieźle.
Moim zdaniem kiepski mecz Isli. Jedno dobre wejście to za mało - Mauricio boi się wziąć ciężaru gry na siebie, zagrywa do najbliższego, nie kiwa, za mało rajdów.

Giovinco :lol:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:44

pumex pisze:
dp10 pisze:Karny na Vucinicu ewidentny, na Klose 50/50.
W której sytuacji?? Masz na myśli sytuację, w której Isla dostał piłką w obojczyk? Jeśli tak, to bez przesady.
Wtedy piłka Isli odskoczyła i przypadkiem skosił Klose, który doszedłby do piłki.
pumex pisze:Nie wiem, co macie dzisiaj do Gacka? W porównaniu do Giovinco, Mirasa i Padoina prezentuje się naprawdę dobrze.
Błagam, co on takiego zrobił? Biega fajnie? Tu się gra w piłkę, a nie biega. Tylko jedno zagranie do Vucinica mu wyszło, na milion niedokładnych podań i strat.


FORZA JUVE!!!
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:44

Pierwsza połowa to jakiś kiepski żart.


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:44

równie dobrze mogłaby zagrać Primavera, chociaż by się chłopaki ograły...

Panie K! Jak można takim składem walczyć o awans? Rozumiem jakbyśmy byli 2:0 do przodu po pierwszym meczu, ale na ta chwilę odpadamy...

Z celtikiem też zagra isla, marrone, peluso padoin? w końcu w weekend będziemy grać z fiorą a potem roma - trzeba odpocząć...


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:44

Nie myslałem, że Lazio to aż takie drwale. Do 20 minuty naliczyłem zdaje się 10 czy 11 fauli z ich strony. Mysle, ze do 45 minuty spokojnie koło dwudziestu było (doliczając te skandaliczne nieodgwizdane). Ogółem mam wrażenie, że sędzia ich oszczędza. Nasz co drugi faul=żółta kartka. Oni potrafią faulować 3-4 razy w jednej akcji i nic.
A teraz do rzeczy- gramy najbardziej prymitywny futbol jaki da się grać. Kopanina, zero składnych akcji, lanca do przodu (Bonucci chłopie weź Ty zacznij myśleć :roll: ) i 'może jakoś to będzie'. Do tego na boisku w 90% chłopcy nie faceci. Jak patrze na Giaka, Marrone czy nawet Bonuca którzy grają jakby mieli kilo kału w gaciach to mi się żyć odechciewa.
Oddzielny temat to Isla, facet jeszcze nie zagrał nawet jednej dobrej połówki przez pół roku. Dla mnie zdecydowany wypad po sezonie nawet jak sporo stracimy. Takich wyrobników to w lidze kilkunastu się znajdzie, ale nie za 20 mln euro ale za 2-3.
Dziś nie skrytykuje atakujących- w tym systemie jaki prezentujemy to i Messi by nie pomógł. Jak się nie ma pomocy (albo raczej jest się w tej części boiska gwałconym przez rywali) to nie ma co mówić o skutecznym ataku. Ciągle zostaje sam Giovinco/Vucinic na 3-4 rywali, tu się nie da nic zrobić.
Najlepszy (nie liczać Vidala który jest koksem jak zwykle), o dziwo...Peluso. Oby tak dalej.


Zmiany, zmiany zmiany. Conte, odrzuć w końcu te fatalne 3:5:2 i spróbuj czegoś innego. Nasi WB grają tak, ze mogłoby ich nie być i nic nasza ofensywa by nie utraciła więc po co się tego kurczowo trzymać?! Od roku zadaje sobie to pytanie.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:45

dawid91 pisze:
pumex pisze:
dp10 pisze:Karny na Vucinicu ewidentny, na Klose 50/50.
W której sytuacji?? Masz na myśli sytuację, w której Isla dostał piłką w obojczyk? Jeśli tak, to bez przesady.
Wtedy piłka Isli odskoczyła i przypadkiem skosił Klose, który doszedłby do piłki.
Proszę was, jeżeli to był faul na Klose, to w następnej połowie pewnie naliczę koło 10 takich fauli w polu karnym.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:46

dawid91 pisze:
pumex pisze:
dp10 pisze:Karny na Vucinicu ewidentny, na Klose 50/50.
W której sytuacji?? Masz na myśli sytuację, w której Isla dostał piłką w obojczyk? Jeśli tak, to bez przesady.
Wtedy piłka Isli odskoczyła i przypadkiem skosił Klose, który doszedłby do piłki.
Kurde, nie dostrzegłem tego.
dawid91 pisze:
pumex pisze:Nie wiem, co macie dzisiaj do Gacka? W porównaniu do Giovinco, Mirasa i Padoina prezentuje się naprawdę dobrze.
Błagam, co on takiego zrobił? Biega fajnie? Tu się gra w piłkę, a nie biega. Tylko jedno zagranie do Vucinica mu wyszło, na milion niedokładnych podań i strat.
Nie tylko. Bardzo ładnie podał do Isli, ktory zgrywał piłkę do Vucinicia. Nie wiem, może się mylę, ale naprawdę według mnie Giovinco, Padoin, Vucinic, Isla są dziś sporo gorsi


Obrazek
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:47

Dante93 to samo pisałem o grze tych brutali z Lazio. Masakra jakaś.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:48

Dante93 pisze: Dziś nie skrytykuje atakujących- w tym systemie jaki prezentujemy to i Messi by nie pomógł.
Pomógł by, pomógł. Ileż to razy Vucinić miał piłkę na skraju pola karnego i nie wiedział co z nią zrobić? Pomijam już fakt, że facet jest chyba tak samo uzależniony od prawej nogi, jak Asamoah od lewej. Ileż to razy aż się prosiło o jakieś wbiegnięcie w pole karne bez piłki "w stylu Messiego" właśnie? Atomowy strzał Atomowej Mrówy z ostatniej minuty przemilczę.
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2013, 21:49 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:49

Hoffman pisze:
dawid91 pisze:
pumex pisze:W której sytuacji?? Masz na myśli sytuację, w której Isla dostał piłką w obojczyk? Jeśli tak, to bez przesady.
Wtedy piłka Isli odskoczyła i przypadkiem skosił Klose, który doszedłby do piłki.
Proszę was, jeżeli to był faul na Klose, to w następnej połowie pewnie naliczę koło 10 takich fauli w polu karnym.
Wydaje mi się, że jednak był. Nie zamierzony, ale był.


FORZA JUVE!!!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:50

Ze Storarim mamy na boisku 6 zawodników rezerwowych. No chyba lekutka przesada panie Conte. Afera już była i minęła - czas się otrząsnąć i prowadzić zespół, a nie odstawiać cyrki.

Bardzo słabo gramy bez piłki. Pressingu to nasi powinni uczyć się od Rzymian. Natomiast zupełnie inaczej wygląda ruch jak ją tylko posiadamy. Niestety atak tradycyjnie bardzo słabo. Dajemy się zdominować fizycznie i przez to momentami wypadamy na tle Lazio bardzo blado.

Za wolno konstruujemy akcje, bo przeciwnik momentalnie stawia w polu karnym autobus. W takim wypadku trzeba rywala trochę wyciągnąć bardziej do przodu, szybka akcja itd. Musimy nauczyć się grać z kontry, bo bez tego szybko wypadniemy z europejskiego topu.


19YB19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 lutego 2004
Posty: 86
Rejestracja: 13 lutego 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:51

mi sie bardziej ewidentny faul wydawał na Klose, od tyłu zahaczony... Vucinic mógł spokojnie przeskoczyć nad bramkarzem a do piłki i tak by nie zdążył.
Nie wiem kogo z naszych moglbym docenić w dniu dzisiejszym... Isla słabo... Vidal gra... ale na czerwoną kartkę... Gio i Vucinic... na siłe próbują coś... ale nie ma wsparcia od pomocników...


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 21:51

KOMENTUJ MECZ JUVE NA CZACIE LUB FANPAGE JUVEPOLAND!


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:43

Juventus AD2013 = porażka i frajerstwo.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:44

Dżjowinko to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> roku :lol:


Zablokowany