Coppa Italia 12/13 (1/2): Lazio (2-1) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:13

johnnybgoode pisze:
bajbek17 pisze:Albo coś się zmieni, albo to po prostu kryzys, albo będzie trzeba odciąć od naszego balonika cegiełkę i zatrudnić trenera z najwyższej półki.
Uuu jest pierwszy odważny :prochno: Piechniczka zatrudnimy?

Ale teraz na serio, frajerstwo i to do kwadratu.
Absolutnie nie miałem na myśli nic w sensie "Conte Out". Po prostu chyba trzeba mu zmienić rangę z "Nietykalny" na "Zwykły człowiek" i troszkę wiecej od niego wymagać. Wiem, wiem odrodził Juve, ale kurcze wydaje mi się, że stać nas na dużo wiecej a on chyba się nie stara tego osiągnąć.


pezet1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 346
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:13

pan Zambrotta pisze:w tym roku Marchisio wysyła całą drużynę na wycieczkę w Bieszczady...

Co tam w Bieszczady! Google opublikowało mapę Korei Płn z oznaczonymi obozami pracy! Dogadywać się z kim trzeba i wysyłać za karę tych, którzy grają poniżej oczekiwań albo widać, że są "leniwi". Po wizycie w takim "ośrodku" motywacja na pewno wróci :lol:

Co do meczu: trudno, przyjąć porażkę, wyciągnąć wnioski i spinać tyłki na kolejne mecze.

Forza Juve :!:
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2013, 23:15 przez pezet1988, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:13

hehheh o ile zalozymy sie ze znam wypowiedzi naszych po meczu??? Nie wierzycie w Koperfilda??? To czytajcie i porownamy.

Zagralismy dzis dobry mecz, zabrakło szczęścia. Szkoda sytuacji z końcowki, ale nie poddajjemy sie. W niedziele czeka nas kolejny ciezki mecz w Chievo. Odpadamy dzis z pucharu z pogniesiona glowa, i patrzymy co nam przyniesie przyszlosc.
\
Ciekawe jestem na ile w tro trafilem??


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:15

Chcialem też zwrocić uwagę na rzuty rożne. Popis <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i maksymalnego ograniczenia naszych piłkarzy. Od 1967 roku nie strzeliliśmy nic z rożnego. Milion wrzutek, zero gola. Są tak bardzo obsrywające, że aż nie mogę tego pojąć.

Żałosny team, nie mamy nikogo, kim można się pochwalić.
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2013, 23:16 przez mateelv, łącznie zmieniany 1 raz.


zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:15

bajbek17 pisze:Chłopie swoją frustrację raczej proponuję zwalić sobie w toalecie na zdjęcie Claudio a potem ładnie wytrzeć i powiesić nad łóżeczkiem i do spania bo na takich jak Ty to już pora.
Po pierwsze jak jesteś jeszcze na etapie marszczeni małego w toalecie(a po formie twojej wypowiedzi na to wychodzi) to życzę powodzenia i proponuje znaleźć partnerkę życiową która zastąpi Ci rękę bo nie wiesz co tracisz.
Po drugie uraziło Cię chyba to, że zwróciłem Ci uwagę na słowo którego użyłeś, a nie znasz znaczenia. No proszę wyjaśnij mi znaczenie tego słowa a potem wytłumacz dlaczego użyłeś go wobec Marchisio.Jak to zrobisz i udowodnisz mi, że synonim słowa "frajer" zgadza się z tym co zrobił Marchisio to Cię przeproszę.
Po trzecie nie pouczaj i nie wytykaj innym błędów, skoro sam takie same popełniasz.
bajbek17 pisze:Gość wchodzi w takim meczu i gra sobie spokojnie gdzieś na uboczu z opcją "ninja" a w decydującym momencie nie strzela na pustą bramkę. O Giovinco nawet nie mówię bo jego od 50 minuty nie powinno być na boisku.
Tu się zgodzę trzeba zganić Martchisio za to co zrobił, ale nie można wyzwać go od "frajerów" bo na pewno nim nie jest.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:15

W tym momencie Conte powinien pokazać że różni się od Ranieriego czy Del Neriego i przestać trzymać się nieudolnej koncepcji gry.Nie ma Asy i Chielliniego więc 3-5-2 nie ma sensu bo obrona jest nieszczelna. Powrót do do 4-3-3 a na lewej dać szanse Peluso.

Jak tak dalej pójdzie to mit Conte super trenera upadnie.
p
Brakuje mi tego głodu zwycięstwa i motywacji z poprzedniego sezonu.

Jedyny stały punkt to Vidal. Zawsze daje z siebie 120% i nigdy nie odstawia nogi. Nie odpuszcza żadnej piłki.Rok temu tak grał cały zespół a teraz już nie i tu jest pies pogrzebany.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:16

MVP pisze: Wniosek po faktach i aktach : Dobrze że się tak dzieje teraz ;) Za miesiąc wrócimy ze swoim. LM jest nasza. Coś czuje, że liga 2-3 miejsce, ale finał LM .
biorę ten scenariusz z pocałowaniem ręki


Jedyny pozytyw jaki widzę to to, że lepiej złapać kryzys teraz, nawet mając w niedalekiej perspektywie mecz z Celtikiem, bo z nimi powinniśmy wygrać tak czy siak. Gorzej jakbyśmy złapali zadyszkę mając dwumecz np. z ManU czy Bayernem.

Jest ciężko, martwią mnie napastnicy, ale trzeba być mimo wszystko dobrej myśli. Mam nadzieje, że porażka nie pójdzie w las i Conte poważnie potraktuje sytuację w drużynie, w której potrzebna jest STABILIZACJA. Mam na myśli to , że ostatnio w pomocy cały czas roszady. Trzeba w końcu regularnie stawiać na MVP


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:16

pumex pisze:Szczypuś, przestań mi dogryzać a więcej czytaj. Pochwaliłem Peluso za niezły mecz, zganiłem za bramkę, tyle. Problem w tym, że dobre wykonanie idzie w łeb, gdy popełnia się babola
SRABOLA. Tyś widział babole, takie bramki się zdarzają, zobacz jakie traciliśmy mając Chielliniego w obronie. Poza tym mówię, bramka ta nie miała kompletnie żadnego znaczenia. Problem naszej drużyny to aktualnie WYŁĄCZNIE atak, w obronie nie doszukujmy się czegoś, czego nie ma.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:17

pumex pisze:
kuba2424 pisze:Sprytnie zmieniasz temat - niemniej jednak trzeba mieć pretensję do Marchisio za tę akcję, bo moglibyśmy grać w finale.
Fakt, być może źle się wyraziłem. Pretensje do Claudio są uzasadnione, stał przed pustą bramką więc trzeba wymagać, aby strzelił, ALE... raz - był w biegu, dwa - nie spodziewał się piłki, w którą praktycznie wpadł i w końcu trzy - piłka, krunasz jego mać, powinna ułamek sekundy wcześniej zatrzepotać w siatce rywala, ale Giovinco obwisły cyce. Grałem nie raz w futbol i naprawdę ciężko jest cokolwiek zrobić z piłką wpadając w nią gdy się myśli, że jest gol.
I znów to robisz...usprawiedliwiasz go na siłę, a chwilę później masz pretensję do tych, którzy robią to samo w stosunku do innych kopaczy,np. Gio. Oglądałem dokładnie powtórkę i owszem,był w biegu, ale na litość boską, nie biegł 100km/h. Dwa - oczywiście że się spodziewał piłki, przecież z nieba mu nie spadła. Kontrolował całą sytuację, więc jak możesz twierdzić że jej się nie spodziewał?! Trzy - i tu masz rację! Reszta to Twoja słabość do Claudio.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:18

pumex pisze:Zastanawiam się nad jakąś sygnaturą hejtującą Konusa, ale chyba wystarczy, że zgodzę się z Yanquezem. Podobnie jak On, nie chcę już więcej oglądać Giovinco w barwach Juve. Wystarczy tej kaszanki :stop:
No tak, ale kto w takim razie ma grać skoro nie on? Matri? Fabio? Czy Vucinic i Bendtner?

Nasz atak jest w takim stanie, że tak czy inaczej jedno miejsce z przodu powinien zajmować Giovinco. Obok niego to już wszystko jedno kto.

Zastanawia mnie tylko, ile sezonów musi jeszcze minąć aż Marotte z Conte zobaczą, że w tym klubie nie ma napastników i trzeba na kogoś grubszy hajs rzucić bo żaden Boriello, Bendtner czy (prawdopodobnie) Anelka problemu nie rozwiążą. :angry:


Przegraliśmy dziś frajersko. Murowanie bramki i dwa fuksy i znów rzymianom się udało.

Na sam koniec, niepokoi mnie bardzo to co się dzieje z Conte. Widać od jakiegoś czasu, że nie ogarnia. Dzisiaj to na starcie utrudnił sobie zadanie. Po jaką cholerę na boisku od początku byli Padoin, Peluso i Isla? Nigdy chyba tego nie zrozumiem. Dlaczego nie gramy 4-3-3 gdy widać, że w 3-5-2 bijemy głową w mur? W zeszłym sezonie gdy 4-3-3 przestało zdawać egzamin Conte przeszedł na 3-5-2 i było lepiej. Może teraz należało by to odwrócić...


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:18

mateelv pisze:Chcialem też zwrocić uwagę na rzuty rożne. Popis <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i maksymalnego ograniczenia naszych piłkarzy. Od 1967 roku nie strzeliliśmy nic z rożnego. Milion wrzutek, zero gola. Są tak bardzo obsrywające, że aż nie mogę tego pojąć.

Żałosny team, nie mamy nikogo, kim można się pochwalić.
W meczu z Szachtarem na Juventus Arena po czym Bonucci strzelił gola?

Zamiast płakać i wylewać żale, proponuję zachować trzeźwość umysłu i oglądać mecze, ewentualnie jeść mniej jajek, a więcej orzechów.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:19

B@rt pisze:Nigdy nie sądziłem, że może do tego dojść, a jednak - śmiałem się patrząc na to, co wyprawia Juventus. Bo takiej chały nie widziałem jak żyję.
To proponuję przypomnieć sobie Juve Ferrary/Del Neriego
Ale fakt, w ostatnich meczach nasz frajerstwo dobija powoli do tamtego poziomu.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:19

To co, Giovinco w następnym meczu od 1 minuty? :lol:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:20

Ehhh broniłem Gio dzielnie i mężnie ale po dzisiejszym meczu tego zaprzestanę... talent to nie wszystko. Trzeba też umieć go wykorzystać. Conte czy Ty nie widzisz co się dzieje od miesiąca w drużynie?


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:20

Piszecie niemal tyle słów, ile ja w mojej nadchodzącej magisterce.:wink:
Fakt, że najpierw zdobyliśmy, a potem straciliśmy bramkę w doliczonym czasie gry mówi jedno. Frajerstwo grow up ! Miras i Gio kupa. Isla nie do wykupienia, prawie wszyscy drewno. CO SIĘ KUŹWA DZIEJE ?????????
prezes3c pisze:Ehhh broniłem Gio dzielnie i mężnie ale po dzisiejszym meczu tego zaprzestanę... talent to nie wszystko. Trzeba też umieć go wykorzystać. Conte czy Ty nie widzisz co się dzieje od miesiąca w drużynie?
Nic dotać, nic ująć. Jeżeli Conte jest tym, którym go widzimy, wyciągnie wnioski. Zmieni żelazną formację. WYMYŚLI COŚ :!:
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2013, 23:22 przez Brutalo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Zablokowany