Coppa Italia 12/13 (1/2): Lazio (2-1) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:56

zahor pisze:
pumex pisze:Koleś potrzebował 3 spotkań na zawalenie 2 goli.
Trzech goli. W debiucie błysnął geniuszem po dwukroć.
Oo, ach tak, pardon. Pięknie, sprowadzamy gostka, który nie powinien być brany pod uwagę nawet przy obsadzeniu stanowisk w stadionowych burgerkingach, w zamyśle władz ma być ławkowiczem a w przeciągu 3 tygodni zawala 3 bramki. Marotta, więcej poproszę nie.

Zastanawiam się nad jakąś sygnaturą hejtującą Konusa, ale chyba wystarczy, że zgodzę się z Yanquezem. Podobnie jak On, nie chcę już więcej oglądać Giovinco w barwach Juve. Wystarczy tej kaszanki :stop:


Obrazek
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:57

To skutki prowadzenia na kolanach polityki transferowej dyrektora sportowego Marotty i dalszego poszerzania całej rzeszy przyd*pasów i pupilków Conte.


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:57

Tengen pisze:Giovinco trzeba wysłać do Mordoru z pierścieniem, niech się hobbit na coś przyda. Resztę drużyny pierścienia też można spokojnie uskładać z naszego składu.
Brakuje nam Legolasa :prochno:


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:58



Nie ma co się rozpisywać, zawalili to na spółkę SuperGio i Marchisio


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:58

pumex pisze:Nie można mieć pretensji do Marchisio
Proszę, nawet nie zaczynaj go usprawiedliwiać. Wiadome Giovinco dziś mecz 'życia' ale żeby takiej piłki nie dobić? Z resztą Marchisio tylko tym dziś błysną niczym więcej.
Szkoda nerwów na tą zbieranie kopaczy. Od dawna krzyczę że źle się dzieje z tym zespołem ale co tam 'znaffcy' z forum i tak zaraz odkopią teorię o nieprzychylnych nam sędziach itd.
Marrone nowym Pirlo? :prochno:


★ ★ ★
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:59

mateelv pisze:To są zwykłe szmaty, nie napastnicy. Wymiotuję patrząc na te gęby. DNO!!!
Dokładnie tak. :ok:

Nasi nastawiają pupala od kilku spotkań - tracą sukcesywnie frajerskie bramki, ale dzisiaj przeszli sami siebie... W głowie gromadzą się same przekleństwa i cholernie ciężko komentować ten mecz bez użycia takowych...

Zacznijmy od tego, że Conte bawi się raz jeszcze w eksperymentalne składy, wystawia pomoc, która na tym etapie rozgrywek powinna wyglądać kompletnie inaczej. Nie potrafiliśmy wymienić dwóch dokładnych podań, kompletna kupa, a Conte decyduje się na zmiany w 70. minucie. Brawo. Powinszować.

Jak można przegrać z tak śmiesznym Lazio? Oni nie grali nic i dzięki naszym babolom zagrają w finale... Nie ma to jak strzelić bramkę i zaraz FRAJERSKO stracić kolejną. Dno, żenada, muł. Brawa też dla Marchisio, który nie trafił do pustej bramki w sytuacji, która powinna nam była zagwarantować finał.

Jutro usłyszymy od Łysego, że to tylko wypadek przy pracy i że Anelka "wyciąga do nas pomocną dłoń". Powiedzmy sobie wprost. Powinniśmy byli wygrać dziś, także poprzednie spotkania. My jednak nie mamy KOMPLETNIE napastników. Konus się kopie w czoło i marnuje znakomite sytuacje, Mireczek jak zawsze - drybluje sam ze sobą i pyskuje do sędziego.


Nie spodziewam się zrywu i reakcji, bo ta miała być dzisiaj, miała ostatnio i jeszcze wcześniej. Z taką grą nie tylko nie obronimy mistrza, ale spadniemy o kilka miejsc w zestawieniu...

:angry: :angry: :angry: :angry:


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:59

zippo01 pisze:
bajbek17 pisze:Marchisio frajer roku...
Frajerem to możesz być TY! Znasz znaczenie tego słowa? wydaje mi się chyba że nie więc go nie używaj!
A poza tym jedziesz po Marchisio, a to co zrobił Giovinco to jest WSTYD. Zmarnować dwie setki i kopać po trybunach. A i jeszcze jedno, jestem pełen podziwu dla sędziego, że wytrzymał tak długo z zołta za symulke dla Giovinco.
Chłopie swoją frustrację raczej proponuję zwalić sobie w toalecie na zdjęcie Claudio a potem ładnie wytrzeć i powiesić nad łóżeczkiem i do spania bo na takich jak Ty to już pora. Gość wchodzi w takim meczu i gra sobie spokojnie gdzieś na uboczu z opcją "ninja" a w decydującym momencie nie strzela na pustą bramkę. O Giovinco nawet nie mówię bo jego od 50 minuty nie powinno być na boisku.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:01

jakku1 pisze:Jestem coraz blizej dojscia do wniosku, ze niestety najlepiej to byloby sprzedac po prostu wszystkich naszych napastnikow - albo ewentualnie zostawic tylko jednego (wszystko jedno ktorego), jako rezerwowego.
Żebyśmy się raptem nie przeliczyli.. Już sezon temu były zapowiadane mega wzmocnienia, topy nie topy dużo kasy i w ogóle sielanka. SKończyło się na jednym niezłym transferze i reszcie wtop (Peluso, Isla, Bendtner, Giovinco(?)). Marotta nie da rady przeprowadzic tak wielkiej operacji. To już nie jego progi. Doły Serie A to jego klimat, to każdy wiedział od początku.

Nie moge przeboleć tego jak można było sobie dać tak frajersko wbić tego drugiego gola. Rozumiem strate pierwszego (Peluso to ogór nad ogóry można było się domyślić, że coś spieprzy) rozumiem męczarnie ze strzeleniem naszego gola, ale kur co trzeba mieć we łbie, żeby dać się tak perfidnie wygrzmocić? Nie pojmuje tego.
A swoją drogą wiecie kogo krył Isla przy tym rożnym na 2:1? A wiecie kogo Peluso? Prosta odpowiedź- siebie nawzajem. Fuj, ogóry ogóry...[/quote]


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:01

Ale wy marudzicie :doh: Toż to tylko CI!! A wy już połowe składu chcecie wyrzucać!! :rotfl: CONTE OUT GIO OUT BLA BLA BLA!! Prowadzimy w lidze i gramy dalej w LM! Co wy mysleliscie ze caly czas bedzie tak jak sezon temu? Mecze LM daja sie we znaki! Mamy mały kryzys ale spokojnie! Wróci Asa i Kielon przejdzie zima i bedzie lepiej!!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:02

Burza hormonalna przetacza się przez forum :lol:. Odpadliśmy z Coppa Italia, nie będę z tego robić tragedii. Mówi się trudno i rusza się dalej. Dopóki Napoli nie dogoni nas w tabeli, a Celtic nie wyeliminuje z Ligi Mistrzów pozostaję spokojny. Z łaski swojej odpatyczkujcie się od Conte i Marotty, bo te rzewne łzy wylewane za Balotellim robią się żałosne.


Obrazek
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:02

Dosłownie spadłem z krzesła po akcji Giovinco Marchisio :shock: do tej pory zawsze broniłem karzełka, ale teraz już wiem że w ostateczności może nadać się jako skrzydłowy w 4-3-3, może i potrafi dojść do sytuacji, ładnie sie obrócic, ale jego strzały wołają o pomstę, jego skuteczność jest zerowa, na pięć idealnych okazji wykorzysta jedną z ogórkami przy stanie 3:0. Co gorsza to i tak nasz najlepszy napastnik w tym momencie.. Przy grze rywala 10 zawodnikami z tyłu zwyczajnie setki trzeba wykorzystywać. Bardzo kiepsko dziś Maronne, tragicznie Storari, na stałym słabym poziomie garbaty i Padoin.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:03

Jeśli będziemy chcieli w przyszłości wnieść się o level wyżej w ataku, to dla Giovinco jest tylko ławka rezerwowych. Jemu dobrze idzie dogrywanie i wywalczanie fauli, jako napastnik jest gorszy niż Vidal i Marchisio. Tylko czy gość pogodzi się z rolą rezerwowego?

Błagam Anelke, żeby chociaż wrócił do formy z gry w Boltonie :pray:


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:03

el Pirlo pisze:

Nie ma co się rozpisywać, zawalili to na spółkę SuperGio i Marchisio
Jakku, gdzie tu masz wykrok na litość boską? Marchisio atakował piłkę, wiedział co robi...


Swoją drogą karne genitalia za porażkę dostaje ode mnie Conte za wspaniały skład. Nie rozumiem czemu grał Storari, Buffon by się rozleciał jakby zagrał te 2 spotkania więcej w roku? Dajcie spokój Juventus to nie instytucja charytatywna, a bramka to ważna postać w drużynie i Buffon powinien dziś grać. Giacherini się nie nadaje na tę pozycję ale to nie jest kwestia dzisiejszego spotkania tylko któregoś już z kolei. Isla totalne dno, nie wyobrażam sobie jakichkolwiek negocjacji z Udinese, ten facet nie ma prawa być w Juve.

Pomysł Jakka mi się podoba. Sprzedać cały ten cyrk napastników
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2013, 23:04 przez filippo, łącznie zmieniany 1 raz.


juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:03

Ja wam powiem, ze to dobrze ze nie awansowalismy w tej sytuacji na 2-2, bo by byla gadka po meczu, jacy to my wielcy 2 gole na laio w 3 minuty, i ze awas, a tak moze jakies wnioski wyciagniemy. Nie rozumiem tu niektorych lkudzi, dzieci?? Jak mozecie mowic ze macie w dupie ten puchar?????? To wlasnie pozniej sie mozemy pochwalic, pucharami, Barcelona 26, Bilbao 22, Bayern pewnie tez z 25.......Juventus 9/ To jest skandal


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 23:04

jakku1 pisze:Jestem coraz blizej dojscia do wniosku, ze niestety najlepiej to byloby sprzedac po prostu wszystkich naszych napastnikow - albo ewentualnie zostawic tylko jednego (wszystko jedno ktorego), jako rezerwowego.
:ok: :ok: :ok:
Niestety w naszym klubie od paru sezonów coś dziwnego się dzieje z napastnikami.... ( do pewnego momentu grają dobrze, a później nagle.... nie wiem jak to nazwać, stają się pokrakami jakimiś ).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Zablokowany