Serie A 12/13 (19): JUVENTUS 1-2 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 16:57

Chyba najsłabszy mecz Juventusu na naszym nowym stadionie.

Liczba błędów, niedokładnych podań mnie dzisiaj oszołomiła.

Pirlo słabiutki mecz, dużo nonszalancji, po jednej z nich kontra na 1:1.
Błąd Buffona straszny.

Bramka na 2:1 to podsumowanie dzisiejszego meczu PELUSO. Przy obu golach Icardiego, odpuścił i zostawił mu miejsce. Oby to był koniec jego przygody w naszej koszulce :bravo: .

Oby z Claudio było wszystko w porządku :pray:

Wyróżnie Gio, któremu się chciało...


#FinoAllaFine
#WeAreOne
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 16:57

Peluso został pochwalony o 45 minut za wcześnie :lol:
Dobra, wyniku nie będę komentował, bo się porzygam i dostanę karnego kaktusa. Natomiast tym, którzy trzepią kapucyna do obrazka Giovinco bo ten popierdziela po boisku jak końska mucha i robi zwody a'la Ronaldinho mówię: "Serdecznie pozdrawiam. Jak widać, dało to nam korzystny wynik. Sprawdźcie premierę najnowszej Fify Street"


Obrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 16:57

Macie swojego Peluso. Facet kryje na radar, zupełnie nie ma jaj (Chiello przy obu golach spiąłby się i zdążył to poblokować) nie potrafi trzymać linii i ogółem jest tak daremny, że hej.
Drugi Vucinic, impotent futbolowy który dwa razy w ciągu miesiąca nie trafia z kilku centymetrow do pustej bramki. Zenada nie wiem co on tam robi.
Najbardziej szkoda Księcia, to ile on włożył sił i zdrowia w ten mecz to nic tylko bić brawa.
Nie moge odżałować tego Peluso... Licze, że to już koniec jego przygody z Juventusem.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 16:57

Macie swojego Peluso. Facet kryje na radar, zupełnie nie ma jaj (Chiello przy obu golach spiąłby się i zdążył to poblokować) nie potrafi trzymać linii i ogółem jest tak daremny, że hej.
Drugi Vucinic, impotent futbolowy który dwa razy w ciągu miesiąca nie trafia z kilku centymetrow do pustej bramki. Zenada nie wiem co on tam robi.
Najbardziej szkoda Księcia, to ile on włożył sił i zdrowia w ten mecz to nic tylko bić brawa.
Nie moge odżałować tego Peluso... Licze, że to już koniec jego przygody z Juventusem.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 16:58

Peluso - sabotażysta, dosłownie wszystko szło jegi stroną, Claudio musiał tego półdebila asekurować bo się mu wracać nie chciało. Conte też sę popisał wypuszczając go w tym meczu...

Mniejsza z wynikiem i kompormitacją. Najważniejsze jest zdrowie Marchisio :(


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 16:59

Mam nadzieję, że Peluso już w Juve nie zagra. Takiej łamagi w obronie już dawno nie mieliśmy. Koleś jest daremny. Nie wiem co Conte i Marotta w nim widzą. Caceres, a nawet Lichy grają lepiej na półprawym. Antonio chyba zlekceważył trochę Sampę i wystawi łza dużo rezerwowych. Szkoda, bo liczyłem przynajmniej na 1 punkt w tym meczu. Chociaż sumie w Serie A i tak nie ma żadnej konkurencji. Dużo większym problemem jest prawdopodobny koniec sezonu dla Marchisio.


Obrazek
StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 16:59

Peluso = totalna katastrofa. Nic mu w tym meczu chyba nie wychodziło, a kwintesencją jego gry i chyba nawet całego Juventusu (nawet Buffon zawinił przy bramie :0) jest to podanie do Conte. No ja pierdziele! Myślałem, że wyjdę z siebie, a akurat dzisiaj z ojcem oglądałem. On dawno Juventusu nie oglądał, a kiedyś za czasów Nedveda razem kibicowaliśmy. Starszy po prostu wyszedł w drugiej połowie bo nie chciał oglądać tych męczarni, a ja chciałem mu pokazać, że Juventus się odrodził i łoi wszystkich po kolei. ;D


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 16:59

winter is coming?

kompromitacja, to co oni i Conte odwalili w 2 połowie :angry:
Padoin gra cały mecz :angry: Paluso zalicza genialny debiut :angry: do tego Buffona pokonuje 2 razy jakiś 19latek :angry:
do tego Vucinić znowu jak za swoich " najlepszych" czasów.
do tego kontuzja Marchisio... dobrze, że do LM jeszcze trochę czasu :pray:
2 połowa to gigantyczne wiadro lodowatej wody na tych wszystkich co uważają dwumecz z Celtikiem za spacerek. jeszcze nie jesteśmy w 1/4 LM.pozosytaje się tylko napić. do Lazio 5 punktów, na całe szczęście cała reszta pościgu solidarnie gubi punkty


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 16:59

Jak można dostać dwie bramki z przeciwnikiem grającym w "10" na własnym stadionie :doh:?! Najlepiej jak najszybciej zapomnieć o tym meczu.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 16:59

Brawa dla Delio Rossiego. Świetna zmiana w tym sektorze gry gdzie grają najsłabsi Peluso/De Ceglie. To było oczywiste, żeby atakować tą stroną i przyszły rezultaty. Nawet tak bardzo nie szkoda mi wyniku, boję się o Marchisio :/
Jak czeka go dłuższa kontuzja to niech Marotta sprowadza tego Nainggolana(czy jak tam się to piszę), bo obawiam się, że Pogba na dłuższą metę nie da rady.
Dante93 pisze: Drugi Vucinic, impotent futbolowy który dwa razy w ciągu miesiąca nie trafia z kilku centymetrow do pustej bramki. Zenada nie wiem co on tam robi.
Giovinco w drugiej połowie wcale lepiej nie zagrał.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2013, 17:01 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 16:59

Ladnie zaczelismy nowy rok. 2 bramka Peluso no i te genialne podanie do Conte w drugiej polowie :naughty: Oby Claudio nie bylo nic powaznego


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 17:00

Dzisiaj bardzo słabo Conte. Samo ustawienie jak i nastawienie zawodników na drugą połowę. Jeśli chodzi o piłkarzy to słabo Peluso, Cegła, Matri, Quag i Vucinic bardzo słabo. Znów styczniowy kryzys?


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 17:03

Najlepszym podsumowaniem gry Peluso było podanie do Conte w drugiej połowie... Vucinić :doh: Co do meczu, obojętnie, oby tylko Marchisio nie wyleciał na długo...

P.s. Szkoda, że gość dał czerwo tak wcześnie, może miałby jaja podyktować drugiego karniaka...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 17:04

ewerthon pisze:Brawa dla Delio Rossiego. Świetna zmiana w tym sektorze gry gdzie grają najsłabsi Peluso/De Ceglie.
Dokładnie. Ten człowiek po raz kolejny nas koncertowo rozklepuje. Nie licząc zeszłorocznego 5:0 on ma jakiś patent na Juve.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2013, 17:05 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2013, 17:04

To co dzisiaj się stało... Kompletny brak szacunku do przeciwnika, zbytnia pewność siebie zakrawana o pychę, głupie decyzje Conte i nonszalancja Pirlo. Zasłużyliśmy żeby przegrać. Nie można się tak zachowywać... Uwierzyliśmy, że jest po meczu, a tutaj? Lanie od Sampy grającej w osłabieniu. Na własnym stadionie. Naprawdę, nie chce słuchać tych wywiadów typu "Jeszcze dużo nam brakuje" " Chłodne głowy" bo to najzwyczajniej w świecie pier***enie o szopenie, a na boisku Ci sami zawodnicy zachowują się jak gwiazdeczki.

I ten Peluso. Nie skreślam go, ale po tym meczu mam ochote pojechać do Turynu, spakować go i dać bilet do Bergamo. Dlaczego on zagrał, no dlaczego? Ktoś mnie pozdrawiał, że przewidział skład i mówił, że pukałem się w czoło kiedy twierdził że wystąpi Peluso. Szkoda, że jego przewidywany skład się spełnił. Mam nadzieje, że jego beznadziejna gra to wynik niedawnej przeprowadzki, a nie umiejętności.

Pirlo. Kompletna kicha w 2 połowie. Cały czas chciał grać lewą stroną, gdzie nasz pustak ala suporex tracił każdą piłe i nie potrafił cofnąć zadka. Poluso + DC w tym meczu to najgorsza lewa strona naszej obrony od ... ohoho...

Zmiany kompletnie bezsensowne. Vucinić zmarnował wszystkie sytuacje jakie mieliśmy, Quag ledwo co do piły dochodził. Szkoda, że nie wszedł tylko jeden z nich za Matriego. Giak... PO CO ON WCHODZIŁ? PO CO? Jak można na boisko desygnować piłkarza, który cały sezon siedzi na ławie w takim momencie.


Markiz - kocham chłopa. Jedyny grał od początku do końca na 100 %. Conte naprawdę ma u mnie minusa za trzymanie go na boisku. Odbije się to nam czkawką.
Zreszyą Conte to najgorszy nasz element w tym meczu. Beznadziejne decyzje, beznadziejna pierwsza 11., która dała jasny sygnał " Pokonamy Sampe z palcem w tyłku ", nie potrafił kompletnie utrzymać w drużynie koncentracji, sam był chyba oszołomiony tym co się dzieje i tylko tak tłumacze jego decyzje.

Ciesze się, że przegraliśmy ten mecz - może coś nas nauczy tego typu doświadczenie. Może ostudzi gorące głowy, może wyrwie z letargu Pirlo i Conte, którzy z meczu na mecz ( mam takie wrażenie ) coraz bardziej obrastają w piórka i gubią koncentracje ( szczególnie dotyczy Pirlo ). Nie ważne też jest czy był czy nie było karnego.
Wygrywaliśmy 1 : 0 i graliśmy w przewadze.
Nie wolno, nie wolno lekceważyć przeciwnika.


Zablokowany