Serie A 12/13 (17): JUVENTUS 3-0 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 15:57

Gramy dziś fantastycznie, ostatnio bardzo się męczyliśmy w każdym meczu w SerieA. Kombinacyjna gra, celne podania i wiele pomysłów na zakończenie akcji to rzeczy których nie widzieliśmy już jakiś czas. Ciekawe czy to powrót wielkiej formy czy tylko dobra dyspozycja dnia.
Mecz już jest wygrany, mam nadzieję, że zawodnicy nie będą się przemęczać i spokojnie dowiozą zwycięstwo do końca meczu.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 15:58

yanquez pisze:Dantemu
Dante :twisted:

No fajnie fajnie, ale licze, że nie osiądziemy na laurach bo chyba usne jak nic się nie będzie działo :smile:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 15:58

Musimy wygrywać do przerwy 3:0, żeby na JuvePoland panował optymizm :lol:


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 15:59

Od dawna nie było widać takiej gry kombinacyjnej w naszej ofensywie. Takimi piłkami jakimi wymieniają się dziś nasi napastnicy, nawet nie spróbowałaby wykonać reszta naszych atakujących.
Marrone za mało kontaktów. Teraz pewnie spadnie mu fame za ten błąd, dlatego chciałbym by pokazał parę ładnych zagrań w frugiej części. Widzę plusy w tym kiksie w postaci wykazania się Buffona :bravo: Bałem się, że z tego "nieróbstwa" w lidze zapomni co to są parady wymagające większej aktywności :wink: Do przerwy, oprócz sytuacji sam na sam dziś tylko jedno dobre wyjście do dośrodkowania i coś mi się wydaje, że w drugiej połowie będzie miał nie więcej roboty.

Przypominam, że gramy przeciwko dziesiątce. Ucieszcie nas jeszcze tak dwoma bramkami :-D


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 16:03

KOMENTUJ MECZ JUVE NA CZACIE LUB FANPAGE JUVEPOLAND!


Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 16:52

Haha, jaki festiwal failów zaserwowaliśmy w drugiej połowie :D Trzeba powiedzieć naszym chłopcom, że bramki ze spalonego się nie liczą :smile: A tak serio to żeśmy siły zaoszczędzili i są 3 bramki i 3 pkt :ok: A Milan nabił 2 samobóje z Pescarą :-D


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 16:52

Nie ma co chyba narzekać :whistle: gładkie 3-0 i odjeżdżamy interowi. Chociaż powinno byc spokojnie 5-0...


topboxing.pl zapraszam :)
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 16:53

Fabio bardzo chciał strzelić bramkę szkoda, że mu się nie udało.
Dziś zresztą każdy chciał strzelić bramę i to było widać świetna gra :)

Giovinco :ok:
Pirlo :ok:
Marchisio :ok:
Juventus :ok: :ok: :ok:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 16:54

Troche niedosyt jest bo mogliśmy to wygrać spokojnie ze 6:0, niewiem jak Vidal mógł tego nie trafić ? :think:
Bardzo dobry mecz Seby, wreszcie zagrał FQ ale nic nie pokazał, Padoin ok.
Ten mecz równie dobrze mógłby sie zakończyć w 30 minucie i każdy byłby zadowolny.
Mecz bez historii.

Wreszcie więcej niż 2 dni odpoczynku. W piątek wygrywamy z Cagliari i mamy spokojne święta.

Bilans Conte 3-0-0 bramki 5-0.

FORZA JUVE!!


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 16:54

A teraz porcja hejtów za nie strzelenie żadnego gola :prochno:

Ja tam widziałem równie duże zaangażowanie w drugiej połowie co w pierwszej. Conte zamknął usta ludziom, którzy wieścili już koniec Quagliarelli w Juve. A sam Fabio świetnie wygląda pod względem fizycznym, wydaję się, że odzyskał ten spryt sprzed kontuzji. Lichtsteiner grał chyba półprawego obrońce po zejściu Barzagliego, ogólnie facet sobie radzi coraz lepiej. Pirlo pięknie dzisiaj piłki rozrzucał.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Remus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 52
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 16:54

Nie wiem jak to wyglądało w pierwszej połowie, bo jej niestety nie widziałem, ale druga połowa bardzo ładna w naszym wykonaniu. \na szczególne brawa zasługuje Gio ( ech gdyby nie ta skuteczność) i Padoin - bardzo ładnie szarpał na prawej stronie.


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 16:58

Nie mogłem niestety oglądać drugiej połowy, zmiany wymuszone czy nie? Dziwi mnie przede wszystkim zmiana Barzagliego.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 16:59

Wojtek@
FQ nic nie pokazął? :shock: To już któryś twój taki 'kfiatek' na forum, serio na trolla wyrośniesz niedługo.
Fabio oddał dwa zaje strzały, wyłożył setke Sebie, i FENOMENALNIE przyjął długą piłke, wkręcił obrońce w glebe i jedynie zabrakło szczęscia przy dobrym strzale. Sporo jak na 1/3 meczu.

Reszty nie komentuje, bo zagrali fenomenalne spotkanie. Jedynie doczepie sie Padoina. Facet przy Lichym i Islii jest z innej planety jeżeli chodzi o zachowanie się na skrzydle. Nie dość, że myśli, nie kopiuje do usranej śmierci tego samego, wie kiedy pójśc do przodu, kiedy zostać, kiedy odegrać, to do tego potrafi przejść rywala 1:1 i NIEŹLE dośrodkować. Dla mnie od przyszłego meczu pierwsza '11'.

Deszczu@

Vucini nie miał asysty, poprostu Ruskie pokazują jako asysta coś w rodzaju 'kluczowych podań' :wink: Któryś z naszych ostatnio miał zdaje sie 2-3 a w istocie nie miał żadnej :prochno:
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2012, 17:01 przez Dante93, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 17:00

Mocno mnie cieszy gol (i asysta) Mirko. Mam nadzieję, że nasz carnogórski "niepokonany tytan" wreszcie zacznie grać tak, jak tego od niego oczekujemy. W sumie szkoda, że Gio nie strzelił.

Mecz bez historii, punkty ważne.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 17:00

ewerthon pisze:Pirlo pięknie dzisiaj piłki rozrzucał.
Nom, szczególnie w drugiej połowie, gdy postanowił pomęczyć Lichta, Asę, potem Padoina oraz Gacka zbyt wyrzucającymi podaniami :-D Ale to tylko takie luźne spostrzeżenie. Naturalnie Pirlo zagrał dziś świetny mecz.

Znowu dorobiliśmy się kilku nowych transferów: Padoinio, Giaccherinio, Lichtensteiner..:ok:


Obrazek
Zablokowany