Coppa Italia 12/13 (1/8): JUVENTUS 1-0 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:51

Po co w pierwszym składzie wychodził Vidal?! Tylko niepotrzebnie odnowił mu się uraz i teraz niewiadomo czy zagra z Atalantą.
Bendtner beznadziejny, w sumie żadnej straty nie ma, że zszedł. Szkoda akcji Gio po fenomenalnej piłce od Marrone. Fajnie gra Padoin, znowu słabiutki Isla... a z Pogby będziemy mieć mnóstwo pociechy.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:52

Po co, do jasnej cholery, w taki ogórkowym meczu było wpuszczać Vidala wiedząc, że ostatnio też miał problem z prawym kolanem?!?
Bardzo przykro mi to stwierdzać, ale nie mogę patrzeć na Islę. Na boisku wygląda jeszcze bardziej tępo niż De Ceglie zazwyczaj, niestety. Non stop te same, bezmyślne wbicia piłki w pole karne. Nawet nie próbuje czegoś innego, a ma naprawdę sporo miejsca by ściąć do środka, spróbować dryblingu, oddać strzał. Gdzie podział się ten Isla z Udinese? :cry:

Bendtner miał setkę, zmaścił, znieśli go.. :lol: Wszedł Matri, więc w ataku nic się nie zmieni.

Ogólnie mecz-piknik. Podoba mi się pressing w naszym wykonaniu. Super podanie Marrone do Giovinco, który niestety standardowo przy stanie 0:0 postanowił nie strzelić gola. Do 25-tej minuty graliśmy całkiem fajnie, potem wdało się więcej niepotrzebnych, długi podań.
To jeden z nielicznych spotkań, gdzie się nie denerwuję. Jedyne, co mnie zirytowało, to przymusowe zejście Vidala
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2012, 21:53 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:53

Czt ktoś chce mi to potwierdzić, że przez 45 min straciliśmy 3 zawodników? No to ładnie nam się ukróciła kadra. Najważniejsze, żeby szybko wrócił Vidal, choć to mądre nie było wpuszczać go dzisiaj przy nieobecności Giaca - lepiej już Markiz.
Najfajniej dzisiaj wg mnie Padoin a jego współpraca z Isla też wygląda ciekawie, kolejnym zawodnikiem na plus Marrone i też jakoś szczególnie nie cieniuje PDC.
Ale po Pogbie to więcej się spodziewałem, Gio dzisiaj słabo, bardzo. Bendtner - już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę...
no i jeśli Mitra, Matri zaprezentuje się w nastepnej połowie tak samo swietnie jak przez te 3 minuty to będzie mógł odmaszerować z Niklasem.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:53

Wystawienie Vidala bylo niepotrzebne. Isla powinien mniej wrzucac a Fabio musial porzadnie podpasc Conte ze nagle jest ostatni do wejscia.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:53

Nie mogę pojąć czy to Conte karze im każdą piłkę z obrony grać na pałę do przodu? W poprzednim sezonie, długie zagranie z obrony to była ostateczność. Akcje rozgrywaliśmy zawsze spokojnie od tyłu i ciekawie się to oglądało. Ja rozumiem, zagranie od czasu do czasu, gdy ktoś wychodzi idealnie na pozycję, ale nie praktycznie co chwila.


Inna sprawa, nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie czy inni też, ale nasz pressing jest momentami po prostu śmieszny, albo się atakuje całą drużyną albo wcale. A u nas wygląda to tak, że leci Dżiowinek po jakimś czasie doskakuje Bendtner a cała reszta na swojej połowie i rywale spokojnie ich rozklepują.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:53

Matko boska, jak widze Matriego, to na prawde odechciewa mi sie zyc. Szkoda, ze zszedl Bentner, cos tam gral, a moze by cos w koncu strzelil i sie z nami pozegnal w dobrym humorze. Podoba mi sie gra De Ceglie - potrafi wrzucic i gra poprawnie, ale tego samego nie mozna powiedziec o prawej stronie, bo Isla kolejny raz nie potrafi najprostszej wrzutki wykonac...
Dobra decyzja Vidala, bo bylo widac, ze pogral by jeszcze, ale bylo by to kosztem kolejnego spotkania.

Mysle, ze w drugiej polowie Gio cos strzeli i mozee Pogba - tak ze 2:0 obstawiam.

PS. Marrone na prawde ladnie gra jako stoper.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:54

Wiem...Isla daje ciała, ale niestety musimy dać mu jeszcze sporo czasu by powrócił do formy. Padoin i Pogba chyba najlepsi, ale zdarzały się im straty. Obrona bezbłędna.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:54

kosciu88 pisze: Fabio musial porzadnie podpasc Conte ze nagle jest ostatni do wejscia.
Tym bardziej, że nie ma go nawet na ławce, bo pauzuje za kartki /o\


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:55

kosciu88 pisze:Wystawienie Vidala bylo niepotrzebne. Isla powinien mniej wrzucac a Fabio musial porzadnie podpasc Conte ze nagle jest ostatni do wejscia.
A Quag to przypadkiem nie dostał czerwonej kartki w finale pucharu Włoch i dlatego nie gra?


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:55

znowu bijemy głową w mur ... prócz jeden dobre okazji Giovinco (która powinien wykorzystać..) nie stworzyliśmy tak na prawdę dogodnej sytuacji, fakt dużo wrzutek, podań w pole karne ale nic z tego nie było, a raczej nasze "super wzmocnienie" z Danii nic z tym nie potrafił zrobić...
Rozstrzygnąć to w 90min!!
No i te kontuzje....

FORZA JUVE !!!!!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:55

Jako, że uwielbiam narzekać to zaczynam.
-Kontuzja Vidala :ok: Brawa dla sztabu, najpierw wywalili Pepe, który przedwcześnie wrócił, teraz Arturo :bravo:
- Macie swoje 5-0 znawcy :D Nam się nawet nie chce grać, nawet Pogba wygląda na zajechanego.
- Super boki, Isla & De Ceglier (prawie jak Robben i Ribery :D ) klasa światowa, żadnej akcji :ok:
- 0 ataku, nawet Seba się kopie po czole, wybornie zmarnowana 100tka. Bendtner to samo, cieszę się, że szedł- naprawde, wybaczcie ale śmierdzi gównem na kilometr- wyborny czołokopacz. Mam nadzieję już nigdy go nie oglądać w naszych barwach.

Widać, że chłopaki chcą na ,,stojąco'' przywitać Conte i to dosłownie. Ponadto widać ,wybieranie' darmowych piłkarzy przez Marottę. Przecież niektórzy są tu z przypadku.

Pozytywów o dziwo nie widzę :shock: Gramy z drugim garniuterm Cagliari, to są jaja....to co, dogryweczka? 8)


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:56

squinter pisze: Bendtner beznadziejny
E tam, kilka podań ładnych miał. Matri ma expa na poziom 1- robi wszystko dobrze, dopóki nie dostanie piłki. Bendtner na poziom 2- robi wszystko dobrze, dopóki nie trzeba strzelić.

Ogólnie kilka piłek na linii Marrone/Bonucci- Giovinco było takich, że palce lizać.

Cóż, liczę na to, że Seba strzeli po przerwie swojego pierwszego ważnego gola :prochno:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:56

Isla gra jakby go wydarli z okręgowki..Padoin dzisiaj ladnie, zreszta on jak wchodzi zazwyczaj to nie robi bledow, ale tez za duzo nie wnosi a dzisiaj gra niezłe spotkanie..
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2012, 21:56 przez Piti, łącznie zmieniany 1 raz.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:56

Nie wiem jak wam ale dzisiaj świetnie gra Padoin. Naprawde niespodziewałem sie po nim :D


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 21:56

kosciu88 pisze:Wystawienie Vidala bylo niepotrzebne. Isla powinien mniej wrzucac a Fabio musial porzadnie podpasc Conte ze nagle jest ostatni do wejscia.
Fabio jest zawieszony za kartki


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Zablokowany