Serie A 12/13 (16): Palermo 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 17:16

może ktoś podać statsy Matriego odnośnie strzałów? ogólnie nasz atak za dzisiejsze strzały, to powinien do Turynu na piechotę wracać. wtedy może by się czegoś nauczyli kopiąc kamienie. w następnych meczach może nie być tyle okazji strzeleckich.

Bonucci, to inna historia. Ein bardzo dobrze podsumował, chociaż, żeby było to przy stanie remisowym, to podejrzewam, że Leo nie miałby życia.

najważniejsze 3pkt. po powrocie Conte.


grusio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2007
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 17:19

Białas:
3 strzały Matriego, 1 celny, 2 niecelne.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 17:20

grusio pisze:Białas:
3 strzały Matriego, 1 celny, 2 niecelne.
ten celny to prosto w bramkarza z 5 metrów?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 17:21

Nasi nie dadzą nam zapomnieć choć na chwilę o tym, jaki mamy dupny atak. Szczerze mówiąc mam małe pretensje do Conte, bo ten wystawiając Matriego utrudnia życie swojej drużynie i kibicom.

Nie wiem, czy się zgodzicie, ale mam wrażenie, że zespół czasami ma problem z podaniem do Pogby. W meczu z Shakhtarem ani Vucinic, ani Giovinco nie byli chętni by mu wystawić patelnię. Oddał strzał dopiero po nieudanym wybiciu obrońcy Górników. Dziś Vucinic wolał topić się w narożniku niż oddać piłkę Francuzowi, który mógłby zrobić coś pożytecznego. Podobnie Pirlo, który mógł stworzyć Pogbie 100% sytuację, ale wolał przedryblować samego siebie. Nie wiem, może to mylne wrażenie, ale czasem wydaje mi się, że koledzy traktują go na zasadzie: "młody jesteś, biegaj, walcz, tymczasem podam komu innemu"


Dobrze, że wygraliśmy na trudnym terenie, w bardzo nieciekawych warunkach atmosferycznych.

Aha, jeszcze znowu słowo o Pogbie. Gdy ten w meczu bodaj z Catanią nie wiedzieć czemu nadto się przewracał i symulował, trenerzy po meczu mu to wytknęli w wywiadach. W takim razie Bonucci może być pozdrowiony w szatni przez Antonio
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2012, 17:25 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 17:22

Szkoda, że nie mamy skuteczniejszych zawodników, miras powinien mieć 3 asysty, dzisiaj grał znowu świetnie;] Oczywiście chyba zgodzimy się, że można wybaczyć mu tą zmarnowaną 100% ? :smile:


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 17:22

To co my dzisiaj pokazaliśmy z przodu, to była mieszanka nieudolności z brakiem szczęścia. Szczęściu trzeba umieć pomóc, a że napastnicy, którzy dzisiaj wystąpili, nie umieją nic, oglądaliśmy kanonadę dla ubogich.

Vucinić na początku nie miał szczęścia, później świetna asysta, gdyby wykorzystał setę w końcówce, mógł sobie zrobić całkiem fajny mecz, a tak znowu jest płacz nad jego nieskutecznością.

Natomiast postawa Matriego to temat na doktorat. Ten koleś mógłby robić za zmiennika Bartka Ślusarskiego w Lechu Poznań. Nie wiem, ile musi jeszcze zawalić, żeby wyleciał na dobre z drużyny. Jest jak dziecko, które sadza się na nocniku, a ono i tak robi obok :angry:


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 17:29

Cale szczescie mecz udalo sie wygrac. Dobrze ze wraca Govinco bo nie zniusl bym za tydz znow ataku Vucinic - matri. Potrzebujemy napastnika w formie na teraz ! matri nie nadaje sie nawet na polska lige


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 17:29

Marchisio i Vucinic to najlepiej wyszkoleni technicznie zawodnicy w tym klubie, bez dwóch zdań. Bardzo mi się dzisiaj podobały kiwki Claudio.

Szkoda, że nie da się upchać na boisku razem Pirlo, Marchisio, Vidala i Pogby bo nikt z nich nie zasługuję na bycie rezerwowym :-D

I byłbym zapomniał, Bonucci kozak.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 17:38

Wojtek pisze:Gdzie jest Quag!? To jest niemożliwe że za to co przeskrobał tak długo siedział!?! Nie czaje...
Od początku przygody Conte z Juve wydaje mi się,że on nie bardzo chce stawiać na Q,a ten jakby robiąc mu na złość,strzela dużo bramek(w tym sezonie,w zeszłym był ten przydługi powrót Fabio).Wiem,podchodzi to pod teorię spiskową,ale przyjrzyjcie się np temu,że Q tak naprawdę nie ma miejsca w podstawowym składzie,a nawet jak zagra, jest prawie zawsze zdejmowany ok 60-70 min meczu,nawet jak strzela. Imho,to do niego powinni być dobierani partnerzy w ataku.Zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki i na blokadę Matriego i Mira.

Cóż,są wyniki,nie ma co płakać(chociaż w sumie patrząc na dzisiejszą skuteczność?),ale podejrzewam,że jak będzie trwoga to do Q się Antek o pomoc zwróci.

Co do meczu.Wygrana zawsze cieszy,ale gdyby Palermo coś w końcówce wepchnęło ,to chyba by mnie szlag trafił.Zmęczenie,zmęczeniem ale to po prostu nie wypada takich sytuacji marnować.Na plus zdecydowanie blok obronny z Barzaglim na czele i Vidal,irytujący- Asa.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 17:42

Hołek pisze:
Wojtek pisze:Gdzie jest Quag!? To jest niemożliwe że za to co przeskrobał tak długo siedział!?! Nie czaje...
Od początku przygody Conte z Juve wydaje mi się,że on nie bardzo chce stawiać na Q,a ten jakby robiąc mu na złość,strzela dużo bramek(w tym sezonie,w zeszłym był ten przydługi powrót Fabio).Wiem,podchodzi to pod teorię spiskową,ale przyjrzyjcie się np temu,że Q tak naprawdę nie ma miejsca w podstawowym składzie,a nawet jak zagra, jest prawie zawsze zdejmowany ok 60-70 min meczu,nawet jak strzela. Imho,to do niego powinni być dobierani partnerzy w ataku.Zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki i na blokadę Matriego i Mira.

Cóż,są wyniki,nie ma co płakać(chociaż w sumie patrząc na dzisiejszą skuteczność?),ale podejrzewam,że jak będzie trwoga to do Q się Antek o pomoc zwróci.
Mam wrazenie, ze za podwazenie decyzji trenera (moze nawet obrazenie go) on juz w Juve nie zagra. Chcial bym sie mylic ale nie sadze ze Conte pozwoli pilkarza na cos takiego. Tak samo jak Ferguson, za cos takiego bez wzgledu na nazwisko w MU szukal by sobie juz nowego klubu.


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 17:48

YaSq pisze:Mam wrazenie, ze za podwazenie decyzji trenera (moze nawet obrazenie go) on juz w Juve nie zagra. Chcial bym sie mylic ale nie sadze ze Conte pozwoli pilkarza na cos takiego. Tak samo jak Ferguson, za cos takiego bez wzgledu na nazwisko w MU szukal by sobie juz nowego klubu.
A pamiętasz kiedy Wayne Rooney ogłosił, że chce odejść? Mówił coś o braku ambicji klubu itd ale wiadomo, że chodziło o kasę. I kasa się znalazła a Ferguson ani jednego złego słowa nie powiedział na Rooneya.
Nie jest to co prawda podważanie decyzji trenera ale według mnie znacznie mocniejszy sygnał "jak mi nie zapłacą to nie chcę tu grać" i taki trener jak SAF się ugiął.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 18:04

Widze, że duże poruszenie w sprawie Bonucciego. Poda ktoś link do tej obśmiewanej przez wszystkich sytuacji?
Niestety nie widziałem całego meczu :?

EDIT: ok mam :smile:
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2012, 18:13 przez Dzium, łącznie zmieniany 1 raz.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 18:12

C_Marchisio pisze:Widze, że duże poruszenie w sprawie Bonucciego. Poda ktoś link do tej obśmiewanej przez wszystkich sytuacji?
Niestety nie widziałem całego meczu :?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 18:23

O Vidalu więcej dowiemy się dopiero jutro --->> http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=120529 :(
Na pewno nie zagra w CI, oby się wyleczył na następny mecz, bo nasz walczak jest w gazie...


Co do meczu - słabo...


#FinoAllaFine
#WeAreOne
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 18:27

Lypsky pisze:
[/quote]
Ładna beka. Ciekawe czy Leo dostanie zawieszenie za próbę wymuszenia karnego :prochno: ?


Zablokowany