LM 12/13 (gr. E) [06]: Shakhtar 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 17:04

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 6 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 12/13: Shakhtar - JUVENTUS

Czas:

05.12.2012 (środa), godzina 20:45

Miejsce:

Donieck - Donbass Arena (51 500)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1936
Barwy: Pomarańczowo-czarne
Przydomek: Hirnyky (Górnicy)
Prezes: Rinat Akhmetov
Menedżer: Mircea Lucescu
Oficjalna strona FC Shakhtar

Forma u siebie (Premier Liga):
Zwycięstw: 9
Remisów: 0
Przegranych: 0


Forma na wyjeździe (Premier Liga):
Zwycięstw: 8
Remisów: 0
Przegranych: 1


Ostatnie mecze:
(30.11.2012) – Kryvbas 0:2 Shakhtar (Premier Liga)
(24.11.2012) – Shakhtar 5:1 Hoverla (Premier Liga)
(20.11.2012) – Nordsjaelland 2:5 Shakhtar (Champions League)
(17.11.2012) – Arsenal Kijów 2:0 Shakhtar (Premier Liga)
(11.11.2012) – Metalurh 0:4 Shakhtar (Premier Liga)


Najlepszy strzelec:
Henrikh Mkhitaryan (18 goli w Premier Lidze, 2 gole w Champions League)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Willian, Darijo Srna
Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli Champions League 12/13 (gr. E):

Obrazek



JUVENTUS:

Forma na wyjeździe (SerieA):
Zwycięstw: 5
Remisów: 1
Przegranych: 1


Forma u siebie (SerieA):
Zwycięstw: 6
Remisów: 1
Przegranych: 1


Ostatnie mecze:
(01.12.2012) – JUVENTUS 3:0 Torino (SerieA)
(25.11.2012) – Milan 1:0 JUVENTUS (SerieA)
(20.11.2012) – JUVENTUS 3:0 Chelsea (Champions League)
(17.11.2012) – JUVENTUS 0:0 Lazio (SerieA)
(10.11.2012) – Pescara 1:6 JUVENTUS (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Fabio Quagliarella (6 goli w SerieA, 3 gole w Champions League), Arturo Vidal (5 goli w SerieA, 3 gole w Champions League), Sebastian Giovinco (5 goli w SerieA, 2 gole w Champions League)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Kwadwo Asamoah, Andrea Pirlo
Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z SHAKHTAR'em


HISTORIA LIGI MISTRZÓW



Przewidywane składy

Obrazek


mecz na żywo w TV:

Obrazek

Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport HD1
beIN Sport Max 3
CT Sport / HD
Digi Sport 1 (hun)
Digi Sport 2 (rom)
HRT 2 (croatia)
Kanal Ukraine
Nova Sports 2 (hellas) / HD
nSport / HD
NTV Plus Futbol 2 / HD
Ring.bg
Rustavi 2
SF Zwei / HD
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Sports *RED button
Sport 1 (israel)
Sport 1 HD (israel)
Sport 1 Select HD (ned)
Sport TV4
SportKlub (slovenia)
STV 1 [Jednotka] Slovakia
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 3 (za)
SuperSport HD (za)
TRK Futbol+ / HD
Viasat Sport (norway)
Viasat Sport (swe) / HD
Viasat Sport Baltic
Viasat Xtra 1
CYP: Cytavision Sports 1
MLT: GO Sports 4
SUI: TeleClub Sport PPV
USA: Fox Soccer 2GO


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2012, 17:53 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 17:28

Zakładając, ze nie będzie żadnego nędznego umawiania się na remis...

Powinien zagrać Giovinco. Oglądałem z ciekawości szczegółowo grę Shakhtaru z Chelsea i grają bez strachu u siebie, atakują dużą liczbą piłkarzy i ryzykują. Chelsea jest słaba, więc tego nie wykorzystała. Będzie dużo okazji do kontry i gry jeden na jednego. Idealna sytuacja dla Seby.

Szkoda, że nie zagra Marchisio, bo ma duże znaczenie dla naszej pomocy w tym sezonie.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 17:44

Pumi, co to za olewanie moich wiadomości, nie tak umawialismy się na prowadzenie tematów meczowych... W sekcji 'tabela' ma widniec :

Obrazek


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 17:52

pan Zambrotta pisze:Pumi, co to za olewanie moich wiadomości, nie tak umawialismy się na prowadzenie tematów meczowych... W sekcji 'tabela' ma widniec :
Na privie zapodałeś mi link do tabeli ligowej, kochaniutki, a nie siedzę tak głęboko w IT, żeby znaleźć januszową tabelę LM. Tera już mam, więc wklejam :ok:

Jak mnie ktoś pyta o mecz 6-tej kolejki z Shakhtarem to jakie mam pierwsze skojarzenie? Bayern! Tak Bayern! Wtedy również wystarczyłby nam remis i sfrajerzyliśmy niemiłosiernie. Teraz ma być inaczej!


Obrazek
Darek-WLKP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2012
Posty: 69
Rejestracja: 08 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 17:59

Corcky pisze:Zakładając, ze nie będzie żadnego nędznego umawiania się na remis...

Powinien zagrać Giovinco. Oglądałem z ciekawości szczegółowo grę Shakhtaru z Chelsea i grają bez strachu u siebie, atakują dużą liczbą piłkarzy i ryzykują. Chelsea jest słaba, więc tego nie wykorzystała. Będzie dużo okazji do kontry i gry jeden na jednego. Idealna sytuacja dla Seby.

Szkoda, że nie zagra Marchisio, bo ma duże znaczenie dla naszej pomocy w tym sezonie.


Coś mi się wydaję że z góry założyli Remis... Na Mecz Juve z Szachtarem kurs na Remis Wynosi 1.70 :whistle:
Zapewne żadna drużyna sie nie odkryje..Lecz nie mam nic Przeciwko!


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 18:18

Typy z bwin:
Szachtar Donieck - 3.30
X - 1.87
Juventus - 4.33

Widać, czego się wszyscy spodziewają. Tak naprawdę nie ma aż takiego znaczenia, czy wyjdziemy z pierwszego, czy z drugiego miejsca...

Jeśli wyjdziemy na pełnej koncentracji, to jesteśmy w stanie wygrać, choć przyznaję, że ofensywa Szachtara wygląda świetnie...


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 18:57

pan Zambrotta pisze:W sekcji 'tabela' ma widniec :

Obrazek
I teraz polowa forum kmini jak zrobil zdjecie telewizorowi skanerem, a polowa jak ustawic zeby w Mahjongga grac Juventusem.
Tak sie robi pelnowartosciowy fejm :D


Czas zaczac panie i panowie. Przez ostatni miesiac kazdy mecz Serie A interesowal mnie duzo mniej niz zwykle, porazki z mediolanami nie robily na mnie wrazenia, to nie mialo wiekszego znaczenia. Teraz mecz o pozyskac lub nie pozyskac miliony sezonowcow. Najbardziej oczekiwany powrot do fazy play off od czasow awansu Aluminium Konin do finalu pucharu Polski moze stac sie faktem.
Donieck. Temperaturka spoko, zimniej niz w Turynie o dokladnie 1 stopien, takze wieczna zmarzlina i przypadkowe wtargniecia niedzwiedzi polarnych nie powinny byc przeszkoda.

Jako wybitny eskpert ligi ukrainskiej powiem jak pokonac Szachtar, bo uwazam, ze jest to jak najbardziej mozliwe.

* Willian. Gryzc, szturchac, w wolnych chwilach obrazac jego siostre, trzeba go wylaczyc.
* Wciagac Szachtar delikatnie na wlasna polowe, uwazac na ich najgrozniejsza bron - kontry.
* dryblerstwo. Shakhtar to harlem globetrotters tej edycji LM. Maja najwiecej udanych dryblingow ze wszsytkich 32 zespolow. Twarda gra od samego poczatku, hardcorowy pressing, wytracanie z rytmu i przetrzymywanie pily dlugimi momentami. Nie dac im poczuc w majtasach samby.
* Vidal musi zdominowac Fernandinho w srodku. Pojedynek dwoch najlepszych MC LM. Popcorn beda mi do domu zsypem dostarczac.
* Srna i kluczowa rola Asamoaha w tym meczu wspomaganego przez Chielliniego. Podwajac, poturbowac, powstrzymac.
* Pyatov nigdy nie bedzie brazylijczykiem. Juventus oddaje najwiecej strzalow z 32ki i keep goin. Bombardowac ile wlezie.
* Na szpicy Eduardo, ale moim zdaniem duzo wiecej uwagi poswiecic Mkhitaryanowi.
* Fernandinho, Willian, Alex uwielbiaja walic prostopadle fantazyjne pily, wiec nie bawilbym sie w lapanie ich na offside.
* Shakhtar jest jednak duzo bardziej asymetryczny niz Juve, u nich w tylach Hubschmann, Rakitskiy ( obnizyl troche loty, ale wiadomo talent :prochno: ) czy Stepanenko to sa goscie do powiezienia. Takze style zarzadzilbym zdecydowanie attacking.
Kaszka z mleczkiem.

Atak: Quag/ Giovinco, Vucinic moze spacerowac np. w parku, albo tunelu, nie musi na boisku.
Lichy, Isla nie jest gotowy na specjalne operacje Donieckie, tam trzeba chlopakow z sezonu bez porazki.
Szzzzkoda tego Marchisio jak uj ale nie ma co narzekac, w ciagu ostatniego roku prawie zawsze mamy wszystkich dostepnych wiec nie wypada zrzedzic.

Obstawiam 3:4 po meczu rodem z Copacabany, ew. 1:2. Sa swietni, ale my jestesmy lepsi. Na bramke odpowaiadamy dwiema. Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2012, 19:03 przez Supersonic, łącznie zmieniany 1 raz.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 19:00

Osobiście bardzo boję się tego meczu i jestem przekonany wręcz, że Szachtar zagra, może nie na 100% możliwości, ale z wielką determinacją. Zastanawiam się, kiedy to się stało, że boje się o remis Juventusu w konfrontacji z drużyną ze wschodu Europy? Jeszcze parę lat temu, jak wylosowaliśmy Zenit do spółki z BATE i Realem, Ruscy nie stanowili poważnego zagrożenia. Się pozmieniało....

Obawiam się o wynik tego meczu i mam przeczucie że przesramy. Ci Angole to mają taki fart często, ten gol Mosesa w doliczonym czasie gry z Szachtarem może mieć kolosalne znaczenie tak samo jak nasza indolencja w meczu z FCN na wyjeździe...


zaparzę sobie czaju w środę na uspokojenie
oby było dobrze... :pray:
Supersonic pisze:Popcorn beda mi do domu zsypem dostarczac.
:-D
Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2012, 19:15 przez filippo, łącznie zmieniany 1 raz.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 19:08

Supersonic pisze:.
* Wciagac Szachtar delikatnie na wlasna polowe, uwazac na ich najgrozniejsza bron - kontry.
Supersonic pisze:.
* hardcorowy pressing
Supersonic pisze:.
* nie bawilbym sie w lapanie ich na offside.
Widzę, że mamy tutaj prawdziwego taktycznego speca :prochno:

Ale widać napracowanie :) , to i ja napiszę coś mądrego:

Zagrajmy dobry mecz :happy:


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 19:14

Corcky pisze:Oglądałem z ciekawości szczegółowo grę Shakhtaru z Chelsea i grają bez strachu u siebie, atakują dużą liczbą piłkarzy i ryzykują. Chelsea jest słaba, więc tego nie wykorzystała. Będzie dużo okazji do kontry i gry jeden na jednego. Idealna sytuacja dla Seby.
Mecz z Chelsea był zupełnie na innej płaszczyźnie. Wtedy walczyli o trzy punkty, teraz wystarczy im jeden żeby zachować miejsce lidera. Myślę, że bardzo im zależy na awansie z pierwszego miejsca i zdają sobię sprawę z tego, że jak będą za dużo z nami ryzykować, to mogą przegrać.Dlatego uważam, że mimo układzików i sympatii do Chelsea będą kierowali się swoimi potrzebami, czyli będą grać (nie do końca świadomie i celowo) na remis.
Corcky pisze:Szkoda, że nie zagra Marchisio, bo ma duże znaczenie dla naszej pomocy w tym sezonie.
Spokojnie! Pogba też sobie poradzi. Po meczu z Torino przez chwilę pomyślałem - strzeli z Szachtarem na 1:0 z dystansu :)
Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2012, 19:25 przez kuba2424, łącznie zmieniany 1 raz.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 19:18

SKAr7 probujac rozsmieszyc widownie pisze: to i ja napiszę coś mądrego:

Zagrajmy dobry mecz :happy:
W koncu skoro nie jestesmy pewni naszej pomocy - gluptasy z goal. com zastanawiaja sie czy przypadkiem nie jest to najlepsza tego typu formacja na swiecie, ale na szczescie zdementowales ow bzdety. Roznice zrobi Vucinicia zastawianie sie, wszak jest najwazniejszym ogniwem w taktyce Antonio.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 19:24

Tak jak bukom, tak samo mi wydaje się, iż będzie w tym meczu remisik.

W ataku postawiłbym na parę Vucinic - Fabio, a jak temu pierwszemu znowu się nie będzie chciało to Giovinco na 2 połowę, bez bawienia się w zmiany dopiero w końcówce meczu.

Liczę na dobre widowisko i przynajmniej ten 1 punkty wywieziony z Doniecka, choć nie ukrywam, że z wygranej będę niesamowicie zadowolony ;)


Czuję w kościach, że Vidal wraz z Pirlo coś ciekawego pokażą.

Życzę wszystkim dużych emocji ;p


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 19:26

Supersonic pisze:
SKAr7 probujac rozsmieszyc widownie pisze: to i ja napiszę coś mądrego:

Zagrajmy dobry mecz :happy:
Zapomnialem nadmienic o istotnym aspekcie: by Vucinic sie zastawial jak trzeba, wszak jest najwazniejszym ogniwem w taktyce Antonio.
Już już, nie wściekaj się, nikogo nie próbowałem rozśmieszyć. Naprawdę uważam, że nie mam pojęcia jak ugryźć taktycznie Szachtar, zagrać wysoko czy ich wciągać i kontrować, spokojnie rozgrywać piłkę zdobywając kolejne metry czy szybciutko rozklepać. Więc po prostu zagrajmy dobrze :)
Po prostu w swoim szukającym fejma poście zaprzeczasz sam sobie misiu. Nie da się grać wysoko pressingiem i jednocześnie uważać na kontry. Wysoki pressing to otwieranie się na kontry, nie trzeba grać w FMa, ani być szkoleniowcem Szombierek Bytom, żeby to wiedzieć.

Poza tym pod Twoimi personalnymi taktyczkami się podpisuję, więc piona
:ok:

I jeszcze jedno- drugim najważniejszym, nie najważniejszym :naughty: Muszę w końcu znaleźć chwilę i rozpisać czemu tak uważam :think:

O, żebym dementował bzdety o najlepszej pomocy na świecie to nie przypominam sobie. Chyba nie zrozumiałeś wtedy mojej wypowiedzi :think: która miała wyśmiewać wszystkich, którzy po Milanie chcieli wywalić na zbity pysk całe MVP. Bo osobiście uważam, że jesteśmy pod tym względem No.2 po Barcelonie.
No, co mi jeszcze wynajdziesz? :C
Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2012, 19:33 przez SKAr7, łącznie zmieniany 4 razy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 19:28

Aluminium Konin do finalu pucharu Polski moze stac sie faktem.
]
Przecież Aluminium zostało okradzione jak się da!


Damy radę coś tak czuję.
Chłopcy tego nie dadzą Conte, żeby nie zaznał LM.
Ale skład zestawiony to mnie dziwi?
Isla zamiast Lichego, Caseres => Kielon - raczej nie!
I wydaje mi się, że wyjdzie Gio a nie Miras.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 19:44

Wyjście z drugiego miejsca wcale nie musi oznaczać gry z teoretycznie łatwiejszym rywalem, więc nie ma to chyba większego znaczenia. Najważniejszy jest awans.

Trener rywala przed środowym meczem zapewnia, że Górnicy zagrają o zwycięstwo, ale jednocześnie zaznacza, że jego podopieczni są już zmęczeni, bo to dla nich ostatni pojedynek przed dłuższą przerwą i rzekomo myślą już o urlopach i świętach. Dodaje, że mimo gry o 3 punkty awans gwarantowałby dalszą grę obu ekipom. Nie mam wątpliwości, że nasi będą bardziej umotywowani. Im remis tak czy siak gwarantuje pierwsze miejsce w tabeli.

Jesteśmy w stanie wygrać ten mecz, ale będzie piekielnie trudno choćby o ten 1 punkt. Bukmacherzy mówią właśnie remis - nas taki wynik też by w pełni usatysfakcjonował...

Awans :pray:


Zablokowany