Serie A 12/13 (15): JUVENTUS 3-0 Torino [DPL na meczu!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 11:51

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 15 kolejki SerieA 12/13: JUVENTUS - Torino

Czas:

01.12.2012 (sobota), godzina 20:45

Miejsce:

Turyn - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1906
Barwy: Bordowe
Przydomek: Toro, Granata
Prezes: Urbano Cairo
Menedżer: Giampiero Ventura
Oficjalna strona Torino FC

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 1
Remisów: 5
Przegranych: 1


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 2
Remisów: 2
Przegranych: 3



Ostatnie mecze:
(28.11.2012) – Siena 2:0 Torino (Coppa Italia)
(25.11.2012) – Torino 2:2 Fiorentina (SerieA)
(19.11.2012) – Roma 2:0 Torino (SerieA)
(11.11.2012) – Torino 1:0 Bologna (SerieA)
(04.11.2012) – Napoli 1:1 Torino (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Rolando Bianchi (4 gole w SerieA)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Alessio Cerci
Obrazek


Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 5
Remisów: 1
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 5
Remisów: 1
Przegranych: 1



Ostatnie mecze:
(25.11.2012) – Milan 1:0 JUVENTUS (SerieA)
(20.11.2012) – JUVENTUS 3:0 Chelsea (Champions League)
(17.11.2012) – JUVENTUS 0:0 Lazio (SerieA)
(10.11.2012) – Pescara 1:6 JUVENTUS (SerieA)
(07.11.2012) – JUVENTUS 4:0 Nordsjaelland (Champions League)


Najlepszy strzelec:
Fabio Quagliarella (6 goli w SerieA, 3 gole w Champions League), Arturo Vidal (5 goli w SerieA, 3 gole w Champions League)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Kwadwo Asamoah, Andrea Pirlo
Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z TORINO



Przewidywane składy

Wg LGDS:

:ball: JUVENTUS

:ball: Torino

Wg SKY:

Obrazek



mecz na żywo w TV:

Obrazek

Al Jazeera Sport +1
Arena Sport 3 HD (cro)
Arena Sport 4 (serbia)
C+ Fútbol (esp) / HD
Canal 8 Sport (den)
Canal 9 (norway)
Digi Sport 3 (rom)
ESPN (uk/ie) / HD
Foot+ 24/24
MTV 3 Max Sport 1
NTV Plus HD Sport
OTE Sport 2
Setanta Ireland
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport 1 Voetbal
Sport Plus (russia)
Sport TV4
SportDigital.tv
SportKlub (hungary)
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 3 (za)
TRK Futbol+ / HD
TV4 Sport Xtra HD (swe)
ITA: Premium Calcio
ITA: Premium Calcio HD
NOR: C SPORTS online
SWE: C SPORTS online


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2012, 16:58 przez pumex, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 12:21

Miło jest widzieć Lichego w proponowanej 11 ;] Mam nadzieję, że zagra Szwajcar a nie Isia, bo nie zdzierżę tego widoku w kolejnym meczu. Lichy na dobre powinien wrócić do podstawowego składu. Z nim nasza gra wygląda o niebo lepiej. Mimo wszystko liczę też na występ Giovinco i raczej Matriego. Mirko i Fabio niech sobie odpoczną w tym meczu. Chciałbym też zobaczyć Pogbę od pierwszej minuty za kogoś z dwójki Vidal/Marchisio.

Tak czy inaczej, derby muszą być nasze!!


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 12:30

delarudii pisze:Miło jest widzieć Lichego w proponowanej 11 ;] Mam nadzieję, że zagra Szwajcar a nie Isia, bo nie zdzierżę tego widoku w kolejnym meczu. Lichy na dobre powinien wrócić do podstawowego składu. Z nim w składzie nasza gra wygląda o niebo lepiej.
U Ciebie chyba jeszcze biorą górę emocje po meczu z Mialnem :wink: Wystarczył jeden naprawdę słaby mecz Isli, by zapomnieć kiepściutkie występy Lichta przed meczem z Chelsea.

Możecie posądzać mnie o sienie Czarnowidztwa, ale uważam, że mecz derbowy będzie naprawdę ciężki. Dlaczego? Bo Torino w meczach z teoretycznie silniejszymi ma tendencję do... totalnej murarki i niestety całkiem nieźle im to wychodzi. Zremisowali na San Paolo, zremisowali na Olimpico w Rzymie, wywieźli punkt z Sycylii, zatrzymali Violę, a z tego co kojarzę to wszystko wyglądało raczej jak obrona Częstochowy i kontry, a wiemy doskonale, że obecny Juventus nie radzi sobie z tak grającymi przeciwnikami.
Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że gole w Torino rozkładają się, podobnie jak u nas, na większą część drużyny. W obecnym sezonie do siatki trafiało aż 11-tu zawodników


'NIE' DLA VUCINICIA W SKŁADZIE!


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 12:46

pumex pisze:'NIE' DLA VUCINICIA W SKŁADZIE!
No jak zrobią obronę Częstochowy to w połowie meczu będzie "nie dla Gio na murawie!" :D Vucinic jak najbardziej, może przynajmniej dobrze poda w polu karnym.
Isla ława na miesiąc za mecz z Milanem. Wiem, że potencjał, że kontuzja itd ale potencjałem się meczów nie wygrywa.
Chciałbym zobaczyć Giaccha, najlepiej na boku.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 13:44

Mysle, ze Pogba za Vidala, to by byl dobry pomysl. Czilijczyk ostatnio sporo zapieprza na boisku i chyba wypadalo by mu dac odpoczac, a Pogba by sie pewnie nie obrazil z tego powodu. Jak by cos szlo nie tak, to wszedl by Vidal. W ataku moze byc i Vucinic, jezeli by odstawial szopki jak na San Siro, to wszedl by Gio. Reszta bez zmian. Cieszy mnie, ze zobaczymy Lichsteinera i mam nadzieje, ze nie bedzie tym razem festiwalu wrzutek, ktore konczyc sie beda na nogach rywala - w ogole mysle, ze lepiej by bylo, gdybysmy zaczeli grac od poczatku bardziej srodkiem niz skrzydlami, chyba lepiej nam to ostatnimi czasy wychodzi, prostopadle podania, to zawsze jakis element zaskoczenia, a patent na naszych skrzydlowych ma juz chyba cala serie a.

Obstawiam 2:0 dla nas po golach Pogby i Marchisio. 8)


Obrazek
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 14:00

pumex pisze:
delarudii pisze:Miło jest widzieć Lichego w proponowanej 11 ;] Mam nadzieję, że zagra Szwajcar a nie Isia, bo nie zdzierżę tego widoku w kolejnym meczu. Lichy na dobre powinien wrócić do podstawowego składu. Z nim w składzie nasza gra wygląda o niebo lepiej.
U Ciebie chyba jeszcze biorą górę emocje po meczu z Mialnem :wink: Wystarczył jeden naprawdę słaby mecz Isli, by zapomnieć kiepściutkie występy Lichta przed meczem z Chelsea.
Nie. Mówię to na przykładzie tego, co widziałem w wielu poprzednich meczach. I owszem, być może Lichy jest ostatnio w słabszej formie, ale już nieraz udowodnił, że stać go na wiele. Natomiast Isla nie zachwycił mnie ani razu. Gra na równym, bardzo słabym poziomie od samego początku. A po meczu z Milanem już nie mam ochoty patrzeć na jego grę.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 14:04

Ile ma trwać pauza Vidala ?
Trzeba wygrać :ball:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 15:35

Trzch piłkarz, którzy mogą grać na prawej stronie (Licht, Isla, Caceres) a jakby to poskładać do kupy to... :roll:

Mimo wszystko jakoś mam wrażenie, że nie będziemy mieli w tym meczu jakichś znaczących trudności. Ot, ogórcy z drugiej strony Turynu. Wielkiej krzywdy nie powinni nam zrobić. Coś mi mówi, że możemy wygrać nawet dwiema bramkami. I nie wiem czemu, ale myślę, że strzeli coś Quag.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 16:01

deszczowy pisze:Trzch piłkarz, którzy mogą grać na prawej stronie (Licht, Isla, Caceres) a jakby to poskładać do kupy to... :roll:

Mimo wszystko jakoś mam wrażenie, że nie będziemy mieli w tym meczu jakichś znaczących trudności. Ot, ogórcy z drugiej strony Turynu. Wielkiej krzywdy nie powinni nam zrobić. Coś mi mówi, że możemy wygrać nawet dwiema bramkami. I nie wiem czemu, ale myślę, że strzeli coś Quag.
Jesli nie Licht ktory dobre mecze przeplata slabymi, i nie Isla ktory ostatnio gra b. slabo, to moze Kserkses?

Kto jak kto, ale Urus nas nie zawiodl. Gra mecze takie sobie, ale nigdy raczej nie gra SŁABO :whistle:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 16:05

A czemu Vidal i caseres niedostępni?
No i teraz Derby z Toro. Zamykamy słaby listopad, który miał tylko jeden pozytywny akcent - mecz z Chelsa, który na nic sie nie zda, jesli nie wywieziemy dobrego wyniku z Ukrainy, a dzisiaj mi się sniło, ze po 30 minutach dostawaliśmy 3:0 w dupkę, ale wracając do listopada to miesiąc rozpoczęliśmy od przegranej i zakończylismy na przegranej z mediolańską drużyną - to boli, dlatego trzeba jak najszybciej odkuc się w derbach.
Grudzień nie wygląda tak srogo jak listopad. Jesli dobrze się wszystko ułoży możemy w grudniu w SerieA zdobyć 12 pkt - Toro, Palermo czy Bergamo to nie są najsilniejsi przeciwnicy i przy odpowiednim nastawieniu - a trzeba zauwazyc, że Conte wraca na mecz z Palermo - wszystko powinno wrócic do normy.

Wiadomo Isli nikt wdzieć nie chce, ale wstawienie Lichego na bok pomocy to też dla mnie nie jest najlepsze wyjście, zaoszczędziłbym na bokach pomocy - niech Asa, Vidal i LIchy jeszcze potrenują na Donieck, a my zawsze w obwodzie mamy Gacka, Caseresa i Pogbę. Nie ma co szastać najlepszym składem na Torino, jeśli gramy najwazniejszy mecz rundy juz 3 dni później, wszyscy muszą być wypoczęci i bez urazów.
A w ataku Gio i Fabio - wystarczą. Rywale też grają pod nas, wiec skupmy się na tym Szachtarze a z Toro niech jeszcze Allesio w swoim ostatnim meczu w SerieA porotuje składem.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 17:02

Robaku pisze:A czemu Vidal i caseres niedostępni?
Vidal ponoć na dzisiejszym treningu nabawił się kontuzji przywodziciela.


szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 19:12

pumex pisze:
delarudii pisze:Miło jest widzieć Lichego w proponowanej 11 ;] Mam nadzieję, że zagra Szwajcar a nie Isia, bo nie zdzierżę tego widoku w kolejnym meczu. Lichy na dobre powinien wrócić do podstawowego składu. Z nim w składzie nasza gra wygląda o niebo lepiej.
U Ciebie chyba jeszcze biorą górę emocje po meczu z Mialnem :wink: Wystarczył jeden naprawdę słaby mecz Isli, by zapomnieć kiepściutkie występy Lichta przed meczem z Chelsea.

Możecie posądzać mnie o sienie Czarnowidztwa, ale uważam, że mecz derbowy będzie naprawdę ciężki. Dlaczego? Bo Torino w meczach z teoretycznie silniejszymi ma tendencję do... totalnej murarki i niestety całkiem nieźle im to wychodzi. Zremisowali na San Paolo, zremisowali na Olimpico w Rzymie, wywieźli punkt z Sycylii, zatrzymali Violę, a z tego co kojarzę to wszystko wyglądało raczej jak obrona Częstochowy i kontry, a wiemy doskonale, że obecny Juventus nie radzi sobie z tak grającymi przeciwnikami.
Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że gole w Torino rozkładają się, podobnie jak u nas, na większą część drużyny. W obecnym sezonie do siatki trafiało aż 11-tu zawodników


'NIE' DLA VUCINICIA W SKŁADZIE!

1) jeden słaby mecz Isli? Według mnie wszystkie słabe... no... jak ktoś woli to mocno przeciętne. On wygląda tak jakby się bał grać... tylko żeby się pozbyć piłki, żeby nei zepsuć - no a tak nie może być. Nie wiem co się dzieje i nie wiem co ja bym zrobił na miejscu Conte: czekać aż Isla się odblokuje czy czekać aż Lichy wróci do formy sprzed roku? Caseres ma jakieś problemy z kolanem, więc on odpada (najprawdopodobniej) - w sumie mi to obojętne który z tej dwójki zagra... liczę na obudzenie się chociaż jednego z nich ;]

2) dużo będzie zależało od pierwszej połowy. Jeżeli ich napoczniemy, to jestem pewien, że skończy się sporym (a ze 3:0) wynikiem dla nas, natomiast gdyby to się nie udało... no to kolejna męczarnia. Mam nadzieję, że nasi zawodnicy będą trochę bardziej kreatywni niż w meczu z milanem (na te wrzutki już nie mogłem patrzeć).

3) a ja tam jestem za Mirko... powinien grać bo na to zasługuje. POKAŻ IM MIRKO! ;p


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 19:56

szycha21 pisze:3) a ja tam jestem za Mirko... powinien grać bo na to zasługuje. POKAŻ IM MIRKO! ;p
Od kiedy to gra sie za zasługi? To gdzie do diaska jest Alex DP ja sie pytam?! :prochno: Vucini obiektywnie rzecz biorąc pod względem formy jest max 3-ci do gry. Bo Bendtner to drewno, a Matri i tak już nie gra.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 19:59

Nazwijcie mnie naiwnym, ale dałbym Vuciniciowi jeszcze jedną szansę. Albo zacznie w końcu grać albo siada na tyłku i dłuuuugo nie wstaje.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2012, 20:15

deszczowy pisze:Nazwijcie mnie naiwnym, ale dałbym Vuciniciowi jeszcze jedną szansę. Albo zacznie w końcu grać albo siada na tyłku i dłuuuugo nie wstaje.
Szczypka nie ma to pojawił się kolejny.

Szczypek przed paroma meczami z rzędu zwykł pisać " Czuję, że Matri coś ustrzeli"
Szczypku, bez obrazy, wiem, że nie możesz odpisać :P


Zablokowany