LM 12/13 (gr. E) [05]: JUVENTUS 3-0 Chelsea

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 14:21

albertcamus pisze:Chyba każdy myślący wie, że Giovinco na Chelsea, to byłby szalony pomysł. Musimy zagrać Mirko-Fabio, bo inaczej Mrówa będzie się odbijała i nic z tego nie wyniknie. Swoją drogą, to jeśli nadal chory będzie Vucinic, to Matri byłby lepszym pomysłem niż Seba... :whistle:
Pirlo i Lichy są wypoczęci, Vidal w formie. Na tle ostatnich spotkań The Blues w PL wyglądamy dużo lepiej.
Mam bardzo podobne zdanie, ale bałem się napisać ;) Matri i przede wszystkim Bendtner byliby dla mnie dużo bardziej odpowiedni do partnerowania Fabio w ataku. Seba jest dobry na Sienę i inne Pescary, ale na ogarniętą obronę to marny pomysł... Mirko wręcz przeciwnie - z kozakami raczej nie zawodzi...
albertcamus pisze: Gramy u siebie i remis będzie kosztował nas utratę szans na wyjście z grupy.
E tam. Wtedy wystarczy ograć Szachtar na wyjeździe i już ;)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 14:29

yanquez pisze:
albertcamus pisze: Gramy u siebie i remis będzie kosztował nas utratę szans na wyjście z grupy.
E tam. Wtedy wystarczy ograć Szachtar na wyjeździe i już ;)
wtedy musimy też zremisować z chelsea 0:0 lub 1:1. Każdy remis powyżej 2:2 daje awans czelsi.
A co w przypadku remisu 2:2 ? :think:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 14:32

bilans bramkowy ogolnie wtedy


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 14:33

rammstein pisze:bilans bramkowy ogolnie wtedy
chyba tak, ale tylko pomiędzy nami, Chelsea i Ukraińcami. Duńczycy wtedy nie są brani pod uwagę, co dla nas wypada na korzyść.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 14:35

hmm jezeli 3 druzyny beda mialy tyle samo pkt? to wtedy raczej mała tabela z tych 3 druzyn...


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 14:35

Ej no co Wy????

Chelsea 11
Szachtar 10
Juve 10

My wyjdziemy, bo będzie się liczył bilans bezpośrednich meczy z Szachtarem... Żadne bramki nie potrzebne... Em Aj rajt?

Mogę się mylić, bo miałem dwa mocne chlania na weekend...
pan Zambrotta pisze:
yanquez pisze:
albertcamus pisze: Gramy u siebie i remis będzie kosztował nas utratę szans na wyjście z grupy.
E tam. Wtedy wystarczy ograć Szachtar na wyjeździe i już ;)
wtedy musimy też zremisować z chelsea 0:0 lub 1:1. Każdy remis powyżej 2:2 daje awans czelsi.
przecież Czelsi ma jeden punkt więcej od nas -> skoro i my i oni zanotuje po jednym remisie i jednej wygranej, to uwierz mi - bramki nie będą miały znaczenia :D:D:D
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2012, 14:38 przez yanquez, łącznie zmieniany 1 raz.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 14:37

albertcamus pisze:
Aha, ułożyłem karty i wszystko wskazuje na to, że zmieciemy Chelsea z boiska o.O
dziękuję, pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2012, 22:41 przez albertcamus, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 14:37

yanquez pisze:
albertcamus pisze:Chyba każdy myślący wie, że Giovinco na Chelsea, to byłby szalony pomysł. Musimy zagrać Mirko-Fabio, bo inaczej Mrówa będzie się odbijała i nic z tego nie wyniknie. Swoją drogą, to jeśli nadal chory będzie Vucinic, to Matri byłby lepszym pomysłem niż Seba...
Mam bardzo podobne zdanie, ale bałem się napisać ;) Matri i przede wszystkim Bendtner byliby dla mnie dużo bardziej odpowiedni do partnerowania Fabio w ataku. Seba jest dobry na Sienę i inne Pescary, ale na ogarniętą obronę to marny pomysł...
Ja z kolei zgadzam się z Wami częściowo. Pełna racja z Giovinco, on może radośnie biegać przeciwko Pescarze lub z Romą przy wyniku 3:0, ale to już jest jasne. Nie zgadzam się naotmiast, że Matri jest jakąkolwiek alternatywą. On dla mnie nie jest żadną opcją, żadną, podkreślam. Jest bez formy, kompletnie spalony psychicznie, od zawsze słabo gra w powietrzu, nie ma techniki, nie umie wykonać kluczowego podania, momentalnie traci piłki. Krótko mówiąc, obecnie w żadnym aspekcie gry nie ma nic do zaoferowania (ewentualnie poza pressinigem w ataku). Już prędzej Bendtner. Nieraz uda mu się utrzymać futbolówkę ciut dłużej i gra dobrze głową, więc przynajmniej w tym jednym aspekcie może uczynić różnicę.
Dla mnie hierarchia par atakujących przed mecze z Chelsea jest taka:
1) Vucinic-Quag
2) Quag-Bendtner
3) Vucinic-Bedntner
4) Giovinco-Quag
5) Giovinco-Bendtner
6) Giovinco-Vucinic
7) Dopiero potem wszystkie kombinacje z Matrim
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2012, 14:38 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 14:37

każde 4 punkty dają nam awans, w każdym takim przypadku mamy lepszy bilans bezpośrednich spotkań z ekipą którą pokonamy. ale najpierw musimy wygrać.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 14:38

ja tez przeanalizowalem i nie ma mozliwosci by 3 druzyny mogly miec tyle samo pkt;) jesi wygramy z Chelsea badz Szachtarem automytcznie sprawia ze mamy lepszy bilans z nimi, ale tak czy siak musza byc 4 pkt!


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:02

pumex pisze: Dla mnie hierarchia par atakujących przed mecze z Chelsea jest taka:
2) Quag-Bendtner
3) Vucinic-Bedntner
5) Giovinco-Bendtner
To już chyba lepiej Pogbe ustawić na środku ataku lub ugadać się z Chelsea, że w ich polu karnym zostanie wpity dwumetrowy pal. Juventus natomiast będzie grał dziesiątką zawodników w polu. Zimą należy odesłać Duńczyka doczepiając naklejkę: "Nie wracaj".


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:03

Mimo, że u siebie, mimo, że Chelsea ma kryzys, mimo że.... itp. będzie naprawdę pod górkę. Z angielskimi drużynami nigdy nie grało się nam łatwo.
Chelsea już zapowiedziała, ze się będzie bronić i grać z kontry. Obawiam się powtórki z Lazio oraz z ostatnich meczów w LM.

Naprawdę szkoda tych 3 remisów, bo teraz sytuację mielibyśmy zupełnie inną.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:05

annihilator1988 pisze:
pumex pisze: Dla mnie hierarchia par atakujących przed mecze z Chelsea jest taka:
2) Quag-Bendtner
3) Vucinic-Bedntner
5) Giovinco-Bendtner
To już chyba lepiej Pogbe ustawić na środku ataku lub ugadać się z Chelsea, że w ich polu karnym zostanie wpity dwumetrowy pal. Juventus natomiast będzie grał dziesiątką zawodników w polu. Zimą należy odesłać Duńczyka doczepiając naklejkę: "Nie wracaj".
Żeby było jasne. Uważam Bendtnera za słabego piłkarza, nie chcę go na dłużej w Turynie, ale myślę, że jest lepszą alternatywą niż Matri, choć dalej jest to alternatywa marna. Natomiast w kontekście meczu z Chelsea stawiam Duńczyka wyżej w hierarchii niż Giovinco, bo po prostu nie mam powodu do tego, by wierzyć, że konus zrobi w takim spotkaniu coś pożytecznego.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:07

pumex pisze:Już prędzej Bendtner. Nieraz uda mu się utrzymać futbolówkę ciut dłużej i gra dobrze głową, więc przynajmniej w tym jednym aspekcie może uczynić różnicę.
Ma też największe doświadczenie w meczach z Chelsea spośród wszystkich naszych zawodników. Gra jak gra, ale może do walki z Luizem by się przydał.

Co do hierarchii się zgadzam.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:13

Giovinco powinien wejść, ale dopiero w 70+ minucie. Ja osobiście nie widzę go od pierwszych minut, bo będzie to granie w 10siątke :/.
Jeśli Vucinic ma nie grać, to lepiej nawet postawić na Fabio i Pogbe, niźli Giovinco.


Zablokowany