Serie A 12/13 (12): Pescara 1-6 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 13:49

@D@$ pisze:
pumex pisze:O Bendtnerze można powiedzieć wiele złego, ale oddać mu trzeba, że z piłką zrobić coś, cokolwiek potrafi. Matri jest niestety daleko za przedostatnim w hierarchii napastnikiem, oj daleko.
Tego coś to ja nie widziałem. Nie wiem, może technikę mają podobną, ze wskazaniem na Duńczyka (choć też bym polemizował), ale koleś jest strasznie niegramotny, za nim tymi konarami coś zdąży zrobić, to jest po akcji, ja tam ciąglę wolę Matriego.
Jeśli Duńczyk jest niegramotny, to Matri...
Wiesz dobrze, że nie jestem zwolennikiem Bendtnera, wręcz przeciwnie, ale jak porównam ciągłe straty piłki w sekundę po jej otrzymaniu w wykonaniu Matriego do całkiem udanych prób dryblingów i niezłych podań Bendtnera to nie mam wątpliwości, kto powinien być obecnie przedostatnim, a kto ostatnim napastnikiem w hierarchii. Oczywiście to i tak mało, żeby pokładać jakieś plany w Duńczyku i najlepiej jego, jak i Alessandro M odesłać jak najszybciej z dala od klubu


Obrazek
sikor.29

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2010
Posty: 42
Rejestracja: 04 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 14:34

W tamtym meczu Rava strzelil piec bramek a to sie rzadko zdarza. A mecz pamietam bo bylem lebkiem i wtedy jakos bardziej sie przezywalo mecze :wink:
Aha i jeszcze jeden gosciu. Zidane w pierwszym meczu z PSG. W superpucharze europy.

Co do wczoraj to wynik i gra super. I zaloze sie ze Conte wystawi wiekszosc z tych rezerwowych ktorzy wczoraj mieli grac w meczu z Lazio. Tzn. Nie zobaczymy MVP plus skrzydlowych i z dwoch obroncow. Po to zeby wygrac z Chelsea.
Sorry za brak znakow z komorki pisze.
Ostatnio zmieniony 11 listopada 2012, 14:52 przez sikor.29, łącznie zmieniany 1 raz.


MaxFromJam_89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2011
Posty: 96
Rejestracja: 21 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 14:41

Przede wszystkim największe pretensje mam do Chiellini'ego. Pan Magister, tak więc powinien świecić intelektem, a na boisku zachowuje się jakby podstawówki nie skończył. Z Nordami głupi faul na granicy pola karnego skończył się dla nas stratą bramki, na razie na miarę trzech punktów, a być może na miarę awansu z grupy. Wczoraj sytuacja niemalże identyczna. Głupi faul przy stanie 1-0, wolny i na szczęście słupek. A przecież zagrożenia jako takiego nie było, faulować musiał. Niech się ogarnie bo zawodnik z takim doświadczeniem i na takim poziomie jak on, nie powinien tego robić...


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 14:41

Wesoł pisze: Robaku, oceniasz Pogbe po stereotypie wielkiego murzyna - albo blefujesz że oglądałeś mecze z jego udziałem, albo kompletnie nie potrafisz ocenić gry zawodnika. Jasne, że w 100% procentach nam Andrei nie zastąpi, ale to tylko dlatego, że Pirlo w tym co robi jest ~najlepszy na świecie. Pogba ma jeszcze dużo do nadrobienia, ale i tak jest w tym aspekcie znacznie, znacznie lepszy od przywoływanych przez ciebie Vieiry, Sissoko czy Giacha. Tak więc ten tego, wiesz... przestań pieprzyć.
Dokładnie tak, w mojej głowie istnieje jeden jedyny stereotyp piłkarza murzyna - to wielki, tepy zawodnik, zdolny tylko do przerywania ataków i wjeżdzania wyprostowaną nogą w innych zawodników.

To nie jest zawodnik o charakterystyce Pirlo. W ogóle nie wiem jak mozna brać Pogbe jak wielkiego murzyna, jak to jest obecnie patyk, wysoki, długie nogi, ale przepchąc go to nie problem. Choć podobnie jak Pirlo bazuje w większości na technice aniżeli sile.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 16:14

Nawiązując do wczorajszego wyjazdowego spotkania - był to nasz 25 z rzędu ligowy mecz bez porażki poza Turynem! Więc jest jeszcze jedna seria, którą możemy kontynuować :wink:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 16:41

mateo369 pisze:Więc jest jeszcze jedna seria, którą możemy kontynuować :wink:
Od dawna nie przegraliśmy też meczu w niedzielę.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 16:50

SKAr7 pisze: Jakku1, jaka średnia Quagli? Zeszło poniżej gol co 60 minut? :lol:
Zeszlo, Quaglia potrzebuje 59,2 minuty aby strzelic gola w tym sezonie :prochno:

Zaryzykuje, ze to najlepsza srednia w Serie A patrzac na zawodnikow, ktorzy pojawiaja sie na murawie stosunkowo czesto.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 17:01

Licząc wszelkie rozgrywki średnio co 55 minut Quag trafia do bramki. Ja zaryzykuje stwierdzenie, że gdyby brać tylko poważne liczby bramek to jego średnia to absolutna czołówka Europy. Fabio zapracował sobie na podstawową jedenastke i powinien w niej wybiegać, i dostać pewien kredyt zaufania.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 17:19

szczypek pisze:Od dawna nie przegraliśmy też meczu w niedzielę.
:ok: a możesz podać konkretne liczby? zmykaj do swojej ulubionej piaskownicy, czyt. wszystko o interze - tam, prawdopodobnie ze względu na poziom dyskusji, czujesz się jak ryba w wodzie :wink:

Hat-trick Fabio to jedno, ale asysta przy bramce Asamoah - cud miód.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 17:47

mateo369 pisze::ok: a możesz podać konkretne liczby? zmykaj do swojej ulubionej piaskownicy, czyt. wszystko o interze - tam, prawdopodobnie ze względu na poziom dyskusji, czujesz się jak ryba w wodzie :wink:
Pieprzysz, że jest jedna seria jeszcze, a tych serii, które sobie można wymyślić jest mnóstwo i taka jest prawda. Także jaranie się takim byle czym uważam za przynajmniej głupie, ale to Twój poziom (mogę się nie znać). :C


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 18:27

szczypek pisze:Pieprzysz, że jest jedna seria jeszcze, a tych serii, które sobie można wymyślić jest mnóstwo i taka jest prawda. Także jaranie się takim byle czym uważam za przynajmniej głupie, ale to Twój poziom (mogę się nie znać). :C
wyluzuj, bo widzę że Cię chyba dotknęła moja wypowiedź odnośnie Twojego ulubionego tematu a przecież ostatnio rzadko tam piszesz, wszak inter nie przegrywa. No ale mam nadzieję, czego Tobie i nam wszystkim życzę, że dziś ok. 23 będziesz mógł się tam trochę ponapinać :wink: No ale wracając do tematu - nadajesz się na polityka. Powaga. Próbujesz mi wmówić coś czego nie robię. Ja się tym nie jaram, ja tylko stwierdziłem suchy fakt (wykrzyknik miał go tylko nieco podkreślić), którym sobie nieco osładzam zeszłotygodniową porażkę. No ale trochę gdybając i wybiegając w przyszłość - jeśli uda nam się tę serię podtrzymać do końca sezonu to już inna sprawa. Bo jeśli dla Ciebie fakt, że przez 2 sezony nie wrócimy z wyjazdów ani raz na tarczy nie będzie powodem do "jarania się", to masz zarąbiście wysoko zawieszoną poprzeczkę, zadowoli Cię chyba tylko wygranie CL. Tyle ode mnie w tym temacie, bo dyskusja zaczyna przypominać tę z tematu o interze.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 18:28

Ja tam wole Bentnera w ataku niz Martiego. Jezeli Niclas nie strzela, to chociaz potrafi sie zastawic, przyjac pile tylem do bramki, rozegrac do boku, albo strzelic (nie koniecznie celnie), a Matri nie potrafi kompletnie nic, nie mam pojecia jak taki gracz moze grac w takim klubie jak Juventus ? Nawet nie potrafi sie wrocic do pomocy i sprobowac ta pilke wygarnac i samemu cos wymyslic - on tylko stoi w srodku przed polem karnym przeciwnika, poprawia wlosy i czeka az ktos mu poda, a on akcje spier***i. Nie znaczy to oczywiscie, ze Bentner, to jakis super pilkarz, bo on tez nie potrafi zbyt wiele, ale przynajmniej sie stara - mam nadzieje, ze przynajmniej z jednym z tej dwojki panow sie pozegnamy latem i ktos w koncu przyjdzie, a do tego czasu trzeba liczyc na Fabio.


Obrazek
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 21:26

Kiper69 pisze:Ja tam wole Bentnera w ataku niz Martiego. Jezeli Niclas nie strzela, to chociaz potrafi sie zastawic, przyjac pile tylem do bramki, rozegrac do boku, albo strzelic (nie koniecznie celnie), a Matri nie potrafi kompletnie nic, nie mam pojecia jak taki gracz moze grac w takim klubie jak Juventus ? Nawet nie potrafi sie wrocic do pomocy i sprobowac ta pilke wygarnac i samemu cos wymyslic - on tylko stoi w srodku przed polem karnym przeciwnika, poprawia wlosy i czeka az ktos mu poda, a on akcje spier***i. Nie znaczy to oczywiscie, ze Bentner, to jakis super pilkarz, bo on tez nie potrafi zbyt wiele, ale przynajmniej sie stara - mam nadzieje, ze przynajmniej z jednym z tej dwojki panow sie pozegnamy latem i ktos w koncu przyjdzie, a do tego czasu trzeba liczyc na Fabio.

To co napisałeś o naszym żujgumku prowadzi tylko do jednego wniosku. Out z naszej drużyny. Przecież stracimy na jego pensję aż 1.5 mln Euro! On u nas nawet połowę nie powinien dostać. Niech wraca do Arsenalu. Bo jeżeli płacimy zawodnikowi 1.5 mln Euro tylko za to, że "potrafi sie zastawic, przyjac pile tylem do bramki, rozegrac do boku, albo strzelic (nie koniecznie celnie)", to uważam, że jesteśmy baaaaardzo rozrzutnym klubem.
Jeśli chodzi o Matriego, w 100% się zgadzam.
P.S. Inter cudownie sobie radzi z Atalantą, oby tak do końca. Hehehe
:rotfl:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 21:32

Co do Bendtnera to uważam, że w chwili obecnej to zdecydowanie lepszy piłkarz od Matriego, ale żadnego z nich nie zostawiłbym w kadrze na przyszły sezon. Przykładowo Giaccherini nie zarabia nawet miliona, a jest w stanie dać nam dużo dużo więcej niż oni obaj. Matri się zablokował i jeśli jakiś klub będzie chciał go kupić czy choćby wymienić na kogoś innego to ja bym się nie wahał.
Mecz z Pescara poszedł gładko bo zespół ten jest słaby i pozwolił na bardzo dużo. Będą walczyć o utrzymanie - to rzecz oczywista.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 listopada 2012, 23:58

Jednak dobrze ze przegralismy z Interem. Gorzej ze z nimi, ale dobrze ze to sie stało. 10 Bramek przez 180 minut. Mimo ze przeciwnicy nie byli z najwyzszej pułki to żadna druzyna nie zaaplikowała Pescarze 6 bramek na wyjezdzie, ba. Wiekszosc sie meczyło lub pkt traciło.

Nasi graja pieknie, kombinacyjnie i z nutka sportowej złości,a moze i całą masą. Lazio,Chelsea,Milan. Czeka nas interesujacy Listopad.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany