Serie A 12/13 (11): JUVENTUS 1-3 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:39

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mać. :|
http://wykopgier.pl/gry-online/563/metele-al-ordenata/
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2012, 22:41 przez Mateuszello, łącznie zmieniany 1 raz.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:39

squinter pisze:zagralismy totalne dno. wszyscy z wyjatkiem Vidala. wszyscy.
Aha, bo Vidal gola strzelił, to dna nie zagrał? A kto stracił piłkę w kluczowej akcji przy golu Milito na 1:2. Idź się chłopie prześpij, albo się nie udzielaj więcej...


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:39

No i stało się... Kto by się spoidziewał.... I to w takim meczu.
Jestem pewien, że Juventus z tamtego sezonu by tego meczu nie przegrał. Nie oszukujmy się, coś się stało niedobrego z naszą drużyną. I nie mówię tego tylko przez pryzmat tego meczu.


Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 373
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:39

Porażka... szok, rozczarowanie, brak słów... Tego zdecydowanie się nie spodziewałem...
Jestem pewien, że Juventus z tamtego sezonu by tego meczu nie przegrał. Nie oszukujmy się, coś się stało niedobrego z naszą drużyną. I nie mówię tego tylko przez pryzmat tego meczu.
Ale Juventus z tamtego sezonu miałby już na koncie ze 3-4 remisy, więc nie mów że w tym sezonie gramy gorzej niż w poprzednim.
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2012, 22:42 przez Elohi, łącznie zmieniany 1 raz.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:39

Cieszmy się, że z taką grą jak od początku tego sezonu dobiliśmy do tych 49 nie przegranych meczów. Szkoda tylko, że okazał sie to Inter i jeszcze u nas :cry:


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:39

proponuję jeszcze ze dwóch Bendtnerów sprowadzić... bez napastnika to my <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wygramy...


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:39

squinter pisze:zagralismy totalne dno. wszyscy z wyjatkiem Vidala. wszyscy.
A czy to on nie stracił głupio piłki przy drugiej bramce?


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:39

Ja jednego pojąć nie mogę, ile można uparcie trwać w tym ustawieniu, które nas praktycznie pozbawia z góry gry kombinacyjnej z zeszłego sezonu. Inna sprawa, że chłopaki prawie od początku sezonu grają bez zęba, mam nadzieje, że dzięki tej porażce im się znowu zachce.
No i ta gra w obronie, my praktycznie oddajemy pole gry przeciwnikowi, zero presji.

A dzisiaj, masa strat, aż nie do pomyślenia.


sylvin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 119
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:40

Ein pisze:a ### ich <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> faszystowska mać. przegrać z interem i jeszcze ten komentarz z nki.

ale to może i dobrze, w końcu zimny prysznic na nich spadnie, że mecze same się nie wygrywają.
te komenatrze z nki to juz od kilku spotkan, przeciw Juve, albo internisci, albo jakis pseudo spec - kibic torino


By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba.
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:40

Ja pieprze. U siebie. Z interem. Najwieksza potwarz, jaka nam sie mogla przydarzyc.

W drugiej polowie zagralismy do dupy i nam sie nalezalo. Moze sie teraz niektorzy ogarna, moze cos sie w naszej grze liczy, bo fakty sa takie, ze ostatnio cieniujemy.


Obrazek
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:40

Zero checi do zdobycia bramki, po prostu im sie nie chcialo, kibice - klapa. Podobal mi sie Bentner w ataku, koniec z wystawianiem Giovinco do pierwszego skladu, on nie potrafi nawet dokladnie podac pilki ani sie przy niej utrzymac - Bentner to potrafi a z Fabio dobrze sobie radza w ataku i tak powinna wygladac nasza para napastnikow do czasu az przyjdzie ktos konkretny.

Conte, prosze wroc i ogarnij ten syf!


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:40

Co tu dużo pisać... zasłużona wygrana Interu. Niestety. Graliśmy jedną wielką padake. Całkowity brak pomysłu na grę, bardzo niecelne podania no i popierdółkowaty (baaaardzo delikatnie mówiąc) atak.

Vucinić i Giovinco to niech idą w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z taka grą. Mam nadzieję, że w następnym meczu tych dwóch typków nie zobaczę.

Dlaczego to musiał być Inter?! W dodatku u nas?! :angry:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:40

Donnie pisze: Jestem pewien, że Juventus z tamtego sezonu by tego meczu nie przegrał. Nie oszukujmy się, coś się stało niedobrego z naszą drużyną. I nie mówię tego tylko przez pryzmat tego meczu.
Przyczyna jest doskonale znana- Conte na trybunach.


#AllegriOut
ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:40

tragedia, zero kreatywności z przodu. Przegrywamy, a klepiemy sobie piłkę z tyły. Bardzo kiepski mecz Pirlo, to przez jego straty przegraliśmy. Gio biegał za dwóch, Vidal się starał, Stefan (ale on musiał opuścić plac gry, bo aż za bardzo). Reszta tj by przeszła obok meczu. Do tego Asa chyba ani raz nie minął Zanetiego;d


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 22:41

Mecz ogólnie tragedia. Mam nadzieje, że ta porażka da naszym wiele do myślenia i niech się weżną w końcu do wytężonej pracy.


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
Zablokowany