Serie A 12/13 (11): JUVENTUS 1-3 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:36

No rzeczywiście, Lichy zagotowany niesamowicie.

Inter gra lepiej? Do 40 metra, potem nie mogą sobie nic stworzyć. Oby tak dalej, mieliśmy trzy sety, uważnie z tyłu i coś powinno wpaść.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:37

Ktoś tam pisał, że Inter niby lepszy, niby kiedy i gdzie skoro my ten mecz kontrolujemy. Tylko nie wiem, do czego się można było przyczepić przy bramce Palacio.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:37

tacchif pisze:O co chodziło z Lichym? Bo mi transmisja przycięła akurat... dlaczego zszedł?
Bo jest daremny. Bezradny w pojedynkach z Cassano i o wlos od czerwonej kartki. Nie wiem czy bardziej do szalu doprowadza mnie brak zaangazowania i gwiazdorzenie Vucinica czy Giovinco, ktory za wszelka cene chce zablysnac i seryjnie traci.
Szkoda, ze im odpuscilismy po golu bo mieli juz pelne gacie.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:37

Najsłabsza Mrówka i Vidal, Vucinic słabo a Pirlo średnio. Gra Interu zdecydowanie lepsza od naszej. Martwi mnie również to, że przeciwnicy żadko dochodzą do strzałów, ale gdy już się im to uda to piłka ląduje w siatce. Mamy jedno wielkie szczęście, że prowadzimy w tym meczu oraz nadal nie przegraliśmy meczu.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:37

Co mecz w zasadzie mógłbym kopiować i wklejać to samo: Vidal megahiperkozak (nie chodzi o gola, ale też o odbiory, czyszczenie środka pola itp.), na "grę" napastników nie da się patrzeć bo można się zrzygać, reszta pozytywnie. Szkoda że Lichego zaczęło ponosić bo wykonywał świetną robotę na prawej stronie. Widać że wszystkie ataki idą tamtędy, przez Cassano, mam nadzieję że Caceres ogarnie to w drugiej połowie.
bajbek17 pisze:Najsłabsza Mrówka i Vidal
To my chyba inne mecze oglądamy.
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2012, 21:38 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Paweł 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2004
Posty: 108
Rejestracja: 20 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:37

słabo... bramka ze spalonego powiniśmy grać w 10 Gio same straty... zresztą Inter też gówno gra


Forza Juve!
barti89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 10
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:37

Ogólnie jest całkiem nieźle , ale szczerze mówiąc po bramce w 1 min (spalony niestety Asy) pomyślałem ze to łatwo pójdzie. Dobra decyzja o zmianie Stefana , jakiś cholernie nabuzowany wyszedł na ten Inter no i powinien wylecieć, Caceres da radę. Nawet nieźle Giovinco , łatwo objeżdża tych troszkę "klocowatych" obrońców Interu chociaż wkurza mnie to jego holowanie piłki często. MVP bardzo dobrze , ale Markiz tą jedną "patelnie" która miał - takie coś musi strzelic. Do zmiany narazie Mirko , kompletnie bezproduktywny !
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2012, 21:39 przez barti89, łącznie zmieniany 1 raz.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:38

Giovinco i Vucinic z przodu dzialaja mi strasznie na nerwy. Praktycznie 90 % podan nie znajduje adresata w ich wykonaniu, gdyby nie Vidal i Marchisio, to nie oddali bysmy zadnego celnego strzalu. Jak dla mnie, to chyba lepsza byla by para Bentner i Quag. Cieszy, ze 1-0, choc jak to z tym bylo kazdy wie, dziwne decyzje sedziego...


Obrazek
kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:38

Juve, początek meczu super. Tak, gol ze spalonego. Lichy, no na granicy z drugim yellow. Do 20 minuty ładnie graliśmy, wiele nie wykorzystanych sytuacji. Do końca, wyrównana walka. Cóż rzec, nie stracić gola i wygrać.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:38

MASA dosłownie MASA straconych piłek i znowu wychodzi zasada , że Gio nie gra dobrze z dobrymi klubami tyle co miał strat przez pierwsze 45 minut to chyba żaden z naszych zawodników nie ma przez cały sezon. Inter jak na razie gra lepiej może pierwsze 10 minut było nasze. Jeśli nie obudzimy się to Inter wyrówna. Fabio za Gio , a ostatnią zmianę trzeba zostawić dla Pogby :)


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:39

Bramka ze spalonego, Lichy mógł wylecieć. Znowu będzie gadanie. Niby po co się przejmować, ale będą mieć podstawy do narzekań. Plus, kontrowersyjny mecz z Catanią był niedawno.

A co do piłkarskiej strony to Lichy strasznie nabuzowany dziś, może i dobrze że Conte go zdjął. Giovinco ciągle coś brakuje w grze. A to jakieś straty, niepotrzebny drybling itp.

Musimy ich przycisnąć i zdominować żeby nikt nie miał wątpliwości kto jest lepszy


Z Juve na dobre i złe!
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:39

KondzioJuveFans pisze:Bramka ze spalonego i znowu będzie afera w gazetach. inter niby gra lepiej , ale nie stworzyli sobie żadnej groźnej sytuacji za to nasi mieli ich trzy. Nasi muszą się ogarnąć w tej drugiej połowie i najlepiej strzelić jeszcze jedną bramkę żeby był spokój.
Ale w jakim sensie gra lepiej? Inter imponuje mi tylko i wyłącznie grą bez piłki. Bardzo szybko doskakują do naszych pomocników (nie tylko do Pirlo jak to robi większość drużyn)/ obrońców (dawno nie widziałem, żeby Buffon wykopywał piłke z piątki). Natomiast jeżeli chodzi o ofensywę to lipa. Z dużej chmury mały deszcz. Inter gra dzisiaj niemal tak samo jak Arsenal z MU... bujają się z tą piłką, jednak nic z tego nie ma... nawet strzału z dystansu. Obrona naszych rywali też nie chodzi najlepiej. Mają problemy z ustawianiem linii i nie udaje im się łapać nas na spalone (przy bramce był, ale przy dwóch akcjach Claudio a potem Giovinco im się nie udało).

Tak więc... pod jakim względem według ciebie grają lepiej? - nie mówie, że my gramy dobrze, bo u nas zarówno są plusy jak i minusy, chciałbym tylko wiedzieć co masz na myśli.


ciro84

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2007
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:39

Vucinic wypad, gosc jest żałosny (w tym meczy to i tak nabiegał sie biedny co w całym jak na razie sezonie)


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:39

Jak jeszcze raz zobacze kolo siebie w ataku Mirko i Sebę to ocipieje -.- To zakrwawa na parodię jak oni się nie rozumieją.

Tyle strat co mieliśmy w 1 polowie to nie mielismy przez całą rundę wiosenną zeszłego sezonu, potwierdzone info.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 21:39

Co to do cholery za podania?! Celność podań w tym meczu z naszej strony chyba poniżej 50%. Przecież to jest tragedia!

Początkowo fajnie graliśmy, a później za dużo daliśmy wolnego miejsca Interowi. Oby się ogarnęli.

Brawa dla Alessio! Bardzo dobra decyzja odnośnie ściągnięcia Lichego. Żółta kartka z tyłka dla niego, ale za ten wślizg to już powinna być. Chyba sędzia się ogarnął, że wcześniej popełnił błąd.

Giovinco do zmiany.

Ehh... Ci sędziowie :doh:


Zablokowany