Serie A 12/13 (10): JUVENTUS 2-1 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 22:56

Paul Pogba - zasłużony gol i tytuł MOTM.

Uciekamy spod topora, a właściwie cepa De Ceglie vel Kuczera. Pomysł z Armero zimą podoba mi się coraz bardziej.

Tragiczna zmiana Giovinco. Co miał to zmaścił, na szczęście ostatnie dośrodkowanie mu wyszło. Szwagier wszedł, bo wszedł.

Po bramce Taidera Alessio musiał mieć niezłą kupę w gaciach, bo zmiany jakoś zaskakująco szybko. No i przejście na 4-3-3.

Są 3 pkt. czas przygotować się na Derby Włoch.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 22:57

Pogba jak nikt zasługiwał dzisiaj na gola. Uff było blisko. Podobało mi się zgranie Giacka przy bramce Fabio.


Il Fenomeno powiedz kto grał lepiej De Ceglie dzisiaj czy trójnogi pies ganiając za piłką i dzieciakami w wietnamskiej rodzinie na podwórku?


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 22:57

Pogba kapitalny występ , będziemy mieli z niego ogromny pożytek. De Ceglie tym występem mam nadzieję , że pożegnał się z Juve , znowu dostał szanse i po raz kolejny zrypał bramkę... tragedia. Giovinco bardzo aktywny po wejściu na murawę i nawet zaliczył asystę. W sobotę jazda z interem !


Fino Alla Fine Forza Juventus!
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 22:57

Pogba mistrz a DC powinni powiesic za tak glupi bląd, po meczu z Dunczykami myslalem ze sie czegos nauczyl ale jednak nie. Gio wniusl troche ozywienia i chwala mu za asyste. wazne wymeczone 3 punkty.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 22:57

Uff... Swietna zmiana Giovinco, swietny wystep Pogby. Vucinic za to rozlozyl mnie swoim brakiem zaangazowania. Bendtner z Quagliarella zaskakujaco niezle zagrali razem w drugiej polowie.

Bardzo wazne 3 punkty.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
OPD

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2011
Posty: 71
Rejestracja: 19 lipca 2011

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 22:58

Sami sobie tę świnię (Taidera) podłożyliśmy :smile: Brawo Pogba, dziś najlepszy!

A De Ceglie :doh: Pierwszy do odpalenia zimą, wyraźnie odstaje poziomem od wszystkich kolegów.
Ostatnio zmieniony 31 października 2012, 23:00 przez OPD, łącznie zmieniany 1 raz.


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 22:58

Co za emocje. Pogba dziś pokazał co potrafi. Nie ma co się "napalać", ale dzisiejszy jego występ dobrze wróży... Nie dziwię się, że Sir Alex nie mógł przełknąć straty francuza... ważne są 3 pkt. Czas na inter. Mam nadzieje, że tradycyjnie wygramy po ładnej grze.


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 22:58

Swietnie Pogba! Dzięki niemu udało Nam się wygrać. Akcja na pierwszą bramkę świetna.
De Ceglie w swoim stylu- jak trzeba podnieść piłkę to należy się bać bo to jest loteria jak on ją kopnie i gdzie ona spadnie... Więc skoro ma już grać to niech się trzyma tych dośrodkowań po ziemi jednak...
Giovinco tez trochę ożywił grę i aż się zdziwiłem że w doliczonym czasie wrzucał a nie kiwał się :)
Bendtner też moim zdaniem na +. Może nie strzelił bramki i nie miał nie wiadomo ilu okazji, ale ładnie współpracował z kolegami i nie tracił tak piłek jak ostatnio.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 22:59

Pogba... Ten piłkarz ma niesamowity talent i może się stać wielki, nawet jeśli już jest dość wysoki :prochno:
Nie może zwalniać tempa, dlatego chętnie go zobaczę z Interem od pierwszej minuty.

PS. Mam nadzieję, że De Ceglie już nie zobacze na boisku.

PS.2 Duńczyk całkiem ok w drugiej odsłonie.
Ostatnio zmieniony 31 października 2012, 23:00 przez Kubba, łącznie zmieniany 1 raz.


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 23:00

Świetny mecz Pogby, dobrą zmianę dał Giovinco. Duńczyk zagrał nawet dobrze. Forza Juve


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 23:00

@jackop fatalna zmiana Giovinco, nie mam pytań.
Brawo Pogba, ciekawe czy Vidal usiądzie na ławce.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 23:01

Pogba definitywny bohater meczu. De Ceglie nie powinien już pojawiać się na boisku do końca sezonu. Wierzyłem w niego chciałem , żeby wypadł dobrze to jak zwykle ostatnie 3 stracone bramki to wszystko jego zasługa i tylko szczęściem straciliśmy w tych meczach tylko 2 punkty. Podobał mi się Gio jak zwykle wiatru narobił , ale w końcu coś z tego wynikło. O Bendtnerze sobie zdania nie wyrobiłem jeszcze. Ogólnie mecz na dobrym poziomie (patrząc na kadrę). No to teraz pełna mobilizacja do meczu z Interowcami , który muismy wygrać.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 23:01

Kubba pisze:PS. Mam nadzieję, że De Ceglie już nie zobacze na boisku.
Generalnie De Ceglie mógłby się pojawiać na boisku - np. żeby rozdawać bidony z Powerade albo schodzącym z boiska piłkarzy ubierać w te bluzy co zawsze im dają.


Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 23:02

Lololol, Kuczer umie tylko posłać dobrą wrzutkę przeciwnikowi xD nie, nie mogłem dzisiaj po tym. Klnąłem przy byle stracie po tym zagraniu. Coś czułem, że dzisiaj Fabio walnie bramkę. Nie odkryję Ameryki, że nasz młody Murzynek zagrał spoko mecz, choć w 2 połowie nieco siadł, aż do deseru :) Na tle przeciwnika ogólnie wszyscy na plus poza naszą "11" na poziomie 1 ligi w Polsce. Bendtner nieźle odgrywał, a w polu karnym Bolonia opanowała do perfekcji wybijanie piłki naszym i blokowanie strzałów :roll: Teraz byle do soboty :ok:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 23:03

KondzioJuveFans pisze:De Ceglie tym występem mam nadzieję , że pożegnał się z Juve , znowu dostał szanse i po raz kolejny zrypał bramkę...
Nie licz na to, alina Ci wytłumaczy dlaczego De Ceglie pasuję do taktyki Conte.


Graliśmy z Juventusem II? Sorensen, Motta, Pazienza Gabbiadini... kto tam jeszcze?

Chciałbym widzieć minę Fergusona po występach Pogby w tym sezonie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Zablokowany