Serie A 12/13 (9): Catania 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 12:07

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 9 kolejki SerieA 12/13: Catania - JUVENTUS

Czas:

28.10.2012 (niedziela), godzina 12:30

Miejsce:

Catania - Stadio Angelo Massimino (20 800)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1946
Barwy: Czerwono-niebieskie
Przydomek: Rossazzurri, Słonie
Prezes: Antonio Pulvirenti
Menedżer: Rolando Maran
Oficjalna strona Calcio Catania

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 0
Remisów: 1
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
(21.10.2012) – Inter 2:0 Catania (SerieA)
(07.10.2012) – Catania 2:0 Parma (SerieA)
(30.09.2012) – Bologna 4:0 Catania (SerieA)
(26.09.2012) – Catania 2:1 Atalanta (SerieA)
(23.09.2012) – Catania 0:0 Napoli (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Gonzalo Bergessio (3 gole w SerieA)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Alejandro Gomez, Francesco Lodi
Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

. 1. JUVENTUS
. …
. 7. Catania

JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 0


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 4
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ostatnie mecze:
(23.10.2012) – Nordsjaelland 1:1 JUVENTUS (Champions League)
(20.10.2012) – JUVENTUS 2:0 Napoli (SerieA)
(07.10.2012) – Siena 1:2 JUVENTUS (SerieA)
(02.10.2012) – JUVENTUS 1:1 Shakhtar (Champions League)
(29.09.2012) – JUVENTUS 4:1 Roma (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Sebastian Giovinco, Andrea Pirlo (3 gole w SerieA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Kwadwo Asamoah
Obrazek


HISTORIA SPOTKAŃ Z CATANIĄ



Przewidywane składy

Wg LGDS:

:ball: JUVENTUS

:ball: Catania

Wg Tuttosport:

Obrazek

mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +1
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport HD1
Arena Sport 3 / HD (cro)
Arena Sport 4 (srb)
C More Fotball (nor) / HD
C More Urheilu (finland)
C+ Fútbol (esp) / HD
C+ Sport (france) / HD
Digi Sport 1 (rom)
ESPN (uk/ie) / HD
NTV Plus Futbol / HD
Setanta Ireland
Sky Calcio 1 / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport 1 Select HD (ned)
Sport TV4
SportKlub (hungary)
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 7 (za)
TRK Futbol+ / HD
TV4 Sport Xtra HD (swe)
CYP: Cytavision Sports 3
FIN: C More Urheilu HD
ITA: Premium Calcio
ITA: Premium Calcio HD


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 12:15

Pogba za Vidala, bo to cień piłkarza z tamtego sezonu i jedziemy po 3pkt bo kompromitacji w Danii.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 13:01

Będę oglądał ten mecz, ale po wtorkowym wyczynie czuje się taki rozczarowany. Pewnie do najbliższego spotkania mi przejdzie, ale teraz czuję straszne rozgoryczenie. Nawet nie wiem z czego to wynika, ale ostatni raz tak się czułem po porażce w finale LM z Milanem. Niech się pozbierają po Nordewjeas i wygrają.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 15:11

Niech Conte da odpocząć Vidalowi i za niego wstawi Pogbę. Isla powinien zająć miejsce Lichta.


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 15:36

Gramy z drużyną własnego boiska, zawsz ciężko się nam tam grało. Ostatni raz kiedy tam wygraliśmy to Del Neri był naszym "kołczem" a Quagliarella top "strajkerem".
Po kompromitacji we wtorek trzeba się odegrać i dalej spokojnie, nieoglądając się na rywali zmierzać po kolejne scudetto;)

Oczekuje pierwszej porażki Catatni w tym sezonie na ich stadionie! 0-2 mi starczy ;)

FORZA JUVE!!


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 15:38

Kurde, zastanawiam sie, kiedy zdecydujemy sie na lekkie zamieszanie ustawieniem i przechodzenie w niektorych momentach na 4-3-3. Obawiam sie jednak, ze moze to nastapic dopiero po powrocie Conte na lawke :?

Chcialbym w ataku zobaczyc od 1. minuty Bendtnera. Na zasadzie 'jak sie nie ma co sie lubi...' - gorzej niz Matri nie zagra, a chlop moim zdaniem po prostu zasluguje na to, zeby dostac u nas szanse. Tym bardziej, ze z Nordsjealcostam nie wygladal moim zdaniem tragicznie. Druga sprawa, Vidal powinien sobie usiasc na lawce, bo ostatnio gra straszna padake. Nawet, jesli Conte boi sie wystawic od poczatku Pogby, to na tej pozycji moze zagrac np. Isla.

Catania u siebie jest bardzo mocna, mozna ich na dobra sprawe nazwac w tym sezonie druzyna wlasnego boiska (w domu 10 punktow, na wyjezdzie 1). Jedyny punkcik stamtad wywiozlo napoli i nam o pelna pule nie bedzie latwo. Nie zdziwie sie specjalnie (ani nie bede lamentowal), jesli zremisujemy.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 16:16

Mecz będzie piekielnie trudny, Catania to jeden z najgorętszych terenów w całej lidze, chociaż Serie A jest o tyle specyficzna, że wszędzie na wyjeździe jest ciężko (no może za wyjątkiem Mediolanu ;)). Potrafili w tym sezonie zatrzymać Napoli grając od 2 minuty w dziesiątkę. Oglądałem w minionym tygodniu ich spotkanie z Interem i wprawdzie w obronie się gubią, to jednak w ofensywie troszeczkę do zaoferowania mają. Świetny Gomez cz Bergessio to chyba ich największe gwiazdy. No i trzeba uważać na rzuty wolne, bowiem Lodi to jeden z największych fachowców w lidze (o czym się niestety przekonaliśmy dwa lata temu w Turynie).

Co do naszego składu, to obronę ustawiłbym optymalną, ale w drugiej linii troszeczkę bym się pobawił. Zgadzam się z resztą forumowiczów, że Pogba powinien dostać swoją szansę kosztem Vidala. Dobrze zrobi to zarówno jednemu i drugiemu, Artkowi przydałby się taki publiczny lincz jaki dostał Giovinco. Znając jednak życie kosztem Paula wybiegnie Giaccherini. Nie wiem na jakie skrzydła możemy sobie pozwolić, ale poszedłbym w najsilniejszą opcje z Asą i Lichym bądź Caceresem (gramy przeciwko południowo-amerykańskiej drużynie, wiec może klimat mu będzie sprzyjał ;)). W środę mamy Bolonie u siebie, więc teoretycznie słabszy przeciwnik (ostatnio nam z nimi nie po drodze, ale jak nie w tym sezonie, to kiedy? :whistle: ). Na szpicy zacząłbym Giovinco i Bendtnerem, w drugiej połowie Szwagier na strażaka wyniku gdyby stało się coś nie po naszej myśli.

Z tego co pamiętam to w Catanii mamy całkiem korzystny bilans 2-3-0, trzeba z tej dwójki zrobić trójkę, tym bardziej, że Napoli podejmuje Chievo, więc w razie tragedii mogliby się ponownie do nas zbliżyć.

1:2


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 16:19

Ja, podobnie jak koledzy, chętnie odpocząłbym od Vidala. Również nie mam specjalnego ciśnienia na ponowne oglądanie Ryśka Lichtsteinera. W ataku niech wystawią kogokolwiek, byle nie Matriego.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 17:21

pumex pisze:Ja, podobnie jak koledzy, chętnie odpocząłbym od Vidala. Również nie mam specjalnego ciśnienia na ponowne oglądanie Ryśka Lichtsteinera. W ataku niech wystawią kogokolwiek, byle nie Matriego.
A pewnie właśnie na Lichego Conte postawi... :/

Ciekawi mnie kto wyjdzie w ataku? Zaczyna mnie drażnić zachowanie Conte, co mecz wystawiającego inną parę napastników. Ta żonglerka Matri-Gio-Quag-Mirko... to nie wpływa dobrze na nic a tylko destabilizuje piłkarzy psychicznie.

I mam nadzieję, że konus usiądzie na ławce tym razem.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 17:33

Bendtner w pierwszym za Gio i Pogba za Vidala. Nie mam innego pomysłu jak można polepszyć jakość naszej gry ;)


Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 18:19

baka pisze:Bendtner w pierwszym za Gio i Pogba za Vidala. Nie mam innego pomysłu jak można polepszyć jakość naszej gry ;)
Ja dokładnie takie same zmiany bym zrobił. Lichy niech gra, Isla zanotował asystę, ale zagrał mocno przeciętnie. Niech sobie wjedzie w 2 połowie. Giovinco mnie strasznie drażni, robi wiatr ale gra bez głowy do tego dochodzą te jego wypowiedzi, zero skromności. Mógłby tak gadać gdyby zapakował już 6-7 bramek i okrasił to paroma asystami, ale póki co chłopak gra pod siebie.


Darek-WLKP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2012
Posty: 69
Rejestracja: 08 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 18:20

Dokładnie panowie Vidal musi odpocząc..poprostu nic nie daje zespołowi :o
Bendtnera widzę w podstawie jak najbardziej , po wejsciu z ławki Rezerwowych w LM był bardziej widoczny niż Matri...
Matriego w przerwie najlepiej sprzedać bo pózniej to on może byc warty groszę, z sezonu na sezon coraz słabszy..poprostu nie przepadam za gościem! na boisku sie walczy , daje z siebie wszystko a nie co chwila poprawia fryzurę..


Nie masz umiejętnosci - nadrabiaj zadziorem,charyzmą , ambicją , walką !


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 18:28

Ja jednak nie wystawiałbym jakoś zawodników z rezerwy bo Catania jest ciężkim przeciwnikiem a Legro zapowiedział już urywanie punktów "wielkim".


szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 21:05

Wojtek pisze:Gramy z drużyną własnego boiska...
We Włoszech jest tyle drużyn własnego boiska, że na to nie powinniśmy w ogóle patrzeć... ;]

Ciężki mecz? Ciężki mecz to mogliśmy powiedzieć rok temu, kiedy nasza drużyna dopiero się kształtowała, ale teraz? Mecz jak każdy inny. Każdy rezultat, który nie da nam 3 punktów będzie rozczarowaniem, a takich meczy (w którym innej możliwości niż nasze zwycięstwo chyba nikt nie przewiduje) raczej ciężkimi nie powinno się nazywać.

Oczywiście Catania to nie pachołki i lekceważyć ich nie można, (nikogo nie można) szczególnie że grają u siebie, ale to na pewno nie będzie trudniejszy mecz niż ten z Fiora czy Genua


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 21:11

Ja jakoś nie jestem optymistycznie nastawiony przed samym spotkaniem. W ogóle, jak Juve wyjeżdża na Sycylię to nie ma się z czego cieszyć moim zdaniem. Nastawiam się na ciężką przeprawę. Mam nadzieję, że powrócimy do swojej normalnej gry z początku sezonu. Vucinić musi wyjść w pierwszym składzie, żeby przód w końcu ruszył.


Zablokowany