Serie A 12/13 (9): Catania 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:21

I następny temat po bramce muntariego na kolejne miesiące..

Jakby uznał to przynajmniej mielibyśmy pewność, że będą biegać po przerwie.
Ostatnio zmieniony 28 października 2012, 13:22 przez Hoffman, łącznie zmieniany 1 raz.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:22

Sędzia dno i 10 metrów mułu. Nawet większe dno, niż my dzisiaj...


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:22

Kurna, jak to jest, że przez prawie 40 minut ponownie gramy festiwal wrzutek, długich piłek i siermiężnej gry, w ostatnie 5 minut przechodzimy do szybkich, krótkich podań i stwarzamy 2 sytuacje. A mieliśmy cisnąć Catanie od początku, niezła ściema :roll: Pogba zaczął tragicznie, z biegiem czasu lepiej. Lichtsteiner... Lichtsteinera nie ma. Nasz atak nie istnieje, totalnie, Vucinic postanowił rozpalić grilla, Bendtner poza lepszą grą w powietrzu niczym nie różni się od Matriego. Wstyd dla Juve, że sędzia musi nam pomagać. Gervasoni nasz człowiek.

Nie mam pomysłu na zmiany w ataku, bo nikt nie daje żadnych gwarancji. Posadzić Lichtsteinera.


Obrazek
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:23

Chyba mysleli ze byl spalony a niestety go nie bylo. Trzeba spiac poslady i ich troche przycisnac bo jak dotad niezbyt to wyglada. Moze Isla na boisko albo Gio :think:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:23

jakku1 pisze:Dlaczego gol dla gospodarzy nie zostal uznany? Ktos ma jakis blyskotliwy pomysl? :prochno:
Jedyny pomysł to ten zasugerowany przez realizatora- po główce, kiedy piłka szła na słupek, przeszła jeszcze po ręce jednego z piłkarzy Catanii. Ale bez jaj :doh:


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:24

Wg zapowiedzi przedmeczowych mieliśmy cisnąć od pierwszej minuty pierwszej połowy nie jak zwykle wygrać mecz w drugiej części. Jakoś trudno mi to było zauważyć. Catania okradziona z gola. Mam nadzieję że skończymy ze skromnym zwycięstwem 1-0 choć patrząc na nasze poczynania ofensywne do tej pory czarno to widze :?


★ ★ ★
LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:24

jakku1 pisze:Dlaczego gol dla gospodarzy nie zostal uznany? Ktos ma jakis blyskotliwy pomysl? :prochno:
Gramy na wyjeździe więc bramki są własnością Catanii. Słupek był ostatni który dotknął piłki przed graczem Catanii więc po podaniu od niego strzelec gola był na spalonym. Albo to albo sędzia zachlał wczoraj.
Ostatnio zmieniony 28 października 2012, 13:25 przez LukaS, łącznie zmieniany 1 raz.


StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:24

Ja nie wiem co tam sędzia widział, faul na Asamoahu czy spalonego. Właściwie ani tego ani tego nie było. Bardzo źle się nasi piłkarze zachowali (Bonucci na czele wykłócających się, zła krew z interu :naughty: ), nie zasługujemy na ten remis, żeby zachować resztki honoru trzeba teraz zdominować drugą połowę i władować z 2-3 bramki. Jednak jak widzę formę obecną naszych to szczerze w to wątpię i jeśli będzie zwycięstwo to pewnie wyduszone 1-0. Brak topa w każdym meczu się objawia. Ogólnie gramy jakoś tak bez impetu, a za to Catania ma te kontry naprawdę miłe dla oka. Trzeba coś zmienić, może kogoś wpuścić, kogoś zdjąć, powiedzieć coś chłopakom, nie wiem.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:25

jakku1 pisze:Dlaczego gol dla gospodarzy nie zostal uznany? Ktos ma jakis blyskotliwy pomysl? :prochno:
Z tego samego powodu co tutaj, ale nie wiem czy to dotyczy tylko karnych czy zwykłych akcji też.
http://sport.fakt.pl/Tomasz-Wajda-arbit ... 120,1.html
Krótko mówiąc - spalony.
Ostatnio zmieniony 28 października 2012, 13:25 przez Push3k, łącznie zmieniany 1 raz.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:25

Mirko mnie tak strasznie denerwuje... Chce strzelić bramkę na stojąco?:angry:
Pogba ładnie, ale odniosłem wrażenie że nie do końca sie rozumie z innymi zawodnikami w niektórych sytuacjach.
Bendtner się stara to widać ale jak dotąd nie przyniosło to wielu bramek. Co nie zmienia faktu że prawie zaliczył asyste :wink:
No i dostaliśmy reset w gratisie;p :lol:
Ostatnio zmieniony 28 października 2012, 13:25 przez 15Kowal, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
whitesignus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 196
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:25

Jak zwykle do straty bramki grami piach. Na szczescie wciaz 0-0 widnieje, choc wolalbym juz to 1-0 dla Catanii. Nam sie nalezy, a i gadanie by nie bylo. I znowu bedzie, ze Juve jest zle i niedobre.

Nasi wciaz bezbarwni. Nico sie uwzial, ze albo glowka albo wcale, Vidal znow slabo. Biegnie z pilka do czas gdy nie ma nikogo przed nim, a jak ktos sie pojawi od razu oddaje pilke Pirlo. Najbardziej mi sie podoba gra Pogby i te odbiory przed polem karnym Catanii. I fajnie sie zlosci jak mu cos nie wyjdzie ;] ale zaangazowanie i sportowa zlosc, dobre polaczenie. Beda ludzie z tego dryblasa


Serce w barwach bialo czarnych od 2003r.
Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:25

Będzie znowu, że sędziowię chcą nas przepchnąć...
Atak nie gra nic. Wygląda to beznadziejnie. Oby wygrać 1:0 i zapomnieć o tym meczu.


Fleku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 marca 2005
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:25

Konsultował z liniowym więc pewnie spalony :twisted: po meczu zaczną się teorie spiskowe o przekupionych sędziach :) kartki jak dla mnie zasłużone, gorzej z tym golem.
Ogólnie do piłkarzy nie można się przyczepić, Pogba jedynie dosyć nerwowo. Para napastników ze dwie groźne okazje sobie stworzyła.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:25

Nie lubię meczów, w których sędzia jest głównym bohaterem. Przerywa grę, kiedy nie trzeba i do tego ten nie uznany gol...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 13:25

No udało nam się, choć tak naprawdę ja osobiście nie chciałbym takich sytuacji. Już bym wolał, żeby ta bramka została uznana, no ale nie ma co... już nic się na to nie poradzi.

Co do meczu to nikt nie gra dobrze. Solidnie Pirlo i Chiellini...reszta tak...bezbarwnie albo po prostu słabo. Pewnie w drugiej połowie jak zawsze coś ruszy.

Połowa drużyny rywali żólte kartki... oby było czerwo.


Zablokowany