LM 12/13 (gr. E) [03]: FCN 1-1 JUVENTUS [DPL na meczu!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 18:33

bendzamin pisze:
pumex pisze: prawdopodobny skład wg. whoscored:
O kurde, Beckhama majo w ataku!?!! :o :o
Beckmann.
stream
http://livefootball.ws/10035-champions- ... entus.html


Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 19:18

bendzamin pisze: Ogolnie nie wyobrazam sobie innego scenariusza, niz 3 punkty. Jak nie wygramy to mozemy powoli zaczynac wymyslac, jakimi by tu mlodzikami odpasc z Ligi Europejskiej :whistle:
Ja przegramy z Duńczykami to nawet Ligi europy nie będzie!


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 19:31

Mateo21 pisze: Ogolnie nie wyobrazam sobie innego scenariusza, niz 3 punkty!
Z tego co pamiętam, to BATE dwukrotnie remisowało z Juve. Boje się, że jutro historia może się powtórzyć, szczególnie, że Asa nie wystąpi. Wierzę, że "Krasnal" będzie się starał, ale czcze chęci mogą nie wystarczyć. Nie cudowałbym też przy obronie. Należy wystawić najmocniejszą trójkę.
Ostatnio zmieniony 22 października 2012, 19:34 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 19:33

annihilator1988 pisze:
Mateo21 pisze: Ogolnie nie wyobrazam sobie innego scenariusza, niz 3 punkty!
Z tego co pamiętam, to BATE dwukrotnie remisowało z Juve. Boje się, że jutro historia może się powtórzyć, szczególnie, że Asa nie wystąpi.
Spokojnie, z BATE pierwszy remis nie pamiętam jak to było możliwe, ale drugi remis z nimi zanotowaliśmy kiedy już mieliśmy zapewniony awans do fazy pucharowej.
Jutro 0-3.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 20:39

Górnicy ograli ich 2-0. Chelsea 4-0. W obu tych spotkaniach mogło paść zdecydowanie więcej bramek, ale i tak przewaga na boisku niekwestionowana. Ktoś na forum sugerował, że zespół z Danii może się zamurować, ale... Oni zdają sobie sprawę z faktu, że nie mają szans choćby na tę LE i traktują występy w LM jako przygodę. Grają dla kibiców i oglądając skróty obu meczów można było stwierdzić, że nie boją się grać do przodu - nie mają nic do stracenia.

Nie mam wątpliwości, że na boisko nasi piłkarze wyjdą skupieni. Tylko 6 pkt w obu meczach z tym rywalem pozwoli nam myśleć o walce o awans do ostatniej kolejki. Swoją drogą liczę na remis w drugiej potyczce tej grupy.

Asamoah ma niegroźną kontuzję, ale I TAK BY NIE GRAŁ. Od początku mówiło się o tym, że na boisku pojawi się kilku zmienników.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 20:49

Juventus zawsze męczył się z takimi ogórasami w CL. Z Maccabi dwa razy po 1-0, dwa remisy z BATE. Przed Calciopoli z też bodaj Maccabi jakoś specjalnie łatwo się nam nie grało.

Wystawiłbym Bendtnera. Strzeli im gola, dziennikarze będą pisać, że to dobry napastnik, znowu będzie o nim głośno. 3/4 ludzi będzie myśleć, że się odrodził.


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 21:55

ja bym serio dał szansę Duńczykowi,ale wiem ,że Conte tak nie zrobi... a szkoda bo:
-choć to najmłodszy z naszego całego ataku-marzeń to jednak najbardziej doświadczony w LM
-zagrał w tym sezonie jak dotąd aż całe 10 minut
-Matri szuka formy od lutego zeszłego roku,Quag po 3 golach znowu ją zgubił,a Miras po grypie a przed nią też nie błyszczał.
-zna język rywali,może to się zawsze przydać...

Składu jaki podałeś oczywiście Ty Pumi ale tego wg whoscored nie obczajam totalnie... wolę w tym meczu zobaczyć kilku zmienników niż w Catani..


rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 23:12

Ja sie obawiam jednego.
Za bardzo pewni jestescie siebie, to nie pomaga, czasami jest tak ze kibice 2/3-0 stawiaja a konczy sie slabo.

Troche pokory panowie, seriea to seriea LM to LM.
To zupelnie inne rozgrywki.
Jak nasi wygraja skromnie oba mecze 1-0 to itak bedzie naprawde super.


Micassa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2004
Posty: 62
Rejestracja: 31 października 2004

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 23:25

ale młodziutki zespół rok założenia 1991 i już liga mistrzów lol
co do wyniku to "easy win" niech sie rozstrzelają w koncu w tej lm ;)


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 23:46

rosomak pisze:Ja sie obawiam jednego.
Za bardzo pewni jestescie siebie, to nie pomaga, czasami jest tak ze kibice 2/3-0 stawiaja a konczy sie slabo.

Troche pokory panowie, seriea to seriea LM to LM.
To zupelnie inne rozgrywki.
Jak nasi wygraja skromnie oba mecze 1-0 to itak bedzie naprawde super.
To nie my mamy byc pokorni ale piłkarze, wiec niech oni się skupią na grze a my oczekujemy lania i hokejowego wyniku 0-7 :smile:


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 października 2012, 00:04

annihilator1988 pisze:
Mateo21 pisze: Ogolnie nie wyobrazam sobie innego scenariusza, niz 3 punkty!
Z tego co pamiętam, to BATE dwukrotnie remisowało z Juve. Boje się, że jutro historia może się powtórzyć, szczególnie, że Asa nie wystąpi. Wierzę, że "Krasnal" będzie się starał, ale czcze chęci mogą nie wystarczyć. Nie cudowałbym też przy obronie. Należy wystawić najmocniejszą trójkę.
Chyba sobie robisz jaja obawiajac sie tego meczu?

Latwe zwyciestwo przynajmniej 2 bramkami. Innych scenariuszy nawet nie dopuszczam do Siebie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 października 2012, 01:13

Tak swoją drogą myślałem, że kurs na Juve będzie oscylował w okolicach 1.1 a ty niespodzianka 1.39 8)


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2012, 01:32

iltalismano pisze: nie dopuszczam do Siebie.
Z szacunkiem podszedl :prochno:


1. Piszecie, jaki to kluczowy mecz, a chcecie ogrywac i rotowac, no bo przeciez w sobote ekstra - kluczowe spotkanie z drapiezna Catania.. no to zdecydujta sie. Pelna moc na Nordsjaelland, ja jestem glodny polfinalow LM, nawet za cene remisu z sycylijczykami.
Ale Bendtnerowi bym dal zagrac, to sa dobre historie, jakby mogl przed ziomkami zagrac. Jak zagra, to strzeli. Potwierdzone info.

2. Skonczcie z tym sztucznym patetyzmem przed i po kazdym meczu, jak to zaraz odpadniemy - nagla smierc - liga europejska welcome to. NIE JEST TAK. remisujac jutro, nie odpadamy, wygramy potem z Chelsea etc. i bawim dalej. Scenariuszy jest multum. Nie jest to mecz o wszystko, takie beda w 5 i 6 kolejce, co nie oznacza, ze nie nalezy zakosic 3 punkciorow.

Po doglebnej analizie (przeprowadzonej ekspercka technika "Del Piero za slaby na MLS"), sytuacji w grupie i naszych szans, zamierzam trzymac dwa razy kciuki za Szachtar i zycze im 4 ptk ( a i 6 jak da Bog) w nadchodzacym dwumeczu. Po hardcorze :smile:

Kurde czlowiek mial te 7-10 lat finaly LM rok w rok ogladal, rozpieszczany byl, na haslo Juve wszyscy na osce kiwali z uznaniem glowami, a tu dorosle zycie takie brutalne, trzeba sie jarac ogrywaniem Dunczykow i drzec w niepewnosci. Nowa optyka.. :think:

Mam nadzieje na opor dunczykow porownywalny do tego przed hitlerem w 1940 :D


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2012, 04:00

Ja nie wiem w ogóle skąd ten hurraoptymizm. Nie chcę być też nadmiernie pesymistyczny, ale ten mecz wcale nie będzie herbatką u królowej.

Po pierwsze stadion będzie pewnie nabity po brzegi, zawodnicy przed nami też się nie położą. Wyniki nas bronią, ale chyba nie trzeba nikomu mydlić oczu faktem, że gramy ostatnio całkiem średnio jak na nas. Zastanawia mnie tylko to magiczne posiadanie piłki przez Duńczyków w Doniecku, gdzie Szachtar, który nas stłamsił oddał im kompletnie pole. Pewnie był to sprytny zabieg Lucescu, gdzie zmusł Duńczyków, by robili to czego nie potrafią - czyli grać atakiem pozycyjnym, co pozwoliło Górnikom grać z kontry (o których nie muszę pisać, że są kapitalne, bo wszyscy widzieli).

Do tego dochodzą kontuzje, urazy i przemęczenia. Mecz trzeba wygrać, bo raz, że wstyd gdy nam się to nie uda, a dwa jesteśmy w trochę kiepskim położeniu, a zasady tej grupy były jasne od początku - kto się wykolei na Duńczykach może zwijać manatki.

Spotkanie porównywalne do tego, które czeka nas w niedzielę na śniadanie z Catanią. Wcale nie będzie łatwo. Typuję 0:2.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2012, 09:55

Dla mnie mecz z typu "bez historii". Pewne 3 punkty po dość przeciętnym meczu. Innych scenariuszów tu nie ma i nie będzie.


Zablokowany