Serie A 12/13 (8): JUVENTUS 2-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:52

Na razie najlepszy na boisku Giovincio. Dużo roboty wykonuje również Marchisio. Gra obu zespołów mało porywająca, trochę wieje nudą. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie padną jakieś bramki. Coś czuje, że Seba dziś ukłuje.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:53

Na dobrą sprawę nie stworzyliśmy sobie klarownej sytuacji. Giovinco bardzo się stara i docenia to moja nieprzychylna mu osoba, jednak ciągle nie ma z jego akcji namacalnego pożytku. Albo jego drybling jest za długi, albo ma za krótką nogę, albo... itp. Mimo tego Seba z Asamoah są chyba najlepszymi w naszych szeregach. Lichtsteiner jest dziś przesłaby, podobnie jak Vidal, niestety. Quag mało widoczny. Bardzo ciężko będzie o 3 pkt z taką niemrawą grą w ataku.


Obrazek
Mozna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2012
Posty: 133
Rejestracja: 25 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:53

Słaby mecz z obu stron. Szkoda, że wielki klub tak jak Juventus ma tak przeciętnych napastników. Przynajmniej narazie tak to wygląda. Co mi z tych rajdów Giovinco jak w większości nie ma z nich korzyści. Quag bezbarwny. W zasadzie nie wiem kogo wyróżnić po pierwszej połowie. Może Pirlo i mimo wszystko Sebe który przynajmniej stara się coś zrobić.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:53

Dawno tego nie pisałem... Seba gra bardzo fajnie. Robi zamieszanie pod polem karnym, czasami trochę samolubnie ciśnie do końca zamiast podać, ale ogólnie podoba mi się jego gra.

Bałem się, że Bonus skręcił kolano czy rzepkę, ale chyba nie jest tak źle.

Drugie połowy mamy zazwyczaj lepsze, oby i dziś się to sprawdziło.
Z 1-0 będę bardzo zadowolony.

Forza!


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:53

Gramy chyba zbyt ostroznie, moze wpuscic Matriego za Fabio :think:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:54

Nieźle, naprawdę nieźle. Cavani mógł uciszyć kibiców, ale na szczęście tylko poprzeczka. Poza tym bronimy się dość dobrze. Napoli asekuracyjnie, Juventus trochę bez pomysłu co zrobić z piłką na skrzydle.

Szkoda zmarnowanych sytuacji Giovinco i Marchisio. Martwi gra Bonucciego na 'ostatnim' z tym kontuzjowanym kolanem. Może za którąś z akcji nie nadążyć i przesądzić o wyniku.

Na zmiany jeszcze za wcześnie ale chciałbym zobaczyć w tym meczu Islę i Matriego/Bendtnera.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:55

Jak narazie najlepiej Gio. Dobrze też Asa. Niewidoczni Vidal i Licht. Obrona w miare ogarnia. Liczę na komplet. A sędzia nie wiem skąd się wziął. Zółta dla Arturo bezsensowna.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:56

Troche bieda z przodu, ale za to ladnie ogarniamy w obronie. Dobrze, ze poskladali Bonucciego. Po przerwie trzeba bedzie zmienic cos w ataku, powinien wejsc Matri.

Jezu, do studia znowu jakiegos przebieranca sprowadzili, ktorzy ledwo po polsku potraficz mówicz. Kibic jedyna prawdziwy druzyn w Turyna, kocha Kamila Glicę.
Ostatnio zmieniony 20 października 2012, 18:56 przez bendzamin, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:56

wiem pewnie trochę nie w temat ale macie jakąś transmisje z "Nsport" link czy coś dla słabszego łącza(niby 1mb radiówka)?

swoja droga tyle co widziałem to Gio nawet coś tam gra dożo fauli i niektóre decyzje sędziego dziwne choć może i słuszne nie wiem dla mnie tam kilku fauli nie było...
Ogólnie to chyba mieliśmy szczęście poprzeczka, bo nie pamiętam żebyśmy my jakoś zagrozili bramce napoli chyba ze nie widziałem.


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:56

Na razie wyrównany mecz. Quag i Lichy słabo, więc może wpuścić by Islę i Bendtnera? :think:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:58

kosciu88 pisze:Gramy chyba zbyt ostroznie, moze wpuscic Matriego za Fabio :think:
A co miałoby to zmienić, skoro nasz wysunięty napastnik jest praktycznie pozbawiony jakichkolwiek piłek i wsparcia kolegów?! Gdzieś tam Sebuś sobie biega, czasami całkiem fajnie to wygląda, ale jednak Quag z tego nie ma żadnego wsparcia. Zmiana na Matriego moim zdaniem byłaby zmianą zmarnowaną


Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 18:59

IMO za mało gry w środku. Uciekamy do skrzydeł, gdzie łatwo nas wypierają.

Lichy i Quag najsłabiej.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:00

Lichy dość słabo na prawej. Akcje lecą praktycznie cały czas przez Asa. Można zaryzykować i wpuścić Islę za Stefana.
A może by tak Bendtner? :prochno:


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:00

Najlepiej moim zdaniem Asamoah, a pomysł z wejściem Isli i Bendtnera za Lichego i Quaga uważam za dość dobry.


Forza Juve!
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:01

AkuqJuve pisze:nie pamiętam żebyśmy my jakoś zagrozili bramce napoli chyba ze nie widziałem.
Giovinco w pierwszych minutach i Marchisio w końcówce. Nie było to aż tak bliskie jak słupek, no ale :wink: trio Quag Vidal Lichtsteiner dziś poniżej normalnego poziomu. Przechodzą trochę obok meczu. Za to nieźle Asa. Mieliśmy kilka głupich strat w środku (ale to tak piszę tylko po to, żeby się przyczepić, bo jakoś znowu wiele ich nie było).

Śmieciuchy grają bardzo ostro, widać, że spinają pośladki mocniej niż na innych rywali. W sumie, to to jest mecz środka pola, obie drużyny tłumią wzajemnie ataki. Przydałby się gol jakiś z wolnego :pray:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Zablokowany