Serie A 12/13 (8): JUVENTUS 2-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2012, 16:33

Sila Spokoju pisze:Hej wariaty, pamiętacie to ? :)
www.youtube.com/watch?v=uBUxrTyVSLY
Jak symbolicznie znikają dwie gwiazdki na banerach 0:17-0:18 :) Dobra, naciągane :prochno:
iltalismano pisze:Dobre wieści dot Cavaniego który grał ostatnio bardzo duzo, dopiero co wrocil dzis z Bolivii, zmiana strefy czasowej etc. Moze nie byc tak zwawy jak zwykle przez 90 minut.
Patrząc na składy to Caceresa nie było nawet na ławce. Czy podobnie jak Vidal wrócił wcześniej? Za to Isla 90 minut z Argentyną.
pumex pisze:Jak tak patrze po różnych portalach, to praktycznie po naszej stronie są tylko dwie niewiadome: Giovinco czy Quag?, Buffon czy Storari?
Giovinco ma uraz kostki a Mirko grypę, więc z tym atakiem może być różnie. Chciałbym kiedyś zobaczyc atak Fabio-Matri (bo tak grywali tylko w sparingach i ze dwa razy w samych końcówkach, w pucharze z Romą i na początku tego sezonu, chyba z Udinese), ale nie wiem czy akurat z Napoli. Obaj odpoczywali (tzn. trenowali w Turynie), więc jednego powinniśmy zobaczyż w pierwszym składzie a drugiego z ławki... Potencjalnie.
mateusz6 pisze:Mam nadzieję, że Fabio pokaże śmieciarzom, że popełnili błąd oddając go do Juve. Ogólnie dziwi mnie, że Quag gra tak mało w tym sezonie. Zawsze gdy pojawiał się na boisku prezentował się co najmniej dobrze. Strzelił 3 gole w 6 występach. Gol średnio co 68 minut. Pod tym względem wciąga nosem Matriego i Bendtnera.
Ciężko nie wciągać Bendtnera skoro ten grał na razie jakieś 10 minut. W sumie to cała trójka za często nie gra.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2012, 16:47

Cavani mial planowo dzisiaj rano byc w Rzymie, ale podobno przegapil lot i dotrze dopiero wieczorem. Dodajmy do tego, ze w srode gral mecz na najbardziej meczacym stadionie swiata - La Paz. Licze, ze nie bedzie mu sie przynajmniej chcialo tak zaiwaniac bez pilki w obronie, jak to zawsze robi.

Jesli Vucinic i Giovinco nie beda w sobote sprawni, to cholernie biednie bedzie wygladac nasza sytuacja w ataku. Przynajmniej jeden z nich musi sie wykurowac.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2012, 17:34

@D@$ pisze:Patrząc na składy to Caceresa nie było nawet na ławce. Czy podobnie jak Vidal wrócił wcześniej? Za to Isla 90 minut z Argentyną.
Caceres dostał żółtą z Argentyną i miał pauzę. ;)

A co do lotu Cavaniego, to dzisiaj dla odmiany czytałem, że jest już w Rzymie, ale nie dotarł jeszcze do Neapolu. Za wiarygodność źródła jednak ręką bym nie poświadczył ;)

E: Już widzę, że jednak nie wrócił. :whistle:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 października 2012, 16:13

Jak pewnie wiecie, okazuje się, że bardzo prawdopodobny jest występ Giovinco od pierwszych minut. Szkoda mi Vucinicia, bo jak go nie lubię, tak wiem, że na ten ważny mecz byłby jak znalazł. Z Sebkiem zazwyczaj jest odwrotnie. Koleś w kluczowych pojedynkach często kopie się po czole, zaś mieli na drobne słabeuszy.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2012, 21:32

Czyli gramy bez Buffona i Mirko :? Beznadziejnie. Mam nadzieję, że Storari nie zapomniał jak się broni. Jeśli chodzi o Vucinica, w ostatnich meczach nie zachwycał aczkolwiek on zawsze lepiej prezentował się z mocniejszymi rywalami...
Jutro obok Seby chcialbym Fabio.


Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 19 października 2012, 23:28

Dragon pisze:Czyli gramy bez Buffona i Mirko :? Beznadziejnie.
Dlaczego?!
Mamy w swojej szerokiej kadrze kogoś takiego jak Marco Storari, więc o bramkę możemy być spokojni.

A Mirko jednak ostatnio niczym szczególnym nie zachwycał, nie sądzę, by gorzej od niego mógł wypaść ktoś z reszty naszego ataku.


Czy mecz na pewno odbędzie się o 18.00?
Tydzień temu pojawiło się info, że SKY nalega na przesunięcie transmisji na 20.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 00:28

Mecz napewno o 18:00, bo gdyby było inaczej to pewnie zostalibyśmy dużo wcześniej o tym poinformowani, a, że w dniu meczu nic o tym nie wiadomo to pewnie jest jak było ;)

Też żałuję Mirasa, ostatnio praktycznie pauzował w meczach kadry, więc wypoczęty byłby jak złoto. Szkoda, miałem nadzieję, że wyjdziemy atakiem Vucinic - Quagliarella, a koło 60 w razie kłopotów wejdzie Giovinco jako strażak. Trzeba będzie w pierwszej połowie ustalić wynik ;)

O Storariego się nie martwię, pod względem czysto piłkarskim zapewnia nam wysoki poziom. Gigi przydałby się strasznie w szatni, jednak co doświadczenie to doświadczenie.

Będzie dobrze.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 00:36

mateelv pisze: Czy mecz na pewno odbędzie się o 18.00?
Tydzień temu pojawiło się info, że SKY nalega na przesunięcie transmisji na 20.
Lotito spiął się niesamowicie, kiedy pojawił się pomysł z przeniesieniem spotkania jego drużyny na wcześniejsza godzinę. Wiadomo - godz. 20:45 to większa oglądalność.
Vincitore pisze: Będzie dobrze.
:pray:

Zgadzam się, że Vucinić grał ostatnio naprawdę kiepsko i w sumie wiele do gry nie wnosił. Brak Buffona to ogromna strata, ale Storari gra w piłkę nie od dziś i niejednokrotnie już udowadniał, że potrafi zastąpić Supermana znakomicie.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 10:58

Brak Buffona i Vucinicia moze nas mocno zabolec. Storari ostatnio bronil jakby troche mniej pewnie, a napoli bedzie dzisiaj na pewno bezlitosne. Mirko ostatnio nie gral najlepiej, ale i tak na takiego rywala by sie spial i przydal.

Licze, ze dzieki czerwonej kartce odpoczal Vidal i przypomni nam dzisiaj, jak gra w najwyzszej formie. Do tego bardzo wazne beda pojedynki na skrzydlach, gdzie Asabob i Lichy musza zabiegac swoich rywali.


Obrazek
GKS Katowice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2011
Posty: 44
Rejestracja: 15 września 2011

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 11:11

Zaraz zostanę wyklęty, ale mam przeczucie, że dziś zakończy się wspaniała passa bez porażek...biorąc pod uwagę złe przeczucie plus ubytki kadrowe, remis mnie dziś nie zmartwi. Oby to tylko trema przedmeczowa mną kierowała i o 20 się okazało, że uciekamy w tabeli rywalom.

Brak Buffona zaboli najbardziej, częstokroć ratuje nas jakąś niezwykłą interwencją.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 11:19

GKS Katowice pisze:Zaraz zostanę wyklęty, ale mam przeczucie, że dziś zakończy się wspaniała passa bez porażek...biorąc pod uwagę złe przeczucie plus ubytki kadrowe, remis mnie dziś nie zmartwi. Oby to tylko trema przedmeczowa mną kierowała i o 20 się okazało, że uciekamy w tabeli rywalom.

Brak Buffona zaboli najbardziej, częstokroć ratuje nas jakąś niezwykłą interwencją.
Przegrać raczej nie przegramy, ale remis jest bardzo wysoce prawdopodobny. Brak Buffona i Mirko w tak ważnym meczu to naprawdę wielka strata. Pierwszy z nich potrafi wyciągnąć nawet najtrudniejszą piłkę, natomiast drugi zazwyczaj się spina na takie mecze i gra dość dobrze, a swoimi zagraniami często przesądzał o wyniku spotkania.

Niemniej jednak wierzę, że wygramy. Forza Juve - 2:1 ! ;)


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 11:35

Niestety nie będe miał okazji meczu oglądać (sie ludzią żenić/za mąż wychodzić zachciało) tak więc mam pytanie, mianowicie, czy znajdzie sie jakiś miłosierny samarytanin który wysłał by info apropo wyniku w trakcie/po spotkaniu :pray: Jeżeli tak to prosze o PW, podam num tel :prochno:

Co do samego meczu, to z deczka sie boje o wynik a wszystko przez te ostatnią przerwe w rozgrywkach - sam nie wiem czego sie spodziewać ot co. No ale kciuki trzymać będe.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 11:51

bendzamin pisze:Brak Buffona i Vucinicia moze nas mocno zabolec. Storari ostatnio bronil jakby troche mniej pewnie, a napoli bedzie dzisiaj na pewno bezlitosne.
Chyba nawet nie chodzi o to, że mniej pewnie, ale po prostu nie rozumie się tak ze swoją defensywą jak Gigi. Oby nie powtórzył się scenariusz z finału CI, gdzie Storari ewidentnie nie potrafił się zrozumieć z Bonuccim i spółką

Uff, nerwy są, nie powiem. Trudno jest mi uwierzyć w Giovinco :|


Obrazek
Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 14:20

Atak to jest pikuś - i tak zawsze (prawie) jest beznadziejny. Natomiast brak Gigiego może zaboleć, bo Marco mimo wszystko przesadnie pewny nie jest. Jeśli MVP będzie w formie to powinniśmy zgnieść rywali, którzy będą faulować, faulować i w przerwach między faulami faulować. Tylko żeby sędzia ogarniał i nie przestraszył się jakiegoś Aronicy, który, po siódmym głupim faulu, w 40 minucie powinien żegnać się z murawą.

A jak to jest z tym Nsportem dzisiaj? Ogólny czy ten premium(tfu)? Bo na derbach mediolanu siedzimy u ziomka, a tu Barca - Benfica grana :prochno:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 16:01

Jeśli Bonucci nic nie spieprzy to to wygramy. Marchisio dziś coś ustrzeli, taki jest plan.

Wygrana z Napoli obecnie smakuje tak samo jak ta z Interem, Milanem czy Roma.


Zablokowany