LM 12/13 (gr. E) [02]: JUVENTUS 1-1 Shakhtar

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 13:10

iltalismano pisze:A z Polski tylko Ja? Nikt nie ruszyl tylka?;>
Jesteś w tak zdecydowanej mniejszości, że nie ma chyba o czym pisać. :smile: Z wymienionych przeze mnie krajów kibice walą setkami. 8)

strong return pisze:Zobaczymy, jak to się przełoży na ten konkretny mecz, w końcu naszą serię meczów bez porażki, także miała zweryfikować LM.
Nie można porównywać ich passy do naszej serii spotkań bez porażki, bo to niezdrowe. Liga włoska to jednak zupełnie inna półka. W lidze ukraińskiej nie graja milany, intery, napoli... Jest to na pewno wymagający rywal, ale nie dajmy się zwariować.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 13:11

pumex pisze:
iltalismano pisze:A z Polski tylko Ja? Nikt nie ruszyl tylka?;>
Dobra, dobra. Już się tak nie chwal. Wszyscy wiemy, że będziesz najgłośniej na stadionie śpiewał "Storia di un grande amore".

Jak mi wyczarterujesz samolot, kupisz bilet na mecz, ten za 130E i fundniesz puszkę coli, ewentualnie mogę być drugim z Polski, żebyś nie był sam
Chcialem troszke sie bardziej przyczynic i
Wbiec nago z napisem Juvepoland , ale niech bedzie. Bede spiewal! Chwali sie chwali ale przydal by sie pobratymiec.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 13:41

mrozzi pisze: W lidze ukraińskiej nie graja milany, intery, napoli... Jest to na pewno wymagający rywal, ale nie dajmy się zwariować.
Uważam, że obecny Milan jest zwyczajnie słaby.(chyba, że odnosimy się do zeszłego sezonu) A Inter nie gra na ogół nic takiego, co by nakazywało ich uważać za faworyta w starciu z Ukraińcami.
Tak jak Juventus pokazał remisem z Chelsea szerszej publice, że na tle obecnej SerieA, jednak stać go na nawiązanie walki w Europie, na podobnej zasadzie uważam, że lepiej poczekać na rozwój wypadków w dzisiejszym meczu. (bo są ci z Doniecka dla nas jakąś niewiadomą)
I cieszyć się ze zwycięstwa nie przed tylko po, bo nikt nie jest w stanie zagwarantować, czy to jest łatwiejszy mecz niż z Lazio w formie dla przykładu, albo ostatni mecz z Fiorentiną. ( nie wyobrażam sobie takiego występu jak tydzień temu z naszej strony ofc)


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 15:48

pumex pisze:Jak mi wyczarterujesz samolot, kupisz bilet na mecz, ten za 130E i fundniesz puszkę coli, ewentualnie mogę być drugim z Polski, żebyś nie był sam
Jak coś to się podłączam, bo jutro wolne. Mam wiele pysznych ruskich szampanów.


ObrazekObrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 16:41

Dla mnie Shakhtar jest najbardziej tajemnicza druzyna Europy. Jest takim "Juventusem wschodu" :D

Bardzo madrze budowana druzyna, rdzen ekipy od dawna ten sam, a jedenastka wciaz udoskonalana ( ostatnio transfer Mkhitarjana). Za Williana dawano 30mln E w to mercato. Zostal. Mecze z Dynamem w lidze czy w pucharze - niesamowite - piekny futbol na "tak". Ich sila - dokladnie tak jak nasza jest zgranie. Uwazam, ze w tej chwili to jest zespol na cwiercfinal/ polfinal LM. Nie mowcie, ze 25 zwyciestw z rzedu na Ukrainie to nic, bo ta passa jest z kosmosu i watpie zebyscie znalezli podobna na Malcie, Wyspach Owczych czy Turkmenistanie. Jak ktos zna dluzsza passe w ostatnich 20-u latach- chetnie zobacze.
Dynamo, Dnipro, Metallist z pewnoscia poradzilyby sobie w Serie A.

BATE, czy Spartak pokazaly w pierwszej kolejce, ze na wschodzie istnieje football. Shakhtar jest od nich zdecydowanie lepszy.

Ich problemem jest to, ze dostali najgorsza grupe z mozliwych, na czele z wyglodnialym, fantastycznie zgranym, nienasyconym, wracajacym z niebytu Juventusem.

Co my obecnie potrafimy, wie tutaj kazdy. Na kazdym typerskim forum dziesiatki wpisow: Juve, Juve, Juve do zera, Juve do polowy, Juve z handi.. Mimo wszystko zdziwie sie jesli wyjada gornicy z podobnym gwaltem z Turynu jak ASR.
Chcialbym Quagliarelle od pierwszych minut - niech zostanie nasza LM gwiazda. Ewentualnie pierwszy z lawki w 60 minucie.

Obstawiam, pokaz radosnego futbolu "na tak", grad goli i Juventus - Juventus B 3-2 ew. 4:3
znajac moje zdolnosci typerskie nie mozna wykluczyc 0-0 :twisted:

edit:
@down: ?
Ostatnio zmieniony 02 października 2012, 17:04 przez Supersonic, łącznie zmieniany 1 raz.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 16:43

Supersonic pisze:Jest takim "Juventusem wschodu" :D
Próbujesz nas obrazić czy jak?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 17:21

Ten cały Szachtar jest jakiś dziwny albo whoscored wali byki w statystykach. W meczu z Nordsjecośtam oddali posiadanie piłki w stosunku 39:61 i wymienili blisko 240 podań mniej od rywali. Wygląda tak jakby nawet na własnym stadionie dziabali z kontry :think:. Patrząc na styl gry Juve to nasza drużyna powinna im bardzo odpowiadać.


Obrazek
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 17:44

To może być diabelnie ciężki mecz. Ze wszystkich drużyn ze wschodu Szachtar robi chyba najlepsze wrażenie. Nie tak medialna drużyna i chyba troszkę niedoceniana, ale może być czarnym koniem tej grupy.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 17:57

Vimes pisze:Ten cały Szachtar jest jakiś dziwny albo whoscored wali byki w statystykach. W meczu z Nordsjecośtam oddali posiadanie piłki w stosunku 39:61 i wymienili blisko 240 podań mniej od rywali. Wygląda tak jakby nawet na własnym stadionie dziabali z kontry :think:. Patrząc na styl gry Juve to nasza drużyna powinna im bardzo odpowiadać.
Dokladnie :whistle:
livesports pokzauje 45:55, a w strzalach juz 16:3..
ogladalem puchar Ukrainy 4:1 z Dynamem i 3/4 goli to prostopadle pily i kontry. Mecz na szczycie z Dnipro 2:1 to samo - maja szeroki wachlarz szybkich atakow, na zmiane flankami, to znow srodkiem i do uzygu prostopadle pily, z ktorych zawsze jakas wchodzi..

Nie moge sie juz doczekac :)


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 18:02

czuje, ze Szachtar cos ustrzeli, ale mam nadzieje, ze bedzie to tylko honorowa bramka.. cos jak z Roma.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 18:23

Ufficiale:

Buffon - Barza, Bonu, Chiello - Licht, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asa - Vucinić, Matri.


- Zuliani


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 18:25

Jeśli chodzi o te ich kontry flankami i masa prostopadłych piłek to pamiętajcie, że ich skrzydłowych będą kryć Lichtsteiner i Asamoah, a w obronie nie będzie 2 tylko 3 stoperów. Ja obstawiam 3:1 dla naszych.


Obrazek
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 18:40

alina pisze:Ufficiale:

Buffon - Barza, Bonu, Chiello - Licht, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asa - Vucinić, Matri.


- Zuliani
Dla mnie obojętne kto wyjdzie z trójki Matri/Quag/Gio. Nie widze wielkiej różnicy jakościowej, każdy ma po prostu swoje atuty, widocznie Conte uznał, że atuty Mitry będą najwięcej warte przeciwko Szachtiorowi.

Ale co do tego "Ufficiale" Zulianiego to bym miał duże zastrzeżenia. Ja tez mogłem dzis rano napisać ten skład i powiedziec, ze jest oficjalny. Po prostu na 90% taki wybiegnie i już. Niezły z niego jasnowidz co nie? :smile:


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 18:46

filippo pisze:
alina pisze:Ufficiale:

Buffon - Barza, Bonu, Chiello - Licht, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asa - Vucinić, Matri.


- Zuliani
Dla mnie obojętne kto wyjdzie z trójki Matri/Quag/Gio. Nie widze wielkiej różnicy jakościowej, każdy ma po prostu swoje atuty, widocznie Conte uznał, że atuty Mitry będą najwięcej warte przeciwko Szachtiorowi.

Ale co do tego "Ufficiale" Zulianiego to bym miał duże zastrzeżenia. Ja tez mogłem dzis rano napisać ten skład i powiedziec, ze jest oficjalny. Po prostu na 90% taki wybiegnie i już. Niezły z niego jasnowidz co nie? :smile:
On tego nie wymyśla, tylko jako jeden z pierwszych dostaje info od sztabu, albo jakoś go zdobywa. Nie wiem, czego się tu czepiać.


sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 19:55

Jakby ktoś posiadał link do meczyku to bardzo proszę z gory dzieki :-D


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
Zablokowany