LM 12/13 (gr. E) [02]: JUVENTUS 1-1 Shakhtar

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 22:36

mrozzi pisze:Wiele źródeł podaje, że mamy wyjść takim samym ustawieniem jak w Londynie. Oznaczałoby to parę napastników Giovinco - Vucinić. Seba przy swojej dynamice mógłby narobić trochę szumu... Okazuje się jednak, że największe szanse na grę obok Czarnogórca może mieć Matri. Nie wiem właściwie, co o tym myśleć, bo ostatnio rzeczywiście zagrał nieźle, ale czy aby na pewno jest to obecnie najlepsze z możliwych rozwiązań? Reszta składu bez zmian.
Matri nie jest naszym najlepszym napastnikiem. Jest nim Vucinic, to wiadomo.
A z kim najlepiej rozumie się Mirko? Z Matrim.
Z Gio współpraca leży, z Fabio już wygląda to lepiej. Ale mam wrażenie, że z Alessandro jest większe zgranie i się lepiej rozumieją.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 22:50

Skoro ma grać Matri więc De Ceglie też powinien.W ostatnim meczu dobrze mu wychodziły dośrodkowania.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 22:52

Sorek21 pisze:Skoro ma grać Matri więc De Ceglie też powinien.W ostatnim meczu dobrze mu wychodziły dośrodkowania.
Ale nie bardzo wiem, co mają dośrodkowania Kuczera do Matriego, skoro ten drugi kompletnie nie umie grać głową?!


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 22:59

Sorek21 pisze:Skoro ma grać Matri więc De Ceglie też powinien.W ostatnim meczu dobrze mu wychodziły dośrodkowania.
Dlaczego miałby grać Ceglie, skoro mamy Asamoah? :doh: Nasz dorodny czarnoskóry pomocnik odpoczywał po to, by grać na 120% w spotkaniu z brazylijskimi Ukraińcami. Zresztą jego pozycja w zespole jest niepodważalna.


Hubert_bn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 80
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 00:01

Boję się bo to w końcu CL. Serce mi mówi, że może być cieżko ale wiara i instynkt podpowiadają wygraną. Mamy genialną pomoc i solidnych obrońców. Vucinic i FQ mogą też zabłysnąć. Stawiam na wygraną różnicą jednej bramki.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 09:44

Zagadkowi Ci pół ukraińcy, pół brazylijczycy. Niby w statystykach imponują, ale ja zgodzę się z mrozzim. To tylko liga ukraińska więc wrzućmy na luz. Taka podwórkowa piłka nie może przełożyć się na Europę.
Jesteśmy mistrzem Włoch! Wracamy do zasady ,,nie my się boimy rywala tylko nasz rywal JUVENTUSU''. Gramy u siebie po 3 latach przerwy, pełny skład do dyspozycji, usatysfakcjonuje mnie tylko zwycięstwo.

Smaczku dodaje wypowiedź Marchisio, co przytoczył mrozzi, zresztą to już chyba większość z nas sobie wcześniej policzyła w głowie. Wygrywając dziś oraz dwumecz z Duńczykami, możemy już mówić rywalu w 1/8. Warto się spiąć, nie wyobrażam sobie sytuacji, żebyśmy z Chelsea walczyli o awans, przy tym układzie meczów można już wcześniej zapewnić sobie rozstrzygnięcia.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 11:05

Będzie dobrze chłopy.

Pykniemy dzisiaj Szachtar 3:1 ;)

Ja już nie mogę się doczekać...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 11:25

Ja przewiduję powtórkę sprzed 4 lat, mecz z Zenithem. Wtedy również wracaliśmy do LM, bywało ciężko momentami i potrzebowaliśmy tej jednej bramki żeby ułożyć sobie spotkanie. Po bramce Del Piero Zenith przestał być groźny, co jak co, ale Ranieri potrafił defensywą kierować. takie tuzy jak molinaro, czy grygera powstrzymywały dość skutecznie chelsea, czy real...
Byle strzelić tę pierwszą bramkę, Szachtar wydaje się być groźniejszy w kontrach niż w ataku pozycyjnym.
szkoda, że nie będzie pełnego stadionu.
albertcamus pisze:A z kim najlepiej rozumie się Mirko? Z Matrim.
Z Gio współpraca leży, z Fabio już wygląda to lepiej. Ale mam wrażenie, że z Alessandro jest większe zgranie i się lepiej rozumieją.
to chyba dosyć oczywiste, obaj to support-strikerzy, powinni rywalizować o wyjście na boisko zamiast sobie przeszkadzać na boisku nawzajem...
Ostatnio zmieniony 02 października 2012, 11:29 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 11:28

pumex pisze:
Sorek21 pisze:Skoro ma grać Matri więc De Ceglie też powinien.W ostatnim meczu dobrze mu wychodziły dośrodkowania.
Ale nie bardzo wiem, co mają dośrodkowania Kuczera do Matriego, skoro ten drugi kompletnie nie umie grać głową?!
Nie przesadzajmy w drugą stronę. "Kompletnie" to grube nadużycie, trochę jednak głową też strzelał, także w Juve. Po drugie De Ceglie dobrze umie też (a może przede wszystkim) dograć po ziemi, więc to całe rozumowanie słabe.
No ale i tak brak Asamoah byłby dużym zaskoczeniem. Wprawdzie z tym "odpoczynkiem" bym nie przesadzał, bo przecież grał wcześniej non stop prawie (także z Violą w tygodniu), no ale to nasz pewniaczek. Inna rzecz, że najsłabszy mecz to chyba miał właśnie w LM, ale to jednak była Chelsea...
Matri? Stawiałbym prędzej na Fabio obecnie, ale ważne byśmy wygrali. Ciekawe kiedy Bendtner wystąpi, ale jeśli nie jest w formie, to lepiej niech poczeka.
Mecz może być kluczowy, ale wcale nie musi, np. remis nic nikomu nie załatwia, choć pewnie Ukraincy byliby zadowoleni.

Panie Zambrotta - Molinaro akurat zawsze był dobry w defensywie (a przynajmniej poniżej pewnego poziomu nie schodził), gorzej jak trzeba było wyjść za połowę.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 11:32

@D@$ pisze:Panie Zambrotta - Molinaro akurat zawsze był dobry w defensywie (a przynajmniej poniżej pewnego poziomu nie schodził), gorzej jak trzeba było wyjść za połowę.
obejrzyj sobie jakiś mecz Stuttgartu :prochno: tam to babole sadzi. Albo nawet sadził, bo chyba stracił tam swoją pozycję. Najlepiej wypadał w Juventusie Ranieriego, w kadrze Ferrary to było takie samo drewno co De Ceglie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 11:54

pan Zambrotta pisze: szkoda, że nie będzie pełnego stadionu.
Niekoniecznie. Jest jednak szansa, że ostatecznie wszystkie wejściówki zostaną wykupione. Wynika to z faktu, że im bliżej meczu, tym większy entuzjazm z nim związany w samym mieście. Kibice z Apulii i Sycylii zostali na miejscu po pojedynku z Romą. Wiele grup kibicowskich potwierdziło też swoją obecność, część z nich wstępnie zarezerwowało sobie bilety. Mają być tifosi z Rosji - dwa oficjalne fankluby z Moskwy i jeden z Petersburga, mają się także pojawić 3 grupy z Malty, kibice z Niemiec, Słowenii, Francji, Szwajcarii, Belgii oraz Norwegii. Wielu z nich jeszcze do Turynu nie dotarło (do stolicy Piemontu przybywają czarterami i autobusami). Jest zatem nadzieja, że jednak komplet będzie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 12:18

@D@$ pisze:
pumex pisze:
Sorek21 pisze:Skoro ma grać Matri więc De Ceglie też powinien.W ostatnim meczu dobrze mu wychodziły dośrodkowania.
Ale nie bardzo wiem, co mają dośrodkowania Kuczera do Matriego, skoro ten drugi kompletnie nie umie grać głową?!
Nie przesadzajmy w drugą stronę. "Kompletnie" to grube nadużycie, trochę jednak głową też strzelał, także w Juve. Po drugie De Ceglie dobrze umie też (a może przede wszystkim) dograć po ziemi, więc to całe rozumowanie słabe.
Rozumowanie słabe? Ja jednak będę tutaj bronił swojego zdania. Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale chyba Matri strzelił w Juve tylko jedną bramkę głową. Tak więc górne dośrodkowania De Ceglie do duetu Vucinic-Matri są raczej mało sensowne. Jeśli chodzi o płaskie wrzutki, to równie dobrze, jak nie lepiej, wykonuje je Asamoah.
Być może nie gramy w oparciu o dużą ilość dośrodkowań (i dobrze), ale Matri miał okazje do strzelenia bramki głową


Obrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 12:27

Liga ukraińska, to nie przaśna T - ME. Metalist potrafił wyjść z grupy LE niejednokrotnie i to z palcem w d... takie Karpaty Lwów też robiły kwalifikacje.
Mają dwie druzyny w LM. Zwykle Donieck słabo grał w Lidze Mistrzów, ale 2 sezony temu byli w QF i w pierwszym meczu zdecydowanie mogłoby się Katalończykom w dupce palić, gdyby mieszani Ukraińcy zachowali wtedy skuteczność. Zresztą w grupie też im poszło wtedy bardzo dobrze, oprócz jednego meczu. 25 wygranych z rzędu, to tak czy siak bardzo dobre osiągnięcie. Zobaczymy, jak to się przełoży na ten konkretny mecz, w końcu naszą serię meczów bez porażki, także miała zweryfikować LM.
Mam nadzieję, że jednak wygramy( tylko jeszcze jedna ekipa z SerieA mogłaby przystąpić do tego meczu - rozgrywanego w domu ze względnym spokojem, tak na margiinesie), choć oni też na pewno zdają sobie sprawę, że ten mecz ustawi całą grupę, jeśli nie będzie remisu. Oby nasi nie zaspali z początku.
Ostatnio zmieniony 02 października 2012, 12:40 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 12:35

mrozzi pisze:
pan Zambrotta pisze: szkoda, że nie będzie pełnego stadionu.
Niekoniecznie. Jest jednak szansa, że ostatecznie wszystkie wejściówki zostaną wykupione. Wynika to z faktu, że im bliżej meczu, tym większy entuzjazm z nim związany w samym mieście. Kibice z Apulii i Sycylii zostali na miejscu po pojedynku z Romą. Wiele grup kibicowskich potwierdziło też swoją obecność, część z nich wstępnie zarezerwowało sobie bilety. Mają być tifosi z Rosji - dwa oficjalne fankluby z Moskwy i jeden z Petersburga, mają się także pojawić 3 grupy z Malty, kibice z Niemiec, Słowenii, Francji, Szwajcarii, Belgii oraz Norwegii. Wielu z nich jeszcze do Turynu nie dotarło (do stolicy Piemontu przybywają czarterami i autobusami). Jest zatem nadzieja, że jednak komplet będzie.
A z Polski tylko Ja? Nikt nie ruszyl tylka?;>


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 12:37

iltalismano pisze:A z Polski tylko Ja? Nikt nie ruszyl tylka?;>
Dobra, dobra. Już się tak nie chwal. Wszyscy wiemy, że będziesz najgłośniej na stadionie śpiewał "Storia di un grande amore".

Jak mi wyczarterujesz samolot, kupisz bilet na mecz, ten za 130E i fundniesz puszkę coli, ewentualnie mogę być drugim z Polski, żebyś nie był sam


Obrazek
Zablokowany