LM 12/13 (gr. E) [02]: JUVENTUS 1-1 Shakhtar

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 07:54

Marzy mi się, żeby w końcówce (jak już będziemy prowadzić) wyskoczy Isla i czymś wreszcie zabłyśnie. Chciałbym tego, ponieważ jak na razie mu nie szło, a wiem, że ma potencjał.


rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 12:59

Shachtar wygral 25 meczy zrzedu na ukrainie, liczac poprzedni sezon.
Masakra.
Oczywiscie to bedzie ich najciezszy mecz ale ten mecz moze byc ciezszy od meczu z Chelsea, cale szczescie ze gramy u siebie.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 13:21

Liga ukraińska wiadomo..LM to inna bajka, w poprzednim sezonie Ukraińcy nie wyszli z grupy (APOEL, Zenit, Porto) notując wyniki:
(a) 1-2 Porto
(h) 1-1 z APOEL
(h) 2-2 Zenit
(a) 0-1 Zenit
(h) 0-2 Porto
(a) 2-0 APOEL
bilans: 1 zw. 2 rem. 3 por. i ostatnie miejsce w grupie. Jak widać ich forma krajowa nie przekłada się na Europę.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 13:27

chcę duetu Vucinić-Quagliarella. Gio i Matri mogą sobie pokopać w Sienie.
Nie wiem, po co przywołujecie statystykę, że Szachtar 25 razy pod rząd skosił ogórki na swoim polu. To o niczym nie świadczy.
MUSIMY wygrać :pray: zapewnimy sobie bardzo komfortową pozycję. Marzy mi się scenariusz wygrania 4 meczów pod rząd i wyjście w grudniu na zimne pola ukraińskie z Padoinem, Pogbą, Marrone i Giovinco jako box-to-boxem. A wtedy żegnamy czelsi z lm 8)


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 13:30

pan Zambrotta pisze: Nie wiem, po co przywołujecie statystykę, że Szachtar 25 razy pod rząd skosił ogórki na swoim polu. To o niczym nie świadczy.
W naszym przypadku też nic nie znaczy? Powinniśmy wyjść najsilniejszym składem i wtedy obok Mirasa będzie Giovinco. Quagowi przydałoby się podobne wejście smoka jak z Chelsea.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 13:39

Podobno mamy wyjść takim składem jak z Chelsea, czyli Vucinic i Gio z przodu. Nie mam nic przeciwko. Gio jest przez wielu niedoceniany.
Stoimy przed szansą stworzenia sobie komfortowej sytuacji, czyli 4pkt i 2 następne mecze z Duńczykami. Wygranie meczu jest koniecznością. Juventus powinien od pierwszej minuty przycisnąć i załatwić sprawę w 1. połowie, aczkolwiek wiem, że to łatwe na pewno nie będzie. Ale w końcu gramy u siebie :-D Myślę, że damy radę.


DelPiero_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 września 2011
Posty: 1
Rejestracja: 06 września 2011

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 14:50

Mecz będzie niezwykle trudny bo Szachtar to nie są ogórki. Jednak walczymy o wyjście z grupy i mecze u siebie będziemy musieli wygrywać bez względu na wszystko. Moje przewidywania co do wyniku to wygrana Juve w stosunku 2:1 może skromnie, ale najważniejsze jest zwycięstwo. Myślę, że Fabio będzie partnerem Mirko w tym spotkaniu, takie mam przeczucie.


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 18:00

MoreLL_FTL pisze:Marzy mi się, żeby w końcówce (jak już będziemy prowadzić) wyskoczy Isla i czymś wreszcie zabłyśnie. Chciałbym tego, ponieważ jak na razie mu nie szło, a wiem, że ma potencjał.
Isla powinien się wziąć za grę. Póki co przyszedł do Juve i w pierwszym tygodniu pobytu w Turynie zdążył zabłysnąć wypowiedzią, w której zdradza, iż ma nadzieję w przyszłości grać w Realu. Ja bym radził skupić się na Juventusie.

Co do meczu... podoba mi się podejście drużyny i szacunek do rywala. Jeśli wejdziemy w mecz skupieni nie ma opcji innej niż zwycięstwo. Obstawiam 3-1.

Forza Juve!


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 19:20

Czy bedzie ktos na meczu? Pochwale sie juz mam bilet i przydalo by sie towarzystwo. Licze na zwyciestwo na wlasnych oczach :)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
-JuveFan-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2011
Posty: 63
Rejestracja: 27 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 19:31

No ! Musimy to wygrać, nie ma innej opcji, chociaż nie będzie łatwo. Ale mamy własny stadion, własnych kibiców. MVP musi pokazać klasę po raz kolejny. To samo napastnicy, myślę że to będzie Mirek i Seba.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 19:57

Tuttosport przeprowadził wywiad z Marchisio i ten też dostrzega, że zwycięstwo w tym meczu nieźle by nas ustawiło. Potem 2 mecze z o wiele słabszym rywalem. Jeśli po tych 4 spotkaniach mielibyśmy 10 pkt, awans byłby praktycznie pewny.

Zaczyna mnie irytować przytaczanie tej jakże "fantastycznej" passy górników... To jest UKRAINA. :angry: Jak można jarać się takim osiągnięciem w tak słabej lidze? Mecz łatwy na pewno nie będzie, ale to MY jesteśmy zdecydowanym faworytem, gramy u siebie, mamy po swojej stronie o wiele więcej atutów. Trzeba walczyć o swoje, ale niektórzy na forum naprawdę przesadzają...


Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 21:22

Dokładnie coby nie mówić o lidze Ukraińskiej na pewno nie da się powiedzieć, że jest mocna. Shakhtar, Dynamo i długo długo długo nic. Coś ja liga portugalska jeszcze nie tak dawno: Porto i Benfica, teraz troszkę się tam wzięli w garść no i główni gracze osłabili.

No ale nie o tym... Wydaje mi się, że 3 punkty to nasz "musek" w tym spotkaniu. Z Duńczykami to mam nadzieje będzie jednak formalność, a wyjazd na Ukrainę i Chelsea u nas to będą trudniejsze mecze niż ten, tak więc trzeba jutro spiąć tyłki i zdobyć 3 punkty, następny mecz dopiero w niedziele i to ze słabiutką Sieną. Jeśli chodzi o atak to obsada roli obok Mirka jest mi obojętna czy to będzie Q czy Seba - oboje są chyba w niezłej dyspozycji.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 21:34

Wiele źródeł podaje, że mamy wyjść takim samym ustawieniem jak w Londynie. Oznaczałoby to parę napastników Giovinco - Vucinić. Seba przy swojej dynamice mógłby narobić trochę szumu... Okazuje się jednak, że największe szanse na grę obok Czarnogórca może mieć Matri. Nie wiem właściwie, co o tym myśleć, bo ostatnio rzeczywiście zagrał nieźle, ale czy aby na pewno jest to obecnie najlepsze z możliwych rozwiązań? Reszta składu bez zmian.


psychol_sympatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 87
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 21:36

pan Zambrotta pisze: Marzy mi się scenariusz wygrania 4 meczów pod rząd i wyjście w grudniu na zimne pola ukraińskie z Padoinem, Pogbą, Marrone i Giovinco jako box-to-boxem. A wtedy żegnamy czelsi z lm
Teraz sobie dopiero uzmysłowiłem, że to się może zdarzyć. To by było epickie.


Obrazek
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 22:22

Jutro bym chciał zobaczyć Fabio i Mirka w podstawie, a ewentualnie w drugiej połowie Sebę. Na Sienę puścić Matriego i Gio. Może Bendtnera na jakieś ogony wpuszczać i tyle. Vucinić imo nie zagra ze Sieną, bo musi wreszcie odpocząć. Reszta napastników jest raczej wypoczęta. Górnicy imponują formą na własnym podwórku, ale najlepszy przeciwnik z jakim się mierzyli jest pokroju Genoi.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Zablokowany