LM 12/13 (gr. E) [02]: JUVENTUS 1-1 Shakhtar

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 23:48

juveman7 pisze:
sikor.29 pisze:...... to mamy pozamiatane. Bo chyba każdy z nas przed tym meczem wiedział że Ukraincy to poziom wyższy niż Roma. ......
Co roku w LM pojawiaja sie gietkie parowy z wielkimi nadziejami. Troche sensacji na poczatek a potem droga powrotna do domu.
Szrachtar zagral dobrze bo Juventus im na to pozwolil.
Czas pokaze umiejetnosci druzyn w grupie. Szachtara czeka dwumecz z czelsi, potem rewanz z Juve i mecz z kelnerami z dani czy szwecji.
Zobaczymy jakie mocne te ukrainskie biegaczokopacze.
Juve dal ciala dzis. Bylem pewien ze pozremy zywcem dzisiaj srachtar. Niestety nie.
.
Chyba trochę się nie orientujesz. Myślisz, że to przypadek, że Szachtar był losowany z drugiego koszyka ?


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 23:49

Klasyczne podejście kibiców nie tylko tutaj...
Przeciwnik nie był lepszy - to Juve miało pecha.
Obrona trochę dzisiaj rozkojarzona zamiast wprost - byli objeżdzani jak dzieci przez szybkich zawodników przeciwnika.
Mirko miał słabszy dzień - nie. Obrońcy Szahtara to nie leszcze SerieA.
Jedno akurat się zgadza - Pirlo gra beznadziejnie. Niech zachowa się jak facet i zrobi komuś miejsce bo oglądać go w takiej dyspozycji to nikt nie chce.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 23:52

Vucinic dzisiaj grał kupe, niewiem co to za hejty w strone Giovinco? zagrał bardzo przyzwoicie, zaraz po wejsciu za Mirka Matri dostal od niego podanie na kilka metrow przed bramką mozna rzec ze mial pusta bramke i trzeba dodac ze nikt mu nie przeszkadzal w tym i niewiem jakim cudem pilka poleciala nad bramka..sorry mozecie sie czepiac ze moglismy stworzyc sobie wiecej sytuacji w tej 2 połowie, ale to wlasnie takie akcje moga ustawic mecz do konca spotkania i takie akcje TRZEBA wykorzystywać


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 23:52

Jedna wielka padaka... Z taką grą to szykuje się powtórka z LE jak graliśmy z Lechem. Sześć remisów i bajbaj...
W ciągu pierwszych 15min naliczyłem 7 długich podań... każde niecelne. Aż przestałem liczyć. Takiej serii beznadziejnych, złych podań dawno nie widziałem.
Ukraińce, z "ogórkowej ligi" praktycznie nas zbiły. Mamy farta, że jest ten jeden punkt.

Nie wierzę w co piszę, ale chyba tylko Gio zasługuje na uznanie, a reszta na kopa w dupsko.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 23:53

juveman7 pisze:porownujmy, ten wyraz sprawdzilem w necie jak sie pisze zeby nie piepsznac babola
Hyhy :smile:

Z reszty Twojego posta wynika, ze Szachtar to druzyna przypadkowa, o ktorej wiekszosc kibicow innych druzyn po raz pierwszy uslyszala w tym roku (tak jak np. o tym Nordeelelejdecostam). A dobrze wiesz, ze tak nie jest, bo gornicy z Doniecka troche ponad 3 lata temu zdobyli Puchar UEFA, a poltora roku temu grali w cwiercfinale LM, w ktorej regularnie wystepuja. Na podworku krajowym od 3 lat dominuja, graja na nowym stadionie, ktory miesci ponad 50.000 ludzi, a ich wlascicielem nie jest zaden Abdul, tylko Ukrainiec.


Obrazek
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2012, 00:01

Niebywała kicha. Niby mamy kolektyw, ale nikt nie gra na wysokim poziomie. A tego wymaga LM. Nie mamy też snajpera, ale to wiedzieliśmy już po mercato. Nie pozostaje nic innego niż budować formę, bo zawodników stać na grę na światowym poziomie. Zobaczymy za miesiąc w jakim miejscu będziemy, kto wykona progres.

Puchary pucharami, liga ligą. Asamoaha dwa oblicza.
W LM powinien grać na środku, a nie na lewej flance. Nie robi rajdów, gdyż ma z tyłu głowy myśl "jak za bardzo pójdę do przodu, to po mnie zrobi się dziura".


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2012, 00:09

mecz slaby
pytanie do ogarnietych dlaczego nasze barwy wszystkie wisiały do góry kołami i słaby doping na tym meczu ?


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 października 2012, 00:33

Castiel pisze:Juventus grał taki shit, że wylewał mi się z monitora na klawiaturę...nie dotrwałem do końca meczu.
no to tylko pogratulować, bo taki z Ciebie kibic jak z koziej pupy trąbka.
Castiel pisze:Teraz pewnie wygramy z tymi leszczami z Danii czy skąd oni tam są i znowu będziemy klasowym zespołem :happy:
W jednym poście piszesz o sucharach po czym walisz jeszcze większym... ta ironia miała być śmieszna? uwierz - nie była.

Mecz przeciętny w naszym wykonaniu. Szachtar zawiesił wysoko poprzeczkę. Remis zasłużony, trzeba wyciągnąć wnioski. Jak ktoś słusznie zauważył, brakuje Conte na ławce. Jednak wszystkich wylewanych tutaj ogromnych żali kompletnie nie rozumie. Pirlo zagrał źle? No jak na swoje możliwości to fakt, że kapitalny to on nie był, ale na pewno wyróżniający się w naszym zespole.

Ps. z różnych powodów, to był mój dopiero 3 mecz na żywo obejrzany w tym sezonie. Dwa poprzednie to z... Chelsea i Violą :prochno:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2012, 01:11

mrozzi pisze:
pumex pisze:A może po prostu faktycznie SerieA jest tak słaba, że w niej dajemy radę, ale w LM taki Shakhtar grając w Turynie nas przewyższa w wielu aspektach? :think:
Już przechodzisz sam siebie. :angry: Ten Juventus, który dzisiaj oglądaliśmy, tak naprawdę w niczym nie przypominał drużyny, która wcześniej świetnie sobie radziła. Naprawdę myślisz, że to Szachtar sprawił, że graliśmy tak słsłabo ?
no a kto inny mial to sprawic ? :shock:
Gra sie tak jak jak przeciwnik pozwala, szachtar nie pozwolil na wiele, byl od nas lepszy. Ty jak zwykle "Juventus och ach, klasowa druzyna, bardziej my sie nie przylozylismy niz Szachtar jest lepszy".

Trudna sytuacja, w Turynie trzeba wygrac z Chelsea, w Doniecku nie przegrac.
Sajan pisze:mecz slaby
pytanie do ogarnietych dlaczego nasze barwy wszystkie wisiały do góry kołami i słaby doping na tym meczu ?
transmisja szla do Australii dla Alexa po drugiej stronie globu, to transparenty do gory nogami powiesili.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2012, 01:23

Czy to tylko moje odczucie, że klasowość ani 'ło jezu jesteśmy jak barselona' nie ma nic do rzeczy, a po prostu nie mieliśmy siły biegać ?

Vidal - słabo
Lichy (wierząc komentatorom) zrobił koło 10 km
Pirlo zdychał na murawie od końcówki I połowy

Na dobrą sprawę. Mając farta i gdyby Marchisio strzelił chociaż jedną bramkę z jego okazji to byście pisali- no słabo, ale Juve imba i wciąż jesteśmy the best, wyjdziemy z grupy na 1 miejscu !!!!!11111onoenoenoeno

więc ogarnijcie banana, bo póki co największa mądrość w tym temacie, to tekst Zambro o transparentach i Olku :prochno:


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2012, 07:28

Tyle lat już kibicuję, że widziałem podobne scenariusze. Jeszcze za czasów Wielkiego Juve też mieliśmy podobne wpadki, więc nie ma co płakać. Nie zgodzę się, że to Szachtar był tak mocny, że my nawet pierdnąć nie mogliśmy, gdyby nasi zagrali tak jak nas do tego przyzwyczaili to wyglądałoby to inaczej. Co nie potrafią tak grać ? Potrafią, tyle, że teraz im nie wyszło, nie wiem, zmęczenie, brak motywacji, coś zwyczajnie nie zatrybiło? Jak widzę, zachwyty nad Szachtarem, że nie mamy szans, że nas pojadą itp, to mnie śmieszy. Rok temu zajęli ostatnie miejsce w grupie, przeciętnej grupie, teraz są na gazie i faktycznie mogą coś namieszać ale to zależy od nas, nie od nich. Jak będziemy grać padakę i przytrafi się nam dołek formy to pewnie ten scenariusz jest realny, ale ja tam płakać nie zamierzam. Czas pokaże.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2012, 08:45

Wczoraj kompletnie nie poznawałem Juventusu. Przez pierwsze 20 minut można było odnieść wrażenie, że zamienilśmy się z Ukraińcami koszulkami i to my gramy na pomarańczowo. Dzisiaj czytam wypowiedź Carrery, który mówi, że Juve zagrało bojaźliwie. Mógłbym jeszcze zrozumieć debiutancką tremę na Stamford Bridge przeciwko Chelsea, ale na własnym stadionie przeciwko Szachtarowi to już trochę mniej. BATE jakoś nie miało obaw przed pojechaniem Bayernu, a nasi trzęśli portkami przed Szachtarem? Coś tu jest nie tak. Lucescu powiedział, że Szachtar był lepszy i nie pozostaje mi nic innego jak się z nim zgodzić. Z tego remisu podobnie jak w meczu z Fiorentiną to my jesteśmy zadowoleni, a przeciwnik czuje niedosyt. Teraz komplet punktów w meczu z Nordsjellandem stał się koniecznością. Chcę powrotu takiego Juve jakie oglądamy w Serie A.


Obrazek
Hubert_bn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 80
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 03 października 2012, 08:48

Ja myślę, że Chelsea teraz zremisuje na Ukrainie z Szachtarem my wygramy w Dani i pierwsza trójka będzie miała po 5pkt. Wtedy wszystko będzie zależało od naszej postawy. Czemu kibice wczoraj zawiedli?


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2012, 08:50

Z tego co zauważyłem, to Juve najwięcej bramek i sytuacji zyskuje z gry pod samą linia pola karnego - wymiana między napastnikami i w końcu strzał, albo prostopadła między obrońcami na granicy spalonego. Tutaj znakomicie Szakhtar wyszedł z tej konfrontacji, ustawili się bardzo wysoko. Nasz Mirko nie dał rady podejść dostatecznie blisko.

Poza tym strasznie wymęczyli naszych tym rozgrywaniem przez swojego bramkarza. Nasi biegali, żeby wymusić błąd, ale biegli dwójką, niekiedy trójką. Zostawialiśmy im miejsce w środku.

Pogba jako jedyny z naszych zabrał raz piłkę Willianowi, ale to i tak nie czysto, bo wyszło chyba za linię boczną.

Co do poszczególnej gry naszych zawodników, wszystko zostało napisane. Wg. mnie fakt, że nie przegraliśmy żadnego spotkania od 45 meczy z rzędu wynika jedynie z tego, że mamy Giggiego. Kilka razy zagraliśmy przecież słabiutko.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 października 2012, 09:52

Imo to Juventus mógł zagrać zdecydowanie lepiej. Może to wina zmęczenia, bo w końcu trzon drużyny nie miał zbyt wiele odpoczynku ze względu na Euro i mecze eliminacyjne do mundialu. Jakby Szachtar zagrał z Juventusem, który miałby Pirlo z formą z Euro oraz Marchisio i Vidala, którzy by zagrali jak na SB to pewnie wszyscy by się spuszczali nad grą Bianconerich. To czego trzeba Juventusowi to snajperą, który z pół sytuacji strzeli gola. Może trzeba dać szansę Fabio, może Duńczykowi, a może trzeba sprowadzić LL. Wiem jedno. Z Ncośtam będzie 6 pkt, a z Chelsea i Szachtarem zdobędziemy jeszcze co najmniej 4 pkt.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Zablokowany