Serie A 12/13 (6): JUVENTUS 4-1 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 11:02

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 6 kolejki SerieA 12/13: JUVENTUS - Roma

Czas:

29.09.2012 (sobota), godzina 20:45

Miejsce:

Turyn - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1927
Barwy: Żółto-czerwone
Przydomek: Giallorossi
Właściciel: Thomas DiBenedetto
Prezes: James Pallotta
Dyrektor generalny: Franco Baldini
Dyrektor sportowy: Walter Sabatini
Menedżer: Zdenek Zeman
Oficjalna strona AS Roma

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 0
Remisów: 2
Przegranych: 1



Ostatnie mecze:
(26.09.2012) – Roma 1:1 Sampdoria (SerieA)
(23.09.2012) – Cagliari 0:3 Roma [walkower] (SerieA)
(16.09.2012) – Roma 2:3 Bologna (SerieA)
(02.09.2012) – Inter 1:3 Roma (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Pablo Osvaldo, Alessandro Florenzi (2 gole w SerieA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Francesco Totti
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

. 1. JUVENTUS
. …
. 6. Roma

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(25.09.2012) – Fiorentina 0:0 JUVENTUS (SerieA)
(22.09.2012) – JUVENTUS 2:0 Chievo (SerieA)
(19.09.2012) – Chelsea 2:2 JUVENTUS (Champions League)
(16.09.2012) – Genoa 1:3 JUVENTUS (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Mirko Vucinic, Sebastian Giovinco, Fabio Quagliarella (2 gole w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Kwadwo Asamoah
Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z ROMĄ



Przewidywane składy

Wg LGDS:

:ball: JUVENTUS

:ball: Roma

Wg Tuttosport:

Obrazek


mecz na żywo w TV:

Obrazek

Al Jazeera Sport +1
Arena Sport 3 / HD (cro)
Arena Sport 4 (srb)
AzTV
C More Urheilu (finland)
C+ Fútbol (esp) / HD
C+ Sport (france) / HD
Canal 8 Sport (den)
Canal 9 (norway)
nSport / HD
NTV Plus Futbol 2 / HD
OTE Sport 2
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport 1 Select HD (ned)
Sport TV3
SportDigital.tv
SportKlub (hungary)
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 3 (za)
TRK Futbol+ / HD
TV4 Sport Xtra HD (swe)
BEL: Sporting Telenet HD2
CYP: Cytavision Sports 1


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 28 września 2012, 13:49 przez pumex, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 11:18

Zobaczymy, czy poprzedni mecz to wpadka czy rzeczywiście zniżka formy. Obrona jak zawsze. Liczę na Markiza od początku i Vidala. Pirlo jest mi teraz obojętny bo za wiele do gry nie wnosi. Mógłby zagrać Pogba, ale itak pewnie Andrea wybiegnie w pierwsyzm. A w ataku? hmmm :think: cienizna. Liczę jednak na Vuc-Gio. Trzeba to wygrać!


Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 11:21

Czekałem na ten temat pumi. Grazie.

A teraz do meritum. Po pierwsze, życzę sobie i Wam, aby Juve przypomniało sobie jak gra się piłką i jak kreuje się sytuacje do zdobycia gola (nie pamiętam kiedy po raz ostatni nasz rywal był częściej przy piłce niż my). Po drugie, aby Andrea i Mirko w końcu zagrali na miarę swojego poziomu, a Fabio udowodnił, że dobre występy w spotkaniach z Chelsea i Chievo nie były dziełem przypadku. Po trzecie, żeby Zdenuś zrozumiał, gdzie jest jego miejsce w szeregu zwanym calcio.

Roma nie ma w ogóle formacji defensywnej. Jeżeli zagrają zgodnie z filozofią swojego nowego treneiro, powinniśmy spuścić im solidny łomot.

Chciałbym też, aby udało się zagrać na zero z tyłu.


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
Pabloz9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2006
Posty: 158
Rejestracja: 09 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 11:25

Świetną zapowiedź meczu przygotowała oficjalna strona Juve. Motyw z Lichtem genialny. KLIK!

Mam nadzieję, że LGDS nie trafiła z Matrim w ataku. Chciałbym tam zobaczyć Mirko i Fabio.


"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego."
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 11:30

Dzięcioł pisze:Czekałem na ten temat pumi. Grazie.

A teraz do meritum. Po pierwsze, życzę sobie i Wam, aby Juve przypomniało sobie jak gra się piłką i jak kreuje się sytuacje do zdobycia gola (nie pamiętam kiedy po raz ostatni nasz rywal był częściej przy piłce niż my). Po drugie, aby Andrea i Mirko w końcu zagrali na miarę swojego poziomu, a Fabio udowodnił, że dobre występy w spotkaniach z Chelsea i Chievo nie były dziełem przypadku. Po trzecie, żeby Zdenuś zrozumiał, gdzie jest jego miejsce w szeregu zwanym calcio.

Roma nie ma w ogóle formacji defensywnej. Jeżeli zagrają zgodnie z filozofią swojego nowego treneiro, powinniśmy spuścić im solidny łomot.

Chciałbym też, aby udało się zagrać na zero z tyłu.
Rzecz jasna mecz meczowi nierówny i trudno o jakiekolwiek wnioski, zwłaszcza po raptem pięciu kolejkach, ale Roma wydaje się być naprawdę dziurawa jak durszlak. Viola nas zdusiła, bo grali bardzo wysokim pressingiem, bardzo dobrze bronili się już na naszej połowie... Biorąc pod uwagę braki Romy, należałoby nas stawiać w roli faworyta.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 11:31

Strasznie mi zależy (chyba jak wszystkim kibicom Juve) by Roma przegrała i to sromotnie. Jestem pewny ,że Conte odpowiednio zmotywuje zawodników, by utrzeć nosa temu pyszałkowi na ławce Rzymskiego klubu.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 11:38

mazi12 pisze:Mógłby zagrać Pogba, ale itak pewnie Andrea wybiegnie w pierwsyzm.
Hmm... prawdopodobnie, ale to nie jest aż takie pewne. We wtorek gramy mecz z Shakhtarem i w tym spotkaniu na bank wystąpi Pirlo, jeśli oczywiście nic złego się nie stanie, tfu, tfu. Andrea grał 65 minut z Violą, czeka na niego bój w LM i miałby w sobotę grać kolejne minimum 60-70 minut? Nie wiem , nie wiem.. wolałbym zobaczyć Pirlo niż Pogbę, bo jest wyższą gwarancją, ale według mnie nie jest to takie pewne.
Pabloz9 pisze:Mam nadzieję, że LGDS nie trafiła z Matrim w ataku
Oj nie, nie. Naprawdę nie uśmiecha mi się oglądać poczynań Matriego
Dzięcioł pisze:Roma nie ma w ogóle formacji defensywnej. Jeżeli zagrają zgodnie z filozofią swojego nowego treneiro, powinniśmy spuścić im solidny łomot.
Jeśli Fiorentina tak bardzo zmobilizowała się na mecz przeciwko nam, to aż strach pomyśleć, jak bojowo nastawi swoją drużynę Zeman, mówię poważnie. Jego Roma prędzej podpali się żywcem, niż lekko i łatwo odda mecz znienawidzonemu Juventusowi. Mimo tych ich dziur w obronie i wątpliwej taktyce spodziewam się jeszcze cięższego boju niż na Artemio Franchi i z taką grą jak ostatnio nie wróżyłbym nam zwycięstwa, chociaż mocno na nie liczę i w nie wierzę.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 12:03

Dzięcioł pisze:Roma nie ma w ogóle formacji defensywnej. Jeżeli zagrają zgodnie z filozofią swojego nowego treneiro, powinniśmy spuścić im solidny łomot.
Hmm... ale podobną filozofią zagrała z nami Viola... ( ofensywnie, odważnie, agresywnie ). Wszyscy wiedzą jak się skończyło, niemal nie istnieliśmy. Miejmy nadzieję, że to nasi zlekceważyli trochę Violę ( co swoją drogą nie oznacza nic dobrego, bo powinni do każdego meczu z pokorą podchodzić, to dało sukces w poprzednim sezonie, a możliwe że zrodziło się im w głowach myślenie, że skoro jesteśmy mistrzem to każdy będzie z pełnymi gaciami na nas wychodził i nie odważy się zagrać odważnie jak Viola ).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 12:29

Zapowiedź <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!

"Stephan, do you remember the final score?"

Rozwaliłem mnie ten tekst! :D


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 13:42

Zero zmian na ten mecz. Wychodzić najmocniejszym składem.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 14:10

wagner :ok: :ok:
Dokładnie, koniec kalkulacji, trzeba spiąć pośladki i zagrać dobry mecz.
W ataku Vucinić i Quag. I żadnego Giaka w pomocy.
Oby wszystko wróciło do normy.


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 14:38

Kolejny mecz w HD. Tyle meczów Juve w TV to chyba nie było jeszcze w historii :)

Trzeba wygrać z Romą i tyle. Pokazać, że nadal jesteśmy w formie. Chociaż teraz natężenie meczów jest bardzo duże, a dwa dni po Romie, już gramy z Shaktarem. Szkoda, że nie w środę - byłaby dłuższa przerwa. Miejmy nadzieję, że w sobotę nasi przez nadchodzący mecz w LM nie będą się oszczędzać.
Conte w ramach motywacji powinien pokazać im parę wypowiedzi Zemana
:lol:


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 14:42

Ja tam o ten mecz się nie boje. Dużo więcej wątpliwości miałem przed meczem z Fiorentina, ale Roma... gubią punkty niemal z każdym. Robią straszne błędy, które nie mogą mieć miejsca jeżeli chcą myśleć o europejskich pucharach. Jak mozna wygrywać u siebie 1:0, grać jednego więcej i ostatecznie zremisować z beniaminkiem? Albo wygrywać 2;0 i przegrać 2:3 (również u siebie z Bologna). Może i z przodu Roma potrafi coś ukłuć, ale ich obrona (mówiąc obrona mam na myśli zarówno samych zawodników jak i system gry w defensywie) kuleje. Nie wyobrażam sobie aby tego meczu nie wygrać...szczególnie u siebie!


Nasz atak? Mirko + obojętne... chociaż chyba dałbym jeszcze szanse Gio.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 15:17

No i czas na Rome Zemana ;D
To co panowie? Może powtórka z porzedniego mistrzowskiego sezonu? 30 minuta 3-0 i przewaga zawodnika ;D ??
Niewidziałem jak grała Roma wczoraj ale jeśli się prowadzi 1-0 i gra jednego więcej to nie można tracić pkt, Roma to zrobiła i bardzo dobrze.

Ze strony rzymian pewnie zobaczymy otwarty futbol przez co będziemy mieć dużo miejsca na boisku ;) Co so skladu to żadnych zmian nie chce mimo że za chwile mecz ze Szachtarem...

Przewiduje jakieś skromne 3-0 dla nas.

FORZA JUVE!!


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 15:22

Wojtek pisze:To co panowie? Może powtórka z porzedniego mistrzowskiego sezonu? 30 minuta 3-0 i przewaga zawodnika ;D ??
Denerwują mnie takie teksty, choć wiem, że są one w tonie pół-żartobliwym. Już byli tacy, co widzieli gładkie 3:0 z Fiorentiną, tyle, że oni pisali poważnie :roll:
Wojtek pisze:Ze strony rzymian pewnie zobaczymy otwarty futbol przez co będziemy mieć dużo miejsca na boisku ;)
Tak jak z Violą. Ci też zagrali otwarty futbol...


Obrazek
Zablokowany