Serie A 12/13 (6): JUVENTUS 4-1 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 10:26

Znakomity mecz w naszym wykonaniu. Jak dla mnie do utraty bramki nasi grali sobie leniwie oszczędzając siły, a że czasem udało się skonstruować akcje - tym lepiej. Gdyby był to mecz o czymś decydujący, czy wymagający pogromu, to taki - moim zdaniem, by zaistniał i to bez problemu.

Trzeba jednak zachować spokój. Lucescu to trener z pewnością bardziej myślący, bez takich klapek na oczach. We wtorek raczej już nie będzie takich rozciągniętych formacji do rozmontowywania, takich obrońców nieogarniętych ani wchodzenia w pole karne jak w masło. Tym bardziej, że Donieck może się skupić na kontrach głównie. Mimo wszystko z taką grą jest realna opcja, że i za dwa dni wygramy.
Ostatnio zmieniony 30 września 2012, 10:33 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 10:30

Joshua pisze:Dlaczego flagi na trybunach wisiały do góry nogami?
Też mnie to męczy...

Mecz koncertowy, co tu dużo mówić. 4-1 to najmniejszy wymiar kary. Trochę za bardzo odpuściliśmy 20 min. drugiej połowy, na szczęście roma nie miała na nas argumentów.
Cieszą gole napastników, zwłaszcza Matriego. Wczoraj nie zabardzo wypadł Caceres i Vucinic chyba nie chciał zrobić krzywdy swoim byłym kolegom.
Trochę późno zrobiliśmy zmiany.

Nie widzę dla nas rywala do tytułu poza napoli, liczę, że dziś sampa urwie im pkt.

Teraz Szachtar, nie wiedziałem nawet, że w tym sezonie wygrali wszystkie swoje mecze... :whistle:


Obrazek
_Piotrek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lutego 2008
Posty: 179
Rejestracja: 16 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 10:48

Dragon pisze:
Joshua pisze:Dlaczego flagi na trybunach wisiały do góry nogami?
Też mnie to męczy...
Nie jestem ekspertem od spraw kibicowskich, ale doczytałem, że był to protest wobec zakazu machania flagami i banerami w czasie meczów.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 11:01

Zwycięzców się nie sądzi...
Świetny mecz Juve. Napiszę to samo co rok temu - szkoda mi tego De Rossiego. Na prawdę...facet zasługuje by grać w klubie, który może coś osiągnąć. Z Zemanem na ławce to mają gwarantowane +60 straconych goli w sezonie.


Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 11:32

Po tym meczu wkońcu zrozumiałem o co chodziło Pana Lipińskiemu piszącemu że dla ligi lepiej gdyby było więcej ludzi takich jak Zeman :D


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 11:55

Fajny mecz dla oka. Akcja Barzagliego - pięty lizać. Szkoda tylko, że Bendtner znowu nie zagrał :(


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 12:05

pumex pisze:Grek został sprowadzony, żeby pełnić dokładnie taką samą rolę, jak Verratti w Pescarze Zemana. Oglądając jakieś dwa przedsezonowe mecze Rzymian szczerze powiedziawszy chłopak ładnie się prezentował, a tu taka kupa
Chociaż to tak naprawdę żadna odpowiedź na Twoje pytanie. Może De Rossi nie jest registą, ale na pewno lepiej zaprezentowałby się wczoraj ja pozycji Tachtsidisa
Grek jest beznadziejny na tej pozycji, potwierdza to w zasadzie w każdym meczu. Umiejętności defensywne 0. A De Rossi jest naprawdę stworzony do gry w samym środku. Świetnie czyści, ustawia się i rzuca wiele bardzoooo dobrych piłek, wyprowadza piłkę, no wykorzystuje wszystkie swoje atuty. Płaczę nad jego losem. W reprezentacji wiadomo - jest Pirlo, Daniele gra z boku, ale w klubie powinien być ustawiany tam gdzie gra najlepiej, bo przecież to gracz, który wznosi Romę na wyższy poziom. Oczami wyobraźni widzę De Rossiego w Juventusie na pozycji Bonucciego - ooo, właśnie wznosi puchar Ligi Mistrzów.

Corcky pisze:Zresztą to o czym piszę, potwierdza reakcja po golu, w którym całą robotę odwalił fantastyczną akcją Barzagli. Giovinco pokazał język, wspiął się na bandy :lol:, jakby niewiadomo na co liczył. Pasowałby jednak w takiej sytuacji, przy takim wyniku, podbiec do piłkarza, który nadzwyczajnie asystował, a nie samemu prężyć muskuły.
:prochno: po prostu nie wiem jak to skomentować.


ObrazekObrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 12:09

Momentami to grali z nimi jak z dziećmi, no ale co na to poradzić, jak się ma w składzie jakieś kasztany to inaczej być nie może.
Rozwalił mnie ten komentarz, szło to mniej więcej tak:

- Ferguson zrezygnował z Pogby
- Z tego co ja czytałem, to Pogba nie chciał przedłużyć kontraktu
- ... <głucha cisza w odpowiedzi> :prochno:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 12:16

Widzę, że dla niektórych Giovinco lepiej by zrobił gdyby sie przewrócił i udawał nieżywego... :doh:
De Rossi pisze:Płaczę nad jego losem. W reprezentacji wiadomo - jest Pirlo, Daniele gra z boku, ale w klubie powinien być ustawiany tam gdzie gra najlepiej, bo przecież to gracz, który wznosi Romę na wyższy poziom. Oczami wyobraźni widzę De Rossiego w Juventusie na pozycji Bonucciego - ooo, właśnie wznosi puchar Ligi Mistrzów.
Ja również. Nie wiem co oni tam wyprawiają w Rzymie. Gdyby nie De Rossi to Roma walczyłaby o środek tabeli. Pogonic Bonuca i rozbić bank dla Daniele :ok:


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 12:21

Gdybyśmy na przerwę schodzili z przewagą TYLKO dwóch goli to nie sądzę, byśmy w drugiej grali tak bojaźliwie. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, bo równie dobrze mogliśmy ograć Romę 6:0. Ale wynik idzie w świat i gra ogólnie rzecz biorąc musiała się podobać.
Jeśli miałbym kogoś wyróżnić to Mirko, najsłabszy zawodnik na boisku.
Brawo Juve, Forza Juve!!! :ok:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 12:28

Jak ktoś nie miał możliwości obejrzenia meczu to na YT jest cały mecz do obejrzenia -->
Rosyjski komentator.


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 12:28

A mnie zastanawia co krzyczał spiker przed początkiem spotkania. To jakaś nowa tradycja?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 12:34

. Nie wiem co oni tam wyprawiają w Rzymie. Gdyby nie De Rossi to Roma walczyłaby o środek tabeli. Pogonic Bonuca i rozbić bank dla Daniele :ok:
o jak ja bym chciał Daniela to mój ulubiony zawodnik włoski spoza Juve. Gra przepięknie z sercem, walczy do upadłego. Fantastycznie byłoby go ściągnąć, ale czy jest to możliwe, gdyby kiedyś DeRossi się u nas pojawił to nasza defensywa jest nie do zniszczenia.

To jedyny zawodnik Romy, który gra z sercem, jest "charakterny" a do tego nie jest chamem.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 12:40

JuventinoPS pisze:A mnie zastanawia co krzyczał spiker przed początkiem spotkania. To jakaś nowa tradycja?
Nie wiem czy o tym samym myślimy ale teraz pojawiło się "krzyczenie" ilości mistrzostw. Zauważyłem że na telebimie pojawiało się 10,20,30 na tarczy scudetto i nasi kibice odliczali ilość zdobytych mistrzostw.( w skróconej wersji bo na fecie odliczało się od 1 do 30). Mecz całego zespołu bardzo dobry z lekką drzemką w 2 połowie. Natomiast mimo wyniku 2 decyzje sędziego były trochę niezrozumiałe. Na początku meczu skoro Taddei faulował i był ostatnim obrońcą to powinno być czerwo nie żółta. Karny dla Romy to jakieś nieporozumienie tam nie było faulu jedyne co nie przemawia za Bonuccim to że nie interesowała go piłka tylko Destro, ale to była gra bark w bark.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 12:43

Robaku pisze: To jedyny zawodnik Romy, który gra z sercem, jest "charakterny" a do tego nie jest chamem.
De Rossi to piłkarz genialny. Jest jeszcze Totti, ale to palant. De Rossi poza fantastycznymi umiejętnościami jest jeszcze dobrym człowiekiem. W Juventusie znalazłoby się dla niego miejsce zawsze. Strasznie się męczy w Romie...Beppe :pray:


Zablokowany