Serie A 12/13 (5): Fiorentina 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 10:30

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 5 kolejki SerieA 12/13: Fiorentina - JUVENTUS

Czas:

25.09.2012 (wtorek), godzina 20:45

Miejsce:

Florencja - Stadio Artemio Franchi (47 300)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1926
Barwy: Fioletowe
Przydomek: Viola
Właściciel: Diego & Andrea Della Valle
Prezes: Franco Pozzi
Dyrektor sportowy: Daniele Prade
Menedżer: Vicenzo Montella
Oficjalna strona ACF Fiorentina

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 0
Remisów: 1
Przegranych: 1


Ostatnie mecze:
(22.09.2012) – Parma 1:1 Fiorentina (SerieA)
(16.09.2012) – Fiorentina 2:0 Catania (SerieA)
(02.09.2012) – Napoli 2:1 Fiorentina (SerieA)
(25.08.2012) – Fiorentina 2:1 Udinese (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Stevan Jovetic (4 gole w SerieA)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Borja Valero, Adem Ljajic
Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

. 1. JUVENTUS
. …
. 5. Fiorentina

JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ostatnie mecze:
(22.09.2012) – JUVENTUS 2:0 Chievo (SerieA)
(19.09.2012) – Chelsea 2:2 JUVENTUS (Champions League)
(16.09.2012) – Genoa 1:3 JUVENTUS (SerieA)
(02.09.2012) – Udinese 1:4 JUVENTUS (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Mirko Vucinic, Sebastian Giovinco, Fabio Quagliarella (2 gole w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Kwadwo Asamoah
Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z FIORENTINĄ



Przewidywane składy

Wg LGDS:

:ball: JUVENTUS

:ball: Fiorentina

Wg SKY:

Obrazek

mecz na żywo w TV:

Obrazek

Al Jazeera Sport +1
Al Jazeera Sport HD1
Arena Sport 3 / HD (cro)
Arena Sport 4 (srb)
C More Urheilu (finland)
C+ Fútbol (esp) / HD
C+ Sport (france) / HD
Canal 8 Sport (den)
ESPN (uk/ie) / HD
Idman TV
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport 1 Voetbal
Sport TV1 / HD
SportDigital.tv
SuperSport 6 (za)
TRK Futbol
BEL: Sporting Telenet HD2
CYP: Cytavision Sports 1
FIN: C More Urheilu HD
MLT: GO Sports 4
USA: beIN Sport ñ

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)


źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 11:57 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Kubas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2012
Posty: 89
Rejestracja: 21 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 10:41

Viola jest zdecydowanie najsilniejszą drużyną, z którą do tej pory zmierzymy się w lidze więc jestem pewien, że taka spokojna gra i tylko trzymanie ręki na pulsie jak z Chievo może nie wystarczyć. Oni mają nam coś do udowodnienia po porażce 5-0 wiosną i po zawirowaniach z Berbą latem :C . Mimo to, mam nadzieję, że wywieziemy z Florencji 3 pkty, bo mamy po prostu lepszy, bardziej zgrany team i z meczu na mecz wszystko wydaje się działać coraz lepiej. Liczę na Quaga i Gio od pierwszej minuty - nie dlatego, że mam coś przeciwko grze Mirka, ale mając w pamięci mecz z Genoą, twierdzę że może nam on dać dużo wchodząc z ławki w 60 minucie. Reszta składu raczej nie podlega dyskusji. W dodatku meczyk Lazio-Napoli w tym samym czasie, więc mamy szansę już trochę odjechać tym drużynom :wink: .

Generalnie, to wiem że zawsze gramy tylko o zwycięstwo, ale dla mnie minimalny dorobek punktowy w nadchodzących dwóch meczach z Violą i Romą to 4 pkty. 6 będzie spełnieniem marzeń i jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Już nie mogę doczekać się jutra, kiedy zasiądę przed N-ką. Jaram się niemiłosiernie natężeniem meczów naszej ukochanej drużyny ostatnimi czasy.
Forza Juve!

Edit: Patrząc na proponowane składy, widzę że Gazetta mocno nas oszczędza :lol: . Pomysł z Caceresem i De Ceglie na WB w pierwszym składzie raczej nie przejdzie. Jeśli chodzi zaś o obecność Lucio, to jestem jak najbardziej na :ok:
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 10:49 przez Kubas, łącznie zmieniany 1 raz.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 10:44

Dlaczego Vidal jako RWB? Mam nadzieję, że to tylko błąd w rysunku i zagra tam Isla lub Lichtsteiner.


Obrazek
Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 10:46

Ma ktoś potwierdzenie tego, że będzie na nSport? Bo w programie nie widzę.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 10:49

Kubas pisze:Już nie mogę doczekać się jutra, kiedy zasiądę przed N-ką. Jaram się niemiłosiernie natężeniem meczów naszej ukochanej drużyny ostatnimi czasy.
Forza Juve!
Trzeba przyznać, że po latach posuchy w tym temacie n'ka nas rozpieszcza :)
Trzy mecze w tygodniu w tv, nie pamiętam takich czasów.

Co do samego meczu, może być różnie. Liczę na jakąś czerwień ze strony Violi bo to pewnie będzie mecz nerwów i zwycięstwo 2:1 ale wszystko jest możliwe.

Edit: http://n.pl/co-ogladac/liga-wloska
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 10:50 przez binio, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 10:50

pablo1503 pisze:Dlaczego Vidal jako RWB? Mam nadzieję, że to tylko błąd w rysunku i zagra tam Isla lub Lichtsteiner.
Tak, to błąd w grafice. Ostatnio Sky coś plącze w ustawieniu. Pirlo rysują na prawej stronie, Vidala na środku, teraz na prawej, ale wszystko będzie w normie. U nich bardziej liczą się personalia niż ustawienie.
Pavon pisze:Ma ktoś potwierdzenie tego, że będzie na nSport? Bo w programie nie widzę.
KLIK!
Potwierdzili to również w studiu po meczu Juventusu z Chievo


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 10:52

pablo1503 pisze:Dlaczego Vidal jako RWB? Mam nadzieję, że to tylko błąd w rysunku i zagra tam Isla lub Lichtsteiner.
Jeżeli miałby się potwierdzić ten skład, to z oczywiście Isla będzie śmigał po prawej, a Vidal w środku, jednak moim zdaniem zobaczymy od pierwszej minuty Lichego.

Przepowiadam:
Jutro Jovetić nic nie pokaże ku smutkowi niektórych... oby ;)


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 10:59

Kubas pisze:W dodatku meczyk Lazio-Napoli w tym samym czasie, więc mamy szansę już trochę odjechać tym drużynom :wink: .
O tej samej godzinie, tylko 24h pozniej :P

Ten mecz mozemy jak najbardziej wygrac, jesli uda nam sie zdominowac rywala w srodku pola. Fiorentina ma tam bardzo duzo mozgu i techniki, ale brakuje im chyba troche miesni. Najbardziej trzeba uwazac na Jojo, ale ten w sobote pokazal, ze daleko mu do najwyzszej formy - gral bardzo samolubnie i spudlowal karnego.

Jesli chodzi o nasz sklad, to licze na powrot odswiezonego Pirlo i dalsze odrodzenie Quagliarelli. Na lewej stronie przydaloby sie dac odpoczynek Asamoahowi, ale z drugiej strony De Ceglie moze miec ciezka przeprawe z Cuadrado.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 10:59

Wątpię w taki skład. Do składu wrócą Pirlo i Barzagli, na prawej powinien znowu zagrać Isla i Giacch na lewej. W ataku pewnie ponownie zobaczymy Giovinco i będącego ostatnio w świetnej formie Quaga. teraz Mirko odpocznie.
Powinniśmy ich stłamsić jak Chievo.


Zugzwang

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2012
Posty: 67
Rejestracja: 15 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 11:19

W ogóle ta ramówka N-ki i ten Juventus na głównej stronie :? Niby prawo nasze zabrania reklamowania bukmachera, ale te lustrzane odbicia koszulek i przykrycie niektórych liter Sponsora przez medale wygląda komicznie, już mogli inne zdjęcie dobrać, widok stadionu Juve (obiektywna opinia bo najlepiej się prezentuje) czy też zlepek kilku topowych piłkarzy Serie A. Już bym to w paincie lepiej zrobił. Nie narzekam, bo sam z tej N-ki korzystam, ale mogli to lepiej zrobić, postarać się z reklamowaniem Serie A.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 11:41

Czekaj, czekaj bo coś mi umknęło... Marchisio załapał jakąs kontuzję , że wszędzie desygnują Giaka ?


Obrazek
toudi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 lutego 2005
Posty: 42
Rejestracja: 14 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 11:43

Kubas pisze:Już nie mogę doczekać się jutra, kiedy zasiądę przed N-ką. Jaram się niemiłosiernie natężeniem meczów naszej ukochanej drużyny ostatnimi czasy.
Mam dokładnie tak samo. Jeszcze wspominam ostatni mecz a tu już następny mecz.

Mam takie pytanie z innej beczki. W jaki sposób Juventus udaje się na wyjazdy (chodzi o te krótkie wyjazdy)? Samolotem czy autobusem? Bo niektóre miasta tak jak np Florencja to tylko 4h drogi, lub też Mediolan niecałe 3h. Jak oni udają na te wyjazdy?

I jeszcze jedno pytanie. Na jakiej stronie znaleźć statystyki z ligi włoskiej tj. liczba podań czy dośrodkowań itp.?


ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 11:47

Szkoda że nki nie mam;/ Pytanie do was, wiecie, znacie jakieś stronki z SopCastem ale z polskim komentatorem?

Co do meczu: spodziewam się ciężkiej przeprawy, na pewno nie będzie tak łatwo jak z Udine, albo jak w tamtym roku przy wygranym meczu 5:0 z Fiorą. Do składu dałbym Gio, mimo że jest lekko pod formą, to rywale na nim lubią kartki chwytać.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 11:58

Ciężki mecz i to na Artemio Franchi. Może i są nieobliczalni, ale oni się zmoblizują na mecz z nami. Pokonanie nas to dla nich jak zdobycie Scudetto. Mecz z wieloma podtekstami: sprawa Berbatova, walka o Jojo w czasie mercato. Wypowiedzi ociekające jadem Della Valle. My natomiast nie daliśmy się wplątać w tą wojnę na słowa i bardzo dobrze. Marotta tradycyjnie dyplomatycznie odpowiadał na te zaczepki bez niepotrzebnej spiny. Odpowiedzmy jutro im w jak najlepszy możliwy sposób, żeby znowu zamknęli jadaczki. Oby nie było żadnych kontrowersji sędziowskich. Powtórki wyniku z zeszłego sezonu nie będzie :D . Tak myślę przynajmniej, Fiorentina to teraz lepsza drużyna. Teraz niech wrócą ci co odpoczywali z Chievo. Fajnie byłoby strzelić szybko ze 2 gole i mieć mecz pod kontrolą do samego końca, ale zobaczymy jak to będzie. Ale myślę, że wygramy po ciężkim meczu.


EDIT: Bonucci musi uważać na żółtą kartkę, bo jest jako jedyny zagrożony 1 meczowym zawieszeniem za nadmiar kartek. Już teraz ma w sumie 3. 2 w tym sezonie i jedna z tamtego sezonu.
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 12:07 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 11:59

Cabrini_idol pisze:Czekaj, czekaj bo coś mi umknęło... Marchisio załapał jakąs kontuzję , że wszędzie desygnują Giaka ?
Wszędzie desygnują Giaccha? Ani Sky, ani Gazzetta, ani Tutto na niego nie stawia, tylko awizują Marchisio.

(grafika uaktualniona)


Obrazek
Zablokowany