Transmisja w TV/Internecie - TUTAJ WSZYSTKO

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 17:09

Ja chcę wykupić konto nie po to, żeby oglądać coś w lepszej jakości czy żeby nie przycinało, tylko dlatego, że właśnie ostatnio wiele transmisji pada a weebtv przy okazji LM zazwyczaj jest tak zapakowane, że bez konta premium wywala komunikat "zbyt duża liczba oglądających, wykup premium".

Paolo, ja szczerze mówiąc zaglądam na weebtv regularnie, ale jeszcze ani razu nie widziałem kanału Canal+ Sport. Inne są zawsze, Family, Family2, nSport, Film, ale nigdy Canal+ Sport. Dlatego właśnie pytam, bo myślałem, że część kanałów jest niedostępna dla zwykłych userów bez premium, ale po wykupieniu się pojawiają. Więc teraz kolejne pytanie: na jaki czas przed meczem najlepiej wykupić premium? Żeby nie było tak, że ja zrobię przelew a jakiś tak kod aktywacyjny czy co tam innego wyślą mi z opóźnieniem.
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2013, 17:12 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 17:12

Możesz kupić kod teraz i wpisać przed meczem.
Jednak nie radziłbym oglądać Ligi Mistrzów na weebtv. Jakość HD będzie przycinać, SD będzie działać płynnie no chyba, że wszystko padnie :)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 17:14

Mate.G pisze:Możesz kupić kod teraz i wpisać przed meczem.
Heh, ale po co mam teraz kupować, skoro nie mam pewności, że Canal+ Sport będzie dostępny? :)
Mate.G pisze:Jednak nie radziłbym oglądać Ligi Mistrzów na weebtv. Jakość HD będzie przycinać, SD będzie działać płynnie no chyba, że wszystko padnie :)
Mnie na jakości HD nie zależy. Zwykła jakość, która zazwyczaj jest na weebtv mi w zupełności wystarczy. Zależy mi na płynnym odtwarzaniu bez wyskakujących reklam i polskiej stacji ze studiem przedmeczowym, dlatego onet odpada.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 17:20

pumex pisze:
Mate.G pisze:Możesz kupić kod teraz i wpisać przed meczem.
Heh, ale po co mam teraz kupować, skoro nie mam pewności, że Canal+ Sport będzie dostępny? :)
W tym miesiącu kupiłem abonament i ani razu się nie zdarzyło, żeby ten kanał był niedostępny. On jest dostępny tylko dla kont premium, jeżeli takowego się nie posiada, to nie widać go często na liście dostępnych kanałów.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 17:21

No ale skoro to stream z c+ sport to chyba jest studio przed meczem? To nie będzie to samo co na onecie?


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 17:23

Będzie dostępny zawsze jest. To jest interes na takie dni to Oni się szykują :prochno:. Jednak czasem zbiera się po prostu zbyt dużo osób. Poprzez XBMC weebtv lepiej działa także warto to pobrać.

A po płacić za jakość SD
http://goodcast.tv/canalsport.html
Ostatnio działa dobrze, sprawdzałem 2 tyg temu podczas meczów LM nie przycinał.
czasem też można sprawdzić tu
http://www.radio81.pl/tv-online/
(nie które przekierowują na weebtv)
Hoffman pisze:No ale skoro to stream z c+ sport to chyba jest studio przed meczem? To nie będzie to samo co na onecie?
Nie na onecie jest tylko transmisja z meczu, bez komentarza
KOMPLETNIE NIE POLECAM! Szajs i przycina raz się skusiłem


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 17:28

szczypek pisze:
pumex pisze:
Mate.G pisze:Możesz kupić kod teraz i wpisać przed meczem.
Heh, ale po co mam teraz kupować, skoro nie mam pewności, że Canal+ Sport będzie dostępny? :)
W tym miesiącu kupiłem abonament i ani razu się nie zdarzyło, żeby ten kanał był niedostępny. On jest dostępny tylko dla kont premium, jeżeli takowego się nie posiada, to nie widać go często na liście dostępnych kanałów.
Oo, przede wszystkim o to mnie się rozchodziło. Dzięki szczypson za konkret :ok:
Hoffman pisze:No ale skoro to stream z c+ sport to chyba jest studio przed meczem? To nie będzie to samo co na onecie?
Stream z onetu chyba nie jest z C+ Sport (?) Ja oglądałem LM na onecie 2 razy i ani razu nie było studia. Transmisja włączała się na około 10 minut przed rozpoczęciem meczu ale obraz był cały czas ze stadionu (w przerwie również), nie było komentarza ani logo żadnej telewizji.
Mate.G pisze:A po płacić za jakość SD
http://goodcast.tv/canalsport.html
Ostatnio działa dobrze, sprawdzałem 2 tyg temu podczas meczów LM nie przycinał.
Choćby po to, żeby przez 90 minut krew mnie nie zalewała przez te pieruńskie reklamy. Chyba się skuszę na weeb.


Obrazek
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 17:46

szczypek pisze:
pumex pisze:
Mate.G pisze:Możesz kupić kod teraz i wpisać przed meczem.
Heh, ale po co mam teraz kupować, skoro nie mam pewności, że Canal+ Sport będzie dostępny? :)
W tym miesiącu kupiłem abonament i ani razu się nie zdarzyło, żeby ten kanał był niedostępny. On jest dostępny tylko dla kont premium, jeżeli takowego się nie posiada, to nie widać go często na liście dostępnych kanałów.
Dokładnie. Co jak co, ale C+Sport na pewno nie zabraknie, przy koncie premium można oglądać dzień i noc, zresztą tak jak i pozostałe kanały z pakietu NC+ i Cyfrowego Polsatu


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 17:51

Się skuś żaden to wydatek :P Zawsze można jakiś film obejrzeć :D
Jak podłączałem laptopa pod TV42 i było spoko zawsze się dało obejrzeć raz tylko podczas meczu Barcy z kimś tam przycinał film


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 18:49

Mate.G pisze: A po płacić za jakość SD
http://goodcast.tv/canalsport.html
Goodcast ma to do siebie, że jedynie podczas niezbyt dużej oglądalności wszystko jest cacy, a i jakość jedna z najlepszych jeśli chodzi o polskie strony tego typu, tylko jak już przyjdzie taki mecz jak nasz jutrzejszy to często nici z oglądania.


#AllegriOut
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 04 listopada 2013, 22:36

Jeszcze nie tak dawno, dało się oglądać wszystko, ale strona przyciągnęła fanów :) :C niestety


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2013, 19:53

Wie ktoś czy coś się zmieniło na weeb.tv? Wykupiłem transmisję, a pierwszy raz nie widzę na liście kanałów nsport i canal+.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2013, 19:57

Ja przed chwilą wykupiłem i jest wszystko ok.
Może spróbuj przez link http://weeb.tv/channel/nsport_bybot


#AllegriOut
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2013, 20:00

Niestety:
Kanał o nazwie "nsport_bybot" nie istnieje w serwisie lub został zablokowany.

Miał ktoś może podobny problem?


vero1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 92
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2013, 20:01

Może z tego pośpiechu nie aktywowałeś kodu premium? :wink: U mnie wszystko śmiga w każdym razie.


ODPOWIEDZ