Transmisja w TV/Internecie - TUTAJ WSZYSTKO

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2015, 12:40

zbysioJuve pisze:
Kimi pisze:Link do kanału - http://www.elevensports.pl/

Plan transmisji 1. kolejki Serie A:
22 sierpnia, 20.45 - Lazio - Bologna
23 sierpnia, 18.00 - Juventus - Udinese
23 sierpnia, 20.45 - Fiorenitna - Milan
Czyli co, Serie A oglądamy w tym ElevenSports.pl ? Jak dla mnie w sam raz, aby tylko nic się nie zmieniło a jakość była taka jak podczas dzisiejszych meczy Ligue 1, byłoby super :-D .
Sobota 18
Hellas-Roma też będzie live
Święcicki potwierdził


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2015, 12:46

Za wygodny się zrobiłem i nie widzi mi się oglądanie przez neta ligi Włoskiej. Pytanie do tych którzy oglądali, jak z jakością , czy jak poleci w HD i podłączy się pod duży TV to będą kwadraciki ?


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2015, 12:57

Cabrini_idol pisze:Za wygodny się zrobiłem i nie widzi mi się oglądanie przez neta ligi Włoskiej. Pytanie do tych którzy oglądali, jak z jakością , czy jak poleci w HD i podłączy się pod duży TV to będą kwadraciki ?
Na Eleven sport masz teraz transmisję. Podłącz sobie do telewizora i zobacz jak będzie wyglądać. Myślę, że na +40 cali szału nie będzie. Co prawda, jak usiądziesz te kilka metrów od TV, to jakość będzie lepsza, ale chyba nic nie jest w stanie zastąpić w komfortu oglądania na kanapie przed telewizorkiem. Byle był płynny obraz.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2015, 13:02

Rzeczywiście Pablo, jak na realia internetowe to jakość jest SUPER, ale już wiem, że po podłączeniu pod 50c telewizor jakość spadnie baaardzo, a dodatkowo nie uzyskam efektu 5.1 na kinie domowym, bo zapewne jakość dźwięku to zwykłe stereo.


A było tak pięknie w sezonie 14/15, co tydzień mecz w HD na ence plus LM :prochno:


Zadzwoniłem do enki i ich <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, że nie dostałem nawet żadnej informacji jako abonent, że z pakietu sportowego a taki posiadam wypadają 3 czołowe ligi. I za co ja mam teraz płacić ? Za PL i żużel ? ŻUŻEL serio ? :prochno:


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2015, 13:13

Cabrini_idol pisze:Rzeczywiście Pablo, jak na realia internetowe to jakość jest SUPER, ale już wiem, że po podłączeniu pod 50c telewizor jakość spadnie baaardzo, a dodatkowo nie uzyskam efektu 5.1 na kinie domowym, bo zapewne jakość dźwięku to zwykłe stereo.
Nie dziwię się, że nie masz ochoty wracać do streamów :smile:
Swoją drogą kompletnie nie rozumiem biznes planu tego całego 11sports.
Wykupili prawa do trzech spośród pięciu najlepszych lig Europy, a nawet nie mają tego gdzie puszczać. :think: Jeżeli nie dogadają się z jakimś operatorem w najbliższym czasie, to podejrzewam, że cały ten... nawet nie wiem jak to nazwać - pakiet? zniknie z rynku równie szybko, jak się pojawił.
Naprawdę nie do pomyślenia. :angry:


Obrazek
badecki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 168
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2015, 13:39

NC+ po tym jak straciło La Lige a ostali sie z LM, PL i naszą podwórkową Ekstraklasą, zaczęli na potęgę sie promować w mediach, że mają promocje do końca wrzenia (reklamują wyłączność na LM), chyba poczuli że im sie grunt pali i łąpią "ostatnich".
Canal+ kiedyś elitarna telewizja (jeden abonament = wszystkie ligi), a teraz powoli nadchodzi ich schyłek. Też jestem szczęśliwym posiadaczem tej telewizji, do końca umowy 13 miesięcy :doh:

Albo pójdą po rozum do głowy i coś z tym zrobią (współpraca z ES, Bein), albo trzeba się rozglądać za ich alternatywami.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2015, 15:53

Cabrini_idol pisze:Rzeczywiście Pablo, jak na realia internetowe to jakość jest SUPER
Super? fakt widywało się gorsze ale linki do ruskich SopCastów są przy tym jak 4K do Orange Sport w SD.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2015, 16:13

Cabrini_idol pisze:Pytanie do tych którzy oglądali, jak z jakością , czy jak poleci w HD i podłączy się pod duży TV to będą kwadraciki ?
Podpiąłem sobie tv wczoraj na meczu PSG i żadnych kwadracików nie było da się oglądać


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2015, 16:44

Niby dogadali się z grupą tvn, niech tam puszczą jakiś mecz (najlepiej Juve oczywiście ;) ) albo na tvn turbo, nawet meteo heeh


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
JuveŻurek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2015
Posty: 5
Rejestracja: 07 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 22:30

Nie orientuje się ktoś czy na którymś z kanałów włoskich dostępnych w większości dekoderów będzie można zobaczyć Juve - Udinese ?


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2015, 22:52

JuveŻurek pisze:Nie orientuje się ktoś czy na którymś z kanałów włoskich dostępnych w większości dekoderów będzie można zobaczyć Juve - Udinese ?
Orientuję się. Nie będzie można obejrzeć. Będzie można za to obejrzeć ZA DARMO na stronie ElevenSports w internecie.


Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2015, 08:59

Potwierdzam powyższe
przeczytałam cały internet aż w końcu się zapytałam na FB. Potwierdzone info na "11" w necie będzie za free:)
Oby jakość była w porządku bo czytając powyższe dyskusje też boję się o kwadratowe głowy i prostokątne inne części ciała piłkarzy ... czas pokaże byle do niedzieli;)


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2015, 09:04

Maggie Del Piero pisze:Potwierdzam powyższe
przeczytałam cały internet aż w końcu się zapytałam na FB. Potwierdzone info na "11" w necie będzie za free:)
Oby jakość była w porządku bo czytając powyższe dyskusje też boję się o kwadratowe głowy i prostokątne inne części ciała piłkarzy ... czas pokaże byle do niedzieli;)
Z jakością jest całkiem nieźle, oglądałem tam mecz o Tarczę Wspólnoty oraz jeden z meczy PSG i naprawdę tragedii nie ma:) Arsenal-Chelsea to był taki test wydajności bo pewnie sporo ludzi to oglądało i żadnych kwadratów itp. nie było:D


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2015, 09:20

A ktoś wie do kiedy będzie za friko?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2015, 09:28

Lipaaaa z tą transmisją bo jak na laptopie to wygląda całkiem całkiem to już po podłączeniu pod duży TV wygląda to tragicznie ! Ehh mamy 2015 rok a cofamy się przynajmniej o 10 lat do tyłu. Już zdążyłem zapomnieć o sopcastach czy innych zacofanych streamach.

I jeśli sądzicie, że Eleven będzie za darmo transmitowany to rozczarujecie się. Może pierwsze 2-3 kolejki będą za darmo (żeby przyciągnąć klientów) a później już coś wrzucą do płacenia. MUSZĄ ZAROBIĆ.


Obrazek
ODPOWIEDZ