Transmisja w TV/Internecie - TUTAJ WSZYSTKO

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 13:38

A wiadomo jak na STS-ie będzie z jakością transmisji?


Forza Juve!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 14:10

i czy będzie jakiś komentarz...?

EDIT: czyli wojna mrówek... lipa :/
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2014, 16:40 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 15:28

Powaliło ich konkretnie z tym formularzem rejestracyjnym :prochno:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 15:51

Krystek pisze:A wiadomo jak na STS-ie będzie z jakością transmisji?
Kiedyś podobną ofertę oferowało bet365 i jakość była b. dobra, nawet na moim słabiutkim łączu. Minusem było to, że się oglądało w okienku małym, bez możliwości włączenia pełnego ekranu.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 15:55

Da się tam oglądać tylko,że nie na całym ekranie i raczej tego nie zmienią;/


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 16:46

Krystek pisze:A wiadomo jak na STS-ie będzie z jakością transmisji?
Na tą chwilę możemy powiedzieć, że zawsze jest to skalowalne 1/4 ekranu na komputerze. Co ciekawe z transmisji można korzystać również z poziomu strony mobilnej m.sts.pl. Każda osoba posiadająca pakiet internetowy, lub będąca w zasięgu Wi-Fi może oglądać mecze na tablecie lub smartfonie.
Maly pisze:i czy będzie jakiś komentarz...?
Tego póki co nie wiemy. Jak będziemy mieli bardziej szczegółowe informacje to damy znać.
Mate.G pisze:Powaliło ich konkretnie z tym formularzem rejestracyjnym :prochno:
Dlaczego? To strona firmy bukmacherskiej, a polskie prawo wymaga weryfikacji pełnoletności w takim przypadku.


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 18:01

Kimi pisze: Minusem było to, że się oglądało w okienku małym, bez możliwości włączenia pełnego ekranu.
Była możliwość, należało pobrać odpowiednią wtyczkę lub program np Magical Glass. ( choć osobiście pamiętam, że używałem czegoś innego, nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć nazwy tego programu, jednak na pewno taki istnieje :) )
-Lucas- pisze: Dlaczego? To strona firmy bukmacherskiej, a polskie prawo wymaga weryfikacji pełnoletności w takim przypadk]u.
Mam konto na betclicu, tam nie musiałem podawać PESELU oraz skanu dowodu osobistego, dlaczego im to potrzebne?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 18:14

Mate.G pisze:
Kimi pisze: Minusem było to, że się oglądało w okienku małym, bez możliwości włączenia pełnego ekranu.
Była możliwość, należało pobrać odpowiednią wtyczkę lub program np Magical Glass. ( choć osobiście pamiętam, że używałem czegoś innego, nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć nazwy tego programu, jednak na pewno taki istnieje :) )
-Lucas- pisze: Dlaczego? To strona firmy bukmacherskiej, a polskie prawo wymaga weryfikacji pełnoletności w takim przypadk]u.
Mam konto na betclicu, tam nie musiałem podawać PESELU oraz skanu dowodu osobistego, dlaczego im to potrzebne?
Kiedy Ty to konto zakładałeś?:) Teraz praktycznie wszędzie chcą PESEL, skan dowody itd.
Kiedyś było głośno o jakimś buku co miał cashbacka i tam dopiero wymyślali różne cuda niewidy by tylko kasy nie oddać.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 18:36

W tamtym roku :)


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2014, 20:33

Mate.G pisze:Była możliwość, należało pobrać odpowiednią wtyczkę lub program np Magical Glass. ( choć osobiście pamiętam, że używałem czegoś innego, nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć nazwy tego programu, jednak na pewno taki istnieje :) )
A nie szło tego ogarnąć windowsową lupą? Parę ładnych lat minęło od oglądania na bet365, nie pamiętam już :think:
Mate.G pisze:Mam konto na betclicu, tam nie musiałem podawać PESELU oraz skanu dowodu osobistego, dlaczego im to potrzebne?
Betclic nie jest zarejestrowany w Polsce, a w którymś z rajów podatkowych, co pozwala na ominięcie konieczności płacenia podatków. Wydaje mi się, że właśnie z tego względu nie muszą weryfikować klienta już przy rejestracji, ale uwierz mi, że robią to w momencie zażądania pierwszej wypłaty.


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2014, 08:55

bendzamin pisze: ale uwierz mi, że robią to w momencie zażądania pierwszej wypłaty.
Tak, ale to już co innego :prochno: , nawet się nie zastanawiałem jak trzeba było wypłacić kasę. :C
bendzamin pisze:A nie szło tego ogarnąć windowsową lupą? Parę ładnych lat minęło od oglądania na bet365, nie pamiętam już :think:
Szło, ale musiałeś to robić za każdym razem.

Miałem jakiś wygodny program gdzie tylko klikałem i miałem elegancko na pełnym ekranie. Na tamte czasy jakość była przednia :)
Potem znalazłem ruskie streamy
:prochno:


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2014, 12:28

Mógłby ktoś kto już ma sprawdzone napisać jak powiększać transmisje z STS do całego ekranu? Bo jakbym miał oglądać mały obrazek, to ja jednak pozostanę przy ruskim/hiszpańskim sopcascie :)


Forza Juve!
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2014, 12:38

Były sposoby na bet365 będą i tutaj jeśli chodzi o full screena, ale dla mnie to odpada, bo jakość wtedy drastycznie spada a chce to obejrzeć na 48 calowym tv, ruskie sopcasty nie zawodzą jeżeli chodzi o jakość i są pewne.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2014, 12:45

Krystek pisze:Mógłby ktoś kto już ma sprawdzone napisać jak powiększać transmisje z STS do całego ekranu? Bo jakbym miał oglądać mały obrazek, to ja jednak pozostanę przy ruskim/hiszpańskim sopcascie :)
Sposobów jest kilka (najprostszy to CTRL i scroll myszki), ale każdy z nich spowoduje znaczy spadek jakości, więc jeżeli możesz pozostać przy sopcascie, jest to zdecydowanie lepsze wyjście :wink:


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2014, 16:35

Hoffman pisze:Były sposoby na bet365 będą i tutaj jeśli chodzi o full screena, ale dla mnie to odpada, bo jakość wtedy drastycznie spada a chce to obejrzeć na 48 calowym tv, ruskie sopcasty nie zawodzą jeżeli chodzi o jakość i są pewne.
Mógłbyś podać przed meczem jeżeli będzie już wiadome na jakim sopcascie leci, bo jeżęli będzie w HD lub jakiejś lepszej jakości to też chętnie obejrzę sobie na dużym tv


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
ODPOWIEDZ