Serie A 12/13 (4): JUVENTUS 2-0 Chievo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 15:25

zoff pisze:Już we wtorek okaże się czy zaliczymy najlepszy start w lidze od ładnych kilku lat.
Najlepszy start od czasów... Ferrary. On miał cztery zwycięstwa z rzędu, w piątej kolejce z Genoą dopiero poległ - nie pierwszy i nie ostatni raz - 2:3, prowadząc bodaj 2:0.
meca pisze:
bendzamin pisze:
Alfa i Omega pisze:Zlatan? Nie pamiętam, ale w sumie w jego stylu byłoby powiedzenie czegoś takiego, z zaznaczeniem, że on najbardziej onieśmielał :D
Zlatan powiedzial cos w stylu: "W Juventusie juz wychodzac na boisko czulem, ze prowadzimy 1:0. W interze czegos takiego nie ma."
A tak na prawdę chodzi Wam wszystkim pewnie o słowa Padovano w jednej z audycji radiowych przed kilkoma laty: "Tamten zespół wygrywał już w tunelu, przed wyjściem na murawę, bo rywale widzieli nasze spojrzenia i rozumieli, że już na wstępie są przegrani." :ok:
Trzeci cytat w podobnym tonie, albo frazes, albo potwierdzone info.

bendzamin widzę, nawet cytując Ibrę musiał poprawić "Inter" na "inter" :prochno:


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 15:41

Boszhe, jak Canal Plus oddał prawa do transmisji bez walki i przedłużenia to płakaliście, jak N kupiło to się spuszczaliście, a teraz znowu macie problemy ? Wam ciężej dogodzić niż babie podczas okresu. Ja się ciesze, że Serie A w ogóle jest w tv jakiejś, a jak się nie podoba to jest rosyjskiej NTV w świetnej jakości, można oglądać i język też podobny do polskiego (Banucci, karteczke, piłeczke itp.) W końcu się zdecydujcie. Koleś w studio owszem wkurzający, ale mi to naprawdę wisi. Niech się pławią w swoich wrzutach na Juve, docinkach itd. Proponuje obok TV w trakcie meczu postawić kompa z tabelą ligi włoskiej i spojrzeć w momencie jak dostajecie piany po komentarzach :) lepiej ?

Odnośnie samego meczu to muszę przyznać, że ta drużyna znakomicie dojrzewa z każdym kolejnym spotkaniem. Mecze które jeszcze rok temu byśmy remisowali (bo nie powiem że przegrywali :lol: ) teraz w miarę spokojnie wygrywamy. Dojrzałość, konsekwencja a przede wszystkim spokój i zapał w dążeniu do 3 pkt. jest porażający. Jak powiedzieli wczoraj komentatorzy gramy futbol nowoczesny, szybki, bardzo intensywny i jak wciskamy turbo to wiatraki się kręcą w drużynach przeciwnych jak na polu w Holandii :)

Buffon - nie za wiele pracy, spokojna i pewna gra.
Bonucci - oby w każdym meczu tak jak wczoraj, pewny siebie i wyprowadzał nieźle ataki.
Chiellini - praktycznie bezbłędny, waleczny jak zawsze.
Lucio - to ten którego pamiętam z dobrych występów w merdzie i Bayernie jeszcze, oby pozostał w takiej dyspozycji jak najdłużej.
Asamoah - kto tu twierdzi że nie mamy top playera ? Ten mudzinek jest wspaniały, ambitny, świetnie wyszkolony technicznie. Znakomity zakup zezolinio :))
Isla - z całej drużyny On mnie najbardziej wczoraj rozczarował, nie wiem czy to kwestia ogrania jeszcze czy skutków kontuzji ale wypadał blado na tle reszty, bezbarwny.
Pogba - dobry debiut, na pewno to nie jest drugi Pirlo. Zupełnie inna charakterystyka gracza, ale mogą być z Niego ludzie. Nieźle pasuje na zastępce Markiza albo Vidala.
Marchisio - troszkę odpoczywał jakby, ale to zrozumiałe. W drugiej połowie nieźle się odpalił i zaczął grać swoje. Swoją drogą miał niezłe wsparcie w środku więc mógł zwolnić obroty.
Giaccherini - hmm, wczoraj coś tam Mu nie szło, nie zagrał źle, ale też szału jak z Genoą nie było.
Vucinic - wczoraj to chyba brak szczęścia, bo jest w formie i co do tego nie ma wątpliwości.
Eta beta Fabio Q :D - mam nadzieję że znalazł ten złoty środek i doszedł do formy :) w jednym tygodniu dał więcej radości kibicom niż przez cały poprzedni sezon chyba. I jak już strzela to strzela fantastyczne gole. Pierwsza bramka super, ale jeszcze większy kunszt moim zdaniem zobaczyliśmy przy drugim golu. Podbicie piłki nad obrońcą od razu po przyjęciu i potem spokojne wykończenie - coś pięknego :)
Bendtner - trochę za mało czasu by Go oceniać no i okoliczności. Spokojne prowadzenie 2-0 to nie są warunki w których reszcie graczy aż tak bardzo chce się grać. Zobaczymy co dalej, ale czuję że będzie sorry Matri w najbliższym czasie.
O Vidalu to nie ma co się rozpisywać bo On jest z Marsa :)

Ten styl Juve jest genialny, to jest nowa jakość i zupełnie inny Juventus niż w czasach Lippiego. Poza Conte, świetną pracę wykonuje Carrera i zarzuty ze strony niektórych że siedzi podczas meczu są śmieszne. Koleś żyje w trakcie meczu i świetnie dowodzi zespołem. Ponadto chyba bardzo wnikliwie przeanalizował błędy Conte z zeszłego sezonu odnośnie zmian w meczu, bo wierzę że to Jego decyzje w trakcie meczu. FORZA JUVE !!!


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 15:46

Paulo, pełna zgoda. dostaliśmy studio przed meczem i w przerwie. do tego transmisja zaczęła się przed naszym hymnem a nie po tak jak było w zwyczaju w c+. kolesiowi zabrakło obiektywizmu, stacja dopiero zaczęła pokazywać serie a, dajmy im trochę czasu. ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. szkoda tylko że będą pokazywać tylko 2 spotkania, ale na razie bija c+ na głowę! we wtorek znowu nas pokażą :D
piękny początek sezonu, jesteśmy rozpędzeni, oby tak dalej.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 15:52

Paulo pisze: Pogba - dobry debiut, na pewno to nie jest drugi Pirlo. Zupełnie inna charakterystyka gracza, ale mogą być z Niego ludzie. Nieźle pasuje na zastępce Markiza albo Vidala.
to już kolejna wypowiedź, która stwierdza ze z Pogby Pirlo to nie będzie, ale jest to lepsza wersja - może Momo, a może i lepiej.
W każdym razie Pirlo to nie będzie i fajnie to zauważyć już teraz, żeby nie było później rozczarowań jeśli okaże się, że Paul to zupełnie inny typ zawodnika niż Andrzej.

Poza tym z tego miejsca chcialbym pozdrowić Pumexa, który przekonywał mnie przez sezonem ze gówno wiem o Pogbie bo nie oglądałem meczów rezerw ManU.
Pozdro Pumex - czasem wystarczy obejrzeć młodzieżowe ME.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 16:01

Robaku pisze:Poza tym z tego miejsca chcialbym pozdrowić Pumexa, który przekonywał mnie przez sezonem ze ### wiem o Pogbie bo nie oglądałem meczów rezerw ManU.
Pozdro Pumex - czasem wystarczy obejrzeć młodzieżowe ME.
Ne bardzo rozumiem, do czego pijesz? Przytoczyłem Ci artykuł goal.com opisujący grę Francuza i wytłumaczyłem, że będzie on grał w Juventusie na pozycji Pirlo, a nie jako b2b.

EDIT:
Łukasz pisze:Pytałem już o to, ale ponowię. Za co tifosi nienawidzą Sorrentino? Za torinowską przeszłość czy jakieś wypowiedzi o nas?
Może za to, że jest wychowankiem Juve, który zaraz po przejściu Primavery trafił do Torino :think:
Ostatnio zmieniony 23 września 2012, 16:05 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 16:03

Pytałem już o to, ale ponowię. Za co tifosi nienawidzą Sorrentino? Za torinowską przeszłość czy jakieś wypowiedzi o nas?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 16:11

Paulo pisze:Odnośnie samego meczu to muszę przyznać, że ta drużyna znakomicie dojrzewa z każdym kolejnym spotkaniem. Mecze które jeszcze rok temu byśmy remisowali (bo nie powiem że przegrywali :lol: ) teraz w miarę spokojnie wygrywamy. Dojrzałość, konsekwencja a przede wszystkim spokój i zapał w dążeniu do 3 pkt. jest porażający. Jak powiedzieli wczoraj komentatorzy gramy futbol nowoczesny, szybki, bardzo intensywny i jak wciskamy turbo to wiatraki się kręcą w drużynach przeciwnych jak na polu w Holandii :)

Ten styl Juve jest genialny, to jest nowa jakość i zupełnie inny Juventus niż w czasach Lippiego. Poza Conte, świetną pracę wykonuje Carrera i zarzuty ze strony niektórych że siedzi podczas meczu są śmieszne. Koleś żyje w trakcie meczu i świetnie dowodzi zespołem. Ponadto chyba bardzo wnikliwie przeanalizował błędy Conte z zeszłego sezonu odnośnie zmian w meczu, bo wierzę że to Jego decyzje w trakcie meczu. FORZA JUVE !!!
w sumie nie musze nic dodawac.. swietny! mecz JUVE, kazdy zapieprzal jak dziki, tak maja grac zawsze i z kazdym!!


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 16:26

Alfa i Omega pisze: Najlepszy start od czasów... Ferrary. On miał cztery zwycięstwa z rzędu, w piątej kolejce z Genoą dopiero poległ - nie pierwszy i nie ostatni raz - 2:3, prowadząc bodaj 2:0.
Co ty gadasz? Wtedy z Genoą skończyło się 2:2, pierwszą porażke Ciro zanotował dopiero w 11 kolejce i to było przeciwko Napoli u siebie, z 2:0 do 2:3.

Chyba jednak nie było kompletu widzów na stadionie :whistle:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 16:46

odlatujemy powoli mediolańskim klubom :twisted: obydwoje przegrywają


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 18:18

pumex pisze:
Robaku pisze:Poza tym z tego miejsca chcialbym pozdrowić Pumexa, który przekonywał mnie przez sezonem ze ### wiem o Pogbie bo nie oglądałem meczów rezerw ManU.
Pozdro Pumex - czasem wystarczy obejrzeć młodzieżowe ME.
Ne bardzo rozumiem, do czego pijesz? Przytoczyłem Ci artykuł goal.com opisujący grę Francuza i wytłumaczyłem, że będzie on grał w Juventusie na pozycji Pirlo, a nie jako b2b.
No własnie o to chodzi, że probowałeś mnie przekonać na podstawie jakiegos artykułu, że wiesz lepiej niż ja, który swoje zdanie wnosiłem po obejrzeniu kilku spotkań na ME.

Czasem po prostu nie warto kłocić się o swoje - jeśli nie jest się przekonanym, że ma się racje.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 18:27

Robaku pisze:No własnie o to chodzi, że probowałeś mnie przekonać na podstawie jakiegos artykułu, że wiesz lepiej niż ja, który swoje zdanie wnosiłem po obejrzeniu kilku spotkań na ME.

Czasem po prostu nie warto kłocić się o swoje - jeśli nie jest się przekonanym, że ma się racje.
Nein, nein, nein. Obracasz kota ogonem. Cała nasza dyskusja zaczęła się wtedy od tego, że Ty widziałeś w Pogbie box-to-box'a a ja zwróciłem uwagę, że u Conte najprawdopodobniej nie będzie grał na pozycji Vidala czy Marchisio, tylko na pozycji Pirlo i w ramach uzasadnienia mojej tezy podałem przykład artykułu opisującego charakterystykę Francuza, tyle. I z grubsza wychodzi na moje :doh:


Obrazek
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 21:40

Ktoś wie o co chodzi z tymi koszulkami Chievo i herbem z drabiną? :D Bo bramkarz miał ten co mają zazwyczaj. Jeśli było to sorry ale za dużo stron tematu do przeglądania :P


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 21:48

pumex pisze:
Robaku pisze:No własnie o to chodzi, że probowałeś mnie przekonać na podstawie jakiegos artykułu, że wiesz lepiej niż ja, który swoje zdanie wnosiłem po obejrzeniu kilku spotkań na ME.

Czasem po prostu nie warto kłocić się o swoje - jeśli nie jest się przekonanym, że ma się racje.
Nein, nein, nein. Obracasz kota ogonem. Cała nasza dyskusja zaczęła się wtedy od tego, że Ty widziałeś w Pogbie box-to-box'a a ja zwróciłem uwagę, że u Conte najprawdopodobniej nie będzie grał na pozycji Vidala czy Marchisio, tylko na pozycji Pirlo i w ramach uzasadnienia mojej tezy podałem przykład artykułu opisującego charakterystykę Francuza, tyle. I z grubsza wychodzi na moje :doh:
jaki box to box?
Ja nie użyłem tego określenie wobec Pogby na pewno! Pogba to dla mnie nigdy nie był box to box.
To jest/ będzie przecinak z dobrym podaniem.
Ale tu wszyscy mówili w tym Ty, że Paul jest kreowany na następce Pirlo, a ja mówiłem, że być może kreowany jest, ale drugim Andrzejem nie będzie.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 22:25

Wojtek pisze:
Alfa i Omega pisze: Najlepszy start od czasów... Ferrary. On miał cztery zwycięstwa z rzędu, w piątej kolejce z Genoą dopiero poległ - nie pierwszy i nie ostatni raz - 2:3, prowadząc bodaj 2:0.
Co ty gadasz? Wtedy z Genoą skończyło się 2:2, pierwszą porażke Ciro zanotował dopiero w 11 kolejce i to było przeciwko Napoli u siebie, z 2:0 do 2:3.

Chyba jednak nie było kompletu widzów na stadionie :whistle:
Hehe, widze ze jeden lepszy od drugiego :lol:
Pierwsza porazke Ciro mial na wyjezdzie z Palermo, 0:2. To byla 7 czy tam 8 kolejka.

Fajnie ze sie Fabio odblokowal. Marchisio troche niewidoczny wczoraj, ale i tak zawsze jest awesome :D
Jaki mamy rekord wygranych meczow pod rzad na start ligi?


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 22:39

pumex pisze:
Łukasz pisze:Pytałem już o to, ale ponowię. Za co tifosi nienawidzą Sorrentino? Za torinowską przeszłość czy jakieś wypowiedzi o nas?
Może za to, że jest wychowankiem Juve, który zaraz po przejściu Primavery trafił do Torino :think:
Wychowankiem to chyba nie jest, chyba że mnie w wała robią: http://pl.wikipedia.org/wiki/Stefano_Sorrentino
Tak czy siak, bardzo dobry bramkarz. W jednym z ostatnich meczów z Juve też mi imponował.

Mam inne pytanie. Zdaje się że była minuta ciszy przed meczem, czemu w zasadzie tym razem?


Zablokowany