LM 12/13 (gr. E) [01]: Chelsea 2-2 JUVENTUS [DPL na meczu!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 18:43

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 1 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 12/13: Chelsea - JUVENTUS

Czas:

19.09.2012 (środa), godzina 20:45

Miejsce:

Londyn - Stamford Bridge (41 837)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1905
Barwy: Niebieskie
Przydomek: The Blues
Właściciel: Roman Abramovich
Prezes: Bruce Buck
Menedżer: Roberto Di Matteo
Oficjalna strona Chelsea FC

Forma u siebie (Premier League):
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0


Forma na wyjeździe (Premier League):
Zwycięstw: 1
Remisów: 1
Przegranych: 0


Ostatnie mecze:
(15.09.2012) – QPR 0:0 Chelsea (Premier League)
(31.08.2012) – Chelsea 1:4 Atletico Madryd (Superpuchar Europy)
(25.08.2012) – Chelsea 2:0 Newcastle United (Premier League)
(22.08.2012) – Chelsea 4:2 Reading (Premier League)
(19.08.2012) – Wigan 0:2 Chelsea (Premier League)


Najlepszy strzelec:
Fernando Torres, Frank Lampard, Branislav Ivanovic (2 gole w PL)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Eden Hazard
Obrazek

JUVENTUS:

Forma na wyjeździe (SerieA):
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0


Forma u siebie (SerieA):
Zwycięstw: 1
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ostatnie mecze:
(16.09.2012) – Genoa 1:3 JUVENTUS (SerieA)
(02.09.2012) – Udinese 1:4 JUVENTUS (SerieA)
(25.08.2012) – JUVENTUS 2:0 Parma (SerieA)
(11.08.2012) – JUVENTUS 4:2 Napoli (Superpuchar Włoch)


Najlepszy strzelec:
Mirko Vucinic, Sebastian Giovinco (2 gole w SA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Kwadwo Asamoah
Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z CHELSEA


HISTORIA LIGI MISTRZÓW


Przewidywane składy

Obrazek

mecz na żywo w TV:

Obrazek
Obrazek

Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport HD1
Arena Sport 2 / HD (cro)
beIN Sport 2 / HD
C More Urheilu (finland)
Club RTL
Digi Sport 1 (hun)
ERT HD
ESPN Latin America
Iran TV3
NET (hellas)
nSport (109)
NTV Plus HD Sport
NTV Plus Sport
OBN BiH
Prima COOL
Ring.bg
RSI La 2 / HD
RTS 1 (serbia)
RTS Deux / HD
Rustavi 2
Setanta Ireland
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Sports *RED button
Sky Sports 2 (uk/ie) / 2HD
Smart Spor 2 / HD
Sport 1 Select HD (ned)
Sport 5+ (israel)
Sport TV3
SportKlub (slovenia)
STV 1 [Jednotka] Slovakia
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 5 (za)
SuperSport HD2 Africa
TVP 1 / HD
Viasat 4 (nor)
Viasat Football (swe)
Viasat Football HD (swe)
Viasat Sport Baltic
AUS: ESPN 2
CAN: Sportsnet
FIN: C More Urheilu HD
ITA: Canale 5
ITA: Premium Calcio
USA: Fox Soccer
USA: Fox Soccer 2GO
Sky 3D (italy)
Sky 3D (uk/ireland)


mecz w Internecie:

http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.me/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://meczyki.pl/
http://www.myp2p.bz/
http://www.sportlemon.tv/
http://www.sportowadoba.pl/



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 18 września 2012, 14:45 przez pumex, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 18:50

Temat o naszym meczu w LM. Odkąd jestem na tym forum, to takiego jeszcze nie widziałem. 8)
Bardzo obawiam się szybkiej nogi Hazarda i możliwych. Trzeba przyznać, że nasi obrońcy są dość powolni, więc mogą nie raz spóźnić się z interwencją.
Liczę co najmniej na remis.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 18:51

Ja z kolei mam nadzieję, że nie stracimy więcej jak 1 gola. Mam nadzieję, że wygramy. Nie jesteśmy na przegranej pozycji. Chelsea jest jak najbardziej w naszym zasięgu.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 18:53

Jak pierwszą połowę znowu prześpimy, to na drugą możemy nie mieć po co wychodzić. Ważne, aby nasi zachowali zimne głowy. Podejść do rywala z szacunkiem, ale bez strachu, na maksymalnej koncentracji i z wiarą w swoje umiejętności.

FORZA JUVE!


Obrazek
Spadino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2010
Posty: 202
Rejestracja: 05 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 19:00

pumex pisze:Jak pierwszą połowę znowu prześpimy, to na drugą możemy nie mieć po co wychodzić. Ważne, aby nasi zachowali zimne głowy. Podejść do rywala z szacunkiem, ale bez strachu, na maksymalnej koncentracji i z wiarą w swoje umiejętności.
Otóż to.
Koncentracja, nie dać się sprowokować i grać swoje. To jest klucz do zwycięstwa na Stamford Bridge!


JUVE PER SEMPRE!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 19:05

Remis to będzie dobry wynik. Vidal dzisiaj odpoczywał bo będzie musiał wyłączyć z gry Edena Hazarda. Jak zagramy dobrze w obronie to nie przegramy.


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 19:06

Widziałem wczoraj końcówkę meczu Chelsea i ich gra niczym nie zachwyciła. Zespół z Londynu ma aktualnie chyba dwa problemy, które powinniśmy wykorzystać:
- po pierwsze trochę tak jak u nas brakuje im jakości w napadzie (choć w Juve na lidera powoli wyrasta na Mirco). Torres zagrał we wczorajszym meczu słabo, został zresztą zmieniony i chyba nawet zaczął "stroić fochy" ostentacyjnie schodząc od razu do szatni. Oczywiście to piłkarz o wielkim potencjale, ale póki co mocno uśpionym i fajnie byłoby gdybyśmy go nie obudzili, choć... dziś nasi obrońcy robili wiele żeby "wybudzić z letargu" naszego kochanego Boriello;
- po drugie ich linia pomocy jest słabo zbilansowana. Niby mają gigantyczne możliwości z Hazardem, Lampardem czy Matą (który akurat wczoraj odpoczywał), ale ich atak pozycyjny pozostawia dużo do życzenia przy takim materiale ludzkim. Pokuszę się o analogię, że jeśli Juventus zagra w środę w pomocy tak jak na Euro zrobiła to reprezentacja Włoch z Anglią, to możemy ich w tej strefie zdominować. Oczywiście Chelsea potrafi świetnie grać pod presją (zeszłoroczne mecze z Barcą czy z Bayernem), ale - nie oszukujmy się - z pewnością nasza ewentualna dominacja na boisku byłaby dla nich zaskoczeniem, z którego powinniśmy skorzystać.

Podsumowując: jestem dobrej myśli. Kluczem będzie środek pomocy i solidna gra naszych podstawowych obrońców, do której nas przyzwyczaili w zeszłym sezonie. Wynik remisowy uważam za dobry, choć oczywiście po cichu liczę na przyjemne dla oka zwycięstwo, tak by od razu znacząco przypomnieć się Europie.


Pozdrawiam!
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 19:07

Zagrać od początku z taką determinacją jak drugą połowe w Genui!! To jest Liga Mistrzów gramy z obrońcą trofeum mobilizować piłkarzy dodatkowo nie trzeba! Obyśmy tylko nie wyszli z założeniem "stańcie z tyłu i nie straćcie bramki" Musimy grać do przodu bo jak wiadomo najlepsza obroną jest atak, nie cofnąć się za bardzo do tyłu! Chelsea lubi grać atak pozycyjny a stałe fragmenty to też ich silna strona. Z przodu zatrzymać Hazarda w środku Lamparda i powinno być dobrze i oby Pirlo zagrał lepiej niż z Genua !

Wracamy po takiej przerwie do LM trzeba pokazać na co nas stać :!: Po meczu inni maja patrzeć na nas z respektem :!:

FORZA JUVENTUS !!!!!!!!!!!!!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
daro30

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2012
Posty: 1
Rejestracja: 15 września 2012

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 19:14

najwazniejsza bedzie dyspozycja Mirco to od niego duzo zalezy


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 19:20

o kurde po tylu latach wracamy, cała Polska bedzie oglądać Juve, pokażmy sie z najlepszej strony pokażmy tym kibicom Barcy i Realu, że Juve jest wielkiem i nieprzypadkiem nie przegrało w lidze żandego meczu !!

BÓJCIE SIĘ CHAMY DO LIGI MISTRZÓW WRACAMY !


szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 19:22

daro30 pisze:najwazniejsza bedzie dyspozycja Mirco to od niego duzo zalezy

Bo co...dzisiaj zagrał świetny mecz? Proszę cie. Mirko gra na razie bardzo dobrze, daje sporo drużynie, ale sam to on sobie może... Równie dobrze można byłoby powiedzieć, że najważniejsza będzie dyspozycja Kwadwo, Gio,Vidal,Marchisio, Pirlo czy Buffona... my nie zależymy od jednego zawodnika(jak choćby milan rok temu)! Wszyscy są równi i każdy musi zapier...
pablo1503 pisze:Temat o naszym meczu w LM. Odkąd jestem na tym forum, to takiego jeszcze nie widziałem. Cool
Bardzo obawiam się szybkiej nogi Hazarda i możliwych. Trzeba przyznać, że nasi obrońcy są dość powolni, więc mogą nie raz spóźnić się z interwencją.
Liczę co najmniej na remis.
Ja tam boje się bardziej Torresa niż Hazarda ;]


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 19:32

Ogladalem wczoraj caly mecz QPR - CFC i nasi rywale nie zachwycili. Maja problem z przodu, bo jeden Hazard ich w kazdym meczu ciagnal nie bedzie. Do tego Terry'emu odnowila sie kontuzja kolana pod koniec meczu. Dogral do konca, ale maja mu robic przeswietlenie i dopiero sie okaze, czy zagra. Jesli nie, to dobra wiadomosc, bo probke umiejetnosci pary Cahill - Luiz ogladalismy w meczu o superpuchar :prochno:

Do rywala musimy podejsc z szacunkiem, ale bez zadnego strachu. Lichy i Asamoah i Vidal beda mieli sporo sil, a ich praca na praktycznie calej dlugosci boiska bedzie dla nas nieoceniona. Licze na to, ze Kwadwo zakreci kilka razy Ivanoviciem.


Obrazek
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 19:35

The Blues są w naszym zasięgu. Poza tym, będzie to również pojedynek dwóch świetnych szkoleniowców Conte i Di Matteo. Mam nadzieję na dobry występ Pirlo i naszych napastników, bo to oni będą kluczem do wygranej w tej potyczce.
Nie przewiduję przegranej, bo nie zwykliśmy przegrywać 8). Obstawiam remis 1 : 1. Tak w ogóle, to nie mogę się doczekać. FORZA JUVE !


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 19:39

szycha21 pisze:
daro30 pisze:najwazniejsza bedzie dyspozycja Mirco to od niego duzo zalezy

Bo co...dzisiaj zagrał świetny mecz?
Bo jest jednym z tych zawodników, którzy mają doświadczenie w grze w LM z silnymi zespołami. Zresztą, Vucinic ma szczęście do silniejszych przeciwników, nie raz zdarzało mu się zdobywać bramki w meczach o stawkę. Wystarczy przypomnieć poprzedni sezon i jego gole przeciwko mediolańskim drużynom. W Chelsea też o nim pamiętają, zwłaszcza od fazy grupowej 2008/2009.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 19:39

bendzamin pisze:Terry'emu odnowila sie kontuzja kolana pod koniec meczu. Dogral do konca, ale maja mu robic przeswietlenie i dopiero sie okaze, czy zagra.
Mogę się mylić, ale Terry i tak chyba nie zagra z racji zawieszenia na dwa mecze za czerwoną w rewanżu z Barceloną.

Również wczoraj oglądałem Chelsea, ale tylko pierwszą połowę. Wniosek po tym co zobaczyłem jest taki, że z The Blues trzeba grać szybko i intensywnie, od razu do nich doskakiwać. Z resztą o tym samym mówił Simeone przed meczem o Superpuchar.


Obrazek
Zablokowany