LM 12/13 (gr. E) [01]: Chelsea 2-2 JUVENTUS [DPL na meczu!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:52

Można pisać esej o tym wspaniałym widowisku, ale przecież wszystko sami widzieliście. Ja napisze tylko jedno zdanie:

Podnieść się z 0-2 na Stamford przeciwko Chelsea, to pokazuje klase Juve i niesamowicie buduje pewność siebie i team spirit, ucieszona gęba Chielliniego i Buffona po końcowym gwizdku bezcenne


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:52

Świetny mecz :D Najpierw nokaut Oskara ale udało się podnieść. Szkoda mi było trochę Bonuca bo znowu musiał zawalić, ale reszta meczu dość poprawna. Dobrze też czyścił Chiellini.
Vidal znów niesamowity- chłop ledwo chodził w pierwszej połowie a tu strzela bramkę i gra cały mecz. Cieszyłem się że Matri nie wszedł przed FaQu bo by gola nie było na 100% :prochno: No i szkoda tej poprzeczki Fabio... ale i tak świetny mecz, świetny wynik i b. dobre przywitanie się z Europą.

A i jeszcze jedno- oglądałem studio TVP po meczu i jak były powtórki bramek to Szpaku mówi coś w tym stylu: " a tu bramka na 2:2 Fabio... ehh.. Quagrialleli" :) - słyszał to ktoś jeszcze?
Ostatnio zmieniony 19 września 2012, 22:58 przez artur07, łącznie zmieniany 1 raz.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:54

Gio akurat w drugiej połowie lepiej niż Vucinic, szukał gry wszedł parę razy ładnie.

Charakter mamy szkoda że Bonucci to nadal "Accident waiting to happen"


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:55

No siary nie zrobiliśmy przed całą polską, to cieszy. Ale ewidentnie widać, to co wielu tu powtarzało, na serie a nasz atak starczy, na LM to za mało i ten mecz dobitnie to pokazał.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:55

bajbek17 pisze:Markizjo do asysty grał był wystawiony za plecami napastników i grał... tragicznie.
Nie był, grał na swojej pozycji - półlewego. Z tym że, tak jak ma w swoim zwyczaju, wbiegał w pole.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:56

Jezu. Też tak macie, że jak czytacie wypociny kolesia, który ma w avatarze De Niro/ Di Caprio/ Slasha i innych ufoludków to ich nie czytacie, bo wiecie, że to bzdury ?


darex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 89
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:57

W N sport przed meczem Pol bronił Juve i tłumaczył o co chodzi z Conte. Najpierw mówili że pokażą nasz mecz, a okazało się że puścili Bayern. Dobrze że TVP pokazało super meczyk.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:57

Dobry mecz dla Juventusu i świetne widowisko dla zwykłych kibiców. Jak słusznie zauważyli dobrzy dziś komentatorzy cały mecz utrzymywał się na dobrym - wysokim poziomie, także fizycznym co nie jest normą. Dobrze zostali przyćmieni nasi napastnicy, Sebastian był często poniewierany, szczególnie w pierwszej połowie, ale w drugiej fajnie kilka razy ruszył ku skrzydłu. Vucinic gorzej, blokował piłkę, przetrzymywał i sporo biegał, ale na niewiele się to zdało. Skrzydła w obronie duży plus, w ataku mniej widoczni, ale nie mogli sobie pozwolić na za duże szarże. W środku dzielił i rządził dziś Marchisio (który przejął rolę Pirlo - szczególnie w drugiej partii meczu) i Vidal. Obaj świetnie rozprowadzali piłkę, a asysta tego pierwszego to cud-miód. Pirlo dobrze pokryty, ale jak wspomniałem zastąpiony. Obrona super. Niby piłkę podbił Bonucci myląc bramkarza, ale ja w tym jego błędu nie widzę. Fart Oscara, jego pech. Buffon dobrze, nie miał szans wybronić tych uderzeń (drugi gol - niezwykły :shock: ). Co do zmienników: wiadomo jak Q., super bramka, zabrakło trochę szczęścia przy uderzeniu w poprzeczkę; Isla normalnie - dosyć statycznie, ale wraca po kontuzji, zdziwiłem się widząc go dziś na boisku, oby było tylko lepiej; Matri za krótko by go ocenić.

FORZA JUVENTUS!


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:58

Sorek21 pisze:Nie skreślajcie Gio.Dziś nie miał prawa pokazać pełni swoich umiejętności przy takich stoperach.
No nie wiem. On miał udowadniać, że warunki fizyczne się nie liczą, a w tym meczu pokazał, że jednak tak. Odbijał się od defensorów Chelsea jak dziecko.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:58

Szkoda, że Gio nie stara się szukać lepiej ustawionego partnera, a miał kilka okazji do tego, by podać na bok Arturowi czy Lichemu. Piękna asysta "Marcisio" :D


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:59

dla takich chwil chce się żyć ! KOCHAM JUVENTUS !


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:59

Wynik lepszy niż gra moim zdaniem, bo obecny Juventus stać na dużo więcej niż 2 celne strzały przez cały mecz. Zapraszamy do Turynu, tam powinna być miazga na Chelsea.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 23:00

Podnieść się po szybko straconych 2 bramkach w 31 i 33 min i walczyć do końca to jest nie lada wyczyn. Jest potencjał w tej drużynie. Tylko Bonucci nie pewny.


Obrazek
slqa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2006
Posty: 95
Rejestracja: 04 listopada 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 23:01

Chłopaki grają piach, a wszyscy podnieceni (szczególnie polskie media). Tyle strat, bezbarwna gra. Jak chłopaki przestaną się bać to wygramy Ligę Mistrzów.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 23:02

Wojtek pisze: Pirlo dzisiaj podobnie jak i z Genoą pare groźnych strat po których poszły kontry :|
Dokładnie. Do tego dodam że nie zrobił nic co pomogły ba nam w ofensywie. Chyba należy rozważyć posadzenie Andrei na ławce w sobotnim meczu z Chievo pod pretekstem odpoczynku. Niestety ale nasz najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu jest zupełnie bez formy i jedyne czym się wyróżnia to stratami piłki.

Wczoraj pisałem że remis brałbym w ciemno, przy stanie 2-0 nawet nie myślałem o 3 pkt ale po meczu czuje pewien niedosyt. Nie pozwoliliśmy na wiele Chelsea a stracone bramki to znakomite uderzenia z dystansu bo niebiescy nie potrafili stworzyć sobie klarowniejszych sytuacji strzeleckich. Giovinco z jego warunkami fizycznymi nie nadaje się na wysuniętego napastnika. W Parmie rozegrał wyśmienity sezon grając cofniętego z większą swobodą. U nas co potwierdził dzisiejszy mecz, jeśli Conte coś z nim nie wymyśli nie ma szans błysnąć grając przy takich obrońcach jak Luiz czy Terry.

Cieszy to że graliśmy naprawdę nie złą piłkę, szybką i kombinacyjną, choć były momenty że prosiło się żeby ruszyć odważniej do przodu, zaatakować większą ilością zawodników. Narzekać jednak nie możemy i trzeba szanować punkt zdobyty na bardzo ciężkim terenie. Jestem dobrej myśli co do naszej przygody w LM a tym sezonie mimo że w Maju byłem lekkim pesymistą :roll:


★ ★ ★
Zablokowany