LM 12/13 (gr. E) [01]: Chelsea 2-2 JUVENTUS [DPL na meczu!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:46

Dory wynik, gra niezla, szkoda ze strzal Fabio nie wszedl ale i tak dobrze ze ta dziurka byla :D . Trzeba wygrac nastepny mecz z Szachtarem i bedzie dobra pozycja wyjsciowa.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:46

W miarę na spokojnie. Piękna gra, piękny mecz. Cieszy powrót Juventusu do CL, szkoda błędów, szkoda tych dwóch bramek 'tego brazyliczyjka, który na tej pozycji gra chvujnie z grzybnią', ale i tak jestem z nas dumny. Pokazaliśmy klasę i nasza gra może napawać dumą na kolejne spotkania z nie ukrywajmy gorszymi przeciwnikami.

No i zapraszamy Chelsea do Turynu 8)


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:46

Jak ja kocham Vidala <3 Prawdziwy walczak powinien być wzorcem dla wszystkich młodych piłkarzy. Ciężka praca i nieustępliwość. Co do ogólnego meczu jest widoczny brak skuteczności musimy strzelać wszystko co mamy :) Pierwsze 15 minut nerwówki potem lekki kryzys i poszło z górki. FORZA JUVENTUS !


darex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 89
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:47

Kurde co za nerwy. Jak Chelsea miała piłkę to o mały włos nie dostawałem zawału. Brawo Juve. Pokazali że nie będą mieli z nam lekko. Fajnie że mecz komentował Laskowski. Ciekawe jak nasi wytrzymają ten sezon grając co trzy dni.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:47

Świetny mecz w wykonaniu Juve, oczywiście mogło być lepiej, ale zabrakło trochę szczęścia [gdyby ten strzał Quagliarelli leciał ciut niżej :doh:]. Ja tam z remisu jestem zadowolony, a jeszcze bardziej cieszy nasza gra, bo stworzyliśmy wiele sytuacji do zdobycia bramki. Man of the match - Marchisio, chociaż i tak większość prasy europejskiej na pierwszym miejscu będzie stawiać Oscara z jego dwoma golami. Teraz tylko nie dać ciała z resztą drużyn!

Rafał Ulatowski: Tutti minutti, to oznacza, że jeszcze 2 minuty zostaną doliczone do gry. :smile:


faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:47

swietny komentarz Pana Jacka Laskowskiego, były takie chwile że padałem ze śmiechu zwłaszcza jak wypowiadał się o Pani lekarz drużyny Chelsea, że Terry lubi często symulować kontuzje, hehe ogólnie na plus, cieszą zmiany, widoczny brak klasowego snajpera, Gio masa strat, fakt że miał rosłego obrońce, ale mimo to nic wielkiego nie pokazał, Vidal walczył za dwóch, forma Mirko zapewne po tym meczu będzie spadkowa....


Obrazek
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:48

Cholera, mamy charakter.
Pięknie wykończył Q tą akcję. Isla całkiem fajnie, będzie dużo radości z niego.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:49

Co do komentarza to super był! Mecz w ogóle fascynacja.

Ale... Engel...


Marciśjo!
Ostatnio zmieniony 19 września 2012, 22:49 przez kaczy19FJ, łącznie zmieniany 1 raz.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:49

Markizjo do asysty grał był wystawiony za plecami napastników i grał... tragicznie. Z wejściem Fabio już wszystko wróciło do normy.Słaby Pirlo no i genialny w końcu Kielon. Mam nadzieje, że po tym meczu Quagliarella będzie częściej grał.


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:49

Panowie warto również zwrócić uwagę na to jak pozytywnie o naszej grze wypowiadali się komentatorzy. Brawo, brawo! I wielki plus dla naszych Tifosich ! Coś pięknego jak przekrzykiwali kibiców the blues, a po bramce Q to już wgl oszaleli ! :D


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
Piotr21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 225
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:49

Ale jak słucham Engela to śmiech. Kurde Oni prócz Laskowskiego ( który komentował super jeden z lepiej komentowanych meczy ) to nie umieją wymawiać nazwisk Szpak to wiadomo porażka ale Engelo też Marsisio:)


Adams7175

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2012
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2012

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:50

Zasłużony punkt wywieziemy z Londynu nie jeden zespół nie podniósłby się z kolan przy wyniku 2:0, Juve się udało z czego strasznie się cieszę, nawiązując do Bonucciego naprawdę dziś był nie pewny i martwiłem się o każdą piłkę posłaną do niego. Dobre przetarcie w pierwszym meczu LM, a będzie jeszcze lepiej ;)


"Jak już coś robisz, to rób to porządnie"
8 lat... Forza Juve
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:50

Brawo Juve!! Z 0-2 na 2-2 NOT BAD. W całym meczu dużo niedokładności. Z początku jakby nasi przestraszeni, potem dwie minuty które wstrząsnęły naszymi, gol Oscara na 2:0 :bravo:
Quagliarella pokazał że Serie A jest dla niego za słaba i dlatego nie potrafi strzelać, a w CL to jest jego poziom :prochno: piękna siatka.
Marchisio dzisiaj świetny mecz no i dwie asysty, Vidal najpierw skręca kostke potem z bólem strzela gola KOCHAM GOŚCIA!!
Pirlo dzisiaj podobnie jak i z Genoą pare groźnych strat po których poszły kontry :|

Trzecia zmiana schodzi Licht, kamera pokazuje gościa który ma wejść ja mówie kto to!?! A to Isla ;D Trudno ocenić jego debiut po kilkunastu minutach, mam nadzieje że zagra w sobote od początku.

Wywozimy cenny pkt z Londynu, to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę że przegrywaliśmy 2:0 i to że w Anglii sobie poprostu nie radzimy.

FORZA JUVE!!


darex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 89
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:52

W drugiej połowie lepiej wyglądaliśmy kondycyjnie niż Chelsea, komentatorzy też o tym mówili.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 22:52

Nie skreślajcie Gio.Dziś nie miał prawa pokazać pełni swoich umiejętności przy takich stoperach.


Zablokowany