Serie A 12/13 (3): Genoa 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 16:58

mazi12 pisze:Szwagier i Asa wygrali nam mecz. Muszę ochłonąć...
Zapomniałes o Buffonie który nam mase razy tyłki uratował;p

ALe co tam liczy się wygrana:) Nie będe narzekać bo zmiennicy ostatnio dużo bie grali więc mogli jescze nie być w pełnej dyspozycji:)


Kubas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2012
Posty: 89
Rejestracja: 21 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 16:58

Dokładnie Łukasz, bez Mirka z przodu nie istniejemy i mimo, że lubię Sebę, to uważam go tylko za uzupełnienie Czarnogórca, a ich współpraca też wygląda coraz lepiej. Generalnie druga połowa o niebo lepsza z tym, że gdyby Genoa miała więcej szczęścia, to wynik mógłby być ten sam tylko w drugą stronę... Dzisiejszy mecz i zmiana jakości naszej gry po dwóch zmianach pokazały, że jeszcze nie jesteśmy takimi kozakami żeby rotować składem na mecze ligowe ze średniakami. Świetne wejście Kwadwo, Gacek dziś zagrał naprawdę bardzo solidnie i wpakował genialną bramkę, o Mirku już wspomniałem. No i Buffon - już dawno nie musiał tyle razy ratować nam dupy...chyba ostatnio w meczu z Interem u siebie. Superman nadal fruwa...i o to chodzi :wink:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 16:58

Wiking pisze:Ktoś tu pisał, że powinniśmy zagrać jak Roma? :smile:
To ja :-D Po pierwszej połowie szczerze mówiąc mocno wątpiłem w zwycięstwo i chwaliłem Romę za brak szachów w początkowej fazie meczu. Pumex :naughty:

Różnica klas między Vuciniciem a Giovinco jest duża, niestety, albo stety. Asamoah to kozak, Kuczer przy nim to totalny amator.

Koniec końców fajnie wyszło. Zwycięstwo, Immobile strzelił, Borriello nie strzelił.

PS. Matriego nie mam ochoty już oglądać, podobnie jak De Ceglie.


Obrazek
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 16:59

Wojt pisze:Przerażała niecelność podań i częste straty Pirlo.
Mnie z kolei przeraża gra Barzagli - wolny jak żółw, niepewny jak Bonnucci ;/

Na plus Gio, Giac, Gigi, Vuco, Asamoah, Claudio i Caceras :)


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 16:59

Genoa mogła ns dobić a tu kontra i 1-1. Trochę siedli kondycyjnie w końcówce gospodarze. Po pojawieniu się Mirko i Asamoah gra wyglądała już lepiej. Ogólnie w tej chwili Matri jest lata świetlne za Vuciniciem i Sebą. Nawet Bendtner jest u mnie teraz wyżej w rankingu napastników niż Matri. Mam nadzieje że obrona się ogarnie do środy a Pirlo przestanie gubić piłkę przy przyjęciu. Strasznie mnie drażnił Martin, jego wrzutki były beznadziejne w obronie też jakoś niemrawo. Podsumowując na pewno wynik o wiele lepszy niż sama gra.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 17:00

Wejście smoków.
Asamoah gol i wywalczenie karnego, a Vucinić gol i dwie asysty :bravo:
Druga połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu. Szacun dla Genui, bo zagrała naprawdę bardzo dobry mecz. Z De Ceglie jest jak z tanim cukierkiem. Dopóki go jemy, to wydaje nam się dobry, ale gdy spróbujemy lepszego i droższego, to już nie chcemy wracać do tego starego. Z całym szacunkiem dla naszego wychowanka, ale on nie ma prawa grać w piłkę nożną. Nie ma drugiej nogi, panikuje jak ktoś do niego doskoczy, wrzutki na ślepo. Takich piłkarzy, to nie brało się na zawody w liceum, nie mówiąc już o Serie A. To samo tyczy się Caceresa. Zagrał całkowicie jak nie on. Otężały, ze słabymi wrzutkami(do tej pory wrzucał całkiem nieźle). Chociaż jego broni fakt, że nie grał kilka tygodni, a w okresie przygotowawczym szykowany był jak stoper.
Giovinco też całkiem fajnie. Z meczu na mecz się rozkręca. Czuje, że jeszcze kilka meczów i będzie on topowym napastnikiem ligi.[/img]


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 17:00

Aaaaale męczarnie... Ciężkie 3 pkt. Asamoah to naprawdę był strzał w dziesiątkę. Vucinić klasa. Po Caceresie widać, że potrzebuje czasu, Bonu chyba po prostu ma wpisane w swoją naturę, że początek sezonu zalicza słaby... Mnie martwi Barzagli. W ubiegłym sezonie bezbłędny, a teraz zdarzają mu się proste wpadki. Natomiast szczytem szczytów jest Matri. Typ jest już do odstrzału i nawet Bendtner zasługuje teraz na więcej zaufania.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 17:00

Pirlo, zdaniem wielu, moim też, dziś słabo. Tymczasem według algorytmów whoscored - drugi, po Giaccherinim (moim zdaniem też słabo - sporo strat, mało pożytku w defensywie, no, ale gol), najlepszy na boisku.

Według statystyk lepiej, niż najlepsi dziś - Szwagier, Asa i Buffon.

http://www.whoscored.com/Matches/651508 ... a-Juventus
Ostatnio zmieniony 16 września 2012, 17:03 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 17:01

Aha...
Brawo dla Buffona - dwie kapitalne interwencje uratowały nam tyłki.
Brawo dla Giaccha - bardzo fajnie dziś grał w ataku. Obrona to nie jest jego dobra strona, ale ogólnie spoko zagrał i należała mu się bramka.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 17:01

Panowie, co jest? Jak sezonu temu się uparli i mimo ewidentnych fauli nie gwizdali dla nas karnych, tak w tym sezonie co mecz karny :D

Vucinic to jest geniusz i aktualnie chyba nasz najlepszy zawodnik, nie powinien opuszczać pierwszego składu. Caceres musi wrócić do formy, bo te jego dośrodkowania były po prostu żałosne. A co do Matriego, to mam nadzieje, że w styczniu odejdzie, a do stycznia nie będzie grał. Sądzę, że gorzej jak on ostatnio gra to chyba się nie da(poza amaurim oczywiście). Jestem niemal pewny, że Bendtner dużo lepiej by zagrał.


Forza Juve!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 17:01

Pokaz siły Juve. Wyjęto 4 piłkarzy i wszystko wyglądało gorzej,najbardziej brakowało Vidala. Potem 3 zmiany i wygrywamy 1-3. Najgorzej zagrał De Ceglie- jeden wariant w ofensywie czyli na lewą nogę i beznadziejna centra. Dziś wygrana ,teraz operacja Chelsea.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 17:01

Roma jako, że za trenera ma Zemana to strzelać będzie dużo goli,ale tracić niemal tyle samo.
Teraz chyba niektórzy zobaczyli jak dobrym rezerwowym jest Giaccherini. Myślałem, że Caceres pokaże się z lepszej strony. Dawno nie grał, kontuzja. W dodatku na nie swojej pozycji. Nie zapominajmy, że jest głównie stoperem.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 17:01

Dobra druga połowa. :bravo: Klasowe zespoły poznaje się po tym, że nawet w obliczu trudności potrafią wygrywać spotkania. Warto zaznaczyć, że dzisiaj nasi mieli wyjątkowy słabą pierwszą część meczu - nawet świetni w ostatnim czasie Marchisio i Pirlo grali kiepsko; Giovinco też jakoś niespecjalnie. Do tego te babole w defensywie... Widać wyraźnie, że w głowach naszych było już spotkanie w LM przeciwko Chelsea...

Dobrze, że w sytuacji sam na sam z Buffonem nie trafił Immobile - wtedy mieliśmy najprawdopodobniej spalonego. Dużo nerwów, ale ostatecznie zwycięstwo w pełni zasłużone. :ok:
Ostatnio zmieniony 16 września 2012, 17:02 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 17:02

Zawsze w takich spotkaniach mówię, że tylko wielka drużyna potrafi się w taki sposób podnieść. Widać było, że kilka trybów z tej maszyny zostało wyjętych, na drugi raz chyba lepiej dać odpocząć Barzagliemu, Pirlo czy Marchisio. Świetne zmiany, bardzo dobra druga połowa spotkania. I katastrofalna pierwsza. Gdyby Genoa na początku drugiej połowy wykorzystała którąś z sytuacji to byłoby naprawdę niefajnie. Genoa to zawsze trudny teren, dzisiaj wywozimy trzy cenne punkty. Chyba podbijam kilku panów wyżej; "Ufff".


Obrazek
Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 17:02

Asamoah jest Vidalem tego sezonu. Wiadomo było, że jest dobry ale że aż tak? Technika, drybling, umie się znaleźć pod bramką, silny, nie odpuszcza. Paolo zawsze ustawiam się na lewą nogę i bezsensownie wrzucam De Ceglie jest 3 klasy gorszy. Vucinic> Giovinco wszedł 2 asysty i bramka z karnego to jest zawodnik. Ponoć kiedyś na forum niektórzy twierdzili, że Giovinco lepszy od Vucinica :whistle:

Mogło być 2:0 po setce Immobile i było by po meczu a tak kontra i 1-1 wtedy już można było zobaczyć, że nasi złapali wiatr w żagle i że będzie dobrze. Wyróżnienie jeszcze dla Giaccha i Buffona. Natomiast bura dla Pirlo i całej obrony za niefrasobliwość, straty i dopuszczanie do zagrożenia ze strony Boriello :shock:


Obrazek
Zablokowany