Serie A 12/13 (2): Udinese 1-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:14

Myślałem, że będzie ciężki mecz i wymęczone jednobramkowe zwycięstwo, a poszło lekko, łatwo i przyjemnie. Karny ustawił przebieg spotkania, ale został przyznany całkowicie słusznie. Natomiast co do czerwonej kartki dla Brkicia to nie wiem czy sędzia musiał ją wyciągać. Chyba pomogły w tym gabaryty Giovinco, który odbił się od bramkarza jak od ściany. Myślałem, że to zawsze będzie mankamentem Seby, a tym razem okazało się pomocne.


Obrazek
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:15

Jak dla mnie tam faulu na Gio nie było. Wg mnie beznadziejna decyzja sędziego.
Też tak sądzę.Facet wyskoczył do piłki a mrówa w niego wleciał na pełnej prędkości.Żadnego zamiaru "zatrzymania" napastnika tam nie widziałem.Równie dobrze powinien być karniak dla Brazylii po słynnym zderzeniu Ronaldo z Barthezem w 98 roku.Jak ktoś wcześniej wspomniał sam sędzia spostrzegł się po fakcie,że chyba przesadził i gwizdał faule dla Udine za byle co.

Oczywiście nie jest mi specjalnie smutno z tego powodu ale nie jestem przyzwyczajony do trzech karnych w trzech meczach z rzędu na naszą korzyść.

Co do meczu to dobrze kontrolowaliśmy grę.Szkoda tylko rozluźnienia i straconej bramki,bo Gigi miałby motywację do śrubowania rekordu niewpuszczonej bramki.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:16

SKAr7 pisze:Panowie! Mam konflikt tragiczny! Roma-Inter, czy Napoli-Fiorentina?! Bo jestem zdecydowany niczym szesnastolatka z pełnym portfelem w galerii handlowej.
Patrząc na dzisiejszy stan murawy w Napolu, to chyba Inter z Romą.

Obrazek


ObrazekObrazek
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:17

Giovinco się rozkręca , bardzo dobry mecz naszego karzełka. Dużo grał, miał fajne sytuacje, ładnie pracował w obronie. Współpraca kuleje z Vucinicem, ale mam nadzieję , że to kwestia ogrania.

Obrona sobie przyspała, najbardziej chyba Bonucci, ten człowiek jest zawsze podejrzany.
Nie obczajam wpuszczania Quaga, czemu nie Pogba, albo Marrone za Pirlo i Caceres do obrony. Trzeba dać trochę odpocząć naszemu mistrzowi. Po co ma grać 90min kiedy od 70min wiadomo że mecz jest skończony.

Asamoah dobrze, ale ja jakoś średnio jestem przekonany o nim jako lewym, myślę że na środku by zaprezentował dużo więcej. Nie wiem czy z gorszymi drużynami powinien grać na tej pozycji. Na jakiś silniejszych przeciwników inna sprawa.


EDIT : Tak wpuszczenie Pogby przy wyniku 4-0 to jest straszne ryzyko :angry:
Ostatnio zmieniony 02 września 2012, 20:19 przez Virgil, łącznie zmieniany 1 raz.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:17

Ouh_yeah pisze:Pierwsza propozycja dla Conte - Vidal na ławę na jeden/dwa mecze.
To ciekawe kto będzie zapieprzał w te i z powrotem. Od jednego do drugiego pola karnego. Jak nie konstruuje? Prostopadła piłka do Marchisio. Udział w prawie każdej akcji. Nie odbiera? On nie odpuści dopóki nie odbierze piłki. Bez przesady. A szkoda ryzykować wstawianiem Pogby na razie. Trzeba inkasować regularnie po 3pkt.


zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:19

Czarek_88 pisze:Ludzie...........Co oni grali w 2 połowie?
Całą 2 połowe Udine stoi a my podajemy sobie piłki między linia obrony a pomocą
Weszło 2 świeżych napastników zamiast grać do nich piłki chłopaki głodni gry to pomoc wycofuje piłki do tyłu.....Ja tego nie rozumiem zamiast do końca grać i ładować bramki to oni sobie chodzą po boisku
Bramka dla Udine to jakieś nieporozumienie naszej obrony

Ale dobrze się skończyło przynajmniej
PZDR
Nie no lepiej się zajeździć, biegać na maxa przez 90 minut a potem na drugi dzień czytać njusy że ten ma naciągacie, a ten zmęczenie mięśni, a jeszcze inny lekki uraz :D
Kontrolowaliśmy mecz więc nie było potrzeby zasuwać na maxa. Jak ktoś kiedyś powiedział "lepiej mądrze chodzić niż głupio biegać" :prochno: i to zostawali dzisiaj nasi zawodnicy.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:20

Widze ze kilka slabych sezonow tak przyzwyczailo ludzi do padaki i porazek ze teraz juz nieswojo sie czuja jak wygrywamy gladko. Jednak zawsze znajda powody zeby ponarzekac i pomarudzic a bo to przeciwnik nie gral, a bo to pilki szly na lewo a nie na prawo itp itd.

Generalnie banda malkontentow jak byla po zatrudnieniu Conte ("co on wygral, co pokazal, bedzie drugi Ferrara") i wygranym w zeszlym sezonie meczu na San Siro ("ale inter gral slabo powinnismy wygrac wiecej, a Vucinic to 3 setki zmarnowal) tak zostala tutaj do dzisiaj...moze wygina po kolejnym Scudetto ?

Meczyk na trudnym terenie wygranym z palcem w nosie, przy minimalnym nakladzie sil..tak zdobywa sie Scudetto.
Na dodatek chlopaki pokazali ze nawet prowadzac 3-0 chce im sie biegac za pilka - cos czego przed era Conte uswiadczyc u nas nie dalo rady.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:22

mazi12 pisze:To ciekawe kto będzie zapieprzał w te i z powrotem.
Zapieprza to Marchisio albo Lichtsteiner. Vidal według mnie w pierwszych dwóch meczach biegał dwa razy wolniej niż w poprzednim sezonie. Nie wiem, nie oglądałem jeszcze statystyk ale takie mam wrażenie, może mylne.

Powtórzę się, ale ogólnie przyjemnie się ogląda taki Juventus. Nic tylko czekać na mocniejszych rywali.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:24

Virgil pisze: Nie obczajam wpuszczania Quaga, czemu nie Pogba, albo Marrone za Pirlo i Caceres do obrony. Trzeba dać trochę odpocząć naszemu mistrzowi. Po co ma grać 90min kiedy od 70min wiadomo że mecz jest skończony.
Przyczyna jest prosta- ważniejsze jest zgranie ze sobą linii defensywnej i pomocy, podczas gdy napastnik tym lepszy, im bardziej świeży. Mam zastrzeżenia do tej tezy, ale wystarczy przejrzeć jakich zmian dokonuje Conte, by zauważyć, że on się jej trzyma bez zastrzeżeń.
A Kielon był zapewne w grupie ryzyka "pourazowego", albo odezwał się brak przygotowania przedsezonowego.

Dzięki De Rossi, decyzja podjęta :)
Ostatnio zmieniony 02 września 2012, 20:34 przez SKAr7, łącznie zmieniany 2 razy.


Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:24

SKAr7 pisze:Panowie! Mam konflikt tragiczny! Roma-Inter, czy Napoli-Fiorentina?! Bo jestem zdecydowany niczym szesnastolatka z pełnym portfelem w galerii handlowej.
Inter z Cassano, Palacio i Milito w ataku vs słaba obrona Romy + styl gry druzyn zemana (nie bez przyczyny nazwisko czecha z małej litery :prochno:) vs obrona interu ? biore w ciemno bo moze się skonczyc jakąś fajną kanonadą z obydwu stron :-D


FORZA JUVENTUS !!!
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:25

Ouh_yeah pisze:
mazi12 pisze:To ciekawe kto będzie zapieprzał w te i z powrotem.
Powtórzę się, ale ogólnie przyjemnie się ogląda taki Juventus. Nic tylko czekać na mocniejszych rywali.
Też własnie juz sie zastanawiam jak nam pojdzie z takim Interem czy Napoli. Ale takie zwyciestwo, nawet z przewaga 1 zawodnika napawa optymizmem :D


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:25

Dzisiejszy Juventus przypominał mi trochę Milan sprzed sezonu, bądź dwóch. To znaczy: Ibra strzela dwie bramki (jedną z karnego), a potem cała drużyna kontroluję mecz i leniwie wymienia podania między sobą, co skutkuję kolejną bramką, bądź bramkami. Zgranie między naszymi zawodnikami widać gołym okiem, nie powinni nam przynieść wstydu w Champions League.
ps. Marchisio jest coraz lepszy technicznie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:25

@SKAr7

Jak bedziesz mial jakis dobry link (nie zacinajacy sie) do Inter- Roma to wrzuc tutaj, z gory dzieki.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:26

Pabloz9 pisze:
Misha pisze:To jak to bylo z tym Giovinco?? Szkoda kasy? Nie gra w defensywie? Mysle ze chociaz do nasteppnego meczu zamkknal usta wszystkim krytykom, bo po naastepnym zamknie usta zniow! Szkoda tylko tej bramki zupelnie niepotrzebnie stracona, nie mozemy sobie na takie cos pozwalac...
Teraz zacznie się festiwal znawców, którzy ani przez chwilę nie wątpili w Gio. Jak Gio zagra słabiej, znajdą się ludzie, którzy twierdzą całkiem coś innego.
Dzisiaj można powiedzieć, że Seba zagrał dobry mecz, ale ciężko
teraz mówić o przydatności tego transferu w dłuższej
perspektywie.

sluchaj, widze ze do mnie pijesz, po pierwsze przeczytaj moj podpis, ktory widneje juz od paru dni, po drugie to ja bylem jedna z niewielu osob ktore bronily Sebastiana po meczu z Parma wiec gdybys mial choc krzte godnosci powstrzymas bys sie od takich komentarzy. I atakowania w bardzo dziecinny sposob.

co do zmian to wlasnie bardzo szkoda ze pogba nie gral,w takim meczu juz przy stanie 3:0 powinien wejsc, szkoda tez ze nie wszedl mikolaj ja jednak chciaolbym zebys cos zagral.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Football Highlights

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2011
Posty: 36
Rejestracja: 23 października 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 20:36

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Udinese - Juventus (skrót meczu)


Zablokowany