Sparing (01.08.12): JUVENTUS 1-1 Benfica

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:00

Mam nadzieję, że takie pozycje poszczególnych graczy to skutek braku naszych podstawowych zawodników. Nie chciałbym widzieć np: Marrone na ŚÓ, Lichta na PŚO, Asy na lewym i Padoina na prawym skrzydle. Moim zdaniem jest to marnowanie umiejętności.
Co do meczu - najlepsze wrażenie zrobił jak na razie na mnie Gio. Cofa się i rozgrywa piłki. Potrafi znaleźć pozycję do strzału. Super. Matri - bez komentarza. Padoin i Giach zupełnie niewidoczni. Środek trochę ospale, ale dlatego, że Pirlo ospale. Ale co tam, wakacje robią swoje :D Obrona ok.
Jak na razie nie jest najgorzej. Widać, że mecz towarzyski i ani my, ani oni zbytnio się nie przemęczają.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:01

Simi pisze:Według mnie Marchisio ma tylko stłuczone plecy. Upadł niefortunnie na glebę i tyle. Kurcze brak mi tego Lichtsteinera jako bocznego obrońcy w 3-5-2 i na gwałt potrzebny ktoś na lewą stronę (Oby Armero).
Plucie krwią wygląda jakby jakiś uraz wewnętrzny. Raczej przy upadku nie przygryzł języka. Chyba :think:
Gra przeciętna. Vidal już gotowy do sezonu widać :smile: Buffon znów niepewne interwencje (strzał z dystansu wypluty przed siebie, niepotrzebne wyjście i wybicie piłki w aut). Swoją drogą co nad herbem ma zaklejone taśmą w kolorze bluzy? Czyżby gwiazdki? :doh:


★ ★ ★
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:01

Marchisio chyba upadł na but przeciwnika lub podczas padania został kopnięty. Gra niezła ale jak zwykle przed polem karnym brakuje ostatniego podania a jak już coś wychodzi to brak dokładności.
Tu transmisja po portugalsku: konieczny sopcast, IE lub dodatki do innych przeglądarek, zalecane VLC
http://www.rojadirecta.me/goto/sportcli ... t-c-1.html


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:50

Milos!! Brawo!! Odrodz sie prosze!!!!


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:51

No no Krasic :D . Może ktoś będzie chciał go kupić :) Bardzo sie starał i dobrze, że strzelił :)


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:52

Krasic 2 mecze w ataku i 2 bramki, Matri cieniuje coraz bardziej, ma chlopak sytuacje ale zerowa skutecznosc, ladnie Gio.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:53

Nawet w takim sparingu zagrali do konca i to sie nam oplacilo :) gra taka jak forma ItalJuve - bywalo gorzej :) (rok temu z Betisem). Na plus Milos za gola i za to ze sie staral ! Pogba pokazal sie po raz pierwszy w skladzie Juve - oby zostal nowym Vieira :) no i powiem to o czym kazdy wie - NIE MAMY NAPASTNIKA ! nawet karnego nie strzelamy tzn Matri .


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:53

Krasić to jest nasz TOP STRAJKA w przyszłym sezonie. Już można mu dać Złotego Buta. Dlatego Marotta nie chciał wydawać kasy - wiedział, że Milosz się przełamie.

Giovinco jest 'suaby'.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2012, 20:54 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:53

Nasze sparingi pod względem ciekawości mogą konkurować z zawodami szachowymi, no ale nie o widowiskowość jednak chodzi. Za 10 dni superpuchar więc trzeba się ogarnąć. Mam wrażenie, że Conte trochę za dużo kombinuje ze składem i z taktyką wystawiając zawodników na nieswoje pozycje i trzymając się kurczowo 3-5-2. Na razie nasza gra ofensywna nie zachwyca a wręcz powiem, że jest słaba. No ale wszystko zweryfikuje sezon, pozostaje ufać trenerowi i liczyć na transfer napastnika z prawdziwego zdarzenia.


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:54

Matri dziś pobił wszystkich... Wiedziałem, że karnego spapra...

Asamoah całkiem fajnie, Bonucci wg mnie bardzo dobrze.
Faktycznie pozycje niektórych bardzo dziwne, ale to w końcu sparing więc można kombinować.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:54

Nie bardzo podobał mi się ten mecz. Momentami wyglądaliśmy totalnie bezbarwien, jakbyśmy się zebrali na ten mecz za pięć dwunasta :roll: Liczyłem na lepszą grę, po reprezentacyjnych wzmocnieniach.
Kolejna kontuzja (Chiellini, Caseres, Vucinić, Pepe, Lucio) teraz Marchisio? Mam gdzieś takie sparingi :?
Matri przechodzi samego siebie, naprawdę zależy mu na odejściu, ten karny to kpina...
Koniecznie kogoś o ataku, nie ma na co czekać, nie da się tego oglądać...

Krasić ratuje nam beznadziejny wynik... warto się nad nim zastanowić w perspektywie gry na 3 frontach i regularnymi póki co kontuzjami :angry: Gra jak gra, ważne, że strzela.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:56

Ciekawy test, bardzo podobał mi się Lichtsteiner, Vidal i Marrone.
Pomysł z Asamoahem na lewej nie wypalił, lepiej nie marnować go na pozycje na której nie potrafi grać.
Matri wcale tak słabo nie zagrał, pokazywał się, walczył, brakowało trochę wyczucia ale to przyjdzie.


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:56

pierwsza połowa non stop kopanie się po nogach i ciągłe faule, w drugiej totalna zmuła, prawie zasnąłem

Pogba w sumie nie zdążył nic pokazać. Tego chłopaczka Untersee czy jakoś tak, co asystował przy golu pierwszy raz widziałem, pewnie i tak go wypożyczą :P

Słabiutko Padoin, jednak Pazienza jest lepszy, chociaż z drugiej strony, nie kojarze czy Padoin miał okazję zagrać u nas w środku pola.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2012, 20:57 przez Judzio, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:56

Kolejny mecz pokazał, że nie mamy klasowego napastnika... typowej 9. Matri przemienia się w enta z rodziny Amaurich.

Conte zawieszony a Krasić strzela kolejnego gola... Przypadek?


Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:56

Heh, Krasić znów strzela bramkę... Może dostanie szansę w przyszłym sezonie, jako alternatywa na prawe skrzydło w 4-3-3.

Ogólna gra niezła, do momentu gdy jesteśmy w pobliżu pola karnego rywala. Giovinco moim zdaniem był zbyt cofnięty.

Grę Matriego przykro komentować, ale trzeba przyznać, że piłka go szuka, ale on nie potrafi tego wykorzystać.

Bramka na konto Masiego, a Storari moim zdaniem mógł się zachować lepiej.

Oby na koniec sezonu przygotowawczego to lepiej wyglądało!
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2012, 21:02 przez Murzin, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany