Trofeo TIM 2012: Inter 1-0 JUVENTUS | JUVENTUS 1-0 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 23:39

Cobra pisze: 2) Ziegler > De Ceglie
Broń Boże. PDC dośrodkowywał jak pijak, ale przynajmniej nie dawał się obiegać i przepychać 20letniemu dzieciakowi z mlekiem pod nosem.
Smolwin pisze: Notabene Vidal grając na pozycji Pirlo potwierdził swoją wszechstronność i pokazał, że w razie absencji Włocha może go bezproblemowo zastąpić a jego otwierających drogę do bramki piłek nie powstydziłby się wspomniany ex milanista.
W pierwszym meczu na pozycji Pirlo grał Marrone, w drugim graliśmy bez registy (baaardzo na siłę trzebaby podciągać Pazienzę po wejściu).
Ale kilka fajnych podać miał :)
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2012, 23:45 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


Czarek_88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 stycznia 2012
Posty: 52
Rejestracja: 26 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 23:41

urthas pisze:Mam nadzieje że sie myliłem.Nuech Conte w trzecim meczu wystawi młodzików i tyleNie ryzkowac kontuzji podstawoych graczy na taim kartoflisku
Jakim 3 cim meczu ? Przecież to był nasz ostatni mecz po 2 mecze przecież są.....


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 23:41

Najprawdopodobniej turniej wygra inter, a więc drużyna, która na mistrz ma najmniejsze szanse. Klątwa Timu chyba i w tym roku się potwierdzi :) My natomiast przynajmniej nie-ostatnie. Mam tylko nadzieje, że przegranym turnieju nie będzie Caceres.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 23:56

Max w formie:

Obrazek

Fajnie, że wygrał Inter, to ich jedyne trofeum w tym sezonie, niech mają.


n00beq

Interista
Interista
Rejestracja: 25 lipca 2010
Posty: 29
Rejestracja: 25 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 00:02

szczypek pisze:Max w formie:
Fajnie, że wygrał Inter, to ich jedyne trofeum w tym sezonie, niech mają.
Koledzy widze jak zwykle pewni siebie. Czas pokaże:wink: Mam nadzieję ten sezon będzie ładną dla oka czysto sportową rywalizacją.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 00:06

Błędy Lucio na razie mnie bawią, bo gramy mecze o pietruszkę, ale nie takiej postawy oczekiwałem po "doświadczonym stoperze" :roll:. Vucinić aktorzący karnego w towarzyskim meczu to żenada :doh:. Spróbuje tak w Serie A to go nagrodzą trzymeczowym banem i tyle będzie z tego pożytku. Interowi gratuluję zdobycie pierwszego i mam nadzieję ostatniego trofeum w tym sezonie.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 00:08

Pieprzyć te rozgrywki. Proszę państwa co tam się dzieje z Martinem, z tego co tu czytam to naprawdę jestem pełen obaw. Tym bardziej, że te najpoważniejsze urazy kolana zwykle następują po sytuacjach nieinwazyjnych. W sensie bez udziału osób trzecich, tak jak w przypadku choćby Martina. Gdyby ktoś z Was miał link, byłbym bardzo wdzięczny.
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2012, 00:22 przez zoff, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 00:09

Co by nie mówić to Inter robi ciekawe ruchy transferowe. Podobał mi się Silvestre, Palacio i Guarin. Wywalili szrot i ściągają stosunkowo tanio solidnych graczy głodnych gry. Według mnie na dzień dzisiejszy Inter>Milan na koniec sezonu. Chociaż nadal czekam na ruchy transferowe Milanu, bo bez nich raczej skażą się na porażkę jeśli chodzi o Scudetto.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 00:18

Dziennikarze Mediasetu nie mają dobrych informacji dla kibiców Juventusu - uraz Martina Caceresa może być bardzo poważny - wstępnie mówi się o skręceniu kolana z możliwością uszkodzenia więzadeł, ale nie jest wykluczone, że Urugwajczyka nie zobaczymy na boisku w pierwszej części sezonu.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 00:21

Pomijając paskudną kontuzję Caceresa, która trochę mi popsuła humor i obecnie wypełniła głowę, mam kilka spostrzeżeń.

Zacznę może od negatywów. Bardzo, ale to bardzo jestem zawiedziony postawą napastników z wyłączeniem Mirasa. Matri kompletnie bezproduktywny, chyba myślami był już w autokarze Milanu jadącym do Mediolanu, Quagliarella zmarnował multum sytuacji, a Boakye nie pokazał nic specjalnego i lekko zatarł dobre wrażenie po pierwszym sparingu. Mam nadzieję, że Marotta to wszystko widział i tyłek sam palił mu się do negocjacji z jakimś topem.

Lucio? Tragedia. Nie chciałem go oceniać przez pryzmat pierwszego błędu w debiucie, ale gość ma ewidentnie problemy z koncentracją, takie szkolne błędy jakie popełnia to tylko i wyłącznie wina jego psychiki, gdzie w pewnych momentach czuje się za pewnie.

Świetny Vucinic. Absolutne propsy dla tego gościa. Luz, polot i fantazja, niesamowity pener z niego, ale Miras to zawsze Miras, następny mecz pewnie przedrepta.

Najlepszy w naszych szeregach dzisiaj Vidal, bardzo mądrze kierował tym zespołem, fajnie się sprawdził na nietypowej dla siebie pozycji. Podobnie Asamoah - kolejne bardzo dobre minuty. Nie dziwię się, że Marchisio wcześniej wrócił z wakacji.

Lichtsteiner nabrał świeżości i znów przypomina Herkulesa, którym był na początku sezonu.

Generalnie z Interem zagraliśmy bardzo dobrze, podobał mi się strasznie sposób konstruowania akcji i płynność gry. Z Milanem już tak dobrze to nie wyglądało i główne zagrożenie z naszej strony szło z kunsztu Mirasa.

Ogólnie nie jest źle, są dobre widoki na przyszłość, a jak wrócą nasi wicemistrzowie + wykuruje się Isla i ściągniemy do tego duet Armero-Jovetic to powinno być nieźle w lidze.


Gąsior007

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 86
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 03:47

Mam nadzieje, że kontuzja Cacaeresa nie okaże się na tylę groźną na jaką wygląda. Wierzę, że na początek sezonu się wykuruje.

Co do samego ustawienia. Nie było źle jeśli chodzi o płynnośc gry. Aczkolwiek mam nadzieje, że w dalszym etapie przygotowań Conte spróbuje 4-3-3.
Nawet jeśli miałoby to wyjść gorzej niżli dotychczasowe 3-5-2 to będzie skala porównawcza.

Jednak przy 4-3-3 pojawia się mankament typowego KLASOWEGO środkowego. Matriemu wiele do takiego miana obecnie brakuje. Poza tym widać wyraźnie, że nie jest on myślami na meczu. Czyżby była to czerwona część Mediolanu ??

Fabio stara się szuka gry. Ok zgodzę się. Jednak co z tego, skoro niemiłosiernie pudłuje w sytuacjach w których wstyd nie strzelić.

Boakye walczy próbuje, zastawia się. Jednak widać, że brakuje mu ogrania na wyższym stponiu wtajemniczenia

Miras najlepszy z ataku. Na spokoju kreował grę przed polem karnym. Jednak ewidentnie brakuje wykończenia.

Nie chce wyciągać daleko idących wniosków. Jednakże widać jak na dłoni, że z takim atakiem. A przede wszystkim z taką formą poszczególnych napastników, nie zdziałamy zbyt wiele.

Vidal jak najbardziej na plus.

Marrone wydaje mi się zagrał bezinwazyjnie.

Cieszy mnie postawa Asamoaha. Na pewno zmusi to Markiza to jeszcze większej pracy. Jakby nie patrzyć na pewno podwyższy sportowy poziom w środku pola :)

De Ceglie załamywał mnie z tymi centrami. Pepe w tym aspekcie ciut lepiej. Jednakże co z tego skoro nie było kogoś kto by powalczył o tą piłkę.

Ewidentnie u nas ze skrzydeł nikt nie umie dobrze dośrodkowywać.
Może kimś takim był Martin. Jednak trzeba czekać na orzeczenie lekarzy co się z nim dzieje. :wink: :wink:


Forza Juve !
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 09:05

Vimes pisze:Vucinić aktorzący karnego w towarzyskim meczu to żenada
Nie sposób było nie skorzystać z takiego prezentu jak zostawiona we frajerski sposób długa noga nowego dorodnego Murzyna ACM.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 09:09

Łukasz pisze:
Vimes pisze:Vucinić aktorzący karnego w towarzyskim meczu to żenada
Nie sposób było nie skorzystać z takiego prezentu jak zostawiona we frajerski sposób długa noga nowego dorodnego Murzyna ACM.
Mam takie samo wrażenie, tylko w troche nieudolny sposób to Mirko zrobił.
Btw. DORODNEGO? On wygląda jak Etiopski czy inny Kenijski długodystansowiec ;)


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 09:38

Jakby tak wywalił się Del Piero, byłoby fapanie jaki to były kapitan sprytny, jak umie wymusić (różnica wymusić - symulować!). Ale, ze to Vucinić... :D


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 09:38

Łukasz pisze:
Vimes pisze:Vucinić aktorzący karnego w towarzyskim meczu to żenada
Nie sposób było nie skorzystać z takiego prezentu jak zostawiona we frajerski sposób długa noga nowego dorodnego Murzyna ACM.
Nie aż taki nowy, stary z recyklingu, bo to był Taiwo a nie Traorè.

Dla mnie najlepsze wrażenie w turnieju zrobił Masi. Bez błędnie zagrał na środku bloku defensywy, szczególnie zaimponował mi opanowaniem i tym jak potrafi wprowadzić piłkę do ataku. Mam nadzieje, że nie pójdzie na wypożyczenie i będzie b rany pod uwagę w rotacji kosztem Lucio.


Zablokowany