Pre-season 2012/2013

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 21:18

Co prawda jeszcze nie zakończył się obecny sezon, ale mamy pierwsze ploteczki jak i sprawdzone informacje jak wyglądać będą nasze przygotowania do obrony scudetto i podboju Europy :D

O ile w pierwszym pre-sezonie pod wodzą Conte nie graliśmy raczej z żadną europejską potęgą, bo do takiej Sportingu nie zaliczam, to teraz będzie chyba bardzo ciekawie!

Pierwsze potwierdzone info: sparing z Realem, zagramy z mierdami 5 sierpnia w... Stanach Zjednoczonych. Czyli pewnie tradycyjnie już bedziemy tam mieć zgrupowanie.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... i&id=39336

Były też plotki o wzięciu udziału w Pucharze Gampera, to jest 22 sierpnia, oczywiście na Camp Nou w Barcelonie.

http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... a-juve.php


To na razie tyle.


Edit.
A uprzedzę Misia, co mam mu zostawiać wolny korytarz do podjazdu. Nie, nie będę miał 5 sierpnia problemów z wyborem drużyny do kibicowania :D

Edit 2.

2012.05.08, godz. 18:57, REALcampeón

do dziś niezapomniałam półfinału LM 2003 :(


Ja też :C


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 00:03

Ferrara z Realem wygrał, Del Neri ograł Lyon a Conte przegrał ze Sportingiem. Wszystko w temacie pre-seasonu :D

Aczkolwiek fajnie by było gdyby Juve faktycznie zagrało z Realem i Barcą. Zawsze będzie co obejrzeć w wakacje.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 00:19

A ja mam takie pytanie, czy w zwiazku z Euro to nasze zgrupowanie zacznie sie jakos pozniej czy cos? :P


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 00:53

Bardzo dobrze, że takie mecze jak z Realem i ewentualnie z Barceloną się szykują. Chcąc być najlepszym w ogóle trzeba się mierzyć z najlepszymi. Poza tym, takie mecze będą z korzyścią dla piłkarzy, przy ewentualnych tym podobnych meczach w LM. Bardzo ciekawy sezon się zapowiada.

Niektóre komentarze kibiców Realu, świadczą o tym, iż sobie przypomnieli o tym, że taki klub jak Juve nadal istnieje. Dobrze.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 09:21

Jak już jesteśmy w temacie pre-season'u, to odpowiedzcie mi, czy znowu będziemy mieć zgrupowanie tam (nie pamiętam nazwy miejscowości), gdzie przed rokiem? Chodzi mi o pierwszy obóz przygotowawczy we Włoszech.

Bo w poprzednich latach mieliśmy tam, gdzie ostatnio miał Inter. Jak widać, miejsce nie służy.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 15:53

W tamtym roku mielismy w Bardonecchii, a wczesniej w Pinzolo. Nie udalo mi sie znalezc info, gdzie pojada w tym roku.

Pamietam, jak ostatnio gralismy z realem i Zdenek prawie polamal noge swiezo kupionemu za 94 mln € Ronaldo :lol: Ladnie w tamtym meczu krecil tez Giovinco, a zwycieska bramke walnal chyba Salihali. Na pewno szykuje sie ciekawy mecz.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 17:40

pumex pisze:Jak już jesteśmy w temacie pre-season'u, to odpowiedzcie mi, czy znowu będziemy mieć zgrupowanie tam (nie pamiętam nazwy miejscowości), gdzie przed rokiem? Chodzi mi o pierwszy obóz przygotowawczy we Włoszech.

Bo w poprzednich latach mieliśmy tam, gdzie ostatnio miał Inter. Jak widać, miejsce nie służy.
Jak zawsze sprawę rozstrzygną pieniądze. Region Trentino (Pinzolo) płacił milion € z hakiem, Bardonecchia chyba koło 2 mln. I to był raczej jednorazowy deal, bo nie ma żadnego sponsora tego typu wśród partnerów Juve (a Inter wśród partnerów ma 'nasze' Trentino).
pumex pisze:
alina pisze:Jak zawsze sprawę rozstrzygną pieniądze. Region Trentino (Pinzolo) płacił milion € z hakiem, Bardonecchia chyba koło 2 mln. I to był raczej jednorazowy deal, bo nie ma żadnego sponsora tego typu wśród partnerów Juve (a Inter wśród partnerów ma 'nasze' Trentino).
Ja to wszystko rozumiem, tylko dalej nie dowidziałem się, czy już wiadomo, gdzie będziemy trenować :)
Nie wiadomo :)
Ostatnio zmieniony 09 maja 2012, 18:02 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 17:46

alina pisze:Jak zawsze sprawę rozstrzygną pieniądze. Region Trentino (Pinzolo) płacił milion € z hakiem, Bardonecchia chyba koło 2 mln. I to był raczej jednorazowy deal, bo nie ma żadnego sponsora tego typu wśród partnerów Juve (a Inter wśród partnerów ma 'nasze' Trentino).
Ja to wszystko rozumiem, tylko dalej nie dowidziałem się, czy już wiadomo, gdzie będziemy trenować :)


Obrazek
Choperini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2008
Posty: 259
Rejestracja: 16 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 18:31

Może trochę nie na temat, ale wybaczcie.

Wg najnowszych informacji Polsat wraz z obecnym sezonem traci prawa do pokazywania LM i od września będzie ona dostępna tylko w "n"ce.

No i druga, smutniejsza sprawa, C+ podobno nie zdecydował się na zakup praw do transmisji SerieA, co już niestety zakrwa o kpinę, bo chyba nikt w Polsce nie będzie teraz transmitował ligi włoskiej :(

Jakieś paskudne dni się ostatnio przytrafiają...


"Run Hassan. Run! ;)"
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 18:39

Choperini pisze: No i druga, smutniejsza sprawa, C+ podobno nie zdecydował się na zakup praw do transmisji SerieA, co już niestety zakrwa o kpinę, bo chyba nikt w Polsce nie będzie teraz transmitował ligi włoskiej :(
Tutaj akurat bym się nie smucił. Raz że nie mam C+ :D ale dwa że mimo wszystko nie wierzę że żadna stacja w Polsce się nie zdecyduje na wykupienie praw. Skoro w Sportklubie puszczają nawet ligę argentyńską, to na włoską nikt się nie skusi? Canal+ ma chyba najwięcej forsy stąd oni niejako biorą te ligi które chcą, a reszta dostaje "ochłapy", ale gdyby taki np. Eurosport miał to przejąć to bym się nie pogniewał.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś się dowiedział jak wygląda sprawa sprzedaży praw do danego kraju. Czy jest tak, że Włosi sobie wyliczają jakąś tam kwotę i jak nikt jej nie zapłaci (bo w Polsce ta liga jest niezbyt popularna) to nie będzie transmisji, czy też może po prostu jest zwykła licytacja, kto da więcej?


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 19:58

Choperini pisze: No i druga, smutniejsza sprawa, C+ podobno nie zdecydował się na zakup praw do transmisji SerieA, co już niestety zakrwa o kpinę, bo chyba nikt w Polsce nie będzie teraz transmitował ligi włoskiej :(
Jakieś źródło konkretne proszę.
Nawet dobrze, bo to co oni wyrabiają to czysta kpina. Nie pokazać ostatniego spotkania w sezonie i fety zwycięscy Serie A :angry: PL & Ligue1 nie mówiąc o hiszpańskiej da się zrobić multilige czy pokazać ostanie spotkania sezonu a liga włoska w.... Zresztą nagrałem sobie specjalnie "fete" pokazana przez canal+ i na końcu dało się w głosie odczuć taką niepewność co do transmisji Serie A w nowym sezonie.
Pora na kupno Sky Italia :happy:


toudi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 lutego 2005
Posty: 42
Rejestracja: 14 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 21:13

zahor pisze:Byłbym wdzięczny gdyby ktoś się dowiedział jak wygląda sprawa sprzedaży praw do danego kraju. Czy jest tak, że Włosi sobie wyliczają jakąś tam kwotę i jak nikt jej nie zapłaci (bo w Polsce ta liga jest niezbyt popularna) to nie będzie transmisji, czy też może po prostu jest zwykła licytacja, kto da więcej?
Jeśli się nie mylę to prawa do pokazywania ligi włoskiej posiada Sportfive. I to ta firma ustala ceny kupna. A cena zależy od kilku (a może nawet kilkunastu) czynników.
1) okres przez jaki będzie pokazywać się ligę,
2) ilość spotkań pokazywanych w danej kolejce,
3) pokazywanie wszystkich skrótów w kolejce,
3a) pokazywanie wszystkich bramek w kolejce,
4) korzystanie z grafik sprzedawcy (tj. grafiki przy zmianach, kartkach, statystyki oraz sam wynik),

Najważniejszymi (cenowo) oczywiście są dwa pierwsze podpunkty.
Ale jak wygląda sama sprzedaż to nie mam pojęcia.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 21:24

pumex pisze:
alina pisze:Jak zawsze sprawę rozstrzygną pieniądze. Region Trentino (Pinzolo) płacił milion € z hakiem, Bardonecchia chyba koło 2 mln. I to był raczej jednorazowy deal, bo nie ma żadnego sponsora tego typu wśród partnerów Juve (a Inter wśród partnerów ma 'nasze' Trentino).
Ja to wszystko rozumiem, tylko dalej nie dowidziałem się, czy już wiadomo, gdzie będziemy trenować :)
Tak , wiadomo już gdzie będziemy trenowac Pumexie : )

Miejscowość Chatillon , na północ od Turynu.

Obóz przygotowawczy rozpocznie się 10 , a zakończy 25 Lipca ;)

Otrzymamy za to 620tys euro.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2012, 11:33

Oficjalna (?) zapowiedź meczu z Realem.



kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2012, 17:08

@UP
Fajnie wymawiaja nazwiska pilkarzy :-D i podoba mi sie "Super Italian Team" :D


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Zablokowany