Serie A (37): Cagliari 0-2 JUVENTUS [DPL na meczu!!!] - 30!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 13:45

Co wy tak placzecie ze juz stracilismy mistrzostwo? Przeciez sezon sie nie skonczył ? jeszcze 2 mecze zostały .... i jest 1 pkt przewagi ..... histeryzujecie strasznie, fakt jest żal i niedosyt ale trzeba wierzyć w nich


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 13:55

Muszą więcej biegać i się nie oszczędzać, bo miałem wrażenie jakby ostatnio grali momentami na pół gwizdka. Z większą intensywnością i myślę, że będzie dobrze. Miałem tez wrażenie, że z Lecce przerastała ich psychicznie bliskość tytułu.
Moim zdaniem Matri powinien zacząć od początku. Poza tym trzeba koniecznie ożywić jakoś skrzydła, lewą stronę szczególnie.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 14:01

Moim zdaniem Matri powinien zacząć od początku.
Moim zdaniem to Del Piero powinien od początku grać, bo jego charyzma, doświadczenie i umiejętności wniosly by spokój do drużyny w trudnym momencie sezonu, ale on na pewni nie zagra...

O mecz jestem spokojny. Czemu? Conte wie o co chodzi i motywacja będzie na 101%. Antonio nie przegra tego meczu.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 14:19

Gotti pisze: Antonio nie przegra tego meczu.
O to też jestem spokojny, ale pytanie czy tego meczu nie zremisuje? :wink:

Musimy to wygrać, nie ma innej opcji. Będzie ciężko, ale damy rade!


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 14:25

co ciekawe, w tej kolejce mamy 3 scenariusze:
1. przegrywamy mistrzostwo
2. zachowujemy status quo
3. zdobywamy mistrzostwo

Jak by nie patrzeć- nie patrzymy na Milan. Co prawda przewidywałem, że limit błędów wykorzystamy właśnie w Trieście, ale z nożem na gardle po pechowym 1:1 podejdziemy inaczej, niż po 9 zwycięstwach z rzędu. Na cud w Mediolanie w ostatniej kolejce nie ma co liczyć, bo tam kursu na Milan chyba już nie będzie :P
Utrzymanie przewagi to plan minimum, powiększenie i Scudetto jeszcze przed Atalantą- maksimum. Jeśli damy się wyprzedzić tutaj, przegrywamy Scudetto- ale mimo wszystko wygrywamy sezon.


No i Panowie troll21 trolował wiarygodnie może z 2 lata temu. Potem już popadł w taką abstrakcję, że nikt już nie wierzył, że można naprawdę myśleć i pisac AŻ takie głupoty. Po co reagujecie?


Jak nie tu, to gdzie? Jak nie teraz, to kiedy? Lepiej cały sezon grający Juventus może wygrać mistrzostwo z (nie licząc jednego potężnego incydentu) przepychanym przez sędziów Milanem. Mecz, w którym wyjdzie(kolejny już w tym sezonie- a wszystkie zdane na +) czy nasza drużyna jest już Juventusem, czy też jeszcze nie.
Forza Antonio.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 14:28

Ja w ogóle jestem ciekaw jak na derby patrzą w tym momencie nasi czarno-niebiescy przyjaciele? :D Podobno wielu z nich nie zdzierży Juve jako mistrza ale z drugiej strony przegrana, a nawet remis, z Milanem z całą pewnością zakończy ich marzenia o grze w Lidze Mistrzów. Chociaż dla piłkarzy na pewno jest to bez znaczenia i oni będą chcieli wygrać.

Liczę trochę na ich pomoc ale przede wszystkim trzeba pocisnąć Cagliari.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 14:43

Żeby nie było! Wszedłem na tą strone tylko po to by wiedzieć jaki mają stosunek do meczu z Milanem ;p
Oto fragment wypowiedzi morattiego po meczu z Parmą:
Czy Inter ma jakieś szansę na zwycięstwo w derbach Mediolanu?
To Milan jest faworytem. Wszystko może się wydarzyć, ale to jasne, że Milan jest obecnie lepszą drużyną.

Wygrywając z Milanem Inter zrobiłby przysługę Juve, które byłoby wtedy absolutnym faworytem do zdobycia Scudetto, czy chcecie pomóc Juventusowi?
Nie myslimy w ten sposób. Zawsze chcemy wygrać, obojętnie z kim gramy i w jakiej fazie sezonu się znajdujemy.
Mam nadzieje że ostro powalczą i już w niedziele będziemy świętować 30. scudetto!


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 14:47

Wojtek pisze: Wygrywając z Milanem Inter zrobiłby przysługę Juve, które byłoby wtedy absolutnym faworytem do zdobycia Scudetto, czy chcecie pomóc Juventusowi?
Nie myslimy w ten sposób. Zawsze chcemy wygrać, obojętnie z kim gramy i w jakiej fazie sezonu się znajdujemy.
A co mial powiedziec? Ze podloza sie tylko po to, zeby Juventus nie mial powodu do swietowania? Watpie, zeby tak zrobili, ale takie pytania sa bez sensu.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 14:49

Wojtek pisze:Mam nadzieje że ostro powalczą i już w niedziele będziemy świętować 30. scudetto!
Patrzmy tylko na siebie. Wszystko jest w głowach i nogach naszych piłkarzy, a Milan bankowo wygra z Interem. Zwietrzyli swoją szansę, motywacja im doda kopa a i drużynę mają o wiele mocniejszą niż Inter.

Cagliari to nie jest ogórkowa drużyna, jak to niektórzy głoszą. Boję się tego meczu jak cholera. Byleby naszych nie zjadły nerwy


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 14:59

Od rana nie myślę o niczym innym.Chciałbym żeby te mecze były już i żeby nasi pewnie wygrali.Jest liga mistrzów-super ale jak nie będzie scudetto będzie mega frajerstwo.Nie wiem czy to zniosę.7 miejsce w porównaniu z przegraną mistrzostwa na finiszu to pikuś. Trzeba wierzyć.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 16:59

Canal Plus przeprowadzi łączoną transmisje naszego meczu z debrami Mediolanu.

Cóż nie ma co się oglądać na innych, potrzeba wygrać dwa mecze, choć inne opcję np. dwa remisy, przy tylko jednym wygranym i jednym przegranym meczu Milanu też dadzą nam mistrzostwo.

O motywacje myślę, że nie ma co się bać bo będą się chcieli odgryźć za wczoraj, a poza tym raz na jakiś czas musimy zagrać słabszy mecz (była Lazio, Była Cesena i Lecce) więc teraz dwa mecze do przodu i później tylko CI.
Byle tylko teraz Napoli nie wygrało w tej kolejce to Inter uwierzy w CL, co tylo może utrudnić sytuacje Milanu, ale najważniejsze patrzeć na siebie i wygrać te dwa mecze, łatwe nie będą trudne tez nie.
Zaangażowanie i mamy 3 pkt w Treście.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 17:22

Cagliari to nie jest ogórkowa drużyna, jak to niektórzy głoszą. Boję się tego meczu jak cholera. Byleby naszych nie zjadły nerwy
Jak to? Cagliari to ogóry pierwszej klasy. Nie oszukujmy się, bo wygramy z nimi bez problemu, ale Atalanta w ostatniej kolejce może nas pogrzebać.

Milan na 100% wygra 38 kolejkę z Novarą, więc można im dopisać 3 punkty za tamten mecz. Teraz pozostaje kwestia derbów i Juve.
Jeśli Milan wygra z Interem to będzie cholernie nerwowo w ostatniej kolejce.
W sumie to przeczuwam, że 38 kolejka zdecyduje o Scudetto.

Jeszcze co do Interu to oni nie odpuszczą Milanowi, bo fakt faktem, że nienawidzą Juve, ale to samo czują do Milanu i im jest obojętne kto zdobędzie Scudetto. Sami mają szansę na LM, więc zapewne zepną się na ten mecz, a jak pokazały pierwsze derby Mediolanu takie mecze rządzą się własnymi prawami. Cóż...Forza Inter :prochno:


AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 22:16

mimo przełożenia spotkania czy ktoś się okrętuje czy będzie transmisja w c+ ?


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 22:24

Cieżko przeczytać post wyżej albo sprawdzić program TV?

Musimy ten mecz wygrać i zastanawiam się czy nie oglądać go z ekipą, bo presja jest dla mnie tak wielka, że mi serce już dzisiaj dyga i wolałbym by ktoś był obok kto zadzwonił po karetkę hehe i chciałbym mieć to za sobą, te dwa WYGRANE MECZE DLA NAS! :).


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 22:30

Ja to nie mogę sobie miejsca znaleźć. Ciągle myślę o niedzieli i stres jest taki, że ho ho, jesteśmy tak blisko, a tak daleko. Staram się pocieszać, ze damy radę, doszukując się każdego aspektu po naszej stronie np. duża ilość naszych kibiców na stadionie, czy choćby to że gramy na neutralnym terenie z drużyną, która o nic nie walczy. Też sobie wmawiam, że milan nie da rady z interem i już w niedziele wszystko się wyjaśni.

Mogłoby już być po wszystkim, dość tych nerwów.


Zablokowany