Serie A (35): Novara 0-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 01:51

Mecz bardzo udany, który dał nam spokojnie zdobyte kolejne 3 pkt. Novara jest już praktycznie w Serie B. Najpierw wysłaliśmy do 2 ligi Cesene, teraz Novare i to samo trzeba zrobić w środę z Lecce.
Generalnie to dobra gra naszych zawodników. Najgłośniej i najczęściej mówi się o Borriello i Vuciniciu. Ten pierwszy zalicza 2 trafienie i szczerze mogę powiedzieć tak...jeśli dostaniemy napastnika porządnego jak Cavani to wykupienie Borriello jakoś przełknę w końcu rezerwowy też jest potrzebny, a jeśli udałoby się sprzedać Matriego za te 18 mln (jeśli to prawda) to nie miałbym nic przeciwko. Vucinic z kolei jest zawodnikiem dość specyficznym. Można go hejtować bo w końcu dużo piłek traci i próbuje wszystko zrobić jak Zlatan (na stojąco)...rzucasz mięsem, ale chwile później musisz wyjąć fiuta z ust jak patrzysz na to jak zalicza kolejne kluczowe podanie jak w meczu z Romą gdzie zagrał w sumie średnio, ale udział miał przy każdym golu i to spory. Dobre wrażenie zrobił Padoin - wiem przeciwnik dzisiaj był mierny, ale dla gościa, który gra niewiele pokazał się z bardzo dobrej strony. Elia? Może zacznie się częściej pojawiać na boisku...łatwo dochodzi do sytuacji strzeleckich, ale wydaje mi się, że jego występ jest tylko zabezpieczeniem jeśli chodzi o ewentualne "darmowe" odejście. Denerwował mnie dzisiaj Giaccherini strasznie - wszystkie niemal akcje spowalniał, ale tak po dłuższej analizie wychodzi, że chyba tak miało być. Nie tracić i rozciągać linie obrony.
Mecz mógł się podobać chociaż momentami wiało nudą. Cieszą kolejne 3 pkt i czyste konto.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 07:51

Ufff obawiałem się tego meczu! Jednak się udało, pierwsza bramka Mirka jak dla mnie genialna. Bardzo się cieszę, i od razu chcę podziękować dwóm naszym wspaniałym kibicom, którzy mi wysłali sms-y. Forza!


warqula

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 47
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 10:54

Kolejne ważne trzy oczka i coraz bliżej sezon bez porażki.


Juventus jak dyktator niepodzielnie panuje w Serie A, czy w przechodzącej kryzys lidze, ktoś rzuci wyzwanie Juve i będzie walczył do końca?
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 11:29

Spodziewałem się trudniejszej przeprawy a tu taki pogrom. No nic trzeba jeszcze tylko 3 mecze wygrać.


jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 10:11

To, że wygramy to było niemal pewne. Wszędzie pisali, że Novara gra bardziej otwartą piłkę niż Cesena i będzie łatwiej przedostać się pod ich bramkę no i tak też się stało ;) 4:0 do przodu!


Z Juventusem od 2004 roku!
Football Highlights

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2011
Posty: 36
Rejestracja: 23 października 2011

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 14:45

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Novara - Juventus (skrót meczu)


Zablokowany