Serie A (34): JUVENTUS 4-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2012, 12:37

Ciekawe czy De Rossi znowu pójdzie na stopera...?!
Teraz mamy przed sobą ostatnią prostą w drodze po tytuł. Obojętne jak, obojętne jakim wynikiem byleby tylko wygrać.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2012, 12:40

pan Zambrotta pisze:Chciałem przypomnieć, że w poprzedniej rundzie jak jechaliśmy do Rzymu, każdy zakładał że pykniemy najsłabszą Romę od lat pięciopakiem, żądaliśmy nawet przetestowania w drugiej połowie takich graczy jak Pazienza, krasić, czy EE. Skończyło się na wymęczeniu 1:1. Strzeliliśmy dosłownie jedną bramkę obsmiewanej formacji obronnej Romy.
:ok: dokładnie. Przypomnę jeszcze, że wtedy oprócz słabej formy Rzymian był tam istny szpital i ekipa Enrique zagrał bardzo eksperymentalnym składem. Wtedy pogromu nie było to i teraz raczej nie będzie. To będzie ciężki mecz, zwłaszcza, iż obie drużyny grają o coś więcej niż tylko 3pkt


Obrazek
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2012, 12:47

To ja przypomnę, że Rome uratował De Rossi, który czyścił wszystko i nawet mając za partnera Pazdana to i tak uchroniłby swoją drużynę od porażki w tamtym spotkaniu. Świetny piłkarz, który miał na dodatek dzień konia (pomimo grania na nie swojej pozycji).

Liczę na skromne ale "kontrolowane" zwycięstwo, a nie jak w meczu z Lazio.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2012, 12:49

pan Zambrotta pisze:żądaliśmy nawet przetestowania w drugiej połowie takich graczy jak Pazienza, krasić, czy EE
A to przypadkiem nie był ten mecz, w którym Elia wszedł na 2 minuty i fajnie wypuścił Quagliarellę sam na sam z bramkarzem? Czy mi się z pucharem potentegowało... :think:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2012, 12:50

Lazio, Udinese, Roma, Napoli i Inter. Te kluby walczą o 3 miejsce. Juve jest w dobrej formie i myślę, a także mam nadzieje, że wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko. Kondycyjnie to ich pewnie zabiegamy. W 2 połowie może być ciekawie.


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2012, 13:28

Teoretycznie najtrudniejszy mecz z tych które pozostały do końca sezonu. jeśli wygramy to będzie kolejny krok w stronę 30 Scudetto. Juz nie mogę się doczekać niedzielnego wieczoru 8)


FORZA JUVE !!!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 18:52

Zagadki przed tym meczem są dwie...
1. Czy zagra Pepe? Jeśli zagra to zagramy 4-3-3 no i zagra Pepe.
2. Czy kolejną szansę dostanie Boriello, bo wydaje mi się, że Conte z niego jeszcze definitywnie nie zrezygnował.

W sumie jest mi wszystko jedno, bo liczą się tylko 3 punkty. W poprzednim meczu miało być łatwo, nie było, teraz też ma być łatwo, także niech tak będzie.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 19:01

Napewno nie bedzie latwo szczegolnie ze Roma walczy o czolowych lokat.
Wazne ze teraz nie musimy sie rozgladac na to co zrobi Milan, musimy wszystkie pozostale spotkanie wygrac i bedzie Scudetto.
Dlatego nalezy sie skupic na to najtrudniejsze spotkanie zeby zainkasowac komplet punktow, i mysle ze chlopaki beda mocno podbudowani przed kolejne teoretycznie latwiejsze spotkanie.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 19:31

Zarówno Milan jak i Juve są obecnie w niesamowitym impasie, którego przełamanie na korzyść jednego z zespołów może kosztować mistrzostwo Włoch!

Nieoczekiwana na początku sezonu, dawno nie doświadczana przez kibiców obydwu drużyn sytuacja. Tak jak my liczyliśmy (i nadal liczymy) na potknięcia Milanu, tak kibice z Mediolanu liczą (chyba jeszcze bardziej, ich drużyna broni bowiem tytułu mistrzowskiego) na potknięcie Juve. Mecz z Romą i ewentualna wygrana da nam nieocenioną przewagę psychologiczną nad rywalem. Pamiętajmy, że jutro będziemy mieli mecz za sobą z przeciwnikiem, który mógłby i nadal może odebrać nam status lidera serie a, natomiast Milan będzie czekał mecz z Interem. Dość niekomfortowa dla naszych najbliższych rywali sytuacja..

Wydaje mi się, że mecz z Rzymianami jest meczem który może przełamać owy impas, który obecnie między Milanem a Juve panuje.


warqula

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 47
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 02:17

Rad do tego warto dorzucić, że już jutro główny przeciwnika Juve, Milan zmierzy się z Bologną, a jak nie jednokrotnie udowodnił Marco Di Vaio to z nimi ciężko się gra.


Juventus jak dyktator niepodzielnie panuje w Serie A, czy w przechodzącej kryzys lidze, ktoś rzuci wyzwanie Juve i będzie walczył do końca?
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 09:13

Boje się, że Conte da szanse Boriello. Temu uda się strzelić bramkę na pustą i nasz trener jednak podpisze z nim kontrakt :/


Z Juventusem od 2004 roku!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 10:00

jareckijuve pisze:Boje się, że Conte da szanse Boriello. Temu uda się strzelić bramkę na pustą i nasz trener jednak podpisze z nim kontrakt :/
Jeśli dobrze będzie trafiał na pustą bramke to napewno Barca się nim zainteresuje.
A tak na serio jeśli nie zagra Fabio to powinniśmy dać szanse Matriemu, wkońcu to jest najskuteczniejszy napastnik.
W Coppa Italia rozbiliśmy ich 3-0 rezerwami tak więc nie wyobrażam sobie że możemy stracić pkt najsilnieszym składem. Jeśli zagra Kjaer to napewno coś wpadnie :D

FORZA JUVE!!


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 10:12

Mecz będzie trudny, ponieważ Roma jest zawsze trudnym przeciwnikiem. Mam nadzieje na skuteczniejszą grę naszych pod bramką rywala i na trzy punkty. Forza Juve


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 10:57

Ciężki mecz przed nami. Roma personalnie wygląda naprawdę przyzwoicie, ale w praktyce coś nie gra. Porażki na wyjazdach z Cagliari 4-2, Lecce 4-2 czy Atalantą 4-1 mówią same za siebie.
Liczę na Kjera w 1 składzie, jak większość z Was :wink: Gość jest tak slaby, że możnaby mu założyć ,,dziurę'' głową 8) To ich najsłabszy pkt.

Będziemy mądrzejsi o wynik milanu, który jednak nas niestety na te parę godzin prześcignie w tabeli. Skoro Fabio ma kontuzję to tylko Matri za niego, żaden Boriello!
Pewne jest też to, że nie dostaniemy karnego :smile:
Mecz musimy wygrać, my już wiemy o jaką stawkę gramy, to już ostatnia prosta, musimy to dźwignąć! 100% zaangażowania i koncentracji a nic nas nie powstrzyma.


Obrazek
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 11:16

Mecz ten będzie dla nas jednym z cięższych w tym sezonie. Roma jak wspomniał Dragon ma bardzo wyrównany skład i walczy o prawo gry w Europejskich Pucharach. Liczę jednak mimo wszystko na 3 punkty i wygraną. Nie chcę żadnych fajerwerek typu 3:0 i wyżej mi wystarczy skromne 1:0 ważne by wygrać ten mecz.


FORZA JUVE
Zablokowany